08.09.19, 14:14Zdj. MSWiA, domena publiczna, CC0, edytowane; Youtube/Onet Rano

Ależ ich zabolało!!! Totalni atakują prezesa PiS po słowach o rodzinie i... manipulują

Politycy opozycji, tacy jak liderka Nowoczesnej, Katarzyna Lubnauer czy były szef MSWiA, Bartłomiej Sienkiewicz zaatakowali prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego za wczorajsze wystąpienie na konwencji w Lublinie. 

"Dlaczego PiS tak lubi wskazywać gorszych i lepszych Polaków?"-zastanawia się na Twitterze Katarzyna Lubnauer. Chodzi o słowa lidera PiS na temat rodziny. Jak wskazał Kaczyński, rodzina to "jeden mężczyzna, jedna kobieta w stałym związku i ich dzieci". Były premier podkreślił również, że taki model rodziny ma dzisiaj wielu przeciwników i jest atakowany. Słowa te rozwścieczyły liderkę Nowoczesnej. 

"1/4 dzieci rodzi się w związkach pozamałżeńskich, 1/3 małżeństw kończy się rozwodami. Wg PiS samotna matka z synem, patchworkowe rodziny, syn opiekujący się matką czy bezdzietne pary żyjące ze sobą, to nie rodziny. Dlaczego PIS tak lubi wskazywać gorszych i lepszych Polaków?"-napisała Lubnauer na Twitterze. 

"W Polsce rok w rok jest 60 tys. rozwodów. Dzieci na ogół zostają z matką. Według Jarosława Kaczyńskiego to nie jest rodzina.
Sam w dzieciństwie przez to przeszedłem. W imieniu swoim i mi podobnych mówię: Kaczyński nic nie rozumiesz. Mniej niż nic. I nie masz prawa tak mówić"-wtórował jej były minister Bartłomiej Sienkiewicz. Już pomińmy fakt, że jeden z "autorytetów" intelektualnych opozycji totalnej, człowiek, jakkolwiek by nie było, wykształcony, od którego wymagać można pewnego poziomu, zwraca się do doktora nauk prawnych, byłego premiera RP i sporo starszego od siebie człowieka per "Kaczyński". Zarówno były minister, jak i szefowa Nowoczesnej, albo nie zrozumieli wypowiedzi prezesa PiS, albo kolejny raz manipulują i wyrywają z kontekstu. Dalsza część wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego nie pozostawia bowiem wątpliwości, że raczej nie miał na myśli niepełnych rodzin i dzieci rozwiedzionych rodziców. 

"Dwie wspólnoty uważamy za fundamentalne i najważniejsze. Pierwsza z nich to rodzina. Rodzinę uważamy za komórkę społeczną o zupełnie fundamentalnym znaczeniu. Rodzinę widzimy tak, jak tutaj: jedna kobieta, jeden mężczyzna, w stałym związku i ich dzieci. To jest rodzina. Dzisiaj taka rodzina ma wielu wrogów. Jest atakowana, atakowane są różnice między kobietami i mężczyznami. W przeważającej większości wypadków ludzie rodzą się mężczyznami i kobietami. I tak niech zostanie. Tak ma w Polsce zostać"- oto, co tak naprawdę powiedział prezes PiS o rodzinie. Innymi słowy, albo ktoś tu (mimo wyższego wykształcenia) nie potrafi słuchać i czytać ze zrozumieniem, albo ktoś tu lubi manipulować i jątrzyć...

