21.07.19, 19:00Zdj. Prawo i Sprawiedliwość, Flickr, CC BY SA 2.0

Beata Szydło OSTRO o agresji w Białymstoku! 'Polska to kraj, w którym każdy może czuć się bezpiecznie. Pokażmy to Europie!'

Europoseł Beata Szydło gościła dziś w Tokarni w Świętokrzyskiem. Była premier zabrała głos m.in. w sprawie aktów agresji kiboli wobec uczestników Marszu Równości w Białymstoku. 

"Polska jest krajem, w którym każdy może czuć się bezpiecznie"-podkreśliła wiceprezes PiS. Polityk zaznaczyła, że tego rodzaju przejawy agresji należy stanowczo potępiać. 

"Zawsze słynęliśmy z tolerancji, szacunku do innych i niech tak dalej będzie. Nie pozwólmy na to, żeby w Polsce był brak tolerancji czy szacunku."-wskazała Beata Szydło, dodając, że nie może w naszym kraju dochodzić do sytuacji, gdy ktoś nie czuje się bezpieczny ze względu na swoje przekonania czy poglądy.

"Jesteśmy krajem, który docenia i szanuje innych. Bardzo często tego szacunku, tolerancji dla innych w Europie brakuje. Pokażmy całej Europie, że to jest możliwe"-apelowała była premier. Szydło podsumowała również mijającą już czteroletnią kadencję rządu Zjednoczonej Prawicy. 

"Te reformy nie zawsze były łatwe, nie zawsze też pewnie przebiegały tak, jakbyśmy sobie tego życzyli my i państwo. (...) Ale potrafiliśmy wyciągać wnioski z błędów, poprawiać pomyłki i potrafiliśmy konsekwentnie pokonywać pomyłki i iść do przodu po to, żeby zrealizować to wszystko, co było dla Polaków ważne w 2015 r., do czego myśmy się zobowiązali"-podkreśliła europoseł Prawa i Sprawiedliwości, zapewniając, że rząd wywiązał się ze zobowiązań wyborczych, realizując praktycznie cały przyjęty przed kilkoma laty program. 

„Ale też wiemy o tym, zdajemy sobie sprawę z tego, że to jest dopiero ten pierwszy krok i trzeba kontynuować te zmiany. Trzeba wprowadzać kolejne reformy, które pozwolą na to, że Polska będzie coraz szybciej się rozwijała – jesteśmy przecież w tej chwili jednym z najdynamiczniej rozwijającym się krajem w UE – że Polska będzie bezpiecznym krajem, tak jak to jest doceniane przez Polaków”- wskazała wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości. 

Jak podkreśliła europoseł, bardzo ważnym elementem rządów Zjednoczonej Prawicy były programy społeczne i powinny być kontynuowane. 

yenn/PAP, Fronda.pl

Komentarze

Okultystka2019.07.28 9:09
Powiem krótko, otóż NSDAP to nie to samo co PZPR, choć wielu twierdzi inaczej, widząc jednak niemałe podobieństwa, Natomiast współczesna PZPR to przecież nic innego jak Polska Zjednoczona Prawica Rzeczypospolitej, co widać, słychać i czuć. Mówi Wam to coś?!
Bebik2019.07.22 11:08
Ale pani pojechała po bandzie. Szkoda, bo miałem o Pani dobre zdanie. Szkoda, że jako matka księdza, nie grzmiała Pani, jak szydzono z Eucharystii i Matki Bożej.
Sebastian Lorenc2019.07.22 9:36
Jak wy pięknie potraficie mówić o Bogu, o wartościach, o rodzinie, jednoczesnie ciesząc się, ze czyimś dzieciom stała sie krzywda. Że ktos je bił i kopał, bo odważyły sie wyrazić swoje poglądy, zademonstrować je. Bo urodziły sie inne niż większość. I jeszcze jacy dumni jestescie z siebie. Lepszy sort. Boże chroń mnie i moją rodzinę przed takimi katolikami.
JONASIK2019.07.22 9:47
KAtujący TOrturujący LIKwidujący
pilo2019.07.22 11:09
morderczynie, zlodzieje tez sia rodza innymi.
Sebastian Lorenc2019.07.22 11:32
Żenujące porównanie.
qwerty2019.07.22 8:50
komunikat wystosowała białostocka parafia św. Jadwigi Królowej. Tamtejsi duchowni pochwalili przeciwników marszu i podziękowali im za "obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich". "Składamy wyrazy uznania i podziękowania tym wszystkim, którzy w ostatnim czasie w jakikolwiek sposób włączyli się w obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich, chroniąc nasze miasto, zwłaszcza dzieci i młodzież przed planową demoralizacją i deprawacją. Niech wam Bóg wynagrodzi i błogosławi wszelkie dalsze poczynania" - czytamy na stronie parafii.
stefan2019.07.22 8:46
Odnoszę wrażenie, że większość wiernych wymyśliła sobie nową wiarę, próbując w to wmieszać nauki Jezusa. Te wołania o tolerancję wobec tych co tak niedawno malowali tęczowe aureole Matce Bożej, Królowej Polski. To oburzenie, że ktoś ośmielił się zacytować słowa Jezusa o gorszeniu maluczkich i kamieniu młyńskich na szyi wobec takich z wrzuceniem ich do morza. Cytował Pismo Święte! Tak, wrzuceniu na śmierć, bo lepiej dla niego jak zginie, niż dziesiątki zdeprawuje. No ale oburzenie jest. Już nie wspomnę o biczowaniu handlarzy w Świątyni przez Jezusa, stragany im poprzewracał, pieniążki im się pomieszały i pogubiły..no zgroza! A w Białymstoku.. no co tam? Protestowali? No jak tak można!
