24.10.20, 14:46Fot. screenshot - YouTube (VIIV), Twitter (wPolityce.pl)

Aborcjoniści dewastują kościoły. Eskalacja lewicowej agresji

Trwają protesty środowisk lewicowych przeciwko orzeczeniu TK, który za niezgodną z konstytucją uznał tzw. przesłankę eugeniczną. W czasie demonstracji zwolennicy aborcji manifestują swoją nienawiść do partii rządzącej, policji i Kościoła katolickiego. W Warszawie wandale zniszczyli fasadę kościoła Mateusza Apostoła i Ewangelisty, wypisując na budynku proaborcyjne hasła.

W czwartek Trybunał Konstytucyjny orzekł o niezgodności z konstytucją tzw. przesłanki eugenicznej. Tym samym, po publikacji w Dzienniku Ustaw tego orzeczenia, przestaną obowiązywać w Polsce przepisy zezwalające na przeprowadzenie aborcji w przypadku podejrzenia wady bądź choroby dziecka.

Decyzja sędziów wywołała falę protestów środowisk lewicowych. W czwartek i w piątek w wielu polskich miastach odbywały się wulgarne i pełne agresji manifestacje. Zwolennicy aborcji mówią o „piekle kobiet”, których prawa mając w ich ocenie być łamane. Protestujący atakują partię rządzącą i ochraniającą manifestacje policję. Agresja aborcjonistwów skierowana jest też w Kościół katolicki. W Poznaniu anarchiści próbowali wczoraj szturmem wejść do domu abp Stanisława Gądeckiego. Natomiast w Warszawie, jak informuje portal wPolityce.pl, zdewastowano kościół.

Na kościele św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty nieznani sprawcy namalowali hasła, wnoszone od dwóch dni przez protestujących zwolenników aborcji. Dużymi, czerwonymi literami namalowano: „PIEKŁO KOBIET”, „MOJE CIAŁO ≠ TWOJA RELIGIA” oraz symbol Strajku Kobiet.

kak/wPolityce.pl

Komentarze

tomasz2020.10.27 20:03
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
tomasz2020.10.27 19:42
CHORY KRAJU ŻYJE NA PRAWDE NIC UJĄĆ NIC ODJĄĆ CHORZY POLITYCY NA GŁOWE SĄ CO NIE KTÓRZY Z LEWICY Z RZĄDU NASZE NA GŁOWE SĄ CHORZY TO WIDAĆ JEDNA STRONA NIE CHCE ODUŚCIĆ CHOLERNI JEST ZAJADŁA DRUGA STRONA TEŻ NIE CHCE PUŚCIĆ IŚĆ NA KOPROMIS MUSI NASTOPIĆ KOMPROMIS W RZADZIE NASZYM INACZEJ BĘDZIE WOJNA POLITYCZNA TRWAŁA KAŻDY MA SWOJĄ PRAWDE I RACJE ALE PRAWDA ZAWSZE LEŻY POŚRODKU ZAWSZE TAK JEST JEST POWIEDZIENIE COŚ TYM JEST W TYM POWIEDZENIU ZIARNO PRAWDY .
prawy2020.10.25 18:16
niech sie nawrocą albo niech ich piekło POchłonie
Suweren2020.10.25 10:43
Nie popieram, ale rozumiem.
na czele feministki, które parzą się z Belzebubem2020.10.25 8:54
nie są to reprezentatki kobiet - tak jak pedryle z Antify
woda brzozowa2020.10.25 10:03
belzebup to niech sie pawłowiczowa zajmię, jak taki gieroj
JANOSIK2020.10.25 8:52
Syckim protestujacym za aborcja proponuje darmowa kastracje na koszt panstwa i niech uzywaja a niech nie przenosza kosztow aborcji na cale spoleczenstwo.Jedno pokolenie i na ulicach mamy swiety spokuj.Milej niedzieli
Maria Błaszczyk2020.10.25 21:27
Ale wiesz, że sterylizacja jest w Polsce nielegalna? Musimy sie tłuc do klinik - tych samych, co w celu aborcji - żeby móc ją zrobić. Więc jak "proponujesz"? Przecież nikt jej nie zrobi w Polsce, chcesz finansować jakąś przestępczą działalność? Kastracja też jest zresztą nielegalna, ale mógłbyś nie znaleźć wielu chętnych. Z tym, ze akurat polskie prawo uznaje, że mężczyzna ma prawo, w przeciwieństwie do kobiety, pewne decyzje podejmować odnośnie swojego ciała i wazektomia jest legalna. Więc masz szansę zostać zbawcą ludzkości. Aborcję w przynajmniej niektórych przypadkach popiera mniej więcej 4 na 5 mężczyzn, daje nam to jakieś 10 mln facetów, okrągło licząc, kosztuje to grosze, jakieś 2 tys., czyli wyskakujesz z 20.000.000.000 zł i zostajesz dobroczyńcą Polek i Polaków.
Tothmes2020.10.25 0:50
Policja być może popiera tą lewacką hołotę,albo tam pracują sami pedryle.
An2020.10.25 0:46
To nie są kobiety, lecz szatańskie wcielenia. Tak na dobrą sprawę splot ostatnich wydarzeń powoli zaczyna się układać w początek paruzji. Jest zaraza, szatan szaleje, papież zaprzecza Bożemu Prawu ... . Dobrze byłoby wyostrzyć czujność.
Ormowiec2020.10.24 23:52
A wladza gdzie ? Przekraczaja prawo, przepisy, sa agresywni, niszcza mienie prywatne i narodowe. Trzeba takich SOLIDNIE ukarac (patrz - spalowac!)
olo2020.10.25 0:24
Racja! My katolicy musimy mieć wroga, jak Jezus który przegonił kupców. Bez wojny i wroga tracimy wiarę w Chrystusa. Poczytaj nasze katolickie komentarze pod wiadomościami o Tusku, LGBT, nauczycielach, Unie Europejskiej, masonach , lekarzach,Trzaskowskim,Owsiaku czy "artystach" którzy nie popierają PiS i teraz o kobietach. Cieszymy się że dołączasz do prawdziwych katolików.Bez niszczenia Naszych wrogów Nasza wiara jest słaba.
kosiar2020.10.24 21:24
A gdzie COVID-19 ? Zaczyna się opier...ć. Tyle mięsa do ogarnięcia a on nic ? NO to POch...j taki wirus ? Jest okazja ! COVIDZIE nie zmarnuj jej !
GS2020.10.24 22:45
Daj mu jeszcze szansę. Może po 7-10 dniach się zreflektuje. :)
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 21:23
Czarna zaraza "dewastacji" jeszcze nie widziała, dopiero zobaczy i jak widać już doczekać się nie mogą!