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze

test2020.10.3 17:07
<p>to jest test</p> <p>test</p>
qwerty2019.09.9 11:16
A gdzie ksiądz mający dzieci, które nie wiedza kto jest ich ojcem ?
anonim2019.09.9 10:46
Lubnaer wypowiedziala takie zdanie NARESZCIE MAM OKAZJE$ ZEMSCIC SIE NA POLAKACH KIEDY JESTEM POSLEM CZY JUZ TO UCZYNILA O TO JEST POSEJ TYLKO MOZE BYC Z IZRAELA
sdffds2019.09.9 10:33
Konkubinaty nie kończą się rozwodem. To oczywista oczywistość. Za to często kończą się nagłym zejściem partnera/rki na skutek przestępczego działania tego drugiego. Więc skąd wziąć statystyki?
memento2019.09.8 22:32
Totalni - popłyniecie jak g... Wisłą.
Olek i saba2019.09.8 22:16
Lubnauer nie ma pojęcia o tym, jak dziecko przychodzi na świat; cóż może wiedzieć sensie życia w rodzinie z matką i ojcem?! Intelektualne miernoty w tej formacji to norma...
Klapaucjusz2019.09.8 19:51
Jak to jest, że najczęściej rad o życiu rodzinym udzielają ci, którzy rodziny “kobieta, mężczyzna plus dzieci” nie chcieli/potrafili założyć?
Pająk2019.09.8 17:54
Co za mało inteligentny dziennikarek - potwierdził zarzuty i kmopromitację Kaczyńskiego i nawet się nie zorientotwał xD
man woman albo gender2019.09.8 17:50
Atakują go "za to, że kłapie do wszystkich dziobem a boi się głupiego dentysty" :)
bezlitosny internauta2019.09.8 16:43
A czy wychowująca dzieci para jednopłciowa: mama i babcia - to nie jest rodzina? A czy mężczyzna wychowujący samotnie swoje dzieci - to nie jest rodzina? A czy kobieta wychowująca samotnie swoje dzieci - to nie jest rodzina? A czy dzieci opiekujące się na starość swoją matką lub ojcem - to nie jest rodzina?
orgi2019.09.8 16:47
pier....olisz jak mały kazio po dużym piwie .......a tak na prawdę toś debil
bezlitosny internauta2019.09.8 16:55
Z używek od ponad dekady u mnie obecna jest tylko kawa, herbata i yerba. Tobie również polecam, w tym także rezygnację z tych małych białych niedzielnych ciasteczek.
Stach-Albert-Nowak-LechKeller vier dumme Atheisten2019.09.8 19:23
how is shitty business of your going, shit sniffer?
Karol2019.09.8 21:23
Chopie,tys to som wypociul ze lba ,czy ci kto gotowca przyniosl ?!!
Coco2019.09.8 21:39
Bezlitosny dla siebie. Użyj rozumu a wtedy nie będziesz pisał takich bzdur.
anonim2019.09.9 10:11
Czytaj ze zrozumieniem bez emocji to znajdziesz to co napisałeś.
Coco2019.09.8 16:28
Nie da się ukryć, prawdziwa rodzina to mąż i żona oraz ich dzieci, inne to rodzina niepełna albo pokrewieństwo, jeszcze inne to patologia.
Pokręć2019.09.8 16:17
Taaaaa, to jest metoda lewactwa, do kupy śmieciowych papierów wartościowych dodać ze 2 nietrefne i wszystko sprzedać w paczce naiwnemu inwestorowi. Zrównać samotną matkę (np. wdowę) wychowującą swoje (i zmarłego męża) dzieci do "rodziny" dwóch zboczeńców albo przyrównać syna opiekującego się starszą i chorą matką do dwojga rozwodników z tzw. "patchworkowej" rodziny, gdzie każde dziecko ma inna matkę z innym ojcem... LUDZIE!!!!! Myślcie, to nie boli. Lewactwo zawsze miało problem z myśleniem - nigdy z emocjami. Emocje są łatwe, żeby czuć, nie trzeba się wysilać, żeby myśleć - trzeba się napocić.
Jahu2019.09.8 18:36
Dokładnie 👍👍oni pieprzą a nie wiedzą o czym.. Kaczyński o modelowej rodzinie a oni o rozwalonej rodzinie (po rozwodach)
8882019.09.8 16:11
