20.07.14, 18:05fot. Wikimedia Commons

Adam Hofman: przyzwolenie na Smoleńsk ośmieliło Władimira Putina

Adam Hofman, rzecznik PiS w programie "Ława polityków" komentował zamach na samolot pasażerski Malaysia Airlines, w którym zginęło prawie 300 osób. - Nie sposób uciec od tego, że cztery lata temu było dokładnie to samo. Że po katastrofie smoleńskiej mieliśmy do czynienia z okradaniem ciał (...) To już raz żeśmy widzieli - stwierdził Adam Hofman.

I dodał, że różnica polega na tym, że premier państwa ukraińskiego "zachował się bardzo asertywnie w tej sprawie", a nasz premier nie. - Przyzwolenie na to, co się działo po Smoleńsku ośmieliło Putina do zestrzelenia tego samolotu. Brak reakcji Polski, brak reakcji świata w konsekwencji braku reakcji Polski ośmieliło Putina na to, co się w tej chwili stało - mówił Hofman.

- Tak jak przyzwolenie świata na Gruzję pozwoliło Putinowi wejść na Krym, tak przyzwolenie Polski i świata na Smoleńsk i to, co się działo po Smoleńsku, pozwoliło zestrzelić mu ten samolot [malezyjski Boeing 777 - red.] - dodał.

mod/TVN24

Komentarze

anonim2014.07.20 19:21
Czy Hofman brał coś co proponuje Palikot ?
anonim2014.07.20 22:53
ale wy macie mózgi przerobione lękiem przed prezesem........kto Wam to zrobił?czyżby media głównego ścieku?jak się przez parę lat powtarza że ktoś jest obciachowy i moherowy to można w to uwierzyć.......jesteście ofiarami propagandy którą słychać w tzw mediach.litość i trwoga.
anonim2014.07.20 22:56
poza tym znienawidzony prezes Jarosław Kaczyński nie jest przystojnym brunetem w niebieskim,godnym zaufania krawacie na co Wy się nabieracie już od lat....podstawowe socjotechniki na was ćwiczą a wy się na to nabieracie jak małe dzieci...........
anonim2014.07.20 23:27
Ja myślę, że Smoleńsk to był banalny wypadek. Ale strumień korzyści, który po tej katastrofie popłynął do Rosji dzięki działalności AM et consortes na pewno był zachęcający.
anonim2014.07.21 12:33
Dajcie spokój z tymi mediami mętnego nurtu, przecież prawiczki aż tupią tymi krótkimi nóżkami żeby w mich występować. Mają swoje media Karnowskiego Sakiewicza Rydzyka to niech tam występują !! Występując w kłamliwych mediach sami kłamią , co można stwierdzić słuchając ich. Co innego mówią w TVN a co Innego u Rydzyka żeby się przypodobać, a jeszcze co innego na spotkaniach w terenie. Słyszałam to wiele razy, to jest dopiero oszustwo ze strony prawicowców.
anonim2014.07.21 13:58
częstochowski, raz byś powiedział konkretnie o co ci chodzi a nie pitolisz bez ładu i składu. Tutaj akurat Hofman ( kto go lubi lub nie lubi to osobna sprawa) powiedział prawdę. Zachód jest rządzony przez środowisko politycznych eunuchów a z Putinem trzeba grać ostro. Tylko język siły przemawia do Moskwy. Tylko !
anonim2014.07.21 14:01
stefa60 ( zaczynam wątpić, że jesteś kobietą w okolicach 60-tki) może jednak przeczytasz zanim skomentujesz ? Hmm ? Walisz tu na jedno kopyto. I co niby z Twojego komentarza ma wynikać ? Nie jest na temat.