11.09.13, 06:06

Brytyjscy muzułmanie gwałcą młode dziewczęta i zmuszają je do małżeństwa

Te drugie stanowią wśród ofiar zdecydowaną większość.

Oprawcy wykorzystują nakazy muzułmańskiej i azjatyckiej kultury dotyczące honoru, by ukryć swoje przestępstwa i zastraszyć ofiary.

Raprot, który został opublikowany przez Sieć Kobiet Muzułmańskich Wielkiej Brytanii (Muslim Women’s Network UK, MWNUK), dotyczy głównie młodych muzułmanek i Azjatek, ale istnieją też dowody wskazujące na to, że ofiarami gangów padają także białe dziewczęta.

Wykorzystane osoby pojone są alkoholem i otrzymują narkotyki, są zastraszane i obiecywane jest im małżeństwo, które ma ukryć wykorzystanie seksualne. Niezwykle rzadko ofiary decydują się mówić o swoich przypadkach, ze względu na kulturę „honoru i wstydu” . W dodatku, nawet gdy rodzina, do której ma wejść wykorzystywana seksualnie dziewczyna, dowie się o prawdziwej historii jej „pozyskania” na narzeczoną, zazwyczaj odmawia pomocy ofierze. Zanotowano przypadek, w którym rodzina zmusiła ofiarę do małżeństwa; innym razem wykorzystana dziewczyna musiała opuścić swój dom rodzinny; w innym jeszcze przypadku ofiara musiała najpierw poddać się operacji przywrócenia błony dziewiczej, a następnie została zmuszona do małżeństwa.

Dziewczęta są pozyskiwane przez oszustwo. Początkowo jakiś starszy mężczyzna daje jej prezenty, wozi ją drogim samochodem, obiecuje miłość i małżeństwo; gdy dziewczyna mu zawierzy, jest przejmowana przez gang. Podawane są jej alkohol i narkotyki, tak, by nie była świadoma tego, jak jest wykorzystywana seksualnie. Dziewczęta są także bite, przypalane papierosami, filmowane i pokazywane w Internecie. Ofiarami padają zarówno dzieci, jak i starsze dziewczęta w wieku od 16 do 18 lat.

PCh/dailymail.co.uk

Komentarze

anonim2013.09.11 6:34
Co za dzicz! Jak w Polsce pojawi się więcej tego g...., to nacjonalizm będzie wręcz z utęsknieniem wypatrywany. Glupi naród z tych Brytyjczyków... aż żal.
anonim2013.09.11 7:37
artur.db7 aluzja jest oczywista jak fakt, że muzułmanizm rozlewa się po europie jak zaraza. To nie tylko WB ale również Niemcy, Francja, Norwegia... i miejmy tylko nadzieje, że nasz rząd nie otworzy tak ochoczo granicy dla muzułmanów. I wcale nie jestem rasistą, widzę tylko realne zagrożenie.
anonim2013.09.11 7:45
@artur.db7 „No bo przecież było bez liku sytuacji, w których Polaków ścigała tamtejsza policja, a sprawy kryminalne trafiały na czołówki gazet.” Rozumiem, że „bez liku”, czyli nie możesz zliczyć? To podaj chociaż 10.
anonim2013.09.11 8:48
Nie przyjdą tu w takich ilościach jak na Zachodzie, bo u nas biednie, no i katolików, którzy myślą jest wciąż sporo. Problem polega na tym, że jesteśmy w Europie i powinno nas obchodzić co się dzieje w sąsiednim kraju, bo w jakimś stopniu to i tak będzie miało na nas wpływ. Najpierw zróbmy porządek w kraju, zmieńmy ten rząd NA LEPSZY, a potem zajmijmy się Europą. Pozdr
anonim2013.09.11 10:23
Nasz kraj obsiadła zgraja karierowiczów dla których "polskość to nienormalność" (albo wręcz balast), a tacy nie będą się wahali, gdy "sojusznicy zachodni" wyrażą życzenie wprowadzenia u nas tego samego etnicznego bajzlu co u nich - gwoli zadośćuczynienia dogmatowi unifikacji obowiązującemu dla całej Łuni Jewropejskiej.
anonim2013.09.11 11:14
@Schikaneder - niedawno Polska dostąpiła zaszczytu prezydentowania Unii Europejskiej. Specjaliści od PR jako polski ® uznali nie jakiś tam zespół pieśni i tańca "Śląsk" czy "Mazowsze", albo pierogi, a... bączki, takie zabawki dla przedszkolaków. Osoby całkowicie zaprzedane (z różnych powodów) ościennym silnym państwom, które dla własnej korzyści wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom. To są ci, którzy mają polskość za nic. W tym nie ma żadnego elementu sakralnego ("bez nabożności"). Zionie przez to prawda, iż elity polskie leżą w Katyniu, a dzisiejsi decydenci to zwykła bezideowa hołota.
anonim2013.09.11 11:19
@Tangym - "nie chodzi tu o narodowość, tylko o ich ofensywną, agresywną religię" Wygląda na to, że powinieneś wspierać religię katolicką, która się tej dziczy przeciwstawi.
anonim2013.09.11 13:08
@artur.db7 I to ma być bez liku? To może też sobie pogooglaj. Znajdziesz informacje o kilkudziesięciu gangach gwałcicieli złożonych wyłącznie z muzułmanów. Ich ofiarami są SETKI dziewcząt, w tym 11-latki, rodowite brytyjki. I po co bronić dziczy i hołoty?