17.08.19, 18:32zdj. screen Youtube

Bodakowski: Gretkowska bluźni ku uciesze lewicowych mediów

W środowiskach konserwatywnych pojawia się przekonanie, że nie należy nagłaśniać patologi i bzdur, by ich nie promować. Jest to głupie i szkodliwe założenie, które miałoby sens, jedynie w sytuacji posiadania całkowitego monopolu medialnego. W sytuacji, kiedy konserwatyści nie kontrolują nawet istotnej części mediów, jest to samobójcze wykluczanie się z debaty publicznej.


Lewica kontroluje media i kiedy zaczyna tracić kontrole nad przepływem komunikatów, to wprowadza cenzurę – dziś internetu, który umożliwił przełamanie monopolu medialnego lewicy w mediach papierowych i elektronicznych. Unia Europejska wprowadza dyrektywę o cenzurze, amerykańskie korporacje medialne likwidują popularnych nadawców konserwatywnych, a kiedy ci mają swoje strony, uniemożliwiają firmom reklamowanie się na tych stronach.


Ignorowanie problemu nie sprawi, że on zniknie. Jest wręcz odwrotnie. Problemy rosą i się replikują. Zło trymuje, kiedy porządni ludzie są obojętni. Nie można więc przemilczać głupich i szkodliwych wypowiedzi person pełniących, z woli lewicowych mediów, role autorytetów. Dominacja lewicy w mediach sprawia, że poglądy te i tak docierają do społeczeństwa. Brak reakcji na brednie i kłamstwa sprawia, że konsumenci szkodliwe poglądy (z którymi nikt nie polemizuje) traktują jako prawdziwe słuszne.


Dziś lewicowcy nie mają żadnych zahamowań w głoszeniu bredni i kłamstw, bo wiedzą, że im bardziej będą one radykalne, im częściej będą je powtarzać, im ich będzie więcej w profesjonalnych mediach, tym więcej ludzi przekonają.


Jeżeli chce się by ludzie wyznający konserwatywne poglądy, zaakceptowali lewicową propagandę, to trzeba ich oswajać z ekstremistyczni lewicową propagandą, dzięki temu uznają, że bardziej lewicowe poglądy (stojące pomiędzy konserwatyzmem a lewicowym ekstremizmem) są bardziej wyważone – choć nie przyjmą od razu poglądów ekstremistycznych, to sami nie zauważą, jak łykną za normę lewicowość. I w ten sposób przesuwa się opinię publiczną na lewo.


By uświadamiać ludziom, jak bardzo na lewo dryfuje debata publiczna, konserwatyści nie mogą ukrywać lewicowej narracji, muszą odbiorcom uświadamiać, jak zagrożenie jest realne. Konserwatywne media muszą odbiorcom ukazać pełnie prawdy o tym, jak nieprawdopodobnie złymi, spaczonymi treściami żyje lewica, i jak je bezwstydnie promuje.


Manuela Gretkowska to doceniana przez lewicowe media 55letnia pisarka, absolwenta filozofii na Uniwersytecie Jagielońskim i antropologii na paryskiej École des hautes études en sciences sociales. Jej teksty publikował „brulion”, „Elle”, „Cosmopolitan”, „Wprost”, „Polityka”, „Machina”, „Cogito”. Gretkowska jest autorka popularnych powieści obyczajowych, zbiorów opowiadań, reportaży, scenariuszy. Stworzyła „Partie Kobiet”.


W swoim najnowszym wpisie (zatytułowanym „Chrystus był transseksualny”) na Facebooku, który wzbudził entuzjazm lewicowych mediów, Manuela Gretkowska stwierdziła, że „Jędraszewski uważa, że symboliczne słowa Biblii trzeba traktować jak certyfikat nieomylności: »Człowiek został stworzony na obraz Boga i Boże podobieństwo, jako kobieta i mężczyzna«. Pewnie mężczyzna na obraz, a kobieta zaledwie na podobieństwo, przecież różni się genetycznie od facetów. Dlatego nie ma kobiet kardynałów, a celibat chroni kler przed kopulowaniem z małpami. Małpy ( szympans to prawie 99% ludzkich genów ) nie mają ludzkich praw poza Hiszpanią, tak jak kobiety według Kościoła, nie mają prawa decydować o sobie. Watykan sądzi, że te stworzone na podobieństwo człowieka żeńskie istoty są w leasingu u mężczyzn, decydujących o ich wykorzystaniu.

„I uważa się, że to od naszego wyboru zależy to, czy będziemy kobietą, czy mężczyzną.” mówi Jędraszewski ubrany jak drag qeen w karnawale”.


Według Manueli Gretkowskiej „głoszenie teorii o przypisaniu do płci przypomina średniowiecze. Chłop na zawsze chłopem, baba ze wsi babą, bo Bóg tak ustanowił, a nad nimi pana feudalnego. I żadnych transferów”.