GS2020.10.24 22:49
To prawda. Dewastować to akurat umiecie. Zaczęliście od własnych mózgownic i dalej już samo leci. Tylko nie zawsze macie jakąś inspirację i się gubicie. Walcie w te Kościoły ile leci. Tym bardziej oprzytomnieje społeczeństwo. Szkoda tylko, że nic stworzyć się nie udaje,. No nie?
stan12020.10.24 20:31
Ludzie opanowani przez ducha antychrysta,szatan z uciechy zaciera ręce.
AAAtomek2020.10.24 20:48
Ch...j z duchem antychrysta, niech sper...ala!
GS2020.10.24 22:55
Tu się akurat zgadzamy ;o) Może nie w słowach, ale w ich przesłaniu. Wszystkim będzie lepiej.
Anonim2020.10.24 21:20
Biedni ludzie. Szatan istnieje naprawdę i jest przerażający. To, że ktoś w niego nie wierzy nie ma znaczenia. Dla szatana nawet lepiej, bo nie musi się tak trudzić, ludzie sami się mu podłożą. Tak samo jak wiele osób mówiło "nie ma koronawirusa" a później nagle tracili smak i kaszleli. Te zaprzeczenia ich nie ochroniły. Widzę tam masę ludzi, którzy szukają prawdziwego spełnienia i szczęścia w przyjemnościach tego świata. Brak im miłości, takiej prawdziwej, która nie sprowadza się tylko do tego, że razem jest fajnie i przyjemnie. Naprawdę, szkoda mi ich i modlę się za nich. Mam tylko nadzieję, że ludzi prawdziwie złych, którzy mają mrok w sercu, chca tylko niszczyć i krzywdzić jest niewielu, a reszta to tylko osoby nieświadome, zmanipulowane przez otoczenie i media, które zaprzątające sobie głowę codziennymi sprawami nie znajdują czasu na refleksję.
Moly2020.10.24 20:09
Wy nawet jeszcze nie wiecie jak wyglada sprawiedliwy gniew! To jest dopiero poczatek
Łoł2020.10.24 22:51
Niezły jest. Strach sparaliżował cały świat.
8882020.10.24 19:45
Niewierze w przypadki a w szczególności kiedy uderzają w Trójcy Jedynego Boga. Pamiętam czas pielgrzymki R. Maryja www.jasnagora.com/wydarzenie-3958 Pan Bóg nie pozwoli z siebie szydzić. Utkwiły mi słowa "profesora" Geremka w Brukseli przedstawiał problem - " okopanej głęboko Trójcy Świętej w Polsce, wraz z radiem Maryja, ze trzeba to wykopać'' Zakaz aborcji został w Polsce uchwalony 7 stycznia 1993 r. Towarzyszył temu gorący spór także wewnątrz obozów politycznych (np. za zakazem aborcji głosował Tadeusz Mazowiecki, a przeciw był Bronisław Geremek) ...Bóg nie musi karać ale wystarczy że nie pomoże ... Data i godzina modlitwy za ojczyznę pielgrzymki na Jasnej Górze r.M jest zbieżna z godziną tragicznego wypadku w dziwnych okolicznościach w drodze do Brukseli B. Geremka.(godz.13, 13 lipca kontekst objawień fatimskich wizja piekła ) może to przypadek?... Jest taka książka warto przeczytać - autostrada do wiecznego zatracenia katolików niepraktykujących, (jeden z wielu moich ulubionych duchownych jest autorem książki) ponieważ plagą jest dziś przekonanie o własnej świętości z racji, że nikogo nie zabiło się itd..
dz2020.10.24 19:34
Dowodzą wszystkim, że źródłem ich działań, ich ideologii, ich głupoty i wściekłości jest szatan.
fdf2020.10.24 19:19
Biskupstwo i czarna hołota rechoczą ze zwycięstwa.
GS2020.10.24 22:53
Black Lives Matter --> już biedak zapomniał co wykrzykiwał w zeszłym tygodniu ;o)
Anonim2020.10.24 19:19
Każdy ma prawo i obowiązek moralny wypowiadać się w obronie swoich wartości. Pan Jezus rozmawiał ze wszystkimi ludźmi nawet z diabłem ( oczywiście w trybie rozkazującym-precz szatanie...) za wyjątkiem Heroda, milczał jedynie przed nim, również milczy dziś przed tymi co robią sobie ubaw (szydząc,bluźniąc, profanując, prowokując ) przed Jego św. obliczem. Hitler też podobnie uważał, że jest wrogiem szczególnie 1 przykazania bożego, dlatego zastąpił Boga, wypowiedział wojnę dekalogowi i rozpoczął ją od zbombardowania szpitala w Wieluniu następnie Kościoła niedaleko szpitala. Zaskakująca inteligencja i strategia działania szatana. ( szpital w wkrótce Kościół) Dziś szatan działa nowocześniej, postępowo, usuwa Krzyż w imię poprawności politycznej, wolności pod płaszczem tolerancji i otwartości (LGBT) a następnie wabi poprzez świecidełka sprawiające wrażenie dobrego nastroju i swobody... Inżynierowie budując Titanica chełpiąc się "Ani Boga, ani Pana". Na jednej z burt Titanica napisali "Ani sam Chrystus nie zatopi tego..." Wielki muzyk Don Lennon wypowiedział słowa, "że jesteśmy bardziej popularni od samego Jezusa Chrystusa, chrześcijaństwo przeminie udzielając licznych wywiadów medialnych chwalił się że zawarł pakt z diabłem " a w niedługim czasie został zamordowany przez swojego fana. Dziś jego polski fan budując zespół na Lennonie "uniwerse" ( Universe - Mr Lennon z pacyfką, krzyżem Nerona ) w 2007r. .11. 02.popełnia samobójstwo... módlmy się od jego zbawienie na pewno był nieświadomym fanem. Tak właśnie wygląda strategia działania szatana, cena idolatrii, tolerancji zła jest nieskończona i aktualna. Ostatni obraz z Filmu Mela Gibsona pasja Jezus na widok węża natychmiast depcze jego łeb i w tym momencie niema tu mowy o tolerancji zła ... Trzeba działać natychmiast! https://www.youtube.com/watch?v=sLK2ONm4Uh8&ab_channel=universepl
Marco Breslaviano2020.10.24 19:18
No proszę, pisowskie presstytutki z portalu obrzezanego fronda.pl ani słowa nie wspomną o dzisiejszej demonstracji przeciw pseudonaukowej bredni o łże-pandemii i policji gazującej jej uczestników. A tymczasem tęczowa dzicz robi, co chce. Świetna akcja propagandowa. Można się pokazać, tak jak to robi arcykatolicka redaktor pani Marzena Nykiel, w kostiumie obrońcy życia, zwłaszcza że przez 5 lat robiło się wszystko, by nie dopuścić do jakichkolwiek zmian w prawie mających na celu ochronę życia poczętego.
ala2020.10.24 19:11
Za kimś: To jest zwykła lewacka dzicz, która chce dokonać pewnego jakiegoś takiego przewrotu w Polsce. Na to naszej zgody nie ma. Paradoksalnie w tych protestach bierze udział więcej mężczyzn niż kobiet. Przepraszam bardzo, ale oni są dotknięci ochroną życia poczętego? To są jakieś absurdy moim zdaniem. Ta różnica poglądów powinna mieć oczywiście miejsce, ale nie powinna być okazywana w taki sposób, w jaki robią to politycy Lewicy i to lewactwo, które wylało się na ulice naszych miast.