Pedroo2019.07.22 9:48
Posłuchaj lepiej co mówi Twój papież, a nie pijany kibol z Białegostoku
stefan2019.07.22 10:23
No to co mówi? Cytuj, tylko uczciwie, z linkiem do wypowiedzi a nie własne bajdy, drogi Pedroo.
Foster2019.07.22 12:49
A kimże Ja jestem, żeby ich oceniać ?. Ponoć tak odpowiedział dziennikarzom w samolocie.
Foster2019.07.22 8:37
Niech to powie temu 14 latkowi i kierowcy Seicento.
OZ2019.07.22 7:43
Beatko droga, wystarczy wypowiedzieć KONWENCJE STAMBULSKĄ - zostało na to jeszcze kilka miesięcy !!! Więc nie udawajcie "troski" o Naród Polski.
robaczek 2019.07.22 7:42
jak tam sie czujecie juz oficjalnie jako FASZYSCI!???? brawo wy!! historia was pięknie ustawi! w rzedzie z hitlerem!! brawo katolicy brawo!!!!!!1
Mini Strant2019.07.28 9:17
Już raz dokopaliśmy Głosicielom Prawdy i Wartości. A było to pod Grunwaldem w 1410 roku :)) Wkrótce powtórzymy! Powiem krótko, otóż NSDAP to nie to samo co PZPR, choć wielu twierdzi inaczej, widząc jednak duuużo podobieństwa, Natomiast współczesna PZPR to przecież nic innego jak Polska Zjednoczona Prawica Rzeczypospolitej, co widać, słychać i czuć. Mówi Wam to coś?!
-PROWOKATOR2019.07.22 7:12
W III rzeszy też był porzadek poza tym że Żydzi nie mieli praw czlowieka
ceramik2019.07.22 6:49
każdy może czuć się bezpiecznie? Nie. Zwyrodnialcy na przemarszach, nie.
Anna 2019.07.22 6:49
Alicja super dobrze napisałaś, tu mamy przykład, że Polacy się budzą to przebudzenie naradzie małe już otworzyło myślącym oczy
dekret2019.07.22 6:37
Ta pani nie rozumie. PIS wprowadzil dobra zmiane - mozna przyznac, ze czesciowo tak, i to z sukcesem. Ale w sprawie pedalstwa, ze strachu przed zbrodnicza, unia niestety wprowadzili zla zmiane. Takiego rozwydrzenia pedalstwa za PO nie bylo !!!!
Anna 2019.07.22 6:34
Pozwalają rządzący na dewiacje zamiast zabronić cyrku tego. Rządzący nie bronią to ludzie bronią się przed dewiacja pani premier ciężko pomyśleć
oficer LWP2019.07.22 6:31
jak wejść w d*pe dewiantom? odpowiedź działaniach PIS i Policji, panie Kaczyński pan znowu stoisz tam gdzie stało ZOMO,
Alicja2019.07.22 6:24
Ani władzy naszego kraju, ani Kościołowi Katolickiemu nie wolno pozwalać na szerzenie się zła. Od kilku lat widać, że Gender, LGBT itp poczynają sobie coraz śmielej. Czy to, że pozwala się im na wchodzenie do szkół i przedszkoli, uczenie dzieci masturbacji, namawianie do masturbacji, do seksu i aborcji, do zmiany płci itp to nie jest agresja? Są różne rodzaje agresji, a ta jest dużo gorsza w skutkach od przysłowiowego "obicia komuś gęby". Władze kraju mają obowiązek przez tworzenie odpowiedniego prawa przeciwdziałać temu procederowi, a nie robią tego. Hierarchowie Kościoła Katolickiego powinni grzmieć w tej sprawie, bo wiele osób nie ma pojęcia jakie to rodzi niebezpieczeństwo - a niestety tego nie robią. Dlatego ludzie biorą sprawiedliwość w swoje ręce. I to nie jest agresja lecz obrona.
MJ2019.07.22 6:22
No cóż p Szydło. Tolerancja, to nie jest przyzwolenie na zło, Jak Pani tego nie rozumie, to proszę przestać zajmować się polityką, bo Pani przy takich poglądach nie służy Bogu, tylko diabłu.
MO2019.07.22 6:21
Matka księdza katolickiego popiera sodomię, HAŃBA!
GrizzlyTC2019.07.22 6:20
Przeczytałem wiele ciekawych propozycji rozwiązania patologicznego problemu. Tak, aby totalna opozycja nie mogła donieść do UE i innych lewackich odpowiedników, wzorem niemieckiego państwa prawa i ostoi demokracji. Stworzyć z pieniędzy jakie inwestują światowe koncerny w ruchy LGBT i podobne lewackie organizacje - stworzyć Raj LGBT na ziemi gdzie na okrągło będzie płynąć miód i ambrozja. Raj oczywiście tylko dla LGBT i chętnych z wewnetrzną telewizją, dostawami wszelkich używek. Aby nikt nie zakłócał kochanym milusińskim dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa. Myśle że ogłosiłbym nawet publiczną składkę na cel wspierania Raju. Byle by tylko mogli niezakłucenie szerzyć swoje pomysły wśród swoich. Warunek Raj musi być wstrefie klimatu ciepłego tak aby przez cały czas w sposób nieskrępowany mogli w czyn obracać swoje szczytne idee. I tak dożywając sędziwego wieku mogli by oglądać w swoje wewnetrznej telewizji zachwycać się owocami swojej miłości. W filmie Wall-e był taki Raj w kosmosie.
Facio2019.07.22 5:59
POWER! The #1 Law of Political Power https://www.youtube.com/watch?v=Vbl5cCWOnt8 Zawsze wygrywa ten kto NIE JEST tolerancyjny.. tolerowanie wywrotowcow to droga do zguby naszego panstwa i narodu..