Zdaniem Manueli Gretkowskiej „Watykan jest przekonany, że Jezus był mężczyzną. Nikt tego nie obali eksperymentalnie, bo zabrał ze sobą materiał genetyczny do Nieba. Ale będąc boskim człowiekiem, prototypem uniwersalnego człowieczeństwa, posiadał pewnie chromosomy XX, żeby było sprawiedliwie. Z wyglądu syn XY, z testów genetycznych córka XX. Tacy mężczyźni mają kobiecą sylwetką ( te długie włosy ), cechy charakteru przypisywane kobietom (ta łagodność) i są bezpłodni ( nie miał potomstwa). Jezus Chrystus był na pewno kobietą genetycznie, a więc transgenderowcem. Może miał geny XXY, takie też dość często występują. Nie siał wrogiej ideologii LGBT, bo w jego czasach socjal i mental był z naszego punktu widzenia przestarzały. Ale kochał wszystkich i niósł w swoim DNA dobrą nowinę dla przyszłych pokoleń. Jeśli Chrystus wróci, w co wierzą podobno Jędraszewski i Rydzyk, to przyjdzie w chwale swojej transseksulaności, prawdziwej natury człowieka. I skończy się pieprzenie patriarchalnych dziadów. Zamkną się, tam, gdzie sobie wymarzyli, w piekle, nienawiści”.


Choć wypowiedzi Manueli Gretkowskiej są kuriozalne, bełkotliwe i niedorzeczne, to prasa kolorowa kierowana do kobiet (zdominowana przez kapitał niemiecki) wykreowała ją na autorytet. Dzięki bełkotliwości czytelniczki i czytelnicy mające kompleks niższości, by podnieść samoocenę, poczuć się przynależnymi do elity, zapewne będą takie poglądy przyjąć za normę (ludzie jak czegoś nie rozumieją to myślą, że jest to za mądre do nich, i nie często orientują się, że coś niezrozumiałego jest po prostu głupie).


