28.07.21, 07:00

Awaryjny plan Kaczyńskiego w sprawie ,,lex TVN''

PiS ma plan awaryjny na wypadek odrzucenia przez parlament nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, znanej także jako "lex TVN".

Wczoraj na projektem ustawy obradowała Sejmowa Komisja Kultury i Środków Przekazu. Najważniejszy przepis nowelizacji stanowi, że w Polsce nadawać będą mogły jedynie takie media, w który udział podmiotów zagranicznych nie przekracza 49 proc., chyba, że nadawca ma siedzibę na terenie EOG.

To duży problem dla stacji TVN, której większościowym udziałowcem jest spółka amerykańska, która na dodatek planuje fuzję z innym podmiotem zza Atlantyku.

Wczoraj projekt został przyjęty, co nie oznacza jednak, że uda się znaleźć większość w parlamencie, która przegłosuje ustawę.

Wirtualnej Polsce udało się ustalić, jaki jest plan awaryjny na wypadek nieprzyjęcia ustawy przez Parlament.

Plan kierownictwa PiS obejmuje w tym zakresie skierowanie wniosku do Trybunału Konstytucyjnego o stwierdzenie niezgodności z Konstytucją dotychczas obowiązujących przepisów.

- Ten scenariusz jest bardzo poważnie rozważany w naszym obozie - powiedział dziennikarzom WP anonimowy polityk PiS.

- Nie zgadzamy się z interpretacją, która wynika z obecnie obowiązującego prawa, że przed polskimi firmami stoją de facto większe przeszkody do inwestowania niż przed spółkami holenderskimi, francuskimi czy cypryjskimi. Uważamy, że jest to niezgodne z polską Konstytucją. I jeśli nowelizacja ustawy autorstwa PiS zostanie zablokowana przez opozycję w Sejmie, i nie będzie dla niej większości, skierujemy odpowiedni wniosek w tej sprawie do Trybunału Konstytucyjnego - doprecyzowują rozmówcy Wirtualnej Polski.

Wniosek do TK w tej sprawie ma być już nawet napisany.

jkg/wirtualna polska

Komentarze

ble2021.07.29 16:47
myśli ,że jak braknie TVN to ludzie się z niego nie będą śmiać ,żałosny zdziecinniały staruch
Roman2021.07.29 12:44
Wredny,złośliwy staruszek o spaczonej psychice.
Filip2021.07.29 6:39
Jarosław Kaczyński doprowadził w czasie swoich rządów, do pogorszenie relacji z UE, Stanami Zjednoczonymi, znacznego powiększenia deficytu budżetowego i zadłużenia finansów publicznych. W wyniku łamania praworządności przez rządzących ośmieszył nasz kraj na arenie międzynarodowej. Jarosław Kaczyński obawiając się przegranych wyborów parlamentarnych w 2023 roku, chce przejąć niezależne media m. in. TVN. Daniel Obajtek jako prezes Orlenu wykupił już Polska.Press. TVN przekazuje niekorzystne dla PiS-u informacje, które zmniejszają szanse wyborcze jego partii. Żadna afera pisowska nie została ujawniona przez powołane do tego służby, które podlegają partii rządzącej, tylko przez niezależne media. Argument o konieczności "repolonizacji" mediów i ich zagrożeniu przez Rosję mogą przyjąć tylko osoby bardzo mało inteligentne. Pragnę przypomnieć, że Jarosław Kaczyński sprzedał kiedyś swój dziennik kapitałowi zagranicznemu. Prezes PiS-u w wyniku łamania praworządności spowodował interwencję TSUE, a w wyniku chęci przejęcia TVN pogorszył relacje z USA. Jeśli PiS przejmie TVN, to nasz kraj w wyniku arbitrażu międzynarodowego, będzie musiał zapłacić wysokie odszkodowanie z naszych podatków. PiS ma swoich wyznawców, którzy nie rozumieją prawdziwych intencji Jarosława Kaczyńskiego. Gra jest o wysoką stawkę, gdyż chodzi o wyniki przyszłych wyborów parlamentarnych. Jeśli PiS przegra te wybory, to wielu polityków związanych z tą partią będzie miało postępowania karne i konstytucyjne. Wiele nowych afer ujrzy światło dzienne, a notowania PiS-u jeszcze bardziej spadną.
Słupik2021.07.29 3:07
Amerykanie to straszni rasiści -nikt mi w to nie wierzył
Janton2021.07.28 18:53
i ten stary dziad trzęsie Polską ...................... paradne tylko dla idiotów
matis89 w pupcie jebany żydek jestem2021.07.28 18:48
Ale życie mam barwne, 24/7/365 napierdalam w klawiaturkę jak głupi ch uj... zasłużyłem sobie uczciwie na takie zasrrane resztki życia. . . . . . . No i ch uj w duupe Stefce L' chaim raz się żyje! , , , , , , , , P.S. Żydem k urwa nielubianym jestem więc napiierdalać w klawiaturkę muszę.
janton2021.07.28 18:46
mauzoleum dla kulawego , będzie wiecznie żywy debile
matis892021.07.28 18:41
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Filip w pupcie jebany żydek jestem2021.07.28 18:38
Ale życie mam barwne, 24/7/365 napierdalam w klawiaturkę jak głupi ch uj... zasłużyłem sobie uczciwie na takie zasrrane resztki życia. . . . . . . No i ch uj w duupe Stefce L' chaim raz się żyje! , , , , , , , , P.S. Żydem k urwa nielubianym jestem więc napiierdalać w klawiaturkę muszę.
Filip2021.07.28 18:00
W wyniku ewentualnego polexitu zostaną wprowadzone cła na produkty rolne i chłopi głosujący na PiS nie będą mieli komu sprzedawać płody rolne. Sami staną się ofiarami swojego wyboru. Ponadto kapitał zagraniczny masowo będzie uciekał z Polski i znacząco wzrośnie bezrobocie. Inflację mamy najwyższą w UE, a będzie jeszcze większa. Wprowadzona będzie cenzura i informacje niekorzystne dla rządzących nie będą przekazywane. Tego chcecie wyborcy PiS-u!!!!!
cła2021.07.28 19:15
Cła zaporowe na chemiczną żywność z Unii to by się nawet przydało. Od razu Polskie Rolnictwo by odżyło.
jerzy2021.07.28 17:59
Bardzo dobre wyjście awaryjne. Wszystkie media powinny być w polskich rękach,a nie w obcych. Wszystkie państwa w Europie dbają o to, aby media w ich krajach miały kapitał w większości narodowy, a nie obcy. W Polsce, jak zwykle w naprawie Państwa, przeszkadzają targowiczanie. Szok.
