27.01.20, 13:00Fot. ilustracyjne, CBA.gov.pl

Cela Plus: Funkcjonariusze CBA w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie

Funkcjonariusze warszawskiej delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego zabezpieczają dokumentację w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie – informuje CBA w komunikacie opublikowanym na swojej stronie internetowej.

Poinformowano również, że czynności funkcjonariuszy Biura prowadzone są na polecenie warszawskiej Prokuratury Okręgowej.

CBA informuje dalej:

Mają one związek ze śledztwem dotyczącym przyjmowania korzyści majątkowych przez byłego burmistrza warszawskiej dzielnicy Włochy w zamian za korzystne decyzje administracyjne dotyczące warunków zabudowy”.

CBA.gov.pl

Komentarze

Jack Em2020.01.27 13:23
Dość długo byłem zwolennikiem PO. Jednak po przegranych wyborach w 2015 i 2019 roku zacząłem grzebać po internecie, rozmawiać z różnymi ludzmi, bo nurtowało mnie pytanie, że skoro formacja PO jest tak dobra, tak mądra, tak uczciwa jak mówią o sobie politycy PO, i tyle zrobiła dobrego dla Polski i Polaków podczas 8 lat rządzenia – to dlaczego nie wygrywa wyborów tylko przegrywa ?! Coś tu nie gra ?! Wyłączyłem TVN, i dotarłem do zupełnie innych informacji, i danych mówiących, że moja dotychczasowa wiedza jest błędna, a to co mówi TVN to kłamstwa i manipulacje ! No bo skoro jest tak źle, jak mówi TVN, to dlaczego światowe rankingi mówią coś zupełnie odwrotnego, analizy UE dotyczące poszczególnych krajów członkowskich również chwalą Polskę, GUS również podaje dobre prognozy, a i sam widzę, że w Polsce jest lepiej, a nie gorzej ! Rozmawiam z ludzmi, którzy są zadowoleni z rozwoju kraju, z programów pomocniczych, z wiarygodności rządzących, bo co obiecują lub zaplanują jest realizowane. Oczy przecieram ze zdziwienia , że to o czym wiedziałem dotychczas, to wielkie nieporozumienie i nieprawda. Porównuję rzeczywistość z tym co mówią politycy PO, i okazuje się, że oni kłamią, wymyśają głupoty i manipulują. Myślę sobie, dlaczego byłem zwolennikiem formacji politycznej, która narobiła tyle zła dla Polski ? Takie przykłady jak zadłużenie państwa, kradzież miliardów z WAT i OFE, podnoszenie podatków i wieku emerytalnego, afery bez końca dają do myśenia, że coś nie gra, że to co głoszą ścierwo-media to kłamstwa i manipulacje. Dziś, może mi się nie wszystko podobać, ale wierzę i kibicuję M. Morawieckiemu, jego rządowi i ich popieram, szczególnie za program zrównoważonego rozwoju i polskiego modelu dobrobytu ! Żegnajcie kłamcy i manipuatorzy z PO. Dziękuję Bogu, że wreszcie przejrzałem na oczy, że nawróciłem się do normalności. Zwolennicy PO są zaślepieni podobnie jak ja byłem. Jednak uważam, że ci mniej inteligentni, nie potrafią dotrzeć do prawdy i brną w ich głupocie dalej. Szkoda, bo czas mija bezpowrotnie !
Urszula2020.01.27 14:10
Hej, ile ci płacą za teksty? Bo nie jest możliwe abyś, nawet będąc pismatołem, nie widział co się święci, że żyje nam się coraz drożej, że państwo jest rozkradane, a Kaczor robi wszystko aby jeszcze bardziej skłócić społeczeństwo. Po cholerę Ruscy Polskę wyzwalali. Dzisiaj już nie byłoby śladu po tej zdegenerowanej nacji i byłby święty spokój.
PePe2020.01.27 13:22
My, zwolennicy PeŁo (Partia Łapówkarzy), żądamy natychmiastowego uwolnienia wschodