20.10.15, 19:17(fot. screen, tvp)

Badanie Ipsos: Debata zakończyła się remisem

Jak wynika z sondażu Ipsos dla "Wiadomości" TVP1, 40 proc. badanych uważa, że debata Szydło - Kopacz zakończyła się remisem.

Jedna trzecia (33 proc.) uważa, że lepiej zaprezentowała się Beata Szydło. Według 27 proc. badanych dyskusję wygrała Ewa Kopacz.

Badanie zostało przeprowadzone w poniedziałek i wtorek na ogólnopolskiej próbie 876 osób.

W TVP poniedziałkową dyskusję pomiędzy kandydatką PiS na premiera a obecną premier obejrzało 6 mln osób. Kolejne 2 mln śledziło ją w innych stacjach.

Dzisiaj o godzinie 20:00 konkurentki polityczne ponownie spotkają się w telewizyjnym studiu przy ul. Woronicza na debacie wszystkich komitetów wyborczych. 

KZ/tvp.info

Komentarze

anonim2015.10.20 20:30
Kopacz przegrała, po debacie niemal płakała, nawet jej towarzysze posmutnieli. Sondaże na zlecenie aby jeszcze upragnionych do głosowania zwodzić. Remisu to nie było, pani Szydło wygrała, Kopacz się plątała i pomawiała, brak u Kopacz rzeczowy wypowiedzi, stek bzdur serwowała. Ciemny lud nadal sprzyja Kopacz i twierdzi uparcie że nie ma na kogo głosować, ale wybierają jak zwykle te niby mniejsze zło PO, są ogłupiałą grupą która z każdym dniem maleje.