JONASIK2019.07.22 6:04
"tolerowanie wywrotowcow to droga do zguby naszego panstwa i narodu" Tekst żywcem wyjęty z propagandy PRL, np w obliczu strajków sierpniowych. Ale się ubawiłem, wspomnienia wracają:))
Milka2019.07.22 5:55
Odpowiada wyłacznie prezydent Truskolaski z PO, skoro wyrazil zgode na zbiegowiska dwóch przeciwstawnych grup w tym samym czasie: homoseksualnego cyrku w objeździe i kibiców. To prowokacja majaca na celu ustawienie niektórych wyborców przeciwko PiS. ŹLE SIE BAWIĄ TOTALSI. Ale dla nich liczą się wyłacznie koryta, dobro Polski maja w głebokim poważaniu.
JONASIK2019.07.22 6:00
Racja. W końcu to kibice mieli w Białymstoku cykliczny, coroczny zjazd patriotyczny, a ten głab Tryskanalaski, złośliwie zarejestrował konfrontacyjny cyrk homoseksualistów.
Ks. ucho2019.07.22 5:41
Cięcie... W kolejnej scenie Beata będziesz adorować flagę UE.
Facio2019.07.22 5:31
LGBT rosadza Kosciol od srodka.. a teraz chce rosadzic Polske.. LGBT to #1 export z USA na swiat..
JONASIK2019.07.22 5:37
Rozsadza kościół??? Geje w kościele to jeszcze ogarniam, ale transwestyci? No ... nie widziałem. Byłeś na takiej mszy, że przychodzi ksiądz ... full make up, paznokcie i na obcasach w sukience, tzn. sukienkę wycofuję?
Facio2019.07.22 5:51
Tak.. Taka masza odbyla sie w Warszawie.. Po drugie wystarczy jedno z tych literek.. wszystkie 4 na raz w jednej osobie nie jest wymogane.. nie prawdaz?
JONASIK2019.07.22 5:56
Oczywiście, jedna literka wystarczy. Hmmm, a dlaczego kibice nie protestują przed kościołami, w obronie kościoła? Tylko marnują czas i petardy na świeckich?
xyz2019.07.22 5:18
A co to za larum? Główne przesłanie - biją w Białymstoku paradujących zboczeńców. Wiadomo, bić nie wolno, ale po co zboki przyszli paradować? Nigdy tego w Białymstoku nie robili. Kto im wydał na to zgodę? Komu zależy na promowaniu dewiacji i zboczeń? Czy normalność już nic nie znaczy, nie ma żadnej wartości? Czy obnoszenie się ze swoimi grzesznymi słabościami to normalność? Brawo Białystok. Przegonić również tych, co wydali zboczeńcom przyzwolenie na paradowanie. Wyeliminować ich z życia publicznego poprzez jesienne wybory. Białystok, Rzeszów, Lublin - tak trzymać.
JONASIK2019.07.22 5:33
Bardzo mnie ciekawi jak rozumiesz/definiujesz "normalność"? Proszę napisz co dla Ciebie oznacza, że coś jest normalne. Proszę.
dzoana2019.07.22 1:28
A obrażanie i szydzenie z polskiej kultury i religii to nie agresja?
JONASIK2019.07.22 5:30
Racja. Najbardziej szydzili ci w koszulkach "Armia Boga", wykrzykując to wykrzykiwali i robiąc to co robili. Powinni zostać skazani na 2 lata z paragrafu o obrazie uczuć religijnych. Zgadzasz się?
Paweł K,2019.07.22 0:10
Ewa i pozostali! Nie przeginajcie ! Nie popieram ! Ale tu już wylała się czara goryczy ! Rzucali w nich, ale dlaczego !? Za wszystkie profanacje naszych Swiętości, za degradację i pedofilię dzieci i młodzieży! Za traumę na całe życie ! Tego to nie widzicie ! Udajecie niewiniątka i pokornych , a wewnątrz macie czarne, demoniczne myśli i czyny ! Zebrało sie im tu za wszystkie parady w Kraju! Może inni będą mieć jakąś nauczkę!
Noc jest od spania, nie od pisania na frondzie2019.07.22 0:18
Równie dobrze można odbić piłeczkę, zakładam, że gdyby ktoś obrzucał jakąś plebanie, to zaraz zaczęliby kwiczeć, że niewinnych księży atakują. Jeśli wśród tej parady nie znalazłeś choćby 5 homo pedofilów, to łaskawie przymknij tą swoją dużo kłapiąca jadaczkę, i zacznij wreszcie używać mózgu.
Pawel2019.07.22 12:47
A g..... cię obchodzi, co ja robię nocą ! Może się obudziłem i nie da się zasnąć? To moja noc i mój sen! P.s. A dzień jest do pracy, a nie do pisania, ! No i co??? Równie tak samo można napisać ! Gościu, na temat pisz, tylko tyle miałeś do powiedzenia? To marniutko!
taro2019.07.21 21:29
lepiej bys milczala stara ropucho, swoje teksty chyba odziedziczylas po czerwonej kolezance ,makreli.
Filip 2019.07.21 21:05
Wreszcie normalna reakcja po tych aktach przemocy. Zobaczcie filmy na youtubie, te same osoby z jednej strony skandują, Bóg, ojczyzna ..... tuż po tym zakaz pedałowania, wypie....ć, w innych ujęciach gonią i kopią ludzi w tym jedną dziewczynkę. Po całej paradzie parafia św. Jadwigi Królowej podziękowała obrońcom. Oczywiście obrońcy jak można się domyślić i zobaczy na wielu filmach na youtube to ludzie ograniczeni umysłowo, . Związek kościoła i dresiarstwa (i przemocy) weszło na kolejny poziom. Chyba nikt o zdrowych zmyslach nie zaprzeczy że te dwie grupy społeczne mają w sobie oparcie. Już wszystkim chyba w Polsce i za granicą prawica polska i tradycyjne warości będą się kojarzyły z łysymi kibolami, przekleństwami i całą tą mową nienawiści. Polska, a przynajmniej ta konserwatywna połowa upadła bardzo nisko i wciąż się pogrąża.