Filip2021.07.28 18:09
Jarosław Kaczyński pod pretekstem "repolonizacji" mediów chce je przejąć, żeby kłamać, manipulować i oczerniać opozycję dla utrwalania swojej władzy. Prezes PiS-u sam kiedyś swój dziennik sprzedał kapitałowi zagranicznemu. Wyborcy z TVN-u dowiadują się informacje niekorzystne dla rządzących i dlatego Jarosław Kaczyński chce je przejąć, to nie ma nic wspólnego z zagrożeniami zewnętrznymi. Bardzo obawia się, że w wyniku przegrania następnych wyborów parlamentarnych straci władzę. Utrata władzy przez PiS może oznaczać postawienie wielu polityków tej partii do odpowiedzialności karnej i konstytucyjnej. Społeczeństwo o wielkich aferach związanych z PiS-em dowiedziało się z niezależnych mediów, a nie od powołanych do tego służby, które podporządkowane są partii rządzącej. Daniel Obajtek jako prezes Orlenu wykupił Polska.Press, żeby wyborcy PiS-u nie dowiedzieli się o jego przekrętach.
Anonim2021.07.29 8:42
Filip jesteś żałosny, nie wiem czy Tobie (tylko z grzeczności, to świadczy o moim dobrym wychowaniu) emeryturę przykrócili czy Twojemu dziadkowi ale na nic się zda Twoje wierzganie.
Filip2021.07.28 17:56
Jarosław Kaczyński oszalał i doprowadzenie do polexitu jest coraz bardziej realnie. Ten człowiek i jego partia szkodzą naszemu krajowi. To jest współczesna "Targowica". Rozwalając UE realizują strategiczne cele Władimira Putina. Staliśmy się pośmiewiskiem na całym świecie. Rządzący zagospodarowali najmniej inteligentnych i najmniej wykształconych, którzy są łatwiejsi do zmanipulowania i zindoktrynowania. Narracja pisowska w dużym stopnie opiera się na okłamywaniu wyborców i oczernianiu adwersarzy.
A żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński,2021.07.28 17:53
ten to ma klawe życie. Cały dzień na wózeczku przed komputerkiem, całą noc przed komputerkiem pisze i pisze żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński paszkwil za paszkwilem a kupkę robi w pieluszkę albo do basenika, siusiu wężykiem mu same leci do woreczka z siusiaka. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński dostaje insulinkę co i rusz, żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński ma dializę co i rusz, ale pisać nie przestaje. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński to ma klawe życie, ale jedzonko gówniane, bo jak mówi przysłowie; czym się odżywiasz tym się stajesz.
Ksiądz Bartold2021.07.28 18:37
Ty jesteś jakimś psychopatą! Spadkobiercą, a być może nawet potomkiem polskich szmalcowników.
Dumny potomek żydowskich szmalcowników.2021.07.28 19:01
Dzięki temu mam kilka domów pożydowskich. L'chaim!
Po 11...2021.07.28 17:45
Jesteśmy bliscy skierowania do TK pytania czy członkostwo Polski w UE jest konstytucyjne. Potem TK uzna, że demokracja jest niekonstytucyjna itd, itp.
Anonim2021.07.28 17:29
"Władza stara się ukryć prawdziwy cel tych zabiegów, ale niezawodna pani Dorota przypomniała, o co w tej sprawie chodzi" - tak na wpis Kani zareagowała Dominika Wielowieyska, dziennikarka "Gazety Wyborczej". https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27379469,syndrom-odstawienia-tvn-kuriozalny-wpis-redaktorki-naczelnej.html
ala2021.07.28 17:11
Dlaczego opodatkowanie wpływów z reklam w krajach zachodniej Europy jest czymś normalnym i nikt tam nie wrzeszczy o zamachu na wolność, niezależność i pluralizm ? U nas zagraniczne koncerny medialne uważają, że podatków w Polsce, tak jak u siebie, płacić nie powinny. Podwójne standardy? Obłuda i hipokryzja? Podobny podatek funkcjonuje w innych krajach zachodnich. Totalni bronią bogatych, którzy odprowadzają podatki w rajach podatkowych.....
Obok "ali" to ty stary incelu2021.07.28 17:30
Dlaczego prawnie usankcjonowane związki partnerskie i małżeństwa osób tej samej płci w krajach zachodniej Europy są czymś normalnym i nikt tam nie wrzeszczy o zamachu na rodzinę, Kościół i moralność?
Anonim2021.07.28 17:01
Kiedyś przyjdzie odejść z polityki, a wówczas poleje się łajno?
Agnieszka2021.07.28 17:01
Jest gdzie link do tej ustawy i poprawek? Tam podobno jakiś dodatkowy "kwitek", ale dla wolnych Polaków
Zdegustowany2021.07.28 16:50
Standardy tej Tel Avizji: https://www.wykop.pl/link/4771449/tvn-bezczelnie-manipuluje-material-i-szkaluje-stanislawa-michalkiewicza/
Hanna2021.07.28 16:43
Wszelkie wyszydzanie i ośmieszanie Jarosława Kaczyńskiego jest bez sensu. On zna dobrze swoją wartość i ma te wasze wysiłki w "rzopie". Pamiętajcie ! On jest ponad to!!!
jle_ffm2021.07.28 17:00
No nie do końca ma w 'rzopie'. Ostatnio podał do sądu dziennikarza za to że ten ujawnił to że JK to gej :)
Anonim2021.07.28 16:42
PiS to hucpa?
bękart wojny2021.07.28 15:14
czy to chodzi o ten tvn24, który organizował w lesie obchody urodzin Hitlera?
jle_ffm2021.07.28 16:21
Tak, ten sam TVN który nagłośnił sprawę pedofilii w KK, odkrył aferę Banasia, mln na wybory koperowe, aferę Obajtka, Srebrnej i łapówki Kaczyńskiego, kradzieży mln z CBA, maseczek od instruktora narciarskiego, defraudacji kasy z PCK, afery Hofmana, Kuchcińskiego, Ziobry, złodziestwa w pis (albo jak kto woli nepotyzmu) i wielu innych.
