07.06.21, 16:08fot. pixabay.com

,,Byłem w piekle''. Wstrząsające świadectwo na temat jogi

Chciałbym dać świadectwo, jak bardzo niebezpieczne są: okultyzm i magia, medytacje, praktyki i techniki pogańskiego Wschodu. Na początku wszystko to wygląda niewinnie, jednak prowadzi do grzechu bałwochwalstwa, a nawet satanizmu. W moim życiu przeszedłem całą tę drogę. Ale dzięki Bogu, powróciłem do Pana.

Mam na imię Wiesław, mieszkam w dużym mieście. Jako młody człowiek nieświadomie igrałem z ogniem — piekłem. Igranie to zakończyło się wielkim pożarem. Przypadkowo spotkana wróżka — cyganka, wróżyła mi z ręki, parę razy wyciągałem też kartę wróżby. Wówczas wróżby i sekty nie były reklamowane przez media i prasę. Nie były też zarejestrowane jako działalność gospodarcza i nie były dotowane przez państwo i tak łatwo dostępne, jak obecnie. Byłem człowiekiem wierzącym i praktykującym — dwa razy w roku chodziłem do spowiedzi i do komunii świętej. Natomiast nie znałem Pisma Świętego, nie przestrzegałem Dziesięciu Przykazań, nie żyłem zgodnie z Ewangelią — nauką Jezusa Chrystusa. Byłem letnim katolikiem, to znaczy nijakim — dawałem innym zły przykład.

W wieku 23 lat poznałem dziewczynę. Nie zwracając uwagi na jej charakter, oczywiste wady i brak wiary, kierując się jedynie jej urodą — wziąłem z nią ślub. Bardzo ją kochałem. Zamieszkaliśmy u teściowej pod jednym dachem. Była ona rozwódką, systematycznie korzystającą z usług tarocistki i kabały. Urodziło się nam dwoje kochanych dzieci. Żeby odłożyć trochę pieniędzy i otrzymać szybciej mieszkanie, wyjechałem za granicę. Żona dysponowała gotówką i wolnym czasem. Dziećmi opiekowała się babcia i prababcia. Po 5-ciu latach małżeństwa żona stwierdziła, że kocha innego i między nami wszystko skończone. Wziąłem walizki i wyprowadziłem się do hotelu. Przeżyłem szok i załamanie nerwowe. Zamiast zwrócić się do Boga, uciekłem w alkohol. Nie chciałem pić, ale musiałem, chciałem się zapić na śmierć, a nie mogłem.

Podświadomie szukałem jednak ratunku i odpowiedzi na pytanie — dlaczego?! Dlaczego od dziecka bardzo cierpię, dlaczego mnie to zło tak dotyka!? Nie mogłem znieść ciszy i na przemian słuchałem radia i karmiłem swój wzrok i umysł programami telewizyjnymi, które były gwoźdźmi do trumny. W 1991 r. w audycji radiowej usłyszałem ogłoszenie: „Joga — relaks, dobre samopoczucie — zajęcia pod wskazanym adresem”. Ośrodki o podobnym profilu działają aktualnie pod różnymi nazwami.

Wówczas nie miałem pojęcia, co to jest joga, ale wydawało mi się, że właśnie w niej znajdę odpowiedź na moje pytania. Zacząłem praktykować medytację wschodnią. Nauczyciel (guru) prowadził relaks z podkładem muzycznym i wykłady głównie o miłości. Mój nauczyciel przy pierwszym spotkaniu był bardzo troskliwy i miły. Zdjął nawet z siebie koszulę, która mi się podobała i dał mi ją. Tym gestem zdobył sobie moje bezgraniczne zaufanie. Stał się moim bożkiem nr 1. Oczywiście przestałem chodzić do Kościoła, żeby w pełnej wolności rozwijać się duchowo, psychicznie i finansowo.

