O mężczyźnie, który awanturował się w aptece, lokalne media informowały już kilka dni temu.

- „Jak się okazało, był on nietrzeźwy. Mężczyzna otrzymał mandat karny za zakłócanie porządku w wysokości 500 złotych”

- podał portal epiotrkow.pl, cytując oficer policji.

Teraz pojawiło się nagranie z tego zdarzenia.  Okazuje się, że mężczyzną wymachującym nożem był imigrant.

- „Dlaczego nie piszecie jakiej narodowości on był? Czy uważacie że ukaranie mandatem tego kogoś powstrzyma go przed dalszymi działaniami? Czy naprawdę musi ktoś zginąć żebyście zrozumieli co się obecnie dzieje?”

- pyta jedna z mieszkanek.

- „Może napiszecie, że to był kolorowy pan zza białoruskiej granicy, który wymachiwał nożem?”

- dodaje inny użytkownik mediów społecznościowych.

Na nagraniu z zatrzymania mężczyzny słyszymy relację kobiety, która opowiada, że cudzoziemiec „z nożem tu tańczył”. Sam zatrzymany krzyczy natomiast: „Allah!”. Wyjątkowo agresywnego mężczyznę obezwładniać musiało kilku funkcjonariuszy.

To kolejne informacje na temat fali nielegalnych imigrantów w naszym kraju. Wczoraj informowaliśmy o sytuacji w Czerlonce (gm. Białowieża), gdzie cudzoziemcy, którzy nielegalnie przedostają się na terytorium Polski, przesiadują na przystanku. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pracująca w Starostwie Powiatowym w Łukowie Katarzyna Osiak-Filipczak poinformowała natomiast, że została napadnięta przez cudzoziemców na stacji paliw. Niespokojnie jest również na zachodniej granicy. Wedle medialnych doniesień, niemieckie służby wywożą do Polski tysiące nielegalnych migrantów.