27.05.20, 14:13

Awantura w Sejmie. W roli głównej Michał Szczerba

Podczas posiedzenia Sejmu doszło do awantury, którą wywołał znany już wcześniej z blokowania mównicy poseł PO Michał Szczerba.

Szczerba zaczął oskarżąć ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego.

- Podczas trzydziestu lat wolnej Polski na szczeblu władzy nigdy nie było tak gigantycznego konfliktu interesów. Nadzorowane przez wiceministra nauki i ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego rządowe agendy przyznawały i przyznają setki milionów dotacji rodzinnym spółkom. Łukasz Szumowski jest twórcą nowego modelu biznesowego. Występuje w roli nadzorcy, decydenta i beneficjenta - stwierdził Szczerba.

Dodał następnie, że kariera ministerialna Szumowskiego musi się zakończyć.

Szczerbie usiłował odpowiedzieć minister kultury Piotr Gliński, jednak poseł PO ciągle przerywał jego wypowiedź.

- Panie pośle, ja prowadzę obrady. Głos ma pan wicepremier Piotr Gliński. (…) Proszę usiąść - uspokajała marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

-  To były zarzuty niegodne i nikczemne. Pan minister Szumowski nie nadzorował agend, o których pan wspomniał. (…) Państwa zachowanie w tej Izbie cywilizowane nie jest- stwierdził w końcu Gliński. Wypowiedź Glińskiego w dalszym ciągu zakłócał Szczerba, co spotkało się z reakcją marszałek Sejmu.

- Proszę usiąść, Pan nie ma głosu - stwierdziła. Do dyskusji włączył się Adam Szłapka z KO, stwierdzając, że "Trójka też nie ma głosu".

- Zależy wam tylko na awanturach, na paszkwilach, na insynuacjach. (…) Także w polityce trzeba umieć przegrywać. Przegrywacie wybory. Polacy was źle oceniają - w odpowiedzi stwierdził Gliński.

- Trochę kultury osobistej wymaga, by każdy, kto jest na tej mównicy, mógł być wysłuchany. (…) To jest próba wzniecania awantury. Państwo nie zachowujecie się jak posłowie - dodała na koniec Witek.