Uczestnikami zajęć byli ludzie po studiach, w większości bardzo uczynni i wrażliwi, jednak poranieni, z rozbitych rodzin, żyjący jak i ja w grzechu. Byli wśród nich lekarze, prawnicy, nauczyciele, biznesmeni. Po trzech miesiącach uczestnictwa w zajęciach poczułem się znacznie lepiej, przestałem pić i palić.

Zajęcia odbywały się w klubie osiedlowym lub szkole podstawowej. Jest to bardzo ważny szczegół, na który w tym czasie nie zwracałem uwagi. Odbywały się też zajęcia wyjazdowe: ćwiczenia ciała otwierające czakry, ćwiczenia oddechu, wykłady buddyzmu, sufizmu, wiedzy tajemnej. Nauczyciel posługiwał się też wyrwanymi z kontekstu słowami Pisma Świętego i modlitwą „Ojcze nasz”. Ćwiczenia jogi, odpowiednie odżywianie się i wiedza miały mi zapewnić przekroczenie siebie, w celu uzyskania „stanu Buddy” (stan mistyki pogańskiej).

Wyjeżdżałem też na szkolenia do jednego z krajów Europy Zachodniej. Naszą edukację sponsorował Nauczyciel mojego Nauczyciela (były minister tego kraju). To właśnie On przekazywał naszemu Nauczycielowi wiedzę tajemną i inne materiały. Gościłem go również w swoim mieszkaniu po jego wizycie mój nauczyciel stwierdził, że powodem moich niepowodzeń i niepokojów jest krzyż, który wisi w moim pokoju — i dlatego kazał mi go usunąć.

Jako pilny i wdzięczny uczeń dostałem tajemne imię. Otrzymałem nakaz prowadzenia relaksu. Prowadząc relaks powtarzałem w swoim umyśle mantrę, odwołującą się do sił kosmicznych. Taką mantrą można wzywać również siły demoniczne. Wiadomo, że podobnym oddziaływaniom poddaje się leki homeopatyczne, niektóre produkty, szczególnie sprzedaży sieciowej. Kupujący na rynku kasetę relaksacyjną z podkładem muzycznym nie ma pojęcia, jak ona powstaje: w czasie nagrywania takiej kasety w studio nagrań nauczyciel wykonywał mantrę razem ze swoją najlepszą uczennicą. W ten sposób nakłada się na kasetę tajemniczą energię, której nie słychać, ona jednak działa. Energię można pobierać (okradać) z innych ludzi i całych skupisk ludzkich, a najbardziej subtelna energia ściągana jest z dzieci przez tzw. duchowych nauczycieli. Dlatego omówione zajęcia często odbywają się w szkołach i klubach.

Jakimi energiami leczą tzw. uzdrowiciele? Niektórzy z nich nie chcą leczyć w kościołach, ponieważ przeszkadza im obecność Najświętszego Sakramentu. Powyższe fakty pozwalają mi stopniowo zrozumieć tajemnicę rzeczywistego oddziaływania różnych metod i praktyk jogi.

Magia działa w dwu kierunkach. Służy człowiekowi, który współpracuje z szatanem, dla tego ja bardzo szybko otrzymałem, to czego oczekiwałem, pozbyłem się nałogów i złego samopoczucia. Oczywiste jest też to, że wszyscy uczestnicy zajęć po inicjacji nadaniu tajemnego imienia, (Tajemne imię nadaje się w celu przerwania związku powstającego z Jezusem Chrystusem na chrzcie świętym) bardzo dobrze zarabiają i świetnie się czują.

Natomiast niszczy natychmiast, gdy człowiek chce być wolny i chciałby opowiedzieć się radykalnie za Nauką Jezusa Chrystusa.

Po pewnym czasie uczestnictwa w tego typu zajęciach człowiek traci swoją wolę, jest kierowany przez nauczyciela (a może szatana?). Nauczyciel — guru — długo dobierał sobie odpowiednich ludzi, a w końcu miał ich wszędzie — w urzędzie miasta, na uczelni, w banku, sądzie, biznesie, a nawet w służbie zdrowia. Człowiek ten zawsze zachowywał się poniżej przyzwoitości, po mimo tego zachowania manipulował pokaźną grupą wykształconych, wrażliwych aczkolwiek bardzo poranionych przez grzech ludzi. Może On działać poprzez swoich ludzi, przedmioty, zwierzęta. Mój grzech działał na moje dzieci. Czy to przypadek, że gdy byłem w sekcie mój syn brał narkotyki a życie mojej córki waliło się. Ile zła wyrządziłem nieświadomie rodzinie i znajomym? Na zajęcia do mojego nauczyciela przyjeżdżali ludzie, którzy zajmują się astrologią, numerologią i od nich słyszałem, że wielu polityków, biznesmenów korzysta z tej wiedzy. Natomiast sam korzystałem z usług numerologa.

Bardzo rozpowszechnione są amulety, talizmany, głównie pierścień Atlantów, mantry, wróżby. Czyż nie jest to wiedza z drzewa zakazanego — poznania dobra i zła (będziesz, jak sam Bóg). Dostęp do tej wiedzy ma szatan, który przekazuje ją swoim ludziom. Przyjdzie jednak czas dla każdego z nas, że staniemy przed Trybunałem Boga Stwórcy. Wówczas szatan — odwieczny wróg człowieka — oskarży nas przed Bogiem za to, że korzystaliśmy z wiedzy drzewa zakazanego, tzn. rościliśmy sobie prawo decydowania o tym, co jest dobre, a co złe, łamiąc pierwsze przykazanie: Nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną.

Były okresy, kiedy chciałem się wycofać. Nie dałem jednak rady, zajęcia relaksacyjne działały jak magnes, gorzej niż nałóg — dzisiaj mam świadomość, że były to pęta, łańcuchy. Dopiero w 2002 roku nastąpił przełom, który zawdzięczam mojej mamusi. Podobnie jak święta Monika, wymodliła moje nawrócenie. Po jedenastu latach nie chodzenia do kościoła ukląkłem i na oczach guru i poprosiłem Boga: Boże, powiedz, co tu jest grane?! Gdzie ja jestem? Pan zlitował się nade mną! Natychmiast zaświeciło w moim umyśle światło Ducha Świętego, podobnie, jak u świętego Pawła. Duch Święty powiedział mi: to jest sekta i guru kieruje umysłami tych, którzy uczestniczą w zajęciach jogi, jesteśmy ubezwłasnowolnionymi narzędziami w rękach szatana.

Moja decyzja była natychmiastowa: odchodzę, uciekam. Niestety guru też wiedział, że już wiem, kim on jest i wówczas zwaliło się całe piekło na mnie (pomimo, że 10 lat byłem przecież w piekle!). Prysnęło dobre samopoczucie, zbudowane przez szatana na piasku. Zaczął się horror, przestałem logicznie myśleć. Szatan uderzył w ciało, psychikę i rzeczy materialne. Po zajęciach nie mogłem wejść do domu (spałem u znajomych). Ślusarze 3 razy otwierali drzwi mieszkania za pomocą wiertarki. Wyniosłem, wyrzuciłem wszystko z domu, większość za miasto i tam spaliłem, część garderoby wyrzuciłem do blokowego zsypu i tam się zapaliły. Czułem obecność zła w całym bloku mieszkalnym, a działy się straszne rzeczy — nie mogłem spać, jeść, przebywać w mieszkaniu.

O mojej sytuacji, w której się znalazłem, chciałem poinformować lekarza, policję i sąsiadów — ale się bałem. W końcu po kilkunastu dniach opuściłem już puste mieszkanie, nie mając żadnego dowodu tożsamości, żadnych pieniędzy i nic do jedzenia.