Jan Bodakowski

Komentarze

Bystry.2019.08.18 14:54
Boże chroń Polskę przed takimi dziwolągami, "artystami" i wszelką zarazą lewacką i tęczową...
uriah2019.08.18 10:21
Dlaczego ciągle reklamujecie tę chora obłąkaną kobietę ? Jak tak bardzo jej współczujecie, to się za nią módlcie.
bogdanus2019.08.18 8:51
W imię miłości chrystusowej mamy być posłuszni, bezradni, ubezwłasnowolnieni miłością bożą? Nie, mamy bronić z miłości prawdy chrystusowej jak apostołowie, dawać świadectwo by ograniczyć demoniczne zło. Które chce zawładnąć dusze, serca ludzkie a chrześcijaństwo całkowicie usunąć z powierzchni ziemi.
Arturo2019.08.18 8:46
TVNazi cieszy się że nauczyło ludzi publicznie bluźnić osiągnięcie nowego człowieka
Wojtek Polak 2019.08.18 7:45
to jest przykład debilizmu nabytego częsta przypadłość lewackich samozwańczych ''yelit''.to musi być nieszczęśliwa ''kobieta'' bo ktoś chory psychicznie musi być biedny do puku nie poprosi o pomoc lekarza. chora osoba twierdząca że istnieje jakaś ''trans -płciowość''{czyli człowiek zaburzeniem osobowości albo zaburzeniem seksualnym uważany jest za kogoś bardziej normalny od ludzi żyjących zgodnie z naturą i prawem Boskim }. taki człowiek który bredzi coś bez składu i ładu jak wyżej wymieniona najczęściej jest obierany przez lewaków za wyrocznię.
rozbawiony bełkotem blondyny2019.08.18 6:45
ten głupawy bełkot niejakiej Gretkowskiej pokazuje tylko intelektualny poziom tych lewackich śmieci
anonim2019.08.18 7:45
Obok blondyny to ty chłopie w życiu nawet nie stałeś. Masturbacja jest w porządku, jednak nie zdajesz sobie sprawy ile tracisz ograniczając się do niej.
Grizzly2019.08.18 4:52
Obłęd i opętanie!
Marek2019.08.18 0:36
Wypowiedzi tej osoby to ściek. Analiza zawartości ścieków nie powinna być przedmiotem rozważań Frondy.
eRKa2019.08.17 22:58
Pani Gretkowska, to sztuka być KOBIETĄ mądrą i świadomą swoich poczynań, która chce być zawsze i wszędzie postrzegana jako kusicielka swoim wdziękiem i urodą. Lecz nie każda może nią być, bo jest sprzedajna i wulgarna prostytucja, która jak szambo wszystko niszczy co jest związane z w/wym cechami. Za pieniądze... można się sponiewierać dla samego nawet diabła. Mądra kobieta kocha się wtedy, kiedy ma na to ochotę, a "mewka" robi to zawsze na zawołanie i to jest sentencja Pani wypowiedzi, myśli nie ogarniętych, a do kupy wziętych.
Jędrzej2019.08.17 22:17
O pani Manueli najwięcej się można dowiedzeć z dzieła Żuławskiego pod tytułem „Nocnik”.
Coco2019.08.17 21:28
To sprawa uderzeń gorąca myślenie nie ma z tym nic wspólnego. Poza ty grafomanka i myślenie. Jaja!!!!
Coco2019.08.17 22:04
pisareczko daruj nam swój talent,
Thomas2019.08.17 21:08
Precz z komuną !!!
Cogito ergo sum2019.08.17 21:02
Tzw inteligencja popadła w obłęd i szaleństwo
ja2019.08.17 21:00
Ona jest opętana. Jest już martwa na ciele i duchu, jest w szponach diabła, Straszny to stan takiego człowieka, oddała się mocom piekielnym i złu, brr... do niej już nic nie przemawia, ona nie rozumuje logicznie...
zbycho2019.08.17 20:58
Każda kobieta ma niezbywalne prawo do orgazmu.Ta kobieta chyba jednak nie umie korzystać ze swoich praw.Ot i efekt.
anonim2019.08.17 20:47
Przypominam wam Bodakowski, że wy również bluźnicie codziennie z punktu widzenia muzułmanów czy prawosławnych. Jeśli chcecie zostać profesjonalnym dziennikarzem oduczcie się używania takich określeń.
Mirek2019.08.17 20:31
Połowa jeżeli nie większość tych tfurcuf uważających się za artystów powinna leczyć się w Tworkach . Taka ludzka gnida nic nie umie poza szkalowaniem ludzi Kościoła , wiary , tradycji , historii ojczystej . Oni nie zaatakują islamu bo wiedzą że wtedy ich łby turlałyby się po ziemi .
ToBodakowskiWięcZapachniałoBrązowymKleksem2019.08.17 19:30
Bodakowski, bezrobotny paździerz umysłowy, chciałby mieć tyle kreatywnej inteligencji, co Gretkowska. Niestety, wyciska z siebie tylko kleksa. Czytając Gretkowską.
Kinga 2019.08.17 22:54
"durny geju"!, to twój nick ! Nie Bodakowski, ale ty jesteś bezrobotny i robisz za trolla! Starowino idź już spać ! Masz przecież ponad 70 lat ! Też o tym pisałeś !
Urszula2019.08.18 7:30
Totalna idiotka. :D
Kinga2019.08.18 8:05
Tak naprawdę mam 67 lat. Jestem po menopauzie i mam zarost na brodzie. Ludzie odwracają się z obrzydzeniem na mój widok. Całe życie byłam lesbijka a teraz kobiety mnie nie chcą. Teraz jak gdzieś napisze to mozecie mi cytować ten mój wpis, tak jak ja cytuję kretyna który podawał się za Dumnego Geja.
Jam2019.08.17 19:05
Ludzie, którzy odchodzą od Boga potrzebują jakiegoś alibi. Pani Gretkowska jest tą, która je dostarcza.
some man2019.08.17 19:04
