05.04.16, 17:20

Ataki na Agatę Dudę. Korwin - Piotrowska: To katolicka odpowiedź na Barbie. BRAK SŁÓW!

Do grona celebrytek protestujących przeciwko projektowi ustawy, który wprowadza całkowity zakaz aborcji dołączyła Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka, podobnie jak posłanki Nowoczesnej, skrytykowała postawę pierwszej damy.

Karolina Korwin Piotrowska znalazła się wśród protestujących.

- Coś mi mówi, że ustawa antyaborcyjna będzie powodem największych protestów. Ludzie czasem mają gdzieś demokrację, podsłuchy, inwigilację, Trybunał, a nie każdego nawet, wbrew pozorom, kręci 500 na dziecko. Jeśli jednak ktoś, jak w krajach totalitarnych, zaczyna grzebać komuś pod kołdrą i to w sposób do tego nacechowany religią (tym bardziej, że jest i tak bardzo kategoryczna ustawa, nazywana w chwilach dobrego humoru "kompromisem") to taka sytuacja może to stać się zapalnikiem protestów - napisała na swoim Facebooku Karolina Korwin Piotrowska.

Dziennikarka zarzuca pierwszej damie bierność, "w sytuacji, gdy kobiety wychodzą walczyć o swoje prawa na ulice". Karolina Korwin Piotrowska nazwała Agatę Dudę "katolicką odpowiedzią na Barbie".

- Ten rząd modli się, prezydent jeździ na nartach i podziwia relikwie, a jego modna żona, wbrew pokładanym w niej nadziejom, jest wyłącznie polską, katolicką odpowiedzią na Barbie. Tylko wygląda, uśmiecha się i milczy. Ci ludzie chcą wziąć się teraz za życie innych ludzi. Dosłownie. To trudne, kiedy się nimi pogardza. Ale niech to zrobią, niech zaczną, to ich zgubi. I Kościół też - mówi Korwin Piotrowska.