g/wpolityce

Komentarze

dz2020.05.28 10:13
Szczerbata Szczerba, to tylko świeca dymna. Zwróćcie uwagę na to, od czego chce odwrócić uwagę
enK2020.05.27 20:07
A pokazał gest Lichockiej? Nie? To jeszcze ciut musi poekspić, bo zdecydowanie nie sięga jescze poziomu narzuconego przez większość parlamentarną
Marekb2020.05.27 20:03
To może się zgodzimy, ze Szumowski jest kryształowy jak Banaś. Kiedy Szczerba próbował mówić o lewiznach Banasia, Witek wyłączyła mu mikrofon. Komentarze frondowców były takie same: bydło , targowica, sodomici, sprzedawczyki i 666 innych bluzgów, tych samych, co zawsze. O Banasiu ani słowa. Teraz o Szumowskim ani słowa. A przecież można napisać "bardzo mi się podoba, ze Marek Szumowski pozytywnie rozpatruje swój własny wniosek a potem inkasuje parę baniek". Po co w to mieszać KGB, SS, Ub, zakon krzyżacki i Kara Mustafę?
ceramik2020.05.27 19:27
Tu potrzebne jest Ostateczne Rozwiązanie.
Urszula2020.05.27 19:14
Ani jednej wypowiedzi w obronie czy krytyce Szumowskiego. To, że firmy Szumowskich otrzymały wielomilionowe granty z budżetu państwa to wszyscy wiedzą. Jakoś tak dziwnie się składa, że właśnie wtedy kiedy w rządzie zaczął pracować lekarz Szumowski. Odrzucony wniosek brata Szumowskiego uzyskał akceptację kiedy lekarz Szumowski załapał się na fuchę w rządzie i miał wpływ na rozdzielanie grantów. Później jego brat wszedł do komisji, która opiniowała wnioski w sprawie dotacji. Był jednocześnie beneficjentem środków i decydentem komu je przyznać. Sobie zawsze przyznawał. :D Nie powiecie chyba, że nie ma tu konfliktu interesów.
Głos Rozsądku2020.05.27 18:55
Jednak z owcy byłby większy pożytek.
romak2020.05.27 18:11
Chować torebki. Szczerba zagaduje a potem kradnie torebki i niesersery. On i tak nic nie rozumie.
Kajtek z Bronxu2020.05.27 18:07
POLACY !!! Ścierwo antypolskie będzie atakować coraz bardziej i nie cofnie się przed niczym !! To jest ich ostatnia szansa, żeby wygrał zdrajca, złodziej i szuja Czaskowski !! Jeżeli ta menda wygra to Polska i Polacy zostaną sprzedani szwabom, francuzom, ruskim onucom i całej reszcie a miliony Polaków zostaną ponownie "białymi murzynami europy" !! DLATEGO RUSZCIE SIĘ I PRZYGOTUJCIE DO WYBORÓW Z CAŁYMI RODZINAMI I CO NAJWAŻNIEJSZE PRZEKONAJCIE NIEZDECYDOWANYCH I LENIWYCH, ŻEBY POSZLI GŁOSOWAĆ !!
ff2020.05.27 17:15
Scerba ...czyżby skutki ciosów przeszły z seniora na juniora
Karolus2020.05.27 16:53
Patrzę w TV na tego pajaca i mam poważne podejrzenia, że ten gość nie ma wszystkich w domu. Myślę, że powinni uchwalić prawo, że każdy polityk musi być raz w roku przebadany psychiatrycznie. Targowica straciła by 1/3 posłów, ale wyszłoby to Polsce i Polakom na dobre.
Jan Radziszewski 2020.05.27 16:46
żydzi i tzw. zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Urszula2020.05.27 20:41
"I pojawią się fałszywi prorocy..." powiedział Jezus. I będą się powoływać na Jezusa. Takim nie wierzcie.
zz2020.05.27 16:20
Szczerba ma racje, ale KO mogło wypuścić kogoś mniej kontrowersyjnego. Więcej merytoryki mniej krzyku. Krzykacze nie maja racji - tak się przyjęło.
antymarksista2020.05.27 16:13