Anonim2021.07.29 8:53
Tak właśnie takimi "aferami" TVN zaśmieca ludziom mózgi i dlatego trzeba z tym skończyć . W blokowiskach prezesi spółdzielni mieszkaniowych polikwidowali anteny zbiorcze do odbioru naziemnej tv i wszędzie zainstalowano telewizje kablowe po to żeby TVN-24 robił ludziom wodę z mózgu. Moja sąsiadka emerytka która ostatnią książkę którą przeczytała to była lektura w ZSZ, na okrągło ma włączony program TVN24 i zgodnie z wytycznymi zawsze głosuje i nic do niej nie dociera żadne argumenty w TVN mówili i wystarczy. Taka to jest ta inteligencja która głosuje na PO.
PRAWDA2021.07.28 15:10
Żydo --komune pogonić z ===Mediów Polskich ----nikt do Izraela sie nie pcha z Polaków -- Ile Żydo --Komuna z USA zainwestowała w Uzbrojenie Niemeic - aby Likwidował Narod Polski a zarazem Żydowski ---=ILE
janton2021.07.28 14:32
jaką świadomość ma ten stetryczały dziad o współczesnym świecie???
Palestyna2021.07.28 15:33
Spektakl "Życie intymne Jarosława" -Teatr Wybrzeże ... w Gdańsku www.teatrwybrzeze.pl/spektakle/zycie-intymne-jaroslawa?date=2021-08-10
zamknij2021.07.28 16:03
morde zydku bo cuchniesz cebula paszł won
jle_ffm2021.07.28 16:25
Jaką ma swiadomość - żadnej. Ten człowiek nigdy na Zachodzie nie był, nie mówi żadnym w nowożytnym j.obcym i pojęcia o życiu nie ma. A tak w ogóle to już dawno powinien siedzieć an emeryturze, zamiast zatruwać życie Polakom.
Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński,2021.07.28 14:15
ten to ma klawe życie. Cały dzień na wózeczku przed komputerkiem, całą noc przed komputerkiem pisze i pisze żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński paszkwil za paszkwilem a kupkę robi w pieluszkę albo do basenika, siusiu wężykiem mu same leci do woreczka z siusiaka. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński dostaje insulinkę co i rusz, żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński ma dializę co i rusz, ale pisać nie przestaje. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński to ma klawe życie, ale jedzonko gówniane, bo jak mówi przysłowie; czym się odżywiasz tym się stajesz.
angas2021.07.28 15:15
chwalisz imię pana swego
Po 11 ...2021.07.28 14:04
Czyli walka z obiektywnym TVN za wszelką cenę? Ok, to my też będziemy tym bardziej bezwzględnie zwalczać rosyjskie media w Polsce, np. TVP.
bojowy kot2021.07.28 14:19
To myślałem że wy już od dawna bezwzględnie zwalczacie? Czyli wcześniej z TVP to było na niby? Po... jak ty coś napiszesz, to czuć po prostu że boj-kot masz w DNA.
Anonim2021.07.28 13:12
awaryjne?? znaczy co? kwaczy doznał awarii mózgu??
Gangsterzy2021.07.28 12:55
Biuro notarialne w Warszawie stwierdza , że stawiający się tam obywatel Wacław Kufel jest właścicielem cesji na nieruchomość pod adresem Warszawa ul. Burszytnowa Nr 4 . Tożsamość potwierdzono, zgodna z danymi na dokumencie cesji i z paszportem.
Gangsterzy2021.07.28 12:52
Ja mam cesję na nieruchomość w Warszawie też sporządzoną za granicą w 1939 roku. Jutro udam się do prezydenta Trzaskowskiego by oddał moją własność i zapłaciła za nielegalne używanie nieruchomości.
Gangsterzy2021.07.28 12:49
Ja mam cesją własności Wałów Chrobrego podpisaną przez notariusza z wyspy Aruba w kancelarii prawniczej Lopez Maria Gonzales z roku1943. Notariusz zmarł, ale cesja jest. Jutro tj. 29 lipca 2021 ogrodzę drutem kolczastym moją własność potwierdzoną cesją. Zbywającym był Adolf Hitler. Urząd miasta Szczecin podam do sądu a zapłatę za nielegalne używanie Wałów Chrobrego
Gangsterzy2021.07.28 12:43
W obiegu prawnym właścicielem zarządzającym TVN jest Polish Television BV, zatrudniający ZERO PRACOWNIKÓW z lokalizacją WIRTUALNĄ ( może 1 metr kwadratowy dzierżawy powierzchni , a może 1 milimetr, a może tylko skrzynka pocztowa, a może tylko plakat - reklama) na lotnisku w Amsterdamie.
Kto2021.07.28 12:57
Kto zapłaci podatek od dochody firmy Polish Television Holding BV.
Zapłaci2021.07.28 13:07
POLISH. Tak jak " Polish Dead Camp " . Kto odpowiada za te obozy . POLISH. Kto rozpowszechnia to kłamstwo POLISH HOLDING BV. Znowu POLISH. Na granicy Hiszpani zatrzymana samochód z 5 tonami narkotyków samochód był na polskich tablicach rejestracyjnych. Kto odpowiada za przemyt narkotyków . POLISH.
Gangsterzu2021.07.28 12:37
Sprawa TVN to nie kwestia wolności słowa , ale gangsterskich zachowań właściciela tego medium. Nie może być tak by właściciel w prawie ( ( Polish Holding BV ) zarządzający TVN był spółką z zerowym zatrudnieniem z lokalizacją na LOTNISKU w AMSTERDAMIE. To trochę jak 140 letni właściciel nieruchomości, który dokonał cesji własności ogromnego majątku w Biurze Notarialnym na Kajmanach , którego już nie ma a Cesja jest fizycznie na papierze i w obiegu prawnym.