Klucze od mieszkania przekazałem uczniowi guru, który nie miał gdzie mieszkać (zamiast dzieciom czy sąsiadom). Natomiast ja postanowiłem do niego już nie wracać. Groziła mi utrata własnościowego mieszkania i życia. Byłem przeznaczony na śmierć, ale Pan Bóg zdecydował inaczej. Cudem uniknąłem śmierci, wróciłem, żyję! Czułem, ze ratunkiem dla mnie jest kościół, jednak pozostał poważny problem przez pół roku nie mogłem wejść do kościoła, nie mogłem się modlić, szczególnie na różańcu, który jest skuteczną bronią przeciwko szatanowi. Bardzo często leżałem przed Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach, tam było mi trochę lżej. Byłem też okradany z energii — chodzący manekin. Dzisiaj wiem, że byłem głęboko w piekle. Szatan zabierał mi siłę, energię i chęć do życia. Moja dusza była przywalona głazami grzechu, szczególnie pychą. Kto idzie opisaną przeze mnie drogą do końca, staje się ubezwłasnowolnionym narzędziem — medium — przez które działa szatan.

W końcu udało mi się wejść do Bazyliki i przystąpić do spowiedzi. To było zaskakujące — żadnych oskarżeń. Kapłan mówi — Jezus Cię kocha. On nie umie inaczej i odpuszcza ci wszystkie grzechy. Ale ja nie mogę się modlić, do umysłu napływają czarne myśli. Zaczynam „Ojcze Nasz”, czy „Zdrowaś Maryjo” i nie wiem, co dalej, ale cały czas próbuję i walczę.

W 2003 r. chodzi ksiądz proboszcz po kolędzie. Wszystko przygotowane, świece się palą, wychodzę z pokoju, aby przyjąć księdza — w tym momencie drzwi same się zatrzaskują. Dopiero za 1,5 godziny kolega otwiera drzwi i kapłan modli się i gości w mieszkaniu. Niestety zło dalej działa. Odprawiona w moim mieszkaniu Msza św., modlitwa księdza egzorcysty nade mną i w mieszkaniu zerwały łańcuch zła. Przeklinający mnie dotąd rodzony ojciec, wreszcie mnie pobłogosławił, syn przestał brać narkotyki, u córki też lepiej. Zauważam, że gdy się modlę szatan musi czekać za drzwiami mojego umysłu.

Wziąłem pożyczkę, wyrobiłem dokumenty, wyremontowałem i umeblowałem mieszkanie. Ale dalej dzieją się dziwne rzeczy. W pracy ksero w moich rękach często nie działa, muszę wyrzucić telefon komórkowy, który pali w ręce, nie działa nowa pralka, nie działa radio, szczególnie fale Radia Maryja.

Nawiązałem kontakt ze wspólnotą księży Michalitów, powierzyłem się opiece św. Michała Archanioła. Potem trafiłem do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym („Metanoia”). Korzystałem modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie wielu wielkich Chrystusowych charyzmatyków: O. J. Witko, O. Bill, siostra Usha, ks. John Bashobora (Uganda) i posługi kapłana egzorcysty O. Piotra Gryziec oraz wielu innych.

Doświadczyłem, czym jest mądrość, miłość miłosierna i moc Boga Ojca i Jezusa Chrystusa, który działa przez kapłanów i Kościół. Kapłani sprawują posługę w imieniu i mocą Jezusa Chrystusa, dlatego proszę — módlmy się wszyscy za nich.

Na modlitwie Pan Jezus pokazał mi moje poranione drzewo genealogiczne. Podczas modlitwy, na Mszy św. w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu Jezus dawał i daje więcej, niż na to zasłużyłem — im większy grzech, tym większa łaska. Czytając codziennie Pismo Święte, przekonałem się, że słowo Boże posiada moc, jest żywe i skuteczne.