Nie dość, że beztalencia i lenie, nie dość, że zboczeni, lub zboczeńcom sprzyjający, nie dość, że postępują wbrew polskiej racji stanu i logice, to jeszcze kompromitują naczelne organa państwa organizując groteskowe spektakle w miejscach do tego nie przeznaczonych. Burdy, destrukcja, zamęt to specjalność lewaków z PO-KO
anonim2020.05.27 16:39
Ach, ty prawicowy prawaku 😔
Pat2020.05.27 16:00
w roli głównej BND i ambasada niemiecka w Polsce
soros2020.05.27 15:54
szczerba ,nitras. kierwiński,zasługuja na zasadzenie soczystego kopa ,bo tylko to by do nich dotarło ..takie buractwo i chamstwo w jednym.
PiS to masoneria tak jak PO2020.05.27 15:49
Stalin i Bierut lepiej by tego nie wymyślił co robi pisowska milicja i pisowskie zomo. A wtóruja im masoni wewnątrz KK. https://www.youtube.com/watch?v=G-ixQMJ2y-k
AAAA2020.05.27 15:31
W czasie całej historii polskiego parlamentaryzmu nie było takich chamów, jak członkowie PO. W tej chwili są to szczerba i nitras, po chamsku przerywający posłom występującym na mównicy. Mają oczywiście przyzwolenie liderów PO. Zerowa kultura osobista i wiedza. Najgorszy motłoch znalazł się w sejmie dzięki PO. Sędziowie i profesorowie uniwersytetów popierający zaciekle PO, popatrzcie na swoich posłów. WAS reprezentują!!!!!
AnnaNS2020.05.27 15:53
#PiS to masoneria tak jak #PO.
jestem2020.05.27 15:30
to jest brak wychowania wstyd przynosi RODZICOM wspolczuje im
2020.05.27 15:29
Pozerzy i Szamani
skarb2020.05.27 15:23
niech pis sobie zartuje czy w Sejmie lub innym Urzedzie Panstwowym mozna sobie robic jaja ,to jest mozliwe tylko za rzadowZJEDNOCZONEJ PRAWICY robcie tak dalej tolerujcie te huliganskie wybryki to tacy WAS zastapia i to szybko przestrzeganie prawa obowiazuje wszystkich a POslowie POsenatorowie rozchustaja niedlugo tak wszystko,nie zdazycie sie ocknac.TO SA DEMORALIZATORY POLSKI I POLAKOW PIS JAK DLUGO MAMY WYJETYCH SPOD PRAWA TOLEROWAC.PRZYPATRZCIE SIE UWAZNIE ,BO ZA CZASOW POrzadu zaplacilibyscie kary i wykluczenie na zawsze z obrad.SZYKUJE SIE NOCNA ZMIANA BIS A TE MOWY WSPOLPRACY OKRAGLYCH STOLOW GDZIE KOMUNISCI W WIEKSZOSCI SIE DOGADUJA,LICZCIE NA POmoc
AAAA2020.05.27 15:36
PiS nie reaguje mocno, bo boi się zagranicy. Zaraz będzie aj, waj na caly świat, kiedy ukarze się chama odpowiednio do jego "występu". Ale zgadzam się, że marszałek powinien reagować ostro. PO zrobilo z polskiego sejmu chamski bazar.
Ida2020.05.27 17:12
Myśl trochę człowieku! Jakie mamy sądownictwo? Co z tego, że prokurator poda typa do sądu pod przewodnictwem Tulei? Co , jeszcze odszkodowanie szczerbol by dostał. Myślenie!
Jahu2020.05.27 15:20
Ale za to #Kaczyński gada, gada, gada kiedy tylko zechce. I nawet marszałkini nie usunie go z mównicy.
katolicka kretynizacja polski2020.05.27 15:18
Jadzia tj icka uwazam ze pis dobrze robi ze rozgania wasze ulicznice "pielgrzymki " na czesc szatana.wasze walesanie sie po ulicach maja tyle wspolnego z piegrzymkami co wy zydokomuno z prawda.
Jan2020.05.27 20:02
A ty naucz się pisać po polsku ....albo pisz po rusku przynajmniej nikt tego bełkotu nie przeczyta..a zresztą spadaj stąd
katolicka kretynizacja polski2020.05.27 21:28
Josek spadaj bucu do kibucu
Leszek 2020.05.27 15:17