Anonim2021.07.28 11:56
Łaby precz pampersowy dziadzie od wolnych mediów!
Grizzly2021.07.28 11:54
Cieszę się z obecnej sytuacji kiedy możemy pokazać światu jacy jesteśmy silni, że z każdym krajem możemy walczyć, jesteśmy niezależni od innych
kefas2021.07.28 11:42
pisowieci to jednak stan umysłu, a raczej jego braku. Nie zrobicie nam tu putinowskiego modelu mediów jedynie słusznych na wzór Węgier, Białorusi czy Rosji. *****.*** !
Tylko Pis2021.07.28 11:29
Precz z Amerykańskim imperializmem. Brawo PiS
PodPIS2021.07.28 11:47
Hasło rodem wyjęte z PRL
Teodor2021.07.28 11:26
Ten człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego jaki jest dla Polaków odrażający i obrzydliwy w swoich wypowiedziach
trzaska2021.07.28 12:48
Każdy kto nie nawidzi prawdy nie zbliża się nawet do niej, to o tobie Teodorku co masz tylko kota w worku.
AAAtomek2021.07.28 10:11
Zaczyna się wszystko klarować. Putin I Spółka, w skrócie PIS, rządzący w PL, skłócił nas już z wszystkimi sojusznikami. Nawet Australią i USA. Teraz widać jak na dłoni, kto jest TARGOWICĄ-2. Brawo katoprawacy, jesteście na pasku Kremla!
as2021.07.28 10:34
No to napisz co zawdzięczamy Tuskowi, pochwal się. Podpowiem: boiska (dłuższe urlopy macierzyńskie to jednak zasługa PSL). PISZ SMIAŁO: ..... może jakieś podatki obniżył, dał ....
Filip2021.07.28 10:05
Prawu i Sprawiedliwości nie chodzi o relacje z Amerykanami czy o ochronę polskiego rynku medialnego przed inwestorami z nieprzyjaznych Polsce państw. Partia władzy cel ma tak naprawdę jeden: przejęcie kontroli nad największymi prywatnymi mediami, które obecnie zaburzają rządową narrację. A jeśli któregoś z tytułów, znajdujących się na liście „wrogich” mediów, nie da się kupić, to trzeba go zniszczyć.
neron2021.07.28 10:33
Czytaj ze zrozumieniem zanim napiszesz kolejną głupotę. Takie same przepisy jakie chce wprowadzić PiS obowiązują już od dawna w krajach zachodniej europy i tam nikt nie widzi problemu, ale jak u nas chcą zrobić to samo to lewactwo ma ból tyłka. To samo z sądami. Jeśli PiS nie przeprowadzi tych reform to Polska nadal będzie bananową republiką tak jak była za PO.
Filipie2021.07.28 16:06
POdrap mnie po pi pie
Marek2021.07.28 9:43
Naczelnik zwariował. Już nas wszyscy bijo. Unia, Niemce nawet Czesi. Teraz dodał Amerykanów.
Polak2021.07.28 9:57
Chłopie, jak ty to wszystko wytrzymasz??
jle_ffm2021.07.28 10:04
To że zwariował to wiadomo ale najgorsze jest to taki ktoś rządzi naszym krajem i ciagnie go nad przepaść.
in curo memoram2021.07.28 9:40
TVN powinien nadawać korzystając z niderlandzkiej licencji.
Jazzz2021.07.28 9:25
Czy parlament może nie przyjąć tej nowelizacji ????? CZY W SEJMIE JEST TYLU OBROŃCÓW I LOBBYSTÓW OBCYCH INTERESÓW ????? CZY POLSKI PARLAMENT OPANOWAŁA OBCA AGENTURA ???
PILNE!2021.07.28 9:35
Nasluchales sie foliowych bredni w TVPiS i bredzisz
reflux2021.07.28 9:44
25% badanych w sondażu uważa, że Kopacz chciała wprowadzić 500+, 24% twierdzi, że to prawdopodobne. Tu nie jest potrzebna obca agentura, skala głupoty sięga 50%, taka jest Polska.
Anonim2021.07.28 9:58
Natomiast nieliczni którzy mają dobrą pamięć pamiętają taki program socjalny PO z roku 2008, potem pomysł porzucono z powodu kryzysu.
żyd vincent2021.07.28 17:11
pinidzy ni ma i NI BYNDZIE !!!!!
cytat z filmu-,, Wyjście awaryjne,,2021.07.28 9:22
,,podłość ludzka nie zna granic ,, to MY wypruwamy sobie żyły żeby wmówić ciemnemu ludowi że to dla jego dobra wracamy do PRL a oni jakieś imperialistyczne i do tego amerykańskie media chcą bronić .
Wzrost poparcia aż o 10 pkt procentowych2021.07.28 9:21
TAK SIĘ "PIERZE MÓZGI" CIEMNEMU LUDOWI"! ,,Efekt Tuska’’. Prof. Kik: Tusk zniechęcił Polaków do polityki: "Z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez IBRiS dla Onetu wynika, że powrót Donalda Tuska zadziałał na Polaków. Bowiem w ciągu miesiąca Koalicja Obywatelska odnotowała wzrost poparcia aż o 10 pkt procentowych. Liderem dalej PiS.
Co innego mówi, co innego robi!2021.07.28 9:02
J. Kaczyński: "Nie doprowadzajmy do monopolu jednej partii - apelował kandydat PiS na prezydenta Jarosław Kaczyński. Jeśli jakaś władza ma wszystkie stanowiska w państwie, prezydenta i poparcie "potężnych mediów", to z naszą demokracją "może być naprawdę bardzo niedobrze"
Anonim2021.07.28 9:25
Ale wtedy to Kalemu ukraść krowy, a teraz to Kali kraść krowy, więc jest wszystko OK!😁😁😁
szach -mat2021.07.28 9:01
i prawo jak w UE obowiązujace
POdPIS2021.07.28 8:57
Aż tak źle jest że PIS i Episkopat tak panicznie boją się jednej stacji telewizyjnej . Drzewiej było kilka stacji niechętnych rządowi a dzisiaj wszystko musi być jak w PRL . Naród z partią Partia z narodem . O złodziejstwie rządzących i pedofili w Kościele nie wolno mówić bo to temat tabu .Tak rzekł Kaczyński a to znaczy że zadanie mus wykonać przez bierne , mierne ale wierne bolszewickie kadry .
