08.02.20, 13:05Fot. P. Tracz (KPRM)

Byli posłowie Kukiz'15 dołączają do Solidarnej Polski

Dziś w Warszawie ma miejsce konwencja Solidarnej Polski, której głównym tematem jest reforma wymiaru sprawiedliwości. Jak się okazuje, ugrupowanie wzbogaciło się także o nowych członków.

Jak poinformował na twitterze przewodniczący Zachodniopomorskiego Zarządu Regionalnego Solidarnej Polski Dariusz Matecki:

Uwaga! Byli posłowie @KUKIZ15 wraz z lokalnymi struktrami przystępują do @SolidarnaPL”.

W poście oznaczył Barbarę Chrobak

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

guess who 2020.02.8 16:06
Już wyobrażam sobie wasze nagłówki i komentarze po tym jak pełoski odpowiednik Mateckiego ogłasza, że "dwaj byli posłowie Twojego Ruchu właśnie zapisali się do PO".
nik2020.02.8 22:22
Do kogo ty pijesz? W komentarzach pod artykułami fronfy 99% wpisów to nienawistne oszczerstwa i kalumnie odnośnie katolików, pis, patriotyzmu i wszystkiego co propolskie
Mietek2020.02.9 0:40
nik! Widocznie tu rzadko wchodzisz! My o nim wiemy! Poczytaj tez o nim w necie ! Dużo tam jest ! To człowiek, który nazywa się: Lech Keller-Krawczyk ! Występuje tu w bardzo różnych nickach, np, ....ateista dumny gej", andrzejhahn3, itd...! Faktycznie jest pedałem, też się bezczelnie tym chwalił ze szczególami!! Jest też starym Żydem,SB-kiem! Tam, gdzie z wpisu leje sie jad, to on pisze ! Wcześniej tu nam to pisał kim jest itd ! Ja czytałem i zapisałem sobie ! To stary człowiek, samotny, ponad 70 lat , bez rodziny, znajomych i przyjaciół! Tak się wtedy we wpisie określił! Pisał też, że nienawidzi KK i katoli, że chętnie by nawet nas zlikwidował! Teraz wiesz dlaczego tak pisze na nas ? Ten typ Nacji Żydowskiej, widać tak ma?? ! To tak pokrótce!
slawomir2020.02.9 3:03
A ja ci proponuję żebyś się zapisał na wizytę u psychiatry.
kamila sky 7772020.02.9 11:36
Excellent weblog here! Additionally your site rather a lot up fast! What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I want my website loaded up as fast as yours lol http://ranseti.org/comment/html/?32498.html