PiS to takie same gnidy jak PO ; albo wieksze bo udaja katolikow i patriotow . Tymczasem to zydowskie pacholki. Nigdy o interes Narodowy nie dbali. Na nasze nieszczescie Polacy wybrali swinie do koryta nie poslow. To jest szambo a nie perfumeria, jak kiedys; bo juz nie dzisiaj mowil Ojciec dyrektor R.M. Tak bydlaki pisowskie traktuja tylko Konfederacje. Do niebywałego skandalu doszło dziś w Sejmie. Pod pretekstem poluzowania restrykcji związanych z koronawirusem PiS zwiększył limit posłów, którzy mogą zasiadać na sali plenarnej. Każda partia będzie miała obecnie więcej osób dopuszczonych na salę obrad, oprócz Konfederacji. Podczas środowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki zaprezentował plan IV etapu odmrażania gospodarki. W tym samym czasie doszło także do poluzowania obostrzeń w Sejmie, gdzie przedstawiciele wszystkich klubów parlamentarnych będą mieli więcej posłów na sali obrad, oprócz Konfederacji, dla której zmniejszono limit z 2 posłów do 1.
...2020.05.28 11:30
Twoja głupota nie ma granic . Coś na wstrzymanie bo pękniesz
katolicka kretynizacja polski2020.05.27 15:13
JA KRETYN WNUK DZIADKA ZBRODNIARZA Z UB JESTEM DUMNY Z DZIADKA CZERWONEGO BOLSZEWIKA ZA TO ZE WPOIL WE MNIE NIENAWISC DO WSZYSTKIEGO CO POLSKIE A SZCZEGOLNIE DO WIARY POLAKOW DZIS POD OCHRONA ZYDOKOMUNISTYCZNEJ KASTY MOGE BEZKARNIE PONIZAC I OBRAZAC POLAKOW MOGE BEZCZESCIC ICH WIARE TAK JAK TO ROBIA MOI STARSI BRACIA W KLAMSSTWIE Z EURO PARLAMENTU.WSZYSTKO TO ROBIE ZA PIENIADZE DZIADKA SIOROWSZKA I NIEMCOW.
100 % racji2020.05.27 15:10
… a było takie kiedyś ujęcie … butKA w anzugu, i jest spoko…. LENInowska twarz udziela wywiadu … reporterka chyba z teffauenu usta otworzyła jak nigdy w życiu, POdziw pełen ! następne ujęcie z oddali ten(Ł)że butKA w anzgu udziela wywiadu ! i zgroza !!! spodni od anzugu nie ma !!! czy to prawda, że jak do władzy wrócą to nawet galoty naród odda ??? już jeden KAPUŚ-ciany POplecznik obiecał ,, … naród puścić w skarpetkach … ”
katolicka kretynizacja polski2020.05.27 14:41
PiSdzielska kolekcja kryształów coraz większa! Przypomnę że Banasia też broniliście... do czasu!
...2020.05.27 14:48
dla takiego oszołoma jak ty, jest tylko jedno wyjście, cela wśród pedofili na długie lata...
Głos Rozsądku2020.05.27 18:50
Pedofile nic mu ni zrobią, bo kurva kurvie łba nie urwie.
Irena2020.05.27 15:17
@kretynizacja tonie w szambie i wylewa je na innych. Gdyby nie Szumowski, mielibyśmy tylu chorych, ile w Niemczech i we Włoszech.
Yrek, kosmiczna nominacja2020.05.27 15:50
Tej, Iruś, a może to jednak ta słynna haplogrupa R1a1 nas ratuje.
JA2020.05.27 18:44
Aktualna liczba chorych w Niemczech: 10,232 Aktualna liczba chorych w Polsce: 10,955 Faktycznie, gdyby nie Szumowski mielibyśmy nieco mniej chorych.
Kinga2020.05.27 19:29
JA A co tak cienko piszesz??? Porównaj też ile zgonów jest, nie tylko chorych!?
Huehue2020.05.27 20:27
Padło haslo o chorych. Wiec Ja podał liczby. Do tego w innych krajach liczba chorych spada, a u nas wciąż się utrzymuje.
Maczek2020.05.27 14:38
Takich prymitywów jak szczerba nie powinno się wpuszczać do Sejmu ich miejsce to szambo miejskie warszawy
stm.2020.05.27 14:35