Detonator2021.07.28 8:55
Panie Kaczyński czy słyszysz pan pobrzękiwanie metaliczne w uszach? Wsłuchaj się, bo to śmierć kosę ostrzy. Masz pan już "wiek poborowy" i najwyższy już czas pomyśleć nad tym co pan powiesz Bogu podczas spotkania, które jest tak blisko. Może i żyjesz pan w świadomości dobrze wykonywanej roboty, jako człowiek dobrej roboty ale to może być przerażająco subiektywny osąd o 180 stopni różny od obiektywnego. Zastanów się pan.
Polak2021.07.28 9:16
Zastanów się lepiej nad własnym zbawieniem, mundralu.
Detonator2021.07.28 9:22
Codziennie to robię - ale ode mnie nie zależą losy milionów Polaków a od tego pana tak. Również moje losy i Twoje.
Polak2021.07.28 9:31
Dzięki J.K. mojej i milionom rodzin w Polsce żyje się znacznie lepiej, właśnie moja rodzina skorzysta z bonu turystycznego. A za PO/PSL i SLD było "piniędzy nie ma i nie będzie". Bo było to państwo dla mafii i bogaczy. I żeby było jasne zawsze głosowałem po 89 na prawicę.
do Polak2021.07.28 9:34
A jak myślisz z czyjej kieszeni to dostałeś? Myślisz, że pan Kaczyński czy Morawiecki pojechali do bałera, zarobili zbierając truskawki i Ci dali? Kolego - jeśli władza coś daje to najpierw musi ukraść albo zaciągnie kredyt więc ukradnie twoim wnukom i prawnukom. Takie są prawa fizyki.
Polak2021.07.28 9:47
Przespałeś kawał historii. Rząd ZP opodatkował banki, markety (był wrzask) i ukrócił działalność bandyckich mafii vatowskich. A za PO było "piniędzy nie ma i nie będzie" powtórzę.
AAAtomek2021.07.28 10:16
Rząd katoprawicy rozdaje pieniądze z kredytów, które będziesz płacił ty, ja i nasze dzieci. 2021-VII Jawny dług publiczny: 1 415 968 174 166 PLN.
Polak2021.07.28 10:32
Nie daje tylko pomaga. Tak jest w innych krajach Europy, albo gotówka (Niemcy, Francja, Hiszpania) albo 0% podatków PIT (Węgry). Polska przed 2015 to było prymitywne państwo dla bogaczy i gangsterów o wielkich różnicach społecznych. Dzisiaj one się wyrównują co widać gołym okiem. Temat skończyłem.
Detonator2021.07.28 10:18
Opodatkujesz banki, markety? A jak myślisz skąd oni wezmą kasę, która to im zrównoważy? Znowu z twojej kieszeni klienta. Pomyśl trochę.
Polak2021.07.28 10:36
Przed opodatkowaniem był wrzask że ceny i usługi zabiją gospodarstwa domowe. Ceny wzrosły od 2016 ale i tak by wzrosły bo wszędzie prawie rosną, taki jest trend. Tylko gdyby było dalej PO u władzy to....'piniędzy nie ma...." Temat skończyłem.
Anonim2021.07.28 9:26
Wiesz coś, o czym my nie wiemy??? Wstawiać szampana do lodówki?😁😁😁
Detonator2021.07.28 9:32
Absolutnie nic nie wiem - poza tym, że jeśli odejmę od roku 2021 rok 1949 to wyjdzie wiek 72 lata a w przypadku mężczyzn w Polsce to jest za "pięć dwunasta" ;)
wojcikrak.pl2021.07.28 8:52
MAFIA KACZA SPOWODOWAŁA ROZWÓJ PRZEZ PĄCZKOWANIE, RÓŻNYCH SEKT, KÓŁ OSZŁOMÓW,FANATYKÓW I DEBILI,TO NATRUALNE ŚRODOWISKA, SATRAPY Z ŻOLIBORZA,NIEJAKIEGO JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO!!CZŁOWIEK NAUCZONY:NIENAWIŚCI, SZUKAJĄCY WSZĘDZIE WROGÓW I SPISKÓW, JEST SZEFEM MAFII-PARTII KTÓRA RZĄDZI TYM DURNYM KRAJEM!!
ateusz2021.07.28 8:51
Sprzedać TVN Niemcom, to będzie zgodne z ustawą Suskiego!
Aldona2021.07.28 8:45
Wolność Słowa jest jedną z podstawowych wartości Wolności Człowieka i jest wpisana w system wieloznaczny nazywany często jako Demokracja wspomina się się a nawet medialne ośrodki judeo-sorosowskie daja jako przykład Grecję z czasów niewolnictwa. Dla mnie przykładem wartości demokratycznych jest Szwajcaria bo tam KAŻDY OBYWATEL DECYDUJE O SWOIM OROCZENIU A TAKŻE O WŁASNYM KRAJU. Problem zaczyna się jednak w przypadku gdy wolność słowa w mediach zastępowana jest kłamstwem , pomówieniem a media te nie dają żadnej możliwości wypowiedzi się w poruszanych sprawach. Dotyczy to Demokratycznych Wyborów , które nadają władzę . Władza pochodzi od Obywateli w wolnych wyborach. Jeżeli jednak media typu judeo-sorosowskie wypaczają te wolne i demokratyczne wybory siejąc KLAMSTWA , POMÓWIENIA , STOSUJĄC CENZURĘ WYPOWIEDZI TAK ABY TYLKO Z GÓRY UPATRZONE STANOWISKA BYŁY REPREZENTOWANE TO JEST TO WBREW WOLNOŚĆI I DEMOKRACJI W POLSCE. OD STRONY ZAŚ FINASOWANIA TYCH MEDIÓW PRZEZ OBCY KAPITAŁ TO SPRAWA W PRZYPADKU TVN JEST CAŁKOWICIE NIEJASNA I POKRĘTNA. Wygląda to jak z filmów o gangsterskich czy mafijnych przekrętach. TVN z papierami rejestracyjnymi podmiotu załozycielskiego na lotnisku w Amsterdamie w strefie bezcłowej. Jaki Sąd RP to dopuścił , jaka mafia prawnicza w tym bierze udział. ROZPĘDZIĆ TEN KAPITAŁ NA BAHAMY , CAYMANY I INNE WĘŻE I SKORPIONY NIECH SIĘ TAM W BAGNACH TOPIĄ. 25% TO ŚREDNIA EUROPEJSKA DLA KAPITAŁU OBCEGO UDZIAŁU W MEDIACH. DLACZEGO POLSKA MA BYĆ JAKAŚ INNA I DAWAĆ AŻ 49 %.