Apeluję i proszę ludzi odpowiedzialnych za media i pracujących w mediach. Ci ostatni na pewno nie wiedzą, komu służą za miskę soczewicy — tak, jak ja nie wiedziałem. Nie walczcie z Bogiem i Kościołem — przecież w większości jesteśmy ochrzczeni, nasi dziadkowie, pradziadkowie przelewali krew za naszą wolność. Nie niszczcie siebie, swoich rodzin, znajomych, naszej wspólnej, tak bardzo poranionej ojczyzny, którą tylko sam Bóg może uleczyć, wywyższyć i uzdrowić.

Ja przeżyłem horror dlatego, że ktoś wpuścił oszusta na fale eteru, a on dał tylko ogłoszenie o miejscu, w którym uprawia się jogę. Ja to ogłoszenie usłyszałem i to był początek mojej tragedii, której tu daję świadectwo. Tak zaczęła się moja droga, u kresu której był szatan. Dzisiaj niestety może on dużo więcej, bo do swej dyspozycji ma swoje media. Szatan jest przyjazny, kiedy mu się służy. Niszczy zaś tego, kto od niego odchodzi i zbliża się do Boga — bo świat leży jeszcze w mocy Złego (por. 1 J 5,19). Ilu Polaków korzysta z numerologii, astrologii, wróżb i ćwiczeń jogi otwierających czakry, w których zamieszkał demon, po to, aby móc więcej zarobić, mieć władzę i być zdrowym. Pamiętajcie, to wszystko pochodzi od szatana. Przyjdzie czas, on się o was upomni, bo korzystaliście z jego wiedzy i środków. Czy warto, skoro Jezus daje więcej?

Proszę, wyrzućcie z domu wszystkie rzeczy pogańskiego wschodu — książki, karty, talizmany, pornografię, pierścienie Atlantów, znaki Zodiaku. Rzeczy te posiadają energię złego, która działa na was i na otoczenie. Dlatego horoskopy, broszury, książki proszę spalić, natomiast inne przedmioty przed ich wyrzuceniem należy w ogniu opalić, aby je pozbawić złych mocy i zniszczyć.

Nie posyłajcie dzieci na kursy szybkiego uczenia, ćwiczenia jogi, kung-fu itp. Nie pozwalajcie, aby wychowywał je internet i telewizor. Nie pozwólcie, aby już w szkołach podstawowych a nawet w przedszkolach, wasze dzieci brały udział w zabawach ze strojami pogańskimi, kadzidłami, świecami zapachowymi — nie wspominając o wróżbach, laniu wosku, muzyce techno czy metal. Ona bardzo szybko przenika do podświadomości, aby w odpowiednim czasie wrócić do świadomości i zniszczyć człowieka. To sianie ziarna przez szatana, które kiedyś wyda swój owoc.

Pamiętajmy jednak, że szatan nigdy nie pokona Mądrości i Mocy Boga. Pan dał nam Ojca Świętego Jana Pawła II, uwolnił z pęt komunizmu, powołał do życia Telewizję Trwam i Radio Maryja. Myślę, że są to środki masowego przekazu, o zasięgu światowym, zatwierdzone przez władzę Kościoła, wolne od sekt i okultyzmu. Budujące osobowość człowieka oparta na Bogu — Ewangelii — Prawdzie czyli skale.

Na zakończenie wszystkim ludziom poranionym, uwikłanym w nałogi i sekty życzę, doradzam i proszę, aby zaufali Stwórcy, aby przebaczali i cierpliwie oraz systematycznie pracowali nad sobą; codziennie czytali i rozważali Pismo Święte, czytali żywoty świętych. Stopniowo nastąpi „metanoia” — przemiana umysłu i serca w naszych rodzinach, naszej ojczyźnie i w nas samych.

Nawet ja, Wiesław — stary grzesznik — mogę i chcę zostać wielkim świętym. Nasza świętość zacznie promieniować, gdy wprowadzimy w życie Pierwsze Przykazanie: „Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną”.