Większość tych pseudo autorytetów nikt by nie znał i nie czytał, gdyby nie głupoty które wypisują. Oczywiście, najlepiej te oczerniające kościół, ludzi wierzących itd. Wówczas jest kasa, kiełbasa i poklask ze środowiska adoratorów, którzy głupotę nazywają mądrością, a zboczenie normalnością. Taki świat... Zadaj sobie pytanie po której Ty stronie jesteś?
#czarnazaraza2019.08.17 18:48
Pani Gretkowska przedstawiła na swój prześmiewczy sposób merytoryczne argumenty, natomiast autor Bodakowski ograniczył się do prostackich słów typu:...kuriozalne, bełkotliwe i niedorzeczne...
Zbigniew2019.08.17 19:25
Merytoryczne? Wskaż choć jeden.
Cogito ergo sum2019.08.17 18:44
ALE BREDNIE. Drogie prawactwo robactwo. Skoro tak broniliście piekarza który nie chciał tortu zrobić parze gejów, to powinniście bronić prywatne firmy które nie chcą zacofania, ciemnogrodu i nacjonalizmu na swoich serwerach. Wiecie jak działa biznes drodzy katokomuniści czy nie? Taki youtube pokazuje ludziom filmiki, są one może i za darmo, ale to dzięki temu że są reklamy. Reklamodawcy celują w określone grupy społeczne, a marki nie chcą być kojarzone z sianiem nienawiści, zacofaniem, czy antynaukowymi bredniami. Dlatego wielkie komercyjne portale, nie puszczają filmików z otępiałymi z nienawiści katolami i oszołomami, którzy plują jadem na lewo i prawo, bo to odstrasza widzów, i odstrasza firlmy. Jak wam się nie podoba to załóżcie sobie swój youtube. Tak w ogóle, wielkie firmy celują w ludzi bogatych, wykształconych, szczęśliwych, ambitnych w swoich kampaniach. Dlatego nie chcą być kojarzone z zacofaniem, ciemnogrodem i nacjonalistyczną brunatną ideologią śmie(r)ci.
some man2019.08.17 19:06
Co za Bullshit. Od kiedy zboczeńcy są szczęśliwi? Nigdy nie byli i nie będą! Dewiacja zawsze jest shitem choćby była owinięta najbardziej tęczowy papierek.
Polak Patriota2019.08.17 19:15
Chodzi o zboczeńców w sutannach, czy stare wystchnięte baby i prawiczków których nikt nie chce, więc zaglądają innym do łóżek? Zgadza się, dewiacja to shit, a nie ma większej dewiacji niż celibat i otaczanie się dziećmi.
Kinga 2019.08.17 22:48
Ty zboku, ty jesteś "Patriotą"? Ty nawet Polakiem nie jesteś !Ty jesteś "durny gej", tak jak wiele twoich nicków ! To wy jesteście dewiantami i degenerantami dzieci! Dla ilu dzieci zniszczyliście dzieciństwo!? Ilu spedaliłeś. co? Ile dzieci nie może sobie poradzić z traumą przez całe życie!? Ilu nie wytrzymuje i targa się na życie?? Czepiasz się księży- pedziów, ich jest w/g statystyk 0,17 % ! A resztę wy stanowicie ! Mówicie tylko na nich, bo chcecie zagłuszyć swoje pedałowanie! Znany chwyt was pedałów!
Zbigniew2019.08.17 19:24
Korekta: Coito ergo sum.
cyborg 212019.08.17 22:15
drogi towarzyszu lewaku jak ci tak zle to sie wyprowadz na jakisc czas do dzielnicy muzulmanskiej za odre i glos glosno co ci sie nie podoba . moze znajdziec podobnych do ciebie pozytecznych idiotow . wwszystko co zarzucac katolikom m,asz to na lewej stronie powinnec pomoc wenezuelczykom zeby zyli nowoczesniej a nie epoce sredniowiecza bez dostepu do lekarza pokaz jak pomoc wenezueli a maja prezydenta lewaka
Polak2019.08.18 7:08
Jesteś JUHEM
Reytan2019.08.17 18:43
Skąd oni biorą takie dziwolągi jak ta pani. Przecież to wymaga natychmiastowej interwencji lekarskiej.
Polak2019.08.18 7:06
Zawsze z rana czytam informacje czy ta idiotka już zmarła, czekam na tą wiadomość.
abrakadabra2019.08.18 8:33
Jak mam zły humor to zawsze wchodzę na frondę. Wiem,ze tam znajdę takich debili jak ty na pęczki i mogę się z nich ponabijać.
Sebastian Lorenc2019.08.18 8:46
Tylko to akurat nie jest śmieszne, zobacz, jakaś pisarka wyraża swoją opinię na róże tematy, można się z nią zgadzać, albo nie. Takich opinii i newsów jest setki w necie. Ile trzeba mieć w sobie złości, ile nienawiści, jakim być strasznym człowiekiem, żeby czekać na śmierć kogoś, tylko z powodu różnic poglądów.
K.O2019.08.18 9:00
Jakim trzeba byc nienawistnikiem zeby bluznic tak jak niejaka Gretkowska.
Sebastian Lorenc2019.08.18 9:05
Gretkowska zawsze szokowała w głupi sposób. Nie moja bajka. Ale ja śmierci nie życzę nikomu, na niczyj nekrolog nie czekam. Dziwne, prawda?
K.O2019.08.18 9:10
Jej nienawistne bluznierstwa wobec katolików czy wyborców PIS nazywasz szokowaniem???wy macie jednak podwójne standardy
Sebastian Lorenc2019.08.18 9:21
Nieee, no co innego gdyby wyzywała przeciwników Partii, albo osoby homoseksualne, wtedy nawet najgorsze bluzgi byłyby oznaką patriotyzmu i obrony wiary. To wasze standardy. Nawet jakby kopała homosi, czy rzucała kamieniami to byłaby patriotką wyklętą.
Z uśmiechem przez życie- życzliwy J.P2019.08.18 10:00
Prawdziwy katolik i patriota ma prawo kopnąć nawet niepełnosprawnego na wózku jeśli ma złe poglądy .. czytałem gdzieś o tym .. A jak nie kopnie to ma grzech zaniechania. Dlatego K.O może mieć rację.