Anonim2021.07.28 8:52
Daj sobie spokój z tymi sloganami . Zacznijmy od początku . Jaki masz wybór podczas jakichkolwiek wyborów ? Ugrupowanie czy też partia przedstawi Ci listę kandydatów a Ty nawet tych ludzi nie znasz . Możesz pójść na wiec i posłuchać co mają do powiedzenia . Przedstawią Ci swój program który w praktyce okazuje się tylko fasadą pod którą ukryte są prawdziwe cele danej partii . Nie znasz tych ludzi . Nie wiesz jakimi są , jakie mają charaktery a zatem czego się po nich spodziewać . A gadać można dużo . Żydzi są w tym wyjątkowo dobrzy .
Suweren2021.07.28 9:05
Najlepiej słuchać TVP - tam mówią prawdę, hahaha.
Uwielbiam Kaczyńskiego2021.07.28 8:45
Liczę, że wodzowi uda się mimo iż jest cieżko. ***** TVN !
Anonim2021.07.28 8:52
Polecam na hemoroidy PiSdzielska relikwię - miód z uszu zmieszany z łupieżem konusa!
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.07.28 8:41
31-wszy( część dziękczynna) dzień odmawiania Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Archidiecezji Poznańskiej z udziałem wiernych. Cała Polska w łączności z biskupami, a zwłaszcza z Episkopatem na czele z jego przewodniczącym Abp Gądeckim odmawia Nowennę Pompejańską w intencji: Aby przez nawrócenie ludzi, upały masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Nawrócenie na drodze sakramentu pokuty. Zalejmy Kościoły naszym nawróceniem, a stanie się cud przemiany zła w dobro i upadnie szatański plan depopulacji i zniewolenia ludzkości!! Nawrócenie, masowe przystępowanie do spowiedzi niech będzie zadośćuczynieniem za zdradę Episkopatu, Abp Gądeckiego.
ZAMORDYSTA2021.07.28 8:40
J. Kaczyński: "W Polsce trzeba bardzo wiele naprawić, jeśli chodzi o demokrację, bo ona bardzo bardzo bardzo słabo funkcjonuje." NAPRAWIA DEMOKRACJĘ I ZMIENIA JĄ W DYKTATURĘ
Shalom TVN2021.07.28 8:38
Właścicielem POlskiego TVN jest obecnie amerykańskie Discovery Inc. gdzie Prezesem i Dyrektorem Generalnym jest David Zaslav urodzony w 1960 r. w żydowskiej rodzinie z Brooklynu w Nowym Yorku …
zaciekawiony2021.07.28 8:39
I co z tego?
o ...2021.07.28 9:21
... goowno ...
Nienawiść2021.07.28 8:42
Jezus też był żydem!
Anonim2021.07.28 8:54
Ależ skąd, był Polakiem, przecież słyszałem jak ksiądz mówił w kazaniu: "I przemówił Jezus z Łodzi".😁
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.07.28 8:37
https://www.youtube.com/watch?v=Latka0hu-t4&t=2951s
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.07.28 8:37
Siostrzeniec premiera pinokio-Morawieckiego o konusie z Żoliborza Jarosławie Kaczyńskim.
Polak2021.07.28 8:41
Coś ci się pomyliło. To było o konkursie na Żoliborzu na temat geniuszu Jarosława Kaczyńskiego
Wolny Polak2021.07.28 8:35
Wolny Polak chce wolnych mediów. TVN to jakaś pokraka prawna. Firma z siedzibą na lotnisku w Amsterdamie zatrudniająca zero pracowników. Wolni Polacy chcę prawdy a nie firm wydmuszek. Niby jest a jej nie ma . To jest wolność słowa czy myślenie bandyckie.
powolny Polak2021.07.28 8:38
A co to są "wolne media" i co to ma wspólnego ze strukturą właścicielską danej firmy? Wolność słowa to wolność głoszenia przekazu, zwłaszcza krytycznego wobec władzy. Od praw pracowniczych jest Kodeks Pracy.
ateusz2021.07.28 8:38
Słusznie. Udziały w TVN trzeba sprzedać Niemcom, to będzie zgodne z ustawą Suskiego.
Suweren2021.07.28 8:39
Ocho, kolejny który odeciał od oglądania goebbelsiarni Kurskiego.
POdPIS2021.07.28 8:44
Mądry Polak potrafi odsiać ziarno od plew i żadne media mu nie przeszkadzają .Tylko bolszewicy muszą mieć monopol na propagandę i przez to przestają być wolnymi Polakami .
cynik2021.07.28 8:34
Jak zawsze socjaliści bohatersko rozwiązują stworzone przez siebie problemy.
Stek kłamstw2021.07.28 8:32
Jarosław Kaczyński zachowuje się racjonalnie. Zarzuty stawiane TVN są też racjonale. Plan awaryjny Jarosława Kaczyńskiego to jakieś brednie. Kaczyński jako człowiek inteligentny wybierze najlepsze rozwiązania, możliwe do zrealizowania. To polityk który myśli i nie broni słomianych barykad wymyślanych przez medialnych wielkoludów i kłamców.