Dzisiaj jestem pewny, że powodem moich cierpień i niepowodzeń był grzech — grzech własny, grzech moich przodków, brak wiedzy i wiary. Mój błąd był zasadniczy: do 56 roku życia nie brałem pod uwagę i nie traktowałem poważnie Jezusa. Skutki tego były opłakane. Pomimo to Jezus Chrystus nigdy o mnie nie zapomniał! On jest jedynym Uzdrowicielem, który leczy ciało, duszę i psychikę. Doznałem uzdrowienia kręgosłupa, ducha i duszy. Dziękuję Ci, mój Jezu.

Dziękuję wszystkim kapłanom, siostrom zakonnym i osobom świeckim, którzy pomogli mi wyjść z sekty i nadal pomagają, gdyż walka się nie skończyła abym mógł wzrastać w miłości i świętości.

Bóg Wam zapłać i „Szczęść Boże!”

Wiesław (nazwisko i adres znane Redakcji)

dam/opoka.org.pl

Komentarze

Inna2021.06.12 19:31
Czytając takie bzdety jak owe ,,świadectwo '',ponadto,że bóg powołał tv trwam i radio maryja, utwierdzam się w przekonaniu,że człowiek to najgłupsze zwierzę na ziemi.
Kot2021.06.12 19:06
Co za bzdury :D chodziłam na jogę i do kościoła w tym samym okresie czasu i wiecie co - nie spłonęłam na ołtarzu, szatan się nie zainteresował, co robię źle???
niesamowite2021.06.8 18:56
to w niemczech sie homoseksualistow blogoslawi we Watykanie kazdy ksiac to gej co szaleje po gejowskich orgiach a wy tu o jodze
rebeliant2021.06.8 13:43
Po lewej stronie widzimy osobę zażywającą rozciągania i relaksu po ciężkim dniu pracy. A po prawej widzimy klechę, który spuścił się sobie na łapy i przykleił je sobie do czoła - i mówi: opętało mnie !!! Kleczy zrozumcie, że są wierni, którzy po robocie lubią się nachlać i jak nie ma komu głowy obić, to żonę obije... ludzie są teraz bardziej świadomi higieny ciała w skład której wchodzą ćwiczenia relaksująco rozciągające.
wyszyński2021.06.8 8:24
Callanetics - to jest dopiero narzędzie diabła. Ćwicząc od razu slyszałem głosy: ZABIJ PSA WIDELCEM, ZABIJ GO. Masakra
Izydor2021.06.8 5:02
Fronda nie zawodzi. Zacny lolcontent w poniedziałek. Strach pomyśleć co będzie w piąteczek.
Mirek2021.06.7 22:17
Wszystko dobrze...prawie, bo ucieczka do sekty Odnowy w duchu... napewno nie pomoże w szybszym uwolnieniu od demonów, a odejście od komunizmu było ukartowanym przejściem w nowy, obecny superkomunizm i nie uwolnił nas od jednego ani drugiego śp. Jan Paweł II.
"nie-Mirku"???2021.06.8 0:13
Widać, że chyba nic nie zrozumiałeś! ...A najprawdopodobniej w ogóle nie przeczytałeś tego świadectwa! ..Jest bardzo długi artykuł, ale w całości przeczytałam! ... Nie wiem co masz do "Odnowy w Duchu Świętym" i do Jana Pawła II...?
A może2021.06.7 19:14
napiszcie o seminarium w Orchard Lake, de facto filii seminarium krakowskiego. Don Stanislao i ksiądz Król. Może wreszcie Papież Franciszek zrobi porządek z tym Stanislao.
A może Lechu...lub "Po 11"! czy inne twoje nicki?2021.06.8 0:17
A MOŻE W KOŃCU:... PISZ NA TEMAT! ...ALBO ZAMILCZ! PRZECIEŻ MASZ SIĘ ZA TAKIEGO "NIBY MĄDREGO" I NIC NIE KUMASZ!... WIEMY, ŻE JEST ODWROTNIE!
A może Grzegorzu T.2021.06.8 8:02