Anonim2020.10.24 20:58
Cóż, umywanie przez mężczyzn rączek. "Twoja decyzja, kobieto." Ale kiedy kobieta się na zabicie własnego dziecka zdecyduje i będzie miała przez to problemy, wyrzuty sumienia i depresję, to facet powie, że on jest czysty, bo to przecież była"twoja decyzja, kobieto". Bardzo to wygodne i takie współczesne.
Maria Błaszczyk2020.10.25 21:19
Nie wolno zabijać dzieci. Własnych ani cudzych. Żaden mężczyzna - ani w ogóle osoba - nie może na to pozwalać. I nie z powodu depresji, tylko dlatego, ze to jest zabójstwo. Ale nie mam pojęcia, dlaczego zabójstwa by miały być współczesne. Przecież jest ich coraz mniej...
8882020.10.24 19:08
Wystarczy ułamek sekundy wizji piekła a ludzie wciskaliby się do kościoła przez dziurkę od klucza na Msze Świętą... Biznes prostytucji i aborcji był w Warszawie największy w Europie. Kara wcześniej była zapowiedziana w objawieniach w 43 r.a była dana Warszawie w 1944 powstanie warszawskie. Jeśli odda się pokłon diabłu on wyniesie człowieka wysoko w popularności, finansowo ale w zamian zabierze dusze do piekła. 22 marca w Montanie, na północy USA, w wypadku lotniczym zginęło 14 osób. Na jaw wychodzą niecodzienne okoliczności katastrofy, o których informuje serwis Fronda.pl. Do tragedii doszło bowiem na katolickim cmentarzu Św. Krzyża, niedaleko Grobu Nienarodzonego Dziecka. A samolot należał do właściciela największej sieci klinik aborcyjnych w Stanach Zjednoczonych. Zginęły jego dzieci i wnuki. https://www.piotrskarga.pl/tragiczna-smierc-krewnych-wlasciciela-osrodkow-aborcyjnych,3328,i.html
rebeliant2020.10.24 19:07
Spokojnie - to tylko mury. One nie krzyczą ała! i w odróżnieniu od ciała człowieka idzie je naprawić.
verizanus2020.10.24 18:58
Ilu wandali policja złapała i gdzie ich odstawiła???
8882020.10.24 18:48
Zwolennicy aborcji mówią o „piekle kobiet”, których prawa maj... A ów krzyk, jaki wydaje młode życie, gdy się je zabija, sprawia że Niebo drży. Ale i w piekle rozdziera się krzyk, ale tryumfu, porównywalny z okrzykiem na stadionie piłki nożnej, gdy ktoś strzelił gola. Piekło jest takim stadionem, ogromnym, niedającym się ogarnąć wzrokiem boiskiem pełnym demonów, diabłów, którzy odniósłszy tryumf krzyczą jak szaleni. Demony wylały na mnie krew mojego dziecka, które miałam na sumieniu i również krew dzieci tych osób, które zachęcałam i podżegałam do dokonania aborcji. Moja początkowo jasna dusza przekształciła się w nieprzeniknioną ciemność. Po aborcji utraciłam wszelkie poczucie grzechu. Naprawdę uważałam, że nie miałam grzechów. Pan jednak ukazał mi jeszcze więcej, a mianowicie to, jak przez tak zwane „planowanie rodziny” przyczyniałam się do kolejnych aborcji. Założono mi miedzianą spiralę jako środek antykoncepcyjny. Od 16. roku życia używałam tego środka. Nosiłam ją do dnia, gdy trafił we mnie piorun. Usuwałam ją jedynie wtedy, gdy chciałam zajść w ciążę... https://gloria.tv/article/ojLTUqQf8bgR43G22T1x4ELbM
verizanus2020.10.24 18:41
Niech nasza dzielna policja tych wandali łapie. Ponoć na kulturalnych marszach niepodległości to dziurę w całym potrafią znaleźć ;)
Pola2020.10.24 18:40
a niech się skrobią tylko jak coś pójdzie nie tak nie ratować im życia... życie za życie
Anna2020.10.24 18:32
niech sobie skrobanki robia swoimi raczkami a nie innych do tego zmuszac
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.10.24 18:31
A swoją drogą to kur wy mają więcej empatii do miotu psiego niż do własnego nienarodzonego dziecka
roce2020.10.24 18:12
To są za konstytucją czy nie Konstytucję uchwali lewacy a teraz dla niej be be do dziś noszą koszulki z napisem konstytucja trybunał orzek tylko niezgodnoś z konstytucją
Krzysztof2020.10.24 18:23
Fakt, dziwne to orzeczenie TK. Przez 30 lat ustawa była zgodna z Konstytucja ,a nagle przy NIEZMIENIONEJ ustawie i NIEZMIENIONEJ Konstytucji ustawa nie jest zgodna.
Beno2020.10.24 18:12
Wokół kościołów i zabudowań sakralnych powinny już dawno być zamontowane kamery. To jest poważne zaniedbanie, by nie dochodziło do tego typu sytuacji, a jak dojdzie, by sprawcy zostali dotkliwie ukarani.
Anonim2020.10.24 18:14
Na co kamera skoro napastnik ma zasłoniętą twarz ? Trzeba by stworzyć jakąś specjalną gwardię do ochrony Kościołów ...
Anonim2020.10.25 2:46
Dlatego montujemy po kilka kamer, z dołu, z góry, przy ogrodzeniu, na winklach. Często, bardzo często mimo maski coś tam wyjdzie :-) Oraz mikrofony superkardioidalne, zawsze któryś kretyn kłapie jadaczką. Ostatnio montujemy nowy, dyskretny system znakujący przestępców, uruchamiany czujką mikrofalową.
Anonim2020.10.24 19:42
Zaraz klechy bedą zmuszone stawiać zasieki i kopać wilcze doły (oczywiście za kasę i rękami patafian, którzy im służą jak psy). Dobitnie to pokazuje, ze odwoływanie się do rzekomych 90 procent katolików w Polsce jej nonsensem, skoro musza zabezpieczać kościoły przed społeczeństwem.
Anonim2020.10.25 2:35
Lewactwo nie jest społeczeństwem. Zwierzęta w ludzkiej postaci nie tworzą społeczeństwa, ponieważ mają uszkodzone mózgi. Mają je uszkodzone już od okresu płodowego.
