20.02.16, 06:37

Andrzej Duda - mąż zaufania i lider Polski! SONDAŻ

Prezydent Andrzej Duda jest liderem zaufania społecznego do polskich polityków. W tej chwili ocenia go pozytywnie 37,1 proc. Polaków. Drugie miejsce zajął dotychczasowy lider Ryszard Petru z wynikiem 36,7 proc. – wynika z najnowszego sondażu Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych dla portalu Onet.pl.

Na trzecim miejscu rankingu znalazła się premier Beata Szydło, która do lidera .Nowoczesnej traci trzy punkty procentowe. Jej działania pozytywnie ocenia 34,4 proc. ankietowanych. Blisko niej uplasował się Donald Tusk, który z wynikiem 32,7 proc. zajmuje obecnie czwartą lokatę.

W kategorii największego zysku w odsetku pozytywnych opinii liderem został Zbigniew Ziobro, Mateusz Morawiecki, a także Barbara Nowacka, Władysław Kosiniak-Kamysz i Adrian Zandberg.

Z kolei według najnowszego sondażu, największe straty w porównaniu z ostatnimi badaniami ponoszą Ewa Kopacz, Paweł Kukiz i Ryszard Petru. Największy negatywny elektorat ma Janusz Korwin-Mikke, którego negatywnie ocenia aż 75,4 proc. Polaków.

Widać, że Polacy coraz bardziej odczuwają pozytywnie pracę tak i Prezydenta polski jak polskiego rządu. Nie partykularny interes, jak w przypadku poprzedniego rządu PO-PSL ale praca dla obywateli jest cechą obecnej władzy! 

lop/Onet


Komentarze

anonim2016.02.20 7:29
Nareszcie mamy Prawdziwego Prezydenta 4 lata z bulem to lata stracone jak dobrze pokonać bul
anonim2016.02.20 7:48
Asystent zwany prezydentem miał się podać do dymisji jak nie spełni w 100 dni swych obietnic. Pół roku mija i nic. Ciemny lud łyka wszystko bez namysłu.
anonim2016.02.20 8:51
Panie Prezydencie, a co z emeryturami dla tych Polaków , którzy przez tyle lat swego życia, byli okradani w składkach ZUS , budowali Polskę ? Myślę , że mamy dalszy ciąg maniany, tylko przefarbowanej. Trzeba zejść na ziemię :( Przeczuwam, że na krzywdzie ludzkiej daleko się nie pojedzie, a szczególnie krzywdzie tych, którzy nie mają już sił , by pracować ciężko na chleb. A na całkiem realnym przykładzie powiem , że osoba 40 ha ziemi, jeszcze pracuje na budowie , żona też pracuje i jeszcze otrzymają 500 +. Panie Prezydencie, jak Pan Bóg chce pokarać , to zabiera rozum. W moim domu 3 osoby głosowały na Pis , dziś już tego bym nie zrobiła. Pozdrawiam i szczęść Boże.
anonim2016.02.20 9:13
@Nuta.....dokładnie jak napisałaś, jak Pan Bóg chce pokarać to zabiera rozum....ale całej rodzinie ? Mądrze powiedział Prof. Modzelewski, ci co dają się oszukać sami są sobie winni, bo każdy dostał rozum....PIS to taki sam twór jak PO, różnica taka ze teraz to oni są przy władzy. My głupi ciemny lud, dalej będziemy kantowani ...tylko teraz kanciarz jest o niebo gorszy, bo trzyma Krzyż w ręku...i bez zająknięcia się dalej kłamie....
anonim2016.02.20 10:30
Mam nadzieję, że gdy pan Petru ponownie przeskoczy Dudę to napiszecie, że on jest liderem Polski i mężem zaufania. Oczywiście wiem, że to naiwna nadzieja.
anonim2016.02.20 11:03
Równo z Petru? Żenada!
anonim2016.02.20 11:38
Duda bedzie świętym, to pewne.
anonim2016.02.20 15:20
Nuta
anonim2016.02.20 15:40
Porąbało was niezle nuta analityk folksdojcz grzegorz z bytomia raś pelikan czy wy aby rozmiecie co to znaczy wprowadzić ustawę i ile trzeba czasu aby weszła w życie czy nie widzicie że za tym aby to się nie stało stoi cały wasz ulubieniec KOD nic dziwnego że tw bolek mógł oszukiwać cały naród skoro jest tak debilowaty jak wy .Zastanawia mnie jeszcze jedno skoro wam się nic nie podoba to czemu tu tkwicie idzcie se na oneta smażyć kotleta ja tam nie wchodzę bo wiem doskonale że to wredne faolkdojczowskie kłamczuchy podobnie jak ten sondaż kreują swetru na prezydenta a wy w te ściemy wierzycie tak jak w bohatera bolka ,mam nadzieję że onet wróci wkrótce do swojego prawowitego właściciela p. Kluski który gdyby nie takie ubeckie bałwany jak wy produkowałby jedne z najlepszych komputerów na świecie , a na deser podam wam link abyście upajali się wspaniałą przydenturą bula to coś w sam raz dla bezmózgiego lemingradu o tym jak was komor dymał z tuskiem na polecenie szkopów folksdojcz z bytomia na pewno się ucieszy on lubi być dymany przez szkopów http://szort.pl/ukladkomorowski
anonim2016.02.20 16:19
@gucio Co Ty tak o tych Ustawach...przecież można je wprowadzić w 2dni i to w nocy. Można?? Można :) Poza tym weź troche wyluzuj. Nie czytaj jednej prasy...bo po wpisie widze, że robi więcej szkody jak pozytku. Wejdź czasami na Pudelka odreagować. Na Frondzie nie rzucamy epitetami :)
anonim2016.02.21 0:45
Poparcie dla prezydenta Dudy jest zrozumiałe - od czasów II RP najlepszy jak do tej pory, mąż stanu. za to kompletnie nie rozumiem poparcia dla pacyny Sorosa, pajaca i wyjątkowego durnia jak na agenta choć Wałęsy nie przebije w głupocie, Petru??? ludzie oślepli? czy zgłupieli??