Przestaniesz wszędzie wklejać swoje debilne rozmówki z istniejącym tylko w twoim głupim łbie Lechem Kellerem-Krawczykiem? Idź wreszcie do lekarza - chociaż pewnie, i słusznie, boisz się, że od razu cię w kaftan włożą.
Pewnie o tym nie wiedziałeś,2021.06.7 18:35
ale Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
marc2021.06.7 19:17
Idź się prześpij przygłupie !
Antychryst2021.06.7 18:27
A wg wspólnoty chrześcijańskiej czyli planetarnej czyli feminizmu. Kiedy mężczyzna kocha przedmiotowo i jest gotów bić kobietę i ją trzymać do śmierci bo tak jej pożąda - to wg feminizmu czyli chrześcijaństwa nie ma męskiej miłości. Miłość męska wg feminizmu jest wtedy kiedy mężczyzna jest miłosierny czyli pozwala kobiecie dać innemu a później pozwala do siebie wrócić i na starość tak się z dziwką przyjaźnią że trzymają się za ręce i pouczają młodych jak należy wierzyć w miłość i jak ich bóg połączył.
Janek2021.06.7 18:12
Czy paszporty szczepieniowe tam respektują ?
Ale co tam piekło skoro każdy2021.06.7 18:01
będzie mieć swoją młodziutką Azjatkę do przytulania i nie tylko: https://www.youtube.com/watch?v=8QsnffAPvrs
Carl Friedrich Freiherr von Münchhausen2021.06.7 18:00
"byłem na wsi, byłem w mieście, byłem nawet w Budapeszcie. wszystko **** !"
Po11... Żydowska ratyzacja Polski2021.06.7 17:37
Pewnie o tym nie wiedziałeś, ale Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
Po 11 ...2021.06.7 17:25
Ten tekst popełniłem ja. Chyba widać po stylu. Wszystko oczywiście wymyśliłem, ale zapłata była godna więc nie żałuję.
Och, ... Po11"...! OHYDO...! PRZYZNAŁEŚ SIĘ...!2021.06.8 0:26
TY ZDRAJCO, BLUŹNIERCO! ----JESTEŚ 100 RAZY GORSZY OD JUDASZA! ---- Już ci to kiedyś pisali! ---- A teraz ja ci to powtarzam! Przecież wy inaczej nie umiecie! Od 2 tys. lat jednak tak samo robicie! ---Za pieniądze zrobicie wszystko, nawet sprzedawaliście swoich rodaków!
Ależ nie...!2021.06.8 0:34
Zapłatę to ty dopiero będziesz miał! --- Będzie ona stosowna do czynu! ... Oj, będziesz jęczał, a nawet wył!---- Zobaczysz! --- W tym art. to widać co demon robi z takimi jak ty!--- On tu opisuje z detalami ....to straszne!... Dalej się śmiej!...
Och, Grzegorz T. wytrysnął podwójnie2021.06.8 8:08
Widocznie orgazm miał wyjątkowo słaby i musi resztki spermy wylać na frondę. Z wrażenia zapomniał, że rozmawia z Lechem Kellerem-Krawczykiem, lokatorem swojej głowy. Ale po włączonych capsach od razu widać, że to on.
Chcesz być w piekle? Rżnij mnie!2021.06.7 17:01
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM oferuje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Jest Fronda? Jest poniedziałek? Jest LOLcontent!2021.06.7 16:52
jw.
Sex2021.06.7 16:44
Mam na imię Asia, szukam miłego, kulturalnego mężczyzny do stałego seks związku mam 26 lat , chętnie Cię poznam, na co dzień pracuje, mam swoje mieszkanie, lubię wyjść do kina na spacer , lubię gotować, zapraszam do poznania się, __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ moje zdjęcia znajdziesz na stronie http://erosx.pl mój profil to Miskasypa26
matis892021.06.7 16:32