XD2020.10.24 17:55
Tak to się zazwyczaj kończy, kiedy państwo zaczyna coraz bardziej zaciskać pętlę wokół szyi obywatela.
Arek2020.10.24 17:53
Dla rozjuszonej dziczy na ulicach nie ma znaczenia pod jakim dziś akurat hasłem protestują - aborcja, sądy, klimat czy LGBT.Mają dla nas, jedyny przekaz: 'nienawidzimy was wy k..y ,ch... wam w d... wyp..., i w ogóle ch...!
Anonim2020.10.24 17:55
Dlatego Kaczyński to geniusz. Odwraca uwagę ciemnego ludu(słowa Kurskiego) od nieudolności rządu i aferami wykorzystując ideologię LGBT, a teraz aborcję. Ciemny lud oczywiście to kupuje bez mrugnięcia okiem. Tak otumanić potrafi tylko Kaczyński dlatego to geniusz.
Jarek2020.10.24 17:48
Może pora zweryfikować pogląd w ilu procentach Polska jest katolicka? Statystyki są nieubłagane, Polska się laicyzuje.
XD2020.10.24 17:53
Tak to jest jak się zawyża statystyki wpisując do swojego rejestru każdego, bez względu na to czy tego chce czy nie.
doll2020.10.24 18:25
W ilu procentach ludzka
Boże Narodzenie2020.10.24 19:35
Skoro tak Polska się laicyzuje , to dlaczego 99% obchodzi święto Bożego Narodzenia ?
Anonim2020.10.24 17:47
Kaczyński to geniusz. Odwraca uwagę ciemnego ludu(słowa Kurskiego) od nieudolności rządu i aferami wykorzystując ideologię LGBT, a teraz aborcję. Ciemny lud oczywiście to kupuje bez mrugnięcia okiem. Tak otumanić potrafi tylko Kaczyński dlatego to geniusz.
Ja, Szatan2020.10.24 17:34
ANEKS nr 2 do INSTRUKCJI DLA MOICH WIERNYCH PACHOŁKÓW – pogrobowców faryzeuszy, wrogów Kościoła i Polski, czcicieli trupa Lenina, wyznawców poglądów masonów i brukselskich neomarksistów, marionetek Sorosa, które w amoku szaleją na Frondzie: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „ladychapel”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej”, „Maria Błaszczyk”, „Klejnot Nilu”, JPIII i wielu innych z tej samej szajki, choć pod innymi nickami ***** No dobra, widzę, że nie pojęliście moich ostatnich instrukcji. Myślicie, że się wykpicie jakimiś prymitywnymi złośliwościami w tych waszych komentarzach? Może was to cieszy, ale mnie nie. Pora więc wyłożyć karty na stół. Przypominam: Moim celem jest złapanie jak największej ilości dusz do piekła na całą wieczność. I nie zauważyłem żadnych efektów w tym kierunku od tej waszej durnej pisaniny. Katolicki motłoch śmieje się z tego i tylko umacnia w przekonaniu, że jesteście bandą przygłupów! Oni, że zacytuję mojego ulubieńca, Jurka Urbana, mają to wszystko w ᵭůᵱįě! ***** Powtarzam: Jesteście jak polska opozycja: totalnie skompromitowani i nieskuteczni! Nie zyskaliście mi ani jednej duszy! Ale dla was, durnie, piekło zawsze stoi otworem. Do zobaczenia zatem! ***** (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam!”
Anonim2020.10.24 17:30
Nigdy w życiu (a mam 54 lata) nie spotkałem aborcjonisty. To że ktoś protestuje nie oznacza że jest zwolennikiem aborcji. Przecież to proste, więc po co ta manipulacja jak u Urbana?
Krzysztof2020.10.24 17:36
To proste. Ciemny lud tylko czyta tytuły a treści nie rozumie za bardzo. Więc tytuł musi być łopatologiczny.
Samanta2020.10.24 18:46
może dlatego, że chłopu trudno usunąć ciążę.
Maria Błaszczyk2020.10.24 20:07
Ale co ma płeć do bycia zwolennikiem lub przeciwnikiem aborcji? Teza jest taka, że ci pierwsi po prostu nie istnieją, są jak samochody elektryczne Morawieckiego albo prawo i sprawiedliwość w wykonaniu miłościwie nam panujących... Ja zresztą osobiście też nigdy żadnego nie spotkałam.
Anonim2020.10.25 2:38
A ja spotkałem i uświadomiłem mu, że jest mordercą. Zsiniał na twarzy, ręce mu się telepały, płakał. Wyrwałem jego duszę ze szponów piekła. Chyba mam dar przekonywania.
Maria Błaszczyk2020.10.25 2:16
I w ten sposób jedyny na świecie przestał istnieć?
Anonim2020.10.25 2:48
Jak to co ma? Samce bardzo łatwo pozbywają się zbędnego miotu. Samica obciążona przychówkiem jest dużo mniej dostępna seksualnie, trzeba temu zaradzić.
Maria Błaszczyk2020.10.25 2:15
Ale ja tu o ludziach, kobietach i mężczyznach. Wiesz, inteligentnych, wrażliwych, odpowiedzialnych... To pewnie dlatego, że jednak głównie znam lewaczki i lewaków. Stąd brak znajomości samców i samic.
Anonim2020.10.24 17:24
W dążeniu do "piekła kobiet" lewaczki są niedoścignione. Jeśli dalej będą w swej zapalczywości tak konsekwentne, jak obecnie, piekło mają, jak w banku.
XD2020.10.24 17:56
A wy dalej z tym piekłem. Ja się zgadzam iść do piekła po śmierci. Warunkiem jest żebyście dali mi spokój za życia. Deal?
Po 11 ...2020.10.24 16:48
Jakieś napisy? To ma być dewastacja? Ja raczej bał bym się dewastacji poprzez całopalenie.
"To ma być dewastacja?"2020.10.24 16:55
Fragment ze statutu czekisty.
Po 11 ...2020.10.24 17:02
Widzę te masy ogromne, które już się poruszyły, podważyły stare gmachy, masy, w których łonie przygotowują się nowe siły dla nowych walk; dumny jestem, że jestem z nimi, że je widzę, czuję, rozumiem – i że sam przecierpiałem wiele z nimi razem. Tu, w więzieniu, źle jest, nieraz bywa strasznie. A jednak… Gdybym na nowo miał rozpocząć życie, rozpocząłbym tak samo: nie jest to nakaz obowiązku, lecz mus organiczny.
Foster2020.10.24 16:46
Poseł PIS martwi się że małpy z zoo przyjdą pod jego dom.