Renata2019.07.21 21:03
W Polsce jest bezpiecznie? to dlaczego prawie codziennie słyszę, że nożem ktoś został zadżgany i maczety też często są w użyciu. Pani Premier proszę , żeby LGBT nie prowoko ludzi.
Renatka2019.07.22 20:52
dlaczego? dlatego , że na zachodzie takie sytuacje są częściej niż co kilka godzin. Stąd wniosek , że w tym porównaniu u nas jest bezpiecznie.
abcd2019.07.21 21:03
To jest zaklinanie rzeczywistości. Bądźmy tolerancyjni, to zażądają akceptacji. Zaakceptujmy, to zażądają homomałżeństw. Dostaną zgodę na homomałżeństwa, to będą się domagać homoadopcji. Zgodzimy się na homoadopcji, to zażądają prawa do homopropagandy w szkołach. Gdy już wszystko dostaną, co chcą, to i tak będą maszerować po ulicach.
Facio2019.07.22 5:35
POWER! The #1 Law of Political Power https://www.youtube.com/watch?v=Vbl5cCWOnt8 Dokladnie tak jest.. Tolerancja to slabosc..
Facio2019.07.22 5:38
Zawsze wygrywa ten kto nie jest tolerancyjny.. tolerowanie wywrotowcow to droga do zguby naszego panstwa i narodu..
pisowiec2019.07.21 20:58
Pani premier zapytaj syna - tolerowanie zla jest ZLEM i tego PIS powinien sie wstydzic. Takie wypowiedzi nie godne sa takiej osoby. Spokoj za wszelka cena jest ZLEM. Popieracie (tak czy inaczej) prowokacje pedalskie a potem placzecie, ze ludzie nie wytrzymuja. Maja racje ci co was oskarzaja za taki obrot sprawy.
Sebastian Lorenc2019.07.21 21:14
Nie tolerujesz laktozy? To nie pij mleka. Nie musisz golić łba i ganiać po mieście krzycząc j...ć krowy. Prawda? A swoją drogą co ten syn Beaty Szydło mialby powiedzieć? " Mamo niech ich wyżyną wszystkich, niech ich biją, bo ich nie lubimy i nie tolerujemy, bo są inni i mają inne spojrzenie na świat"?
Facio2019.07.22 4:45
POWER! The #1 Law of Political Power https://www.youtube.com/watch?v=Vbl5cCWOnt8
Realista2019.07.22 16:07
Szkoda czasu, szybciej byś krowię przytłumaczyła dlaczego jakiś łysy idiota biega po mieście i krzyczy j....ć krowy.
marianl2019.07.21 20:50
Kto się prosi dostanie to czego szuka !
anonim2019.07.21 20:49
Rozpoznajesz tego "patriotę" ? Zadzwoń na 112 lub 997 http://www.podlaska.policja.gov.pl/pod/aktualnosci/59198,Policjanci-poszukuja-mezczyzny-podejrzewanego-o-pobicie-nastolatka.html
JONASIK2019.07.22 5:28
Trochę podobny do prezesa. Takie podobieństwo ... ideologiczne :)
M.2019.07.21 20:48
Pokazcie mi , kato-debile, jakikolwiek kraj, w ktorym po legaizacji malzeñstw LGBT i adopcji dzieci przez omawaine pary, doszlo do tego, co piszecie, a w sumie BREDZICIE. No, czekam, kundle
oficer LWP2019.07.21 21:01
masz https://www.pch24.pl/smierc-w-dwa-tygodnie--adoptowana-przez-homoseksualistow-dziewczynka-zostala-zakatowana-,55235,i.html
Zerr02019.07.21 21:17
Niemcy, Francja, Kanada, Wielka Brytania, Holandia
Facio2019.07.22 5:13
Ostatnie statystyki pokazaly ze Anglicy stali sie mniejszoscia w Londynie.. we wlasnej stolicy anglicy stracili wladze.. multikulti/lgbt sluzy jako narzedzie do rozbicia panstw narodowych..
NaWidokSzydłoDumaRozpieraPisowskiZwieracz2019.07.21 20:44
Skończyły się upokarzające głosowania, więc nastąpił szybki powrót oborowej Szydło do naturalnych warunków bytowania - na wiochy, do remiz, ku tucznikom i parafianom w gumofilcach utytłanych gnojówką po sam kołtun. Z nimi można ostro bredzić na megalomańską nutę, ze Polska pisowska to, Polska pisowska tamto. W Europie to nie przeszło, ale kato-ciemnota podlasko-podhalańska wali na kolana, a gęby jednozębne porozwierane i zwieracze niepodomykane z tej pisowskiej dumy, co je rozpiera.
Waldi2019.07.21 20:37
FRONDA.PL stała się szambem LGBT i antypolskiej totalnej targowicy a także kacapskich hejterów. Zróbcie coś z tym bo aż na wymioty zbiera.
JONASIK2019.07.21 21:30
Popieram.
Facio2019.07.22 5:06
byla od zawsze.. dodam bo to gazeta wywrotowa udawajaca prawicowo-konserwatyne medium, ktorym oczywiscie nie jest.. podobnie jak PiS udawal ze jest ugrupowaniem patriotyczno-prawicowym i tez nie jest..
kalinka2019.07.22 6:38
domagasz się cenzury takiej jak za dobrych komunistycznych czasów, dzisiaj Fronda jest jednym z nielicznych portali gdzie nie ma CENZURY co jest na wielki PLUS a ty chcesz odwrotnie, genetyczny komunista ?
JFK2019.07.21 20:32
Wiadomo że szczury roznoszą zarazki mogą wywołać epidemię i jest hasło "walczmy z zarazkami a kochajmy szczury".