Kto to wybiera to bydło. (muszę przeprosić te zwierzęta bo są bardziej inteligentne). I placę podatki na takich sk...ów.
n2020.05.27 15:19
Ot masz poziom. Wybrali też i Jachirę chociaż ona ostatnio jakby się ustatkowała. No zobaczymy na jak długo. Żeby to młodzi wybierali. Kiedyś, tuż po wyborach, taki jeden starszy gość co to ma kiosk rybny na targu jak mu wskazałem na Jachirę jako przykład upadku kultury politycznej to mi zajechał: A popatrz pan na Suskiego... No i o czym miałem gadać?
A popatrz pan na Suskiego...2020.05.27 15:23
bo wyście są jak te kur­wy w pokrzywach.
katolicka kretynizacja polski2020.05.27 15:22
To jest targowica zydokomunistyczna wspierana przez zydow niemcow i bolszewikow.
JA2020.05.27 18:39
Pytasz kim są wyborcy PISu? Zwykle słabo wykształceni mieszkańcy prowincji, nie rozumiejący otaczającego świata.
anonim2020.05.27 14:33
Wygonić Szczerbatego do Jadwigi.
adam2020.05.27 17:30
Kto ich wybiera Szczerba , Nitras oni powinni się leczyć czy my ich wybieramy z litości
Beno2020.05.27 14:33
Czy to jest demokracja, by wszystko co robi rząd negować? To raczej anarchia, a chuligani z opozycji są bezkarni. To tak nie może być.
Alojzy Cedzidlo2020.05.27 15:11
Pełna zgoda . Ale nic się nie zapowiada ,że będzie inaczej. A to, to niby w tej sytuacji politycznej, jest w stanie zrobić tylko PO W Polsce mogli strzelać do demonstrantów , Brukselę maja za sobą Polityków typu Sikorski .maja za sobą , Na sąsiadów że wschodu i zachodu , mogą liczyć A PiS co ? Ta Ameryka nas teoretycznie ratuje .Teoretycznie , bo i tam mają swoich ,,totalnych demokratów " i sytuacja z 39 może się powtórzyć...
n2020.05.27 15:13
Tak nie może być, ale tak jest. I na to nawet Minister Obrony Narodowej od PeŁowiaków nie pomoże.
Jahu2020.05.27 15:21
Hej, ho, hej. Wąchasz klej?
n2020.05.27 15:36
Ot znafca się odezwał... A pamiętasz jakiej to specjalności medycznej był p. Klich?
JA2020.05.27 18:38
Pełna zgoda. Nie wiem jak można przyczepiać się do lewych interesów ministra i do tego, że zakupił lewe maseczki za miliony zł. Albo, że naraził podatników na straty i bez ustawy drukował karty wyborcze na wybory, które się miały nie odbyć. Toż to anarchia tak krytykować.
Michał Jan2020.05.27 14:32
Trochę kultury parlamentarnej wymaga, żeby po zwiększeniu liczby posłów na sali plenarnej, pododawać posłów każdemu ugrupowaniu, a nie tylko sobie, ulubionej "opozycji" i cichemu sojusznikowi. Temu ostatniemu kosztem odjęcia "opozycji nielubianej". PiS z 13 do 28 (+15) PO z 8 do 16 (+8) PSL-Kukiz bez zmian I teraz najlepsze Lewica z 5 do 6 (+1) Konfed. z 2 do 1 (-1) Jak PiS-owi tak zależy na poparciu Pana Prezydenta w 2. turze, to niech p. Marcin Palade niech sprawdza, jak będą głosować wyborcy Lewicy, a nie Konfederacji.
Alojzy Cedzidło2020.05.27 14:55
Pan to jest panie ,,MIsiu Jasiu ".Już Pan wie wszystko .Nawet o 2 turze . A ja poczekam . Bo widzi Pan , panie ,,Misiu Jasiu ",KO ciezko pracuje nad doprowadzeniem do swojej klęski .Takie zachowania ,kosmicznie odległe od kultury i prawdy ,jakie pokazują wszędzie ,,Pełowcy " powoduje ,że nawet ci co ich popierają , będą się wstydzić na nich głosować. Ja poczeka z ,,proroctwami "Polecam to tez Panu ,panie ,,Misiu Jasiu " ,,