Hipokryzja homo-lewacka.2020.10.24 16:45
W Kalifornii, tylko przykład, jak jest zamordowana kobieta w ciąży, mordeca odpowiada za zabójstwo PODWÓJNE. I Kalifornia NIE JEST tu wyjątkiem. Każde prawo przewiduje zabójstwo kobiety w ciąży jako PODWÓJNA zbrodnia. W tym samym czasie, sama aborcja ZBRODNIĄ NIE JEST!
Anonim2020.10.24 17:11
USA Aborcja jest legalna bez ograniczeń w pierwszym trymestrze ciąży na skutek wyroku Sądu Najwyższego w sprawie Roe v. Wade[.
Anonim2020.10.24 17:34
I po co kłamiesz ,jak typowy katolik? Myślisz że twoje bajki ciemny lud kupi? W Kaliforni wykonuje się 100 000 aborcji, a pracodawcy odprowadzają składki na aborcję. Dla tamtejszej prokuratury dziecko nawet po urodzeniu się w wyniku przeżytej aborcji nie jest człowiekiem. https://medianarodowe.com/kalifornia-szokuje-plod-to-nie-dziecko-nawet-po-przezyciu-aborcji/ Naiwniaczku i kłamco katolicki myślałeś że nikt tego nie sprawdzi? Tylko się ośmieszasz niewiedzą i przy okazji katolicyzm.
Ja2020.10.24 16:29
Ciekawe, dlaczego Fronda nie wspomina, jak policja na rozkaz PIS pałuje i gazuje antycovidowców. Boi się, że kasa przestanie płynąć?
katolicka deratyzacja Polski2020.10.24 16:32
Wrogow Narodu i Panstwa POLSKIEGO nalezy palowac.
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 16:39
To dlaczego zboku nie pałują i nie gazują katoli? To reprezentacji obcej agresywnej ideologii, która dziś uderzyła w kobiety.
Paweł2020.10.24 18:41
Dumny? - chyba pyszny.
olo2020.10.24 17:38
Racja My katolicy musimy mieć wroga, jak Jezus który przegonił kupców. Bez wojny i wroga tracimy wiarę w Chrystusa. Poczytaj nasze katolickie komentarze pod wiadomościami o Tusku, LGBT, nauczycielach, Unie Europejskiej, masonach , lekarzach,Trzaskowskim,Owsiaku czy "artystach" którzy nie popierają PiS i teraz o kobietach. cieszymy się że dołączasz do prawdziwych katolików.
covidorealista2020.10.24 16:39
Nie antycovidowców tylko covidorealistów. Co prawda dawno temu bardzo wybiorczo czytałem podręcznik do farmakologii i nie mam żadnego wykształcenia w temacie, ale tylko ślepy i głuchy nie zauważy że w ostatnim czasie najbardziej zakutymi łbami można uznać dużą część lekarzy i niemal wszystkich polityków co prawdę zastępują kłamstwem a fakty wiarą i iluzją. To jest takie same oszustwo jak z dewiantami lgbt , ponownie za sprawą WHO. WHO teraz nawet odradza szczepienia na gruźlicę
covidorealista2020.10.24 16:50
za covidorealistą uważam też np Marka Posobkiewicza, byłego Głownego Inspektora Sanitarnego, Nie wiem jakie miał zdanie o lock downie ale od miesięcy człowiek mówi brutalną prawdę - podczas gdy inni panikowali tylko on i ja latem cieszylismy sie z zakażen do tysiaca dziennie - dzis nie powiemy że 20 tys dziennie jest cool, co zresztą jest skutkiem lock downu oraz jesiennego otwarcia szkół na żywioł
Ja2020.10.24 16:53
Tak naprawdę nie ma, w tej sytuacji, znaczenia, jak ich nazwiesz. Znaczenie ma to, że Fronda udająca obiektywne medium, na co na marginesie niewielu się nabierze, ani słowa nie wspomina o zadymach i starciu z policją.
Anonim2020.10.24 16:28
My spokojnie się przyglądamy tej lewackiej hołocie, ale nasza cierpliwość ma też granice ...
olo2020.10.24 17:38
Racja My katolicy musimy mieć wroga, jak Jezus który przegonił kupców. Bez wojny i wroga tracimy wiarę w Chrystusa. Poczytaj nasze katolickie komentarze pod wiadomościami o Tusku, LGBT, nauczycielach, Unie Europejskiej, masonach , lekarzach,Trzaskowskim czy "artystach" którzy nie popierają PiS i teraz o kobietach. Dołącz do prawdziwych katolików.
XD2020.10.24 17:57
Nie ma to jak ograniczać komu wolność i się oburzać, że nie otrzymuje się za to wdzięczności. #jprdl
Kościół Katolicki musi upaść2020.10.24 16:25
Bardzo dobrze. Kościół w Polsce trzeba zniszczyć i wygnać do podziemia, czyli tam gdzie jego miejsce. Religia człowiekowi nie jest do niczego potrzeba,wręcz przeciwnie religia robi z człowieka półgłówka niezdolnego do trzeźwego spojrzenia na świat. Tępić katolicyzm!
katolicka deratyzacja Polski2020.10.24 16:29
Komunisci zamordowali juz kilka milionow polskich katolikow,ale to jeszcze dla nich za malo.
An.2020.10.24 16:44
Dlaczego? Bo jesteś, kim jesteś?
Paweł2020.10.24 18:42
Aż tak się boisz Kościoła?
Becia M.2020.10.24 16:25
" Każda akcja wywołuje określoną reakcję. Dopóki żyjemy, to mamy emocje. I te emocje dały swój upust w (tu wstaw dowolną nazwę miejscowości). To sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, ale też ich rozumiem".
An.2020.10.24 16:47
Powinniśmy też mieć rozum. Żeby nie było wątpliwości - jestem za postanowieniem TK.
x2020.10.24 16:17
Kto by jeszcze niedawno przypuszczał, że to Kaczyński doprowadzi to zniszczenia Kościoła katolickiego w Polsce... Zemsta na Rydzyku za namawianie (a może nie tylko?) do zbicia jego bratowej (a przy okazji brata)?
katolicka deratyzacja Polski2020.10.24 16:34
Dlaczego wszyscy komunisci sa tak zaskakujaco glupi ? Czy to genetyka w robocie ?
x2020.10.24 16:47
Jest to o tyle dobre, że walcząc z głupotą, jednocześnie walczymy z PiS.
Maria Błaszczyk2020.10.24 16:16
No cóż, eskalacja katolickiej agresji spowodowała reakcję. Od blisko 30 lat byłyśmy grzeczne, konsyliacyjne, dialogujące, tłumaczące. I druga strona wykorzystywała to, odkrawając prawa po kawałeczku. No i tym razem przesadziła...
Na przykład jakiej?2020.10.24 16:20
"No cóż, eskalacja katolickiej agresji spowodowała reakcję."
