01.09.18, 09:42youtube.com/telewizjarepublika

Beata Mazurek: Kaczyński będzie twarzą naszej kampanii

"Świetnie i coraz lepiej [ze zdrowiem prezesa Kaczyńskiego]. Rzeczywiście wracając do gazet, to nie tak dawno można było zobaczyć zdjęcie prezesa uśmiechniętego, kiedy przebywa na wakacjach, ale jest już w Warszawie i mam nadzieję, że jutro będzie w świetnej formie" - mówiła Beata Mazurek komentując doniesienia o stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego.

Jak podkreśliła rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, prezes Kaczyński jest niekwestionowanym liderem ugrupowania.

"Jesteśmy przekonani co do tego, że będzie twarzą naszej kampanii. Musi być jako lider i Prawa i Sprawiedliwości, i Zjednoczonej Prawicy. Będzie uczestniczył w kampanii wyborczej na tyle, na ile mu czas i obowiązki pozwolą. Nie może być inaczej" - mówiła w rozmowie z dziennikarzem Polskiego Radia.

"My się czujemy pewniej i bezpieczniej, kiedy jest z nami. Zresztą ja wiem, że pan prezes lubi spotkania z wyborcami, lubi spotkania z Polakami. Wiem, że jest świetnie odbierany. Wiem, że po oficjalnych wystąpieniach zawsze do niego mnóstwo ludzi podchodzi, żeby zamienić słowo. Tak że jestem przekonana, że w tę kampanię z całą pewnością się włączy" - podkreśliła Mazurek.

mor/PolskieRadio/Fronda.pl