Jack Em2019.07.21 20:30
Polacy są atakowani przez agresywne hordy zboczeńców lewackiej faszystowskiej ideologii lgbt , przy obojętności i przyzwoleniu na to Pisowskiego rządu ... Powstrzymajcie PiSiory ten agresywny atak zboczeńców to nie dojdzie do konfliktów na ulicy. Jeśli nie działa prawo i sprawiedliwość w Polsce to Polacy wezmą to w swoje ręce . Wygląda na to , że agresywni , głupi zboczeńcy pompują sondaże PiSowi i to im pasuje oczywiście (co tam życie , zdrowie ,etyka, morale dzieci itp dla PiSu).
JFK2019.07.21 20:38
Jesteśmy pod ogromnym ostrzałem lewactwa zachodniego co widać gołym okiem, dlatego nie zwalajmy winy na PiS tylko bierzmy sprawy w swoje ręce.
Facio2019.07.22 4:48
PiS-u juz nie ma.. teraz jest Prawo i Sprawiedliwosc Spoleczna..
Robert2019.07.21 20:26
Brawo kibice
Cogito ergo sum2019.07.21 21:57
#jprd to kibole! Nie kibice — kibole.
Ewa2019.07.21 22:50
Mam nadzieję, że jutro ktoś ci rozbije butelkę o głowę. Albo ci córkę pobije. Też krzyknę brawo.
córka Polipida2019.07.22 20:48
Ewka Marchewka z butelkami chodzi.
Jan bez ziemi2019.07.21 20:24
Wyluzuj majty Beatko bo kibice w Białymstoku zachowali się jak trzeba!
A MEN2019.07.28 9:14
To nie kibice. TO POSPOLICI BANDYCI! Takie nasze współczesne rozchełstane ZOMO :)))
GrizzlyTC2019.07.21 20:21
Mierzi mnie zasłanianie się tolerancją. Tolerancja to ciche przyzwolenie na zło. Jakie dobro dla większości społeczeństwa płynie z deprawacji, wyuzdania. Chyba że w ramach tolerancji mamy pozwolić na deprawację dzieci i młodzieży. Do czego może doprowadzić rozwiązłość, akceptacja dla zachowań obscenicznych, wyuzdania prezentowana przez importowane grupy homoseksualistów na tzw. paradach równości. A może trzeba niektórym "światłym politykom i pseudo naukowcą - czytaj płatnym, dyżurnym, autorytetom", tajny list Carycy Katarzyny do swijego Gubernatora w Polsce. "Z Polakami walczy się rozpasaniem moralnym i rozpiciem społeczeństwa". Nie szblą, rakietą itp. Może wreszcie czas się przebudzić i podziękować wszystkim nowoczesnym, niech wracają do tych, którzy im płacą. Niech wreszcie polskie uczelnie oczyszczą się z neomarksistowskich ideologi, które w prosty aczkolwiek zawoalowany sposób dążą do rozbicia: społeczeństwa, w szczególności, rodziny, zniszczenia Kościoła, demoralizacji dzieci i młodzieży, zniszczenia więzi społecznych. Oczywiście Każdy człowiek zasługuje na szcunek, ale nie każde jego zachowanie musi być aprobowane. Wręcz powinno być piętnowane i nazywane po imieniu. Koniec i kropka
Ewa2019.07.21 22:48
Piętnuj sobie ile chcesz. Nikt ci nie broni, dopóki nie robisz tego z kamieniem w ręku. Pamiętaj napiętnować też te łyse pały, co dzielnie broniły wartości "polskich" przemocą.
Moly2019.07.21 20:21
Zaklinanie wezy. Jakas akcja droga Pani bo inaczej to pusty smiech. A pozniej narzekanie "nie wybrali bo sie uwzieli". Ola boga!. UWZIELI. Literalnie jeden z frondowskich "uczonych, profesorow " czy inny kwiatek faktycznie uzyl tego wyrazenia. Niech Pani cos zrobi z tymi oprychami na stadionach, na marszach wolnosci to wtedy moze ktos Pania wezmie serio.
Zenon2019.07.21 20:05
A może to kolejna prowokacja LGBT - przebrali się za kiboli i prowokują swoich w paradzie!!??
Niemiec w zolto-czerwonej koszulce2019.07.21 20:17
Już jeden dureń wyżej pisał, że to niemcy kupili 500 koszulek i przyjechali robić burdy. Natomiast żaden z lokalnych ćwierćmózgów tego nie zauważył, że wśród nich jest 500 niemców w koszulkach ich klubiku :D Wolacy to jednak ciemne istote.
Facio2019.07.22 4:43
To znaczy ze ci postepowi niemcy sa rowniez przeciwko platnym wywrotowcom z lgbt? :-)
stefan2019.07.21 20:01
Interpretacja sceny z filmu "Znikający punkt" - Krzysztof Karoń. Polecam, pani Szydło również. https://www.youtube.com/watch?v=3c1VAtrJT94
Zerr02019.07.21 20:00
Mechanizm prowokacji Sekty LGBT jest prosty: Jeśli autochtoni siedza cicho, znaczy to że mozna dokręcac im śrubę na gruncie prawnym, wprowadzac różne "równości małżeńskie", porywac dzieci pod pozorem opieki społecznej i oddawac do zabawy Zboczeńcom... Tak właśnie jest - tylko drobny ułamek zboczeńców formalizuje swoje "związki", ale ten drobny ułamek konsumuje 11% adopcji. To znaczy że KAŻDY zboczeniec który zechce dostac chłopczyka do zabawy 'w tatusia i tatusia', dostanie. Jeśli autochtoni protestuja, czasem ze ślepą agresją, to znaczy że agresja prawna musi poczekać. Jednocześnie można nasilic akcje poniżania i odczłowieczania autochtonów pod pretekstem, że sa 'agresywni'. Za jakis czas poniżanni i opluwani zmiękną, i będzie mozna prowokację powtórzyć. Kierunek zmian jest jeden - zdeprawowanie poprzez masowe gwałcenie małych dzieci pod płaszczykiem seksedukacji, pozbawianie zdolności stawiania oporu, a na końcu holokaust europejczyków.