Maria Błaszczyk2020.10.24 16:25
Np. takiej, która nazywa ludzi zarazą? Sprowadza połowę ludzkości do roli bezdusznych inkubatorów na trupki? Łże i lży niewinnych ludzi, nazywając ich pedofilami? Dewiantami? Opowiadając brednie o gnojówce we krwi? Oskarża ofiary pedofilów o wciągaine ludzi w grzech? Kłamie, że “aktywiści LGBT zakłócili mszę świętą”?
wolnosciowiec2020.10.24 16:28
lgbt to jest zaraza tak samo jak pro life, ludzie chca normalnie zyc a nie uprawiac wasze ideologie
Maria Błaszczyk2020.10.24 16:34
W jaki sposób uprawia się lesbijkę albo osobę transpłciową?
Rzucenie kamieniem, wandalizmem, itp2020.10.24 16:38
a użyciem słowa zaraza ...JEST FUNDAMENTALNA RÓŻNICA!
Maria Błaszczyk2020.10.24 16:44
To na tym murze to jest farba. Nie kamień. A co do rzucania - tacy, co się o zarazach nasłuchali, właśnie rzucają kamieniami. Kopią dzieciaki na ulicy i łamią im kości. Przychodzą na pokojowe marsze z bombami wg specjalistów zdolnymi "zranić lub zabić wiele osób". Szaleją z bejsbolami pod gejowskimi klubami. Biją ludzi na ulicach. Itd...
szybki lopez2020.10.24 17:05
Szkoda Marysiu, że twoja matka cię nie wyskrobała. Wtedy świat byłby lepszy.
Maria Błaszczyk2020.10.24 17:23
O , prolajfer z ulubionym prolajferskim argumentem. Uwielbiam go. Ale wiesz co - moja matka miała wybór. A Wy, kochane incele i fanatycy, chcecie go innym odebrać.
szybki lopez2020.10.24 21:50
Zatem Marysiu twoja matka była idiotką, skoro cię urodziła.
Maria Błaszczyk2020.10.25 2:19
No proszę, kolega prolajfer się rozkręca. Obrażanie cudzych matek to jest rzeczywiście poziom dyskusji typowy dla tej grupy ludzi. Pokaż, na co Cię jeszcze stać, na pewno coś masz w zanadrzu...
Sylwestrer2020.10.24 17:17
Gdzie ty to widziałaś konfabulantko ?
Maria Błaszczyk2020.10.24 17:37
Co gdzie widziałam? Tu masz o rzucaniu kamieniami: https://podlaskie24.pl/artykul/wydarzenia/polecialy-petardy-i-kamienie-marsz-rownosci-w-bialymstoku/ Tu o dzieciaku ze złamanym obojczykiem: https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/6454810,bialystok-kara-wiezienia-napasc-marsz-rownosci.html Tu masz chłopaka i dziewczynę - normalną rodzinę, co prawda z dziecmi w pieczy zastępczej, ale widać to jest normalne dla co poniektórych, z bombami: https://kurierlubelski.pl/przyniesli-urzadzenia-wybuchowe-na-marsz-rownosci-w-lublinie-mlode-malzenstwo-uslyszalo-wyrok/ar/c1-14803550 Tu bicie ludzi, bo chcili iczciś pamięć tragicznie zmarłej koleżanki https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,24825684,homofobiczny-atak-na-moscie-lazienkowskim-grupa-mezczyzn-rzucila.html Tu masz polowanie pod klubem https://lifeinkrakow.pl/w-miescie/552,polowanie-na-gejow-pod-krakowskim-klubem Tu masz ludzi pobitych za pytanie "Misiek, masz drobne?" https://polskatimes.pl/pobici-geje-bandytow-sprowokowaly-slowa-misiek-masz-drobne-wideo/ga/8976117/zd/15398977 Tu takich, co chodzili po ulicy z tęczowym jednorożcem https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,25424375,zamaskowani-narodowcy-zaatakowali-uczestnikow-marszu-rownosci.html Tu takich co biją, bo "du.a jest od srania" https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,25424375,zamaskowani-narodowcy-zaatakowali-uczestnikow-marszu-rownosci.html Chcesz więcej? Mogę takich setki poznajdować. Nie ma dnia, by kilku osób nie pobito, nie zwymyślano, nie opluto... jak chociażby tego chłopaja za różową bluzę https://www.facebook.com/watch/?v=299868014554842
killpedryll2020.10.24 23:03
GŁUPlA BABO, on pyta, gdzie to widziałaś, a nie gdzie to przeczytałaś. To jest zasadnicza różnica lDlOTKO
Maria Błaszczyk2020.10.25 2:23
Coś słabe te wyzwiska. Spróbuj się bardziej postarać. I więcej dużych liter, coś za cichutko się kompromitujesz... W gazecie widziałam. Wystarczy. Może też powinieneś czasem jakąś przeczytać.
Anonim2020.10.24 16:42
Wpierdzielajac się w wychowanie dzieci, ich indoktrynację, poprzez kłamstwa, cenzure, wyrzucanie ludzi z uczelni, przekłamywanie definicji medycznych itd, LGBT to straszna ideologia i gówno jak pro life.
Anonim2020.10.24 16:57
WYPYERDALAJ pedofilu dzieci od czarnej zaraz trzymać jak najdalej!
///2020.10.24 16:58
Popieram, geje w sukienkach łapy precz od dzieci
Anonim2020.10.24 16:40
Masoni nie organizują już demonstracji na europejskich ulicach, krzycząc, aby krzyże były usunięte z miejsc publicznych. Pojawiają się jedynie polecenia z anonimowego aparatu biurokratycznego. Masoni nie organizują happeningów domagających się aborcji. Ale są młode kobiety, które głośno krzyczą o swoje prawa. Masoni nie opowiadają się publicznie za eutanazją. Ale są takie państwa, jak Belgia czy Holandia, które w swoim prawodawstwie otwierają się na tę praktykę. Wiemy, że masoni wspierają finansowo kliniki aborcyjne i są członkami organizacji "Dignitas". Powinniśmy zdać sobie sprawę, że dyktatura niekoniecznie musi występować w formie brutalnego reżimu. Dyktatura relatywizmu korumpuje ludzi w bardzo subtelny sposób. https://www.fronda.pl/a/jakie-sa-cele-i-strategia-masonerii-oto-co-powiedzial-byly-wolnomularz,151900.html
Felek2020.10.24 17:37
dziesiátki tysiecy Polakow nazywasz masonami? dawno takicj bzdur nie slyszalem
nie dziesiątki tysięcy2020.10.24 17:55
i nie wszyscy są masonami. Masonami są ci co nimi kiercują, a ci idioci nawet nie wiedzą w czym uczestniczą i że są bezmyślnym narzędziem w rękach masonerii.