Michał Jan2020.05.27 16:04
Alberciku Najmilszy! Geniusz Górki Lelewela swoim uporem, żeby wybory zrobić koniecznie 10.05, tak się zakiwał, że 2. tura jest na tyle prawdopodobna, że "Proca" na lewo i prawo rozpisuje sondaże w jej sprawie. A p. Marcin Palade pofatygował się sprawdzić, jak będą w niej głosowali wyborcy Konfederacji nawet. I jak mu wyszło, że więcej na Trzaskoszczaka niż na Pana Prezydenta, to głupki pis-mackie dawaj jeszcze do pieca dokładać, żeby tę proporcję jeszcze pogorszyć. Moja wiedza nie pochodzi wyłącznie z "Frondy", ale sporo się tu dowiaduję. I Tobie mogę polecić.
Jadwiga2020.05.27 14:26
PIS rozgania pielgrzymki, nie daje wiernym modlic się do Boga jedynego miłosiernego. Wybacz im Boże nie wiedza co czynia.
Maczek2020.05.27 14:33
Jadwiga ty jesteś też taki prymityw jak szczerba
Michał Jan2020.05.27 14:33
Nie wiedzą? Chyba żartujesz.
LUKA2020.05.27 14:39
Kto widział Jadzię - niech pociąg jadzie i Jadzie Przejadzie - masz labilność emocjonalną
marianl2020.05.27 14:40
Modlić mamy się w domu w ciszy własnego serca .Wszelka ostentacja to brak rozeznania i pycha !
Japa2020.05.27 14:40
Allach jest wielki , pani ,Jadwigo " .Allach jest wielki ..A Pani wie ,o czym tu piszą ? Niech Pani w swej ,, mądrości " nie tra się pokonać posła Szczerbę. Jego nikt nie pokona . Nawet poseł Nitras .
Jadwiga2020.05.27 14:56
nie wiedza, nie wiedza. nie wiedzialam, ze dożyje takich czasów, że Pis będzie mi odbierał Boga i modlitwy. A te komentarze piszcie smialo niewierni- oby Bóg zesłał na was boska laske
AAAA2020.05.27 15:22
Do obłudnicy Jadwigi: Ewangelia wg. św. Mateusza. Mówi Chrystus: "Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie".
Jadwiga2020.05.27 15:31
Pielgrzymka to tradycja. na nic twoje zawistne komentarze.
Pete2020.05.27 17:00
Tradycja niezgodna z nauczaniem Chrystusa. Ale wy nie jesteście Chrześcijanami, gdyż za nim nie podążacie. Co najwyżej jesteście wyznawcami ojca Rydzyka.
IGA2020.05.27 19:21
Pete! A ty może jesteś wyznawcą szatana, jak my Rydzyka, co? Zdecydowanie wolę to drugie!
IGA2020.05.27 19:19
Jadwigo ! Aż żal czytać! Co ty piszesz, kobieto! To nie PIS odbiera, to epidemia! Radzę posłuchać teraz trochę TVP! Dziś mówili, że znoszą limit ludzi w Kościele na niedziele. W taki dzień ludzie pracujący nie mają tak czasu chodzić na Mszę! PO CO WIĘC WRZESZCZYSZ!???? Nie wierzę, że jesteś katoliczką! KTOŚ UŻYWA TAKIEGO NICKU! Nie udało się nas oszukać! Niektóre tu zwroty nie sa katolickie!
AAAA2020.05.27 15:19
Do obłudnicy Jadwigi: Ewangelia wg św. Mateusza. Mówi Chrystus: "Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie".
Jadwiga2020.05.27 15:32
Będe się za ciebie modlic
AAAA2020.05.27 15:39
Przecież nie ma pielgrzymek, PiS nie daje ci się modlić!!
Jadwiga2020.05.27 18:00
Dokładnie, Pis przegania wiernych z pielgrzymki na jasna góre
Irena!2020.05.27 19:27
"Jadwiga"!.... / Lechu Keller /.....??? Może powiesz mi, że jestes kobietą i w dodatku katoliczką????? Podpucha na całego!!!! Żaden katolik nie napisałby mała literą, jak ty, "jasna góra"! Przecież masz się za taką wierzącą??? hahaha !