Okazuje się, że opłatek z symbolizującą Strajk Kobiet błyskawicą był tylko wstępem do kolejnych oburzających prowokacji lewicowych aktywistów. Dziś w Poznaniu urządzono… „kolędowanie” pt. „Aborcję na żądanie ześlij nam panie”.

22. października Trybunał Konstytucyjny orzekł o niezgodności z ustawą zasadniczą przepisów pozwalających na aborcję w przypadku podejrzenia choroby bądź wady dziecka. To stało się motywem do agresywnych protestów środowisk proaborcyjnych. Manifestacje od początku były skierowane przeciwko Kościołowi katolickiemu i wartościom chrześcijańskim. Dewastowano miejsca kultu, przerywano nabożeństwa, obrażono modlących się ludzi.

Niedawno kontrowersje wywołał pomysł jednej z warszawskich kawiarni, która postanowiła sprzedawać opłatki wigilijne z symbolem zwolenników aborcji. Teraz lewicowi działacze posunęli się jeszcze dalej. Pod hasłem „Aborcję na żądanie ześlij nam panie” w Poznaniu urządzono „kolędowanie”. W ramach tego wydarzenia śpiewano na melodię „Bóg się rodzi”: „W bólach rodzic nie będziemy dzieci chorych i niechcianych”.

kak/niezależna.pl, Twitter