Anonim2020.10.24 16:40
Maryśka, I love you.
katolicka deratyzacja Polski2020.10.24 16:28
Blaszczyk od lat wzywa do agresji przeciwko Polakom. Zachecila nawet wlasnego syna,zeby po gwalcie dokonanym przez Holendrow byl im za to wdzieczny,i perswaduje obu corkom,zeby nie protestowaly przeciwko ponawianym gwaltom,bo straca prace w restauracji. Typowy przyklad wschodniej rosyjskiej mentalnosci niewolniczej u polskojezycznych.
Maria Błaszczyk2020.10.24 16:36
Cudowny argument, dumny jesteś z siebie i swoich fantazji?
katolicka deratyzacja Polski2020.10.24 16:37
Komunisci zawsze klamia.
Maria Błaszczyk2020.10.24 16:46
Ale nie musisz być komunistą. Możesz zostać przyzwoitym prawdomównym człowiekiem, kto Ci broni?
leszczyna2020.10.24 18:12
Dwie lewicowe "grzeczności" nie udały się zwyczajnie, jedna w 1994, a druga w 1997 roku. Pamiętam nieskuteczne wysiłki choćby p. Wandy Nowickiej w tej kwestii przed TK kierowanym wtedy przez prof. Zolla. Więc to nie "prawica" zaczęła obalać ustawę zwaną kompromisową.
Maria Błaszczyk2020.10.24 20:24
Przypomnijmu, ze w 1993 bardzo grzecznie zebrano 1 milion 700 tysięcy podpisów przeciwko zaostrzeniu prawa. Grzecznemu społeczeństwu obywatelskiemu władza pokazała naonczas wielkiego fakulca, nawet nie rozpoczynając procedowania tego projektu. Do dziś zbieramy się po tym, gdy ludzie maja w nosie demontaż państwa i jego instytucji - a zawdzięczamy to między innymi pokazaniu wówczas ludziom, że nie znaczą zupełnie nic. No cóż, nowa koncepcja mówi, że koniec z grzecznym zbieraniem podpisów. O co do dowcipnego nad wyraz epitetu "kompromisowa" - to z kompromisem miała ona tyle wspólnego, ile ja z byciem primaballeriną. Biorąc pod uwagę, że cały czas z jednym wachnięciem koło 2005-2006 roku większość Polek i Polaków jest za jej złagodzeniem, jest to kompromis niczym jałtański zupełnie...
Adios parchu!2020.10.24 16:09
Spuchnięty parch Keller-Krawczyk wychodzi wręcz z tej swojej pożółklej skóry aby "zaistnieć". Smutny koniec parcha, na garnuszku państwa, przytwierdzony do krzesła inwalidzkiego, w norze z której wyjść nie może. Najpierw był "konfederatą" (żydek konfederatą, tak żydek jest "oficer LWP") a teraz jest otwarcie tęczowy.
Dziennikarz TVN2020.10.24 16:01
Lewacy! Zostawcie to forum i włączcie TVN. Tam kłamiemy i popieramy mordowanie!!!
anty lgbt2020.10.24 16:05
wyjmij głowę z pisuaru, dziś protestuje cały naród niezależnie od różnic
Jahu🐟2020.10.24 16:16
Cały Naród? hehehe.. należysz do nowociesnej, żeś taki głupi?
anty lgbt2020.10.24 16:21
użyłem jedynie pisowskiej retoryki, ty jahu jak lgbt jesteś tylko zawszoną mniejszością co chce narzucać swoj swiatopogląd całemu narodowi, ty czarna zarazo
Anonim2020.10.24 16:23
lewica ignorowa i ignoruje badania prof Czapinskiego na temat światpogladu ich elektoratu a PiS wlasnie poszedl ich droga... na wieczny odpoczynek
hahahaha2020.10.24 16:16
srarut nie naród
katolicka deratyzacja Polski2020.10.24 16:31
Komunistom aktywnym nalezy odbierac POLSKIE w koncu obywatelstwo.
katolicka deratyzacja Polski2020.10.24 16:36
Skad komunistom przyszlo do glowy,ze to oni sa narodem Polskim ? Czy to efekt planowania,ze uda sie nas wszystkich wymordowac,i tylko oni zostana ?
Anonim2020.10.24 15:51
Liderzy to nienawistnicy i wrogowie rodzaju ludzkiego, jak bolszewia!
***** ***2020.10.24 15:49
TAK JEST dewastować i profanować wszelkie budynki katomafijne, oblewać farbą, wejścia do kościoła gnojówką. Chcieli wojny będą mieć wojnę.
doktor2020.10.24 15:59
leki masz brać systematycznie
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 15:46
Hihihihihihi nie chciały PiSdy kompromisu antyaborcyjnego to będzie pełna legalizacja wraz z aborcją na życzenie :) Przestrzegał ich przed tym nawet Lesio Kaczyński, który jak widać więcej oleju miał od kulawego z Żoliborza.
fdf2020.10.24 15:41
Katotaliban rozpoczął wojnę.
zboczenie nie może rządzić2020.10.24 15:38
I to jest tolerancja o ,której tyle mówią
efekt snieznej kuli2020.10.24 15:31
pisdzielców wszyscy mają już dość - kobiety , rolnicy, czy przedsiebiorcy ktorym zabrania sie pracowac... pis to najgorsza zaraza bo koronawirus w normalnych warunkach zabil by mniej ludzi
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 15:30
Piękny widok brać za mordy PiSdy i całe katoprawactwo!
Iza2020.10.24 15:25
Brawo, Strajk Kobiet. Kościół chce wojny, to ją będzie miał. Nie ma szacunku dla uczuć religijnych, dość pedofilskiej mafii. Pięknie.
antydureń2020.10.24 15:31
Kościołowi wypowiedzieli wojnę: Rzymianie (nie istnieją), Sabotażyści np. anglikanie (praktycznie nie istnieją), Hitlerowcy (nie istnieją), Komuniści (nie istnieją), sataniści (istnieje resztka w USA) itp... Wy też nie macie szans HAHAHAHAHAHA
Anonim2020.10.24 15:43
Tak, KK przetrwał, ale tylko dlatego, bo zrozumiał jakie jest jego miejsce w polityce, gdy na każdej paryskiej latarni wisiał jakiś ksiądz (Rewolucja Francuska).