gb/se.pl

Komentarze

anonim2016.04.5 17:21
Jak to ludziom się wszystko pomieszało, XXI wiek a oni chcą zabijać dzieci nienarodzone.
anonim2016.04.5 17:26
(... )a jego modna żona, wbrew pokładanym w niej nadziejom, jest wyłącznie polską, katolicką odpowiedzią na Barbie. Tylko wygląda, uśmiecha się i milczy. hahaha jaka ta zazdrosc jest straszna,,,,,,,,, tak pani komorowska byla bardzo reprezentacyjna i rozmowna hahahaha
anonim2016.04.5 17:53
Jak w totalitarnych krajach? Hmm.. a czy ta idiotka, mówiąc takie "mądrości" wie kto i gdzie wprowadził aborcję. Pani Piotrowska, wie pani że to Lenin i Hitler są ojcami wprowadzenia tzw. aborcji? A wie pani kim oni byli? Pani ma czelność mówić o totalitarnym kraju.
anonim2016.04.5 17:54
no cóż ............ Pani Karolina myśli, że jej zdanie jest ważne wiec wypowiedziała się przy okazji obrażając Pana Prezydenta Panią Agatę Duda. Można tylko ubolewać nad etyką dziennikarską ......
anonim2016.04.5 18:02
zaintersuj sie lepiej wasza ideologicznie czerwona i zionaca nienawiscia do wszystkiego co chrzescijanskie Barbie dresiara Sroda. piotrowska spytaj sie srode co ma do powiedzenia na temat milosci.
anonim2016.04.5 18:28
to nawet Stalin był mądrzejszy od tych feministek, bo zrobił zakaz aborcji i szerzenia homoseksualizmu...
anonim2016.04.5 18:36
Ci, co są za aborcją, wiedzą, że ona już im nie grozi. A szkoda....
anonim2016.04.5 19:09
Brawo ta pani (nie chodzi o Barbie).
anonim2016.04.5 19:09
"kobiety wychodzą walczyć o swoje prawa na ulice" Jej pewnie chodzi o kobiety na spędach KOD. Ale to nie są typowe polskie kobiety, a zblazowane żony milicjantów na emeryturze bądź też ekspedientki sklepów mięsnych z czasów PRL, gdy były paniami na włościach i mając pełne lodówki i brzuchy mięsa patrzyły z wyższością na to uciskane przez reżim Jaruzelskiego i "człowieka honoru" polskie bydełko stojące za ochłapem 3 godziny w kolejce, bo trzeba było wykupić kartki.
anonim2016.04.5 19:21
Pani prezydentowa po prostu do tego towarzystwa zupełnie nie pasuje i pod tym względem jest dużo lepsza niż zlewicowiała śp. Kaczyńska zapraszająca do siebie promotorki "aborcji" i inne palcem robione lewaczki.
anonim2016.04.5 19:29
Co zdanie, to totalna głupota. 1. Ludzie mają w d...e to, czy ustawa aborcyjna zostanie zaostrzona. Ludzi interesuje głównie micha i wyro + ciepła woda w kranie i tanie wczasy nad Adriatykiem. To drugie niekoniecznie do chędożenia 2. Od kiedy aborcja to grzebanie po kołdrą ??? Zawsze myślałem, te aborcja to grzebanie w czymś innym 3. Zupełnie nie rozumiem, czemu Pierwsza Dama ma reagować na wystąpienia jakichś rozedrganych emocjonalnie, rozwrzeszczanych i niedotuptanych bab ??? 4. Ciekawe, jakież to nadzieje pokłada w prezydentowej pani Karolina dwojga nazwisk ???
anonim2016.04.5 19:50
A ja chcę wiedzieć, czy mój Prezydent i jego żona są za czy przeciw. Was to nie interesuje? ciekawe...
anonim2016.04.5 21:56
Karolina Korwin Piotrowska ... jak można się stoczyć. A tak fajnie się zapowiadała jakieś 20-30 lat temu. Obecna Pierwsza Dama jest pierszą damą - prawdziwą. Poprzednia, to ... przepraszam.
anonim2016.04.5 22:24
Tylko nie reagować. Ta stanowczo nie Barbie plotkaro-celebryta tylko czeka żeby odowiedzieć na jej durne prowokacje nie dotyczące niczego realnego. Bo Rząd PiS nie pracuje nad rzadną ustawą dotyczącą aborcji obecnie. Swoją drogą ta przyjaciółka córki Jaruzelskiego jako bezdzietna i bez szans jest zabawna w tym kontekście.
anonim2016.04.5 22:36
Najbardziej absurdalne jest to że zakaz aborcji najbardziej rozwścieczył PODSTARZAŁE dziennikarki czyli Korwin Piotrowską w wieku menopauzalnym, nie wspominając już o sędziwej Olejnik czy babsztylu Środzie. Z pewnością żałują że już nie dokonają żadnej aborcji (bo hormony nie te co kiedyś) choćby na znak protestu i solidarności z feministycznym pustogłowiem i jeszcze kiedyś wnuki nazwą je "babciami" a to faktycznie będzie straaaaszny obciach. Ale to pokolenie już przemija i więcej szkód nie wyrządzi. Jakoś wśród dziennikarek młodszych roczników nie wyczuwa się takiego zacietrzewienia. Czy wszystkie Korwiny tak mają że gadają stek bzdur? Babie na starość odbija.
anonim2016.04.6 1:35
Asgard napisał: "A ja chcę wiedzieć, czy mój Prezydent i jego żona są za czy przeciw." PAD wypowiadał się wyraźnie, że jest PRZECIW aborcji i nie ukrywa, że gdy ustawa zostanie zmieniona, to ją podpisze.
anonim2016.04.6 5:42
Klara tx za AD, a partnerka na dobre i złe?
anonim2016.04.6 8:33
@Nieznajoma_200 - rośnie nowe pokolenie, bo trucizna "postempu" przenika do większości młodych dusz za sprawą politpoprawnych, antyklerykalnych telewizji, gazet, tygodników, a przede wszystkim portali internetowych. Marksistowska zaraza, serwowana pod różnymi postaciami, będzie się rozprzestrzeniać, chyba że odetniemy społeczeństwo od cywilizacji tak jak to było pokazane w filmie "Osada":-)
anonim2016.04.6 9:38
Tak wygląda zatrucie mózgu u Piotrowskiej. O zatruci innych elementów nie będę się wypowiadał.