Dyktator Kaczyński2021.07.28 8:31
"Dyktaturze PiS chodzi o zamknięcie ust wolnym Polakom. Reżim chce na siłę zmienić poglądy polityczne i religijne połowy Polaków. Gwarantuję ci dyktatorze Kaczyński, że nigdy nie zmienisz poglądów moich i inteligencji polskiej. Nie zmienisz poglądów na średniowieczne i zacofane. PiS chce repolonizacji Medów, żeby mógł kraść, tak jak to jest obecnie. Niemal codziennie skandale i afery finansowe z udziałem członków PiS. Trwonienie pieniędzy podatnika jest widoczne gołym okiem. Oczywiście za wszystko odpowiecie swoim prywatnym majątkiem. Nowy pokolenie ludzi wykształconych zdmuchnie was na śmietnik historii. Solidarność miała tylko media zagraniczne i ulotki, a jednak obaliła PRL."
Anonim2021.07.28 8:30
Jeszcze więcej czołgów kupić od zydów!:) To plan arcyżyda głównego (po smierci brachola) niszczyciela Polski, Kalksteina!
Polak2021.07.28 8:29
życzę tVN likwidacji za polską flagę w góvvnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zrozumcie to!2021.07.28 8:19
Wolność słowa jest jedną z najcenniejszych wartości w społeczeństwach demokratycznych. Jest to prawo do publicznego wyrażania własnych poglądów i myśli oraz do ich szanowania przez inne osoby. Wielu z nas z trudnością wyobraża sobie życie w świecie, gdzie wolność słowa nie jest szanowana.
Polak2021.07.28 8:29
Kolega naiwny idealista widzę. A cenzurowanie Trampa pamięta?
Suweren2021.07.28 8:36
Kolega widzę jeszcze naiwniejszy... A o np. karze za przeklinanie w miejscu publ. kiedyś słyszał? I czy mowa o tym półgłówku, który chciał się domestsem dezynfekować? Tym, który wzywał do szturmu na Kapitol i stanowi zagrożenie publiczne? Jakieś przemyślenia?
Polak2021.07.28 8:47
Zagrożeniem publicznym to jest dzisiaj ideologia Politycznej Poprawności, na razie na Zgniłym Zachodzie. Np. za słowo "murzyn" możesz iść do kryminału.
Suweren2021.07.28 8:53
Jakiś przykład? Bo chyba mi się nie obiło o uszy, by ktoś za to poszedł do więzienia. Z resztą w PL mamy lepsze prawo i jak Kaczyński pozwoli, możesz śmiało iść na ulice pałować ludzi, albo porozjeżdżać ich sobie samichodem. Ziobro niczego się nie dopatrzy. To dopiero wolność słowa - interpretacja przepisów pod chwilową potrzebę i widzi mi się!
Polak2021.07.28 9:33
A to doinformuj się sam, nawet w internetach o tym jest.
Suweren2021.07.28 15:14
Szukałem, nie znalazłem. Może nie umiem w google.
Toni2021.07.28 8:10
TVN powinien nie dostać koncepcji on jest w rękach antypolskich żydów ze Stanów Zjednoczonych tych co chcą by Polska im płaciła za II W.Ś.
ateusz2021.07.28 8:12
Słusznie. Udziały w TVN trzeba sprzedać Niemcom, to będzie zgodne z ustawą Suskiego.
Kaczyński2021.07.28 8:03
Mówiłem że w Warszawie będzie Budapeszt! Sowa dotrzymałem
Mała uwaga!2021.07.28 8:00
Ważna różnica między Polską a Węgrami jest taka, że tam media przejmują biznesmieni zaprzyjaźnieni z reżimem Orbana, co jest swojego rodzaju oligarchizacją mediów i realizacją wspólnych interesów politycznych
ateusz2021.07.28 8:04
To faktycznie zupełnie inaczej niż u nas, Obajtek nie ma zupełnie nic wspólnego z obozem władzy
ateusz2021.07.28 7:57
"Wniosek do TK w tej sprawie ma być już nawet napisany." Wyrok też, tylko jeszcze nie zdążyli go zanieść Przyłębskiej :D Swoją drogą, gdyby Jaruzelski żył to nieźle by się uśmiał z prokuratora stanu wojennego Piotrowicza orzekającego w sprawie wolnych mediów w wolnej Polsce :D
Anonim2021.07.28 7:54
Pokurcz już się nawet nie kryje ze swoim kremlowskim zleceniodawcą.