Anonim2020.10.24 15:22
Kobiety okrzyknęły, że to jest wojna. No, jeśli wojna, to wojna. Krew się chyba poleje.
man.of.Stagira2020.10.24 15:20
Konstytucja j a s n o stanowi, że Człowiek jest Człowiekiem od poczęcia do naturalnej śmierci -orzekły tak DWA w a s z e Trybunały Konstytucyjne: III RP oraz IV RP. Tyle.
to nieświadomi słudzy masonerii2020.10.24 15:20
Masoni nie organizują już demonstracji na europejskich ulicach, krzycząc, aby krzyże były usunięte z miejsc publicznych. Pojawiają się jedynie polecenia z anonimowego aparatu biurokratycznego. Masoni nie organizują happeningów domagających się aborcji. Ale są młode kobiety, które głośno krzyczą o swoje prawa. Masoni nie opowiadają się publicznie za eutanazją. Ale są takie państwa, jak Belgia czy Holandia, które w swoim prawodawstwie otwierają się na tę praktykę. Wiemy, że masoni wspierają finansowo kliniki aborcyjne i są członkami organizacji "Dignitas". Powinniśmy zdać sobie sprawę, że dyktatura niekoniecznie musi występować w formie brutalnego reżimu. Dyktatura relatywizmu korumpuje ludzi w bardzo subtelny sposób. https://www.fronda.pl/a/jakie-sa-cele-i-strategia-masonerii-oto-co-powiedzial-byly-wolnomularz,151900.html
NaziBarbi2020.10.24 15:16
Lewackie pros tytutki nie zasługują nawet na pogardę i wytarcie o nich podeszew butów. Ja dla takich jestem podła i bezwzględna.
Maria Błaszczyk2020.10.24 16:03
Niesamowite... Wczoraj np. ten wyrok skrytykowała siostra Małgorzata Chmielewska. Ciekawe, co takiego robisz w życiu, że kobieta, która poświęciła swoje życie na pomoc potrzebującym i sama adoptowała dziecko z niepełnosprawnością intelektualną, jest dla Ciebie prostytutką niezasługującą na wytarcie w nią butów. I - tak z ciekawości - dla kogo wobec tego nie jesteś podła i bezwzgędna, skoro prawo do aborcji w wypadku przesłanki embriopatologicznej popiera 4 na 5 Polek i Polaków?
leszczyna2020.10.24 18:25
Siostra Chmielewska woła na ulicy "Wypierd...ć" i przepycha się z policją?
Maria Błaszczyk2020.10.24 20:11
Nie, no skąd. Po prostu napisała post krytykujący to orzeczenie, przecież to napisałam wyraźnie. A kto nie z nami, ten "środowisko lewicowe", jak wiadomo...
man.of.Stagira2020.10.24 15:16
CZY poza ordynarnym wulgarnym PODŻEGANIEM do MORDU coś jeszcze potraficie? hę? NIE!..
MT(*)2020.10.24 15:14
Typowa bolszewicka horda. Tym razem pod tęczową szmatą. Jeżeli Polacy tego robactwa nie zdepczą, to horda - swoim starym, sprawdzonym, bolszewickim obyczajem - będzie znowu niewinnych ludzi wywlekała z ich domów, będzie pozbawiała ich mienia, będzie ich eksterminowała metodami typowymi dla NKWD, UB i SB. Warto o tym pamiętać, historia zbyt często lubi się powtórzyć.
Profesor2020.10.24 15:13
Aby lewicowi aborcjoniści mieli choć cień szansy na zwycięstwo, muszą z 9-ciu milionów prawicowców i Katolików przekonać połowę, aby nie głosowała na PiS. Obecne zachowanie jest dyskredytujące i dążące do klęski aborcjonistycznej. Prawicowcy wzmacniają się w poglądach PiS i KK oraz Katolicy to wzmacniają... Zatem aborcjoniści to albo idioci, albo sabotażyści samych siebie.
ABC2020.10.24 15:07
Co za holota,nie nazywac tej holoty kobietami tylko swiniopodobnymi nie uwlaczajac swiniom
Marian2020.10.24 15:15
Trzeba ostrzegać że oglądanie tego może skutkować impotencją.
Marian2020.10.24 15:06
Masowe mordy, tortury, to ulubione hobby lewicy. Nagle pozbawiono ich tej ulubionej zabawy i to jest przyczyną tej wścieklizny. No bo jak qur*wa żyć bez tego.
MY CHCEMY COVID!2020.10.24 15:04
MY CHCEMY COVID!
Na barykady pisdy i odbytnice!2020.10.24 15:03
Wzorem Dzierżyńskiego stworzmy nasze Czeka i "trojki". PIS i klechy pod ścianą!
"Tusk matole twój rząd obalą kibole"2020.10.24 14:59
Pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie zgromadzili się przedsiębiorcy, którzy protestują przeciwko obostrzeniom nakładanym przez rząd. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP zorganizowało protest mimo zakazu zgromadzeń powyżej 5 osób. Policjanci otoczyli demonstrujących jeszcze przed rozpoczęciem protestu. Do protestu przyłączyli się także osoby z "grup kibicowskich".
ala2020.10.24 14:58
Dlaczego policja nie wsadza ich do więzienia? Jak długo jeszcze te pasożyty oderwane od koryta będą niszczyć, dewastować, donosić kłamać...…? To szkodniki Polski i Polaków!
Anonim2020.10.24 18:02
Tak długo jak maszynki do robienia dzieci będą ciągnąć zasiłki.
a kto za tym stoi?2020.10.24 14:57
https://www.fronda.pl/a/jakie-sa-cele-i-strategia-masonerii-oto-co-powiedzial-byly-wolnomularz,151900.html
Anonim2020.10.24 14:57
A mury runą runą runą I pogrzebią stary świat
Foster2020.10.24 14:55
To zniszczyli czy wypisali hasla ?. To są dwie rożne sprawy. Haseł w Kościele jest bardzo dużo.
Anonim2020.10.24 14:59
napisze ci na aucie sprayem "ideologia lgbt to wymysł masonerii", zniszcze je?
gość2020.10.24 14:59
Albo jesteś niekumaty albo debil?
Anonim2020.10.24 14:54
Pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie zgromadzili się przedsiębiorcy, którzy protestują przeciwko obostrzeniom nakładanym przez rząd. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP zorganizowało protest mimo zakazu zgromadzeń powyżej 5 osób. Policjanci otoczyli demonstrujących jeszcze przed rozpoczęciem protestu. Do protestu przyłączyli się także osoby z "grup kibicowskich".
Jm2020.10.24 14:53
To jest bydło nie ludzie!
MT(*)2020.10.24 15:01
Bardzo proszę nie obrażać bydła. Jest ono bardzo pożyteczne dla ludzi w przeciwieństwie do tych wrzeszczących tęczowo - lewackich hord neo - komuny. To szczury, które swym wrzaskiem usiłują zawrócić bieg nurtu ich rynsztoka.
Ale o tym już nie przeczytasz na Frondzie2020.10.24 14:51
Trwa "Marsz o wolność" na placu Defilad w Warszawie. Uczestnicy mają transparenty, petardy i race. Większość uczestników nie nosi maseczek. Intereweniuje policja, która użyła już gazu przeciwko protestującym.
Anonim2020.10.24 15:00
oprócz gazu powinni ich jeszcze pałować, jak we Francji
Jak we Francji2020.10.24 15:01
i jak za rządów PO/PSL?