Pszczoły są bardzo pracowitym i pożytecznym owadem, zbierając nektar zapylają rośliny. Produkują miód, który posiada duże walory smakowe i lecznicze. Oprócz miodu pszczoły produkują kit pszczeli (propolis). Ma on zastosowanie w lecznictwie. Ma działanie odczulające i przeciwbólowe. Pyłek pszczeli korzystnie wpływa na trawienie. Mleczko, którym karmione są larwy, spożywane przez człowieka pobudza apetyt, usuwa zmęczenie. Produkowany przez pszczoły wosk wykorzystuje się do wyrobu świec.Pszczoła jest ogromnie pożytecznym owadem.Wyczyn ten jest wręcz niewykonalny dla człowieka, stając w obronie własnych wartości potrafią poświęcić swoje życie. Szerszeń- owad ten należy do rzędu błonkówek;Osy szerszenie jest najpopularniejszym przedstawicielem osowatych w naszym kraju; owady te żyją w zorganizowanych społeczeństwach,latają nic nie wnoszą pożytecznego, latają gryzą są jadowite i robią jedynie zamieszanie wokół siebie.Gniazda budują przede wszystkim w norach, dziuplach; odżywiają się innymi owadami, owocami, wyrządzają dość duże szkody w sadownictwie; stanowi także zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka; szerszenie zwalczane są przede wszystkim poprzez niszczenie gniazd.
Stach-Albert-Nowak-LechKeller vier dumme Atheisten2019.09.8 15:52
Jestem 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐧𝐢𝐜𝐨𝐰𝐲 Jestem 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫 𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 Jestem 𝐏𝐢𝐨𝐭𝐫 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤 Jestem 𝐀𝐥𝐛𝐞𝐫𝐭 𝐏𝐨𝐜𝐡𝐰𝐚 Jestem 𝐉𝐨𝐧𝐚𝐬𝐢𝐤 - czy jest jakaś różnica jak się podpiszę? Nic się nie zmieni, jestem tylko tym kim byłem/jestem przez całe zasr.... życie zwykłym sq... synem.
Spoko2019.09.8 15:38
Lewacka zaraza właściwie nie ma żadnego programu dla Polski. Oni prowadzą otwartą wojnę hybrydową przeciwko Polsce, na zasadzie kłamstw, manipulacji i pomówień, i prezentują kilka głupich pomysłów ograniczających się do likwidacji tego co przeszkadzałoby im w korupcji. Po pierwsze chcą opanować Gdańsk, a następnie zlikwidować CBA i urzędy wojewodów, a tym samym odciąć wpływ rządu i kontroli na samorządy. Obecnie forsują jak mogą ideologię LGBT. Dlaczego ? Ulica nie wychodzi, bo już nawet ich zwolennicy nie chcą w tym brać udziału. Zagranica ma ich dość, a Tusk za jego pracę jest ostro i systematycznie krytykowany. No to pozostali im zboczeńcy, którzy organizują w miastach tzw. „marsze równości”, w których nie chodzi im o tolerancję, ale o walkę z Kościołwm i z PIS-em.
Cogito ergo sum2019.09.8 15:34
Nawet nie stać ich na rzeczową krytykę. Strasznie zaniżyli swój poziom i ciągną w dół swój elektorat, który staję się knajacki. Nawet na uniwersytetach.
orgi2019.09.8 15:33
jak najszybcie uruchomić kursy na łysą górę ....... za tą lubnauer zapłacę , i za nurowską , i za senyszyn , i za gasiuk , i za wielguskę .......
sara miriam2019.09.8 15:54
One już po kursach na "łysej", ...co?... nie widać?
Leon Napoleon2019.09.8 15:28
Nowoczesna... A pani Lubnauer, z poparciem bliskim zero, umoralnia i poucza! No przecież gdyby nie uwiesiła się tej przegranej platformy, to świat zapomniałby o niej tak jak o R. Petru. Ta to lubi żartować.
szcze na PiS i rydzykowi w ryj2019.09.8 15:18
PiSowska rodzina - kot i Balbina!
AAAtomek2019.09.8 15:38
PiSowska rodzina, to rozwodnicy i kolejne żony lub mężowie np Martusia,Czarnecki, Kurski, Kamiński i inni).
Pokręć2019.09.8 16:20
Ale prezes powiedział prawdę. Słuchajcie co wam mówią, ale czynów ich nie naśladujcie.
Jaaanek2019.09.8 18:30
ATOMEK zapomniales jeszcze dodac ze ORMOWIEC zwany dzielnicowym tez jest po rozwodzie z wlasnym umyslem
Karol2019.09.8 21:16
Lepszy kot z Balbina, niz dzielnicowy z mucha !
sdffds2019.09.9 10:35
To właśnie lewacki model rodziny, gdzie różne "..-filie", są na porządku dziennym...