Suweren2021.07.28 7:57
Kremlin :)
Nie ma ani jednej ogólnokrajowej telewizji...2021.07.28 7:52
"która działa w kontrze do rządu. Węgry- Władze zwiększyły swoje udziały nie tylko w mediach państwowych, ale również prywatnych poprzez wykupienie udziałów. Think tank Mertek, który przeprowadził analizę na zlecenie polityka Zielonych Svena Giegolda podawał, że w 2019 roku aż 77,8 proc. węgierskich mediów donoszących o wydarzeniach politycznych należało do państwa albo osób związanych z władzami. Niemiecki koncern Funke Mediengruppe z Essen pozbył się udziałów w dzienniku ekonomicznym „HVG” a grupa medialna z Monachium w stacji TV2. Dr Dominik Hejj, politolog z Instytutu Europy Środkowej i redaktor naczelny portalu Kropka.hu mówił w rozmowie z Wprost, że obecnie na Węgrzech funkcjonuje duży konglomerat mediów prorządowych, a tytuły, które nie sprzyjają Fideszowi, powoli znikają. – Obecnie nie ma ani jednej ogólnokrajowej telewizji ani rozgłośni radiowej, która działa w kontrze do rządu. Chyba, że mówimy o RTL, ale jest to stacja o tematyce rozrywkowej, nie politycznej. Opozycyjni dziennikarze tworzą głównie w sieci – tłumaczył. W rankingu wolności pracy przygotowywanym przez Reporterów Bez Granic Węgry zajmują obecnie 89. miejsce na 180 państw ujętych w spisie. Zdaniem Veroniki Jóźwiak z PISM sytuacja mediów na Węgrzech wskazuje „na naruszenie podstawowych wolności konstytucyjnych, szczególnie wolności wyrażania opinii, obejmującej pozyskiwanie informacji bez ingerencji władz publicznych”. Podkreśla, że „jest to dowód odejścia Węgier od zasad demokracji w kierunku autorytaryzmu i oznacza w praktyce brak rzetelnej debaty publicznej na ważne polityczne i społeczne tematy”
Wszystkie media w rękach Orbana2021.07.28 7:47
"Ostatnia niezależna stacja radiowa straciła koncesje W lipcu 2020 roku po zwolnieniu redaktora naczelnego portalu Index.hu Szabolcsa Dulla, w ramach protestu z pracy odeszli wszyscy dziennikarze. Sześć lat wcześniej analogiczną akcję przeprowadzono w przypadku portalu Orgio.hu. W konsekwencji oba portale zaczęły zamieszczać wyraźnie prorządowe treści. Dziennikarze, którzy tworzyli Index.hu się jednak nie poddali. Stworzyli serwis Telex.hu utrzymujący się z wpłat crowdfundingowych. 9 lutego media obiegła informacja, że ostatnia niezależna węgierska stacja radiowa straciła koncesje na nadawanie. Radio Klubradio przegrało sprawę w sądzie apelacyjnym. Rozgłośnia będzie mogła emitować audycje tylko do 14 lutego. Jako powód odebrania licencji mówiono m.in. o złożeniu raportów programowych z opóźnieniem. Dyrektor Klubradio Andras Arato tłumaczył jednak przed sądem, że wiele innych mediów popełniono ten sam błąd, jednak im koncesja nie została zabrana. Z większości węgierskich mediów sączy się propaganda na niespotykaną dotąd skalę. Praktycznie nie ma dnia, by Węgrzy nie dowiadywali się o kolejnym „antypaństwowym spisku Sorosa” czy „hordach imigrantów szturmujących unijne granice”. Prorządowe gazety czy telewizje przemilczają natomiast kwestie związane z interesami Orbana z Rosją i Chinami. Niezależne tytuły, które próbowały jakoś przetrwać na rynku, były karane poprzez zrywanie umów na prenumeraty w instytucjach publicznych oraz zmniejszanie źródeł dochodu przez wycofywanie reklam państwowych spółek."
Polak2021.07.28 7:55
Kolega manipuluje albo jest skrajnie niedoinformowany. W Niemczech (w tym mateczniku demokracji jak mówi herr Tusk) wszystkie duże i średnie media są prorządowe, lewicowo-liberalne. Analogicznie jest na całym Zgniłym Zachodzie: Francja, Belgia itd.
Polak2021.07.28 7:46
Uwaga. ONET uruchomił dziś stado celebrytów "autorytetów" w obronie TVN. Spoko, olać baranów.
Majki2021.07.28 8:25
Olać to można Ciebie co najwyżej ciepłym płynem fizjologicznym :) Pozdrawiam frondelków.
Polak2021.07.28 8:34
Ten Majki to Majakowski..?
Anonim2021.07.28 7:31
Dobra . Weź schowaj tę nikczemną ( a nikczemna to wiesz dlaczego gdyż pisałam o tym w GW ) facjatę. Słuchałam cię tylko po to by poczuć jeszcze większą pogardę i odrazę niż czułam . Ja wiele ryzykowałam w tamtym czasie a ty tchórzu udawałeś że działasz bo chodziło ci wyłącznie o przejęcie władzy absolutnej . Masz tę władzę , masz to czego chciałeś i z przyjemnością patrzę jak wewnętrznie się spalasz . Tak trzymaj .
Polak2021.07.28 7:44
Z tym "spalaniem" to żeś przywalił jak łysy o beton he, he. J.K. to b. twardy facet, ile to razy wieszczono jego upadek itd. A nikczemną facjatę to ma Tusk, Urban, Szczerba i reszta tej hołoty.
jle_ffm2021.07.28 7:54
JK to twardy facet? Hehe. To mały mściwy krętacz i mieszacz i nienawistnik. tchórz który udaje silnego ale tylko wtedy gdy jest zasłoniety kompanią ochroniarzy i dziesiątkami radiowozów oraz milicji (albo tyłkiem Gosiewskiej, jak ostatnio w sejmie). To safanduła i stara pierdoła bez żadnych życiowych osiągnięć, co to nawet 2 tych samych butów nie potrafi założyć Ale w knuciu, dzieleniu i niszczeniu, to tak, w tym jest najlepszy.
Polak2021.07.28 8:00
Musi być chroniony bo taki wariat jak ty zabił by go w nienawistnym widzie.
Anonim2021.07.28 8:45
Widzę , że nie rozumiesz czym jest nikczemność . Nie będę ci wyjaśniać . Doucz się zamiast czytać komiksy .
aaa nie tylko rozdawnictwo cudzych pieniędzy2021.07.28 7:31
to wam sie udaje.
Anonim2021.07.28 7:31
Kwintesencja rządów PiS i tej żałosnej atrapy TK - znajdujemy przepisy niezgodne z Konstytucją tylko wtedy, kiedy nam to pasuje albo nie mamy większości w sejmie. Polska to kraj z gówna i patyków. Trzeci świat, tylko z prądem i bieżącą wodą.
Wam się nic nie udaje i lex bandyckiej tvn2021.07.28 7:30
skończy się jak reforma bandyckich sądow1
Nowy Wał gamonia Pinokia2021.07.28 7:30
https://www.youtube.com/watch?v=E43Or4bbj7A
"Dyplomotołki"2021.07.28 7:29
Kaczyński kopie dół i sam w niego wpadnie!
Pet2021.07.28 7:17
Magister Kuchara, usłużna wobec PiSiaków oczywiście przyklepie że niezgodne.
jle_ffm2021.07.28 7:20
Przyklepnie, gdzieś pomiedzy zupą i II daniem.
Hhehheheh2021.07.28 7:12
Niech się opozycja uczy od PiS:)))) Mam nadzieję że te lekcje opozycja odrobi i po naukach od PiS, kiedy po latach dojdzie do władzy, zlikwiduje TV Trwam (wystarczy poprawka do ustawy o zakazie TV dla organizacji religijnych)