M.2019.07.21 20:47
Pokaz mi , debilu, jakikolwiek kraj, w ktorym po legaizacji malzeñstw LGBT i adopcji dzieci przez omawaine pary, doszlo do tego, co piszesz, a w sumie BREDZISZ. No, czekam.
Echo2019.07.22 5:16
Debilem jesteś ty,jak nie zauważasz co się dzieje w Holandii ,Norwegi i innych państwach europy.A jeśli to wiesz a negujesz toś zbok popaprany a ty wiesz przez kogo lub co.
JONASIK2019.07.21 21:28
"Kierunek zmian jest jeden - zdeprawowanie poprzez masowe gwałcenie małych dzieci pod płaszczykiem seksedukacji, pozbawianie zdolności stawiania oporu, a na końcu holokaust europejczyków." Bardzo mi się to podoba, to piękne. To czysta poezja :))
edi2019.07.23 8:47
demon
Pedroo2019.07.22 9:46
Na szczęście u nas po bożemu - tylko zabawa w księdza i małą dziewczynkę lub chłopczyka. Chrońmy dzieci przed zboczeniami z zachodu bo jak zabraknie ich dla naszych wielebny to nasza wiara może przecież upaść
Zerr02019.07.21 19:52
Wszystkie akcje Sekty LGBT sa obliczone na opluwanie katolików. Testują ile mogą napluć zanim ktoś straci nerwy i da po mordzie. To jest oczywista prowokacja, bo na reakcję poniżanych i wyszydzanych katolików czekaja juz Sponsorzy Sekty. Sprytnie to ustawili - jesli katolicy nie zrobia nic, bedą krok po kroku pozbawiani praw i będą traktowani coraz bardziej jak podludzie w kolejce do wymordowania. Jeśli katolicy się zezłoszcza i skopią prowokatorów, będą pozbawiani praw i będą traktowani coraz bardziej jak podludzie w kolejce do wymordowania. To nie jest żadna walka. To jest planowe tępienie grupy etniczno-religijnej. Trochę jak z Żydami w 3 rzeszy. Jeśli zdobyli gdzieś broń i udało im się odstrzelic jakiegos Niemca, to był to tylko albo cywil albo ktoś kompletnie bez znaczenia. Tak czy inaczej byli wyzywani propagandowo od BANDYTÓW. Tak jak dzisiaj Polacy Katolicy. Trzeba sobie uświadomić - wytępienie (równiez krwawe) katolików oraz Polaków zostało zaplanowane w Międzynarodowych Bankach Inwestycyjnych. Będą nasyłać to różnych agitatorów i sekciarzy BEZ KOŃCA.
Ciemny lud2019.07.21 20:15
Jakich praw cię pozbawili zryty berecie?
Waldi2019.07.21 20:42
Choćby w USA jest już tak, że o pracę pójdzie normalny i ktoś z LGBT to pracę musi dostać ten, no właśnie, LGBT, to jest kolejny światowy totalitaryzm.
D.2019.07.21 21:25
Byłeś? Widziałeś? Czy tak Ci na uszko szeptał proboszcz podczas nocnych igraszek?
Czizys Krajst2019.07.22 16:06
To jedź protestować do USA. Pytam jakich praw cię pozbawili w Polsce.
M.2019.07.21 20:54
Nie no, normalnie juz jakis czas przekonalem sie, ze Zerr0 to debil. Ale teraz to potwierdzil w 100%
Maria2019.07.21 19:43
Nie rozumiem dlaczego zwolennicy lgbt muszą manifestować w każdym mieście? Jest ich w końcu nie tak wielu, więc wystarczy tych parad, chyba nie muszą jeździć od miasta do miasta, żeby manifestować swoje upodobania. Może tak trochę umiaru.
MarszDlaŻyciawKażdejGminieCoMiesiąc2019.07.21 19:45
Dokładnie.
Brawo towarzyszu!2019.07.21 19:46
A gdzie tak manifestują, wymień a nie rzucasz ogólnikami. Propaganda u ciebie silna towarzyszu, może angaż jakiś na frondelku się znajdzie, albo chociaż odRzeczy.
Marian2019.07.22 5:29
Wielu uczestnikow tego marszu przywieziono z Ukrainy i z Niemiec
Buahahahaha2019.07.28 9:12
A dlaczego Kibolstwo musi ciągle manifestować po pijaku gdy na mecz jedzie z meczu wraca na peronach rozrabia na ulicach też im odbija publicznie, no dlaczego, nie rozumiem?! BUAHAHAHAHAHAHA NSDAP to nie to samo co PZPR, choć wielu twierdzi inaczej, widząc jednak duuużo podobieństwa, Natomiast współczesna PZPR to przecież nic innego jak Polska Zjednoczona Prawica Rzeczypospolitej, co widać, słychać i czuć. Mówi Wam to coś?!
Polak2019.07.21 19:43
Robi się totalna wojna ideologiczna. Po której stronie jest Rząd Rp? "Trzeba być zimnym lub gorącym" Dlaczego nie ma reakcji Prezydenta? Tolerancja to jest zgoda na profanacje i homoterroryzm? Przecież gender niszczy całe społeczeństwo a najbardziej dzieci.
Pierwszy narciarz wolski2019.07.21 19:45
Może jezdzi gdzies na nartach?
oficer LWP2019.07.21 20:53
nie otrzymał jeszcze instrukcji od żydów co ma robić
D.2019.07.21 21:23
Więcej religii w szkołach i mamy przykład katolickiego analfabety. Dzieci są niszczone przez chrzest, czyli obrzezanie intelektualne.