Fronda straciła wiarygodne prawo (została obłuda) do pisania o opętaniu przy pogaństwie, okultyzmie... kiedy Fronda nie ma nic przeciwko temu, że naród Polski jest przez szatanistyczny, lewacki PIS poddawany demonicznym, ABORCYJNYM szczepionkom Antychrysta. Fronda także nie ma nic przeciwko temu, że szatanistyczny, lewacki PIS oficjalnie wspiera cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii i do tego celu jako przygotowanie realizuje całą cyfryzację.
xyz1232021.06.7 16:18
to są tak straszliwe zafoliowane BYZYDURY, że aż z chęcią całość przeczytam :D hahahaha Wiesiowi nie działały fale radia z ryjkiem hhahahahhaha :D
xyz1232021.06.7 16:47
ufff dobra jazda :))), tak w skrócie dla niecierpliwych: Wiesław żeni się z ładną laseczką (dzieciata) dla jej wyglądu i wprowadza się do teściowej => Wiesio jedzie i 5 lat pracuje za granicą oraz wysyła kasę żonie => po 5 latach wraca i jest zdziwiony, że żona ma fagasa => Wiesiu chce się zapić ale nie może, więc zapisuje się na jogę => to nie joga tylko sekta ale przynajmniej guru dał Wiesiowi swoją koszulę bo mu się podobała => Wiesiu jest mega zrelaksowany dzięki jodze, przestaje chlać i jarać => jednak to zajęcia jogi, a nie sekta ale Wiesiowi udaje się dzięki duchowi świętemu wyrwać i znowu jest nieszczęśliwym padalcem z deprechą => Wiesio wywala wszystko z mieszkania bo "szatan" i mieszkanie dobrowolnie oddaje ziomeczkowi z zajęć jogi => Wiesio chce iść do kościoła ale nie może wejść bo coś tam o guru wysysającym z niego energię, więc śpi pod sanktuarium w Łagiewnikach => Wiesio przyjmuje księdza po kolędzie i jest wreszcie uleczony => ale dobrze nie jest bo Wiesia "szatan" czy coś prześladuje przez co ksero w robocie nie chce działać i w domu radio mu rydzyjka nie odbiera => wreszcie jest ok ale chyba rydzyjko dalej nie łapie :DDDD. Na koniec Wiesław daje dobre rady: nie posyłajcie dzieci na kursy szybkiego uczenia, jogę, kung-fu, muzyka techno i metal też odpadają! Wiesio jest modelowym foliarzem, który przez mizerne IQ podejmuję kolejne złe decyzje w swoim życiu, nie ma kontroli nad własnym życiem, czuje brak tej kontroli i desperacko stara się ten brak czymś uzupełnić. Najpierw sekta katolicka = nie dział, potem ładna laseczka = nie działa bo cmon nie dość, że z teściową mieszka to jeszcze potem na 5 lat wyjazd?! Potem wóda i cygary = nie działa, joga = działa ale Wiesław uje**ał sobie, że "szatan się interesuje", więc mu odbija. Potem wraca do stanu początkowego czyli sekta katolicka. Ciekawy przypadek.
qqrq2021.06.8 13:34
mistrzowski skrót 10/10
AAAtomek2021.06.7 16:14
Wiesław _______ https://www.fronda.pl/t/joga,2589.html ______ https://www.fronda.pl/a/uprawialem-joge-bylem-gleboko-w-piekle-wstrzasajace-swiadectwo-1,117850.html _______ https://www.fronda.pl/a/bylem-w-piekle-wstrzasajace-swiadectwo-na-temat-jogi-1,162560.html ________ https://www.fronda.pl/a/uprawialem-joge-bylem-gleboko-w-piekle-wstrzasajace-swiadectwo-2,144907.html ________ https://www.fronda.pl/a/bylem-w-piekle-wstrzasajace-swiadectwo-na-temat-jogi,152531.html _________ itd itd