JONASIK2019.07.21 21:24
"Gender niszczy całe społeczeństwo a najbardziej dzieci" Eeee tam, to nic, prawda jest taka, że gender zatruwa wodę, powoduje genetyczne modyfikacje żywności GMO, wypuszcza białe trujące kreski za samolotami, powoduje susze, powodzie, wybuchy wulkanów i opryszczkę u proboszcza.
Ciekawie2019.07.21 23:17
Ja p-ole co tu się dzieje Niezły kocioł. Niech mi ktoś wytłumaczy o co tutaj chodzi. Przecież jeśli Pis popiera lgbt to mamy w Polsce rzeczywiście kabaret.
JONASIK2019.07.22 5:24
Podobno były "chłopak" prezesa był na marszu i oberwał petardą. Potem zadzwonił na "ciepłą linię" do tego co się łatwo robi pąsowy, no i się kocioł źrobił.
Katolik2019.07.21 23:33
Ok zobaczymy w takim razie "Prawda Was wyzwoli" "Ja Jestem Drogą Prawdą i Życiem" Chrystus Wodzem, Chrystus Królem, Chrystus Władcą nam! A truskawki nie smakują już jak truskawki:(
T2019.07.21 19:37
W Imię Jezusa Chrystusa złe duchy idźcie precz od wrogów Kościoła Katolickiego i nie wracajcie więcej!
Złe Duchy 2019.07.21 19:40
Zostajemy tu, bo nasi ludzie są u władzy
aspiring educationalist2019.07.21 19:41
Usługa chwilowo niedostępna. Prosimy spróbować później.
Zły duch2019.07.21 19:44
Ale my właśnie tworzymy wasz kościółek.
Zły duszek2019.07.22 0:02
O ciekawej godzinie nachodzą cię weny wklejania tego samego bezsensownego zdania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kalinka2019.07.21 19:35
to tylko potwierdza wcześniejsze moje wpisy , że Partia Interesu Syjonu (PIS) jest zwolennikiem i popiera LGBT finansowane przez ziomka Sorosa,
anonim2019.07.21 19:33
Jezus vs Telewizja Narodowa: https://www.youtube.com/watch?v=0T8uiKZ83QU
Grzegorz2019.07.21 19:31
Jestem Homofobem i jestem z tego dumny
M.2019.07.21 20:52
Zapomniales napisac, ze jestes debilem
gabriel2019.07.21 21:17
A za kogo Ty się uważasz? Ja osobiście nie jestem żadnym homofobem, lecz wyłącznie przeciwnikiem ekspansji homoseksualizmu w Polsce oraz w całym obszarze kultury europejskiej.
Intek2019.07.22 5:42
nie jesteś homofobem, jesteś normalny :)
Sławomir2019.07.22 22:20
hiv dp lgbt!
Mateusz2019.07.21 19:30
No tak, zwłaszcza na ostatniej paradzie równości, wspaniała elita młodzieży katolickiej dobitnie udowodniła, że wszyscy mogą się czuć bezpiecznie w naszym kochanym kraju. Pod warunkiem, że są tępymi katolami.
diag2019.07.21 19:36
Kolejny "tolerancyjny" piewca nienawiści. Skąd w tobie tyle agresji i braku poszanowania dla katolików. Dlaczego nazywasz katolików katola i to tępymi? Dlaczego obarczasz całą grupę za wybryki kilku osób niewiadomego wyznania oraz grupy? Brzydko bardzo się bawisz.
Ewa2019.07.21 22:46
Bo dokładnie to samo, a nawet w dużo większym stopniu, wy robicie to im. Z tym że oni w was nie rzucają kamieniami, cegłami, butelkami. A "wy" w nich tak.
oficer LWP2019.07.21 19:38
parada w polskim mieście byłych esesmanów i gestapowców też nie wywołałaby w tobie żadnego odruchu?
Mateusz2019.07.22 0:05
A były takie?, nie, więc skończ pieprzyć od rzeczy.
Milka2019.07.22 5:56
Piszesz o OBJAZDOWYM CYRKU ZAWODOWYCH HOMOSEKSUALISTÓW?
Polak2019.07.21 19:25
Moim zdamiem Rosja ma racje w temacie gender bo blokuje marsze sprzeczności.
Ciemny lud pisowski2019.07.21 19:44
Marzy wam się ustrój taki jak w rosji wolacy?
Valentynka2019.07.21 19:48
Chcesz nowiczok, no pisze się Rosji.
Matka Valentynki2019.07.21 20:20
Tobie w dziecinstwie podawałam, ale jak aborcje przezylas to juz nie wiem?
Reytan2019.07.21 22:32
Kaczynski powinien siedziec w wiezieniu.
mhY2019.07.21 19:20
Ojoj sołtysowa jaka poruszona. To moze zacytujmy innego tuza intelektu, co też go motłoch wysłał do Brukseli "Nie popieram, ale rozumiem". To już nie jest linia partii?
Polak2019.07.21 19:17
Policja w Białymstoku poszukuje bohatera Kiboli i Narodowców, który pobił 14 letnie dziecko. Pomóżcie schwytać Bandytę.
Typowy pisi łeb2019.07.21 19:21
Policja go szuka, żeby Mati mógł mu dac medal za obrone polskosci przed silami ciemnosci.
Facio2019.07.22 4:32
A co czternastolatka robila w pardzie LGBT? Czy niepelnoletni powinni brac udzial w tego typu happeningah?
jozef2019.07.22 4:45
Powinna być w kościele.
Mati2019.07.22 5:50
żeby ksiądz na nią napadł?
Intek2019.07.22 5:42
normalne dziecko nie idzie w marszu...
Tomek 3.202019.07.21 19:15
Kompromitacja pani premier?? Jak władza i kościół milczą i przyzwalają na taką sodomię to przynajmniej kibice zachowali się jak trzeba. Wstydziłbym się na pani miejscu za takie dziwaczne zachowania!!!
Anna 2019.07.22 6:30
Zamiast potepic sodomie to popiera normalny szok gdyby nie było pozwolenia na różne dewiacja to by tego nie było nie pomyślała garstka grzeszników chce prawnie być wywyzszona a działanie podprogowe też w tym pomaga Niech pani premier zacznie czytać Księgę Święta to będzie wiedziała jaka jest kara kanon 1035 kto żyje w grzechu ciężkim idzie na potepienie
krzysztof2019.07.21 19:12
Polska to kraj, w którym dzieci zagrożone przez popierany przez PiS ruch LGBT nie mogą czuć się bezpiecznie. Polska to kraj, w którym można bezkarnie plugawić Matkę Boską i Eucharystię ustanowioną przez Chrystusa - świętości dla chrześcijan. Już to pokazaliście Europie! Wyszło Szydło z worka co oznacza Prawo i Sprawiedliwość.
Tylko nie mow nikomu2019.07.21 19:22
Całe szczęście, że chociaż część dzieci ma szanse zostać zbawiona poprzez przyjęcie nasienia proboszcza.
M.2019.07.21 20:39
A kto to byl chrystus? Taki bohater komiksów jak Spiderman czy Batman?
IRENA2019.07.21 23:41
M.!!! BOŻE BĄDŹ MIŁOŚCIW JEMU GRZESZNEMU! PRZEPRASZAM CIE ZA WSZYSTKIE OBELGII BLUŹNIERSTWA TU PISZĄCYCH ! KRÓLUJ NAM CHRYSTE, ZAWSZE I WSZĘDZIE! Powinnam "pięknym za nadobne ci oddać"! Wiesz że znieważyłeś człowieku, Chrystusa! Nie uszanujesz Boga! Swoje imię piszesz ty baranie też małą literą! Nie zasługujesz na miano człowieka! Jak tak można ! Możesz mnie wyzywac!! ale nie Boga !! Będziecie rozliczeni z każdego słowa i czynu! Nie będzie ci wtedy do śmiechu! Każdy, czy wierzy, czy nie, to stanie na Sądzie Bożym przed Jezusem Chrystusem! I co wtedy powiesz?
Czizys Krajst2019.07.22 15:25
Ojoj, weź tabletkę.
magda2019.07.23 2:06
jaka chora ta europa, a tu polska zdrowa tolerancja dla wszystkich ?wiekowa tradycja, czyli relatywizm wchodzi, Pani szydlo pracuje na rzecz masturbacji i gwalcenia dzieci, na rzecz wolnej woli bluznierczych zachowan lgtb, na rzecz homomalzenstw i rozwalania rodziny, co z tego ze pieniadze dacie na materialy +500, kiedy moralnosc jest do negocjowania juz polityczna poprawnosc, tolerancja dla wszystkich pogladów...... , relatywizm niech
twitter:PromocjaPWS2019.07.21 19:08
Wszystko o lgbt tutaj: homoseksualizm.edu.pl. Akapity od RUCH NA RZECZ LEGALIZACJI PEDOFILII: historiasztuki.com.pl/strony/024-00-01-HOMO-ADOPCJA.html , historiasztuki.com.pl/strony/021-00-00-ANTYKULTURA.html , historiasztuk.com.pl/025-00-05-TEORIA-KRYTYCZNA.php , Akapity WILHELM REICH - REWOLUCJA SEKSUALNA - HERBERT MARCUSE , O SEKSIE REALISTYCZNIE , III PROLETARIAT - MNIEJSZOŚCI SEKSUALNE historiasztuki.com.pl/strony/020-00-00-ANTYKULTURA.html#pol , SZTUKA KRYTYCZNA historiasztuki.com.pl/strony/026-00-00-SZTUKA%20KRYTYCZNA.html Więcej też na kanale P. Karonia: youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 i wiedzaspoleczna.pl
Lennon2019.07.21 19:08
>Beata Szydło OSTRO o agresji w Białymstoku! 'Polska to kraj, w którym każdy może czuć się bezpiecznie. Pokażmy to Europie!' No chyba, że masz pecha prowadzić Seicento w Oświęcimiu. Wtedy nie jest bezpiecznie, bo sołtysowa jedzie.
Bigos na sygnale wiozlam2019.07.21 19:23
Wszyscy się sołtysowej czepiają, a ona tylko jechała staremu bigos ugotować. Anioł nie kobieta.
Valentynka2019.07.21 19:46
Znaczy ta od lewatywy z domu Dziadzia? Bigos mi się kojarzy od razu z Obama i Chrabiom Komorowskim.
Bigos na sygnale wiozlam2019.07.21 20:18
No coz, jaki intelekt, takie skojarzenia.
Michal2019.07.21 23:16
Oborowa. W PE nie zachwycą jej oborowe blaski.
Intek2019.07.22 5:41
akurat mieszkam w Oświęcimiu i wiem dobrze że to gość wjechał w samochód Pani Szydło a nie ona, a to że ty łykasz każdego fake to już świadczy o tobie nie o pani Premier :D
bennyblanco2019.07.22 6:42
taaak i to dlatego złamały się obie płyty z nagraniem
Intek politruk2019.07.22 15:24
A na koniec wszystko becię zawinął świstak w sreberko. Jakie to szczęście, że akurat na frondelkowym forum trafił się mieszkaniec Oświęcimia, naoczny świadek całego zdarzenia. Ciekawe czy takie zeznania złożyłeś w prokuraturze, bo jako naoczny świadek jest cennym nabytkiem dojnej zmiany :D
Jana2019.07.22 17:26
Świadczysz tylko o swojej złosliwości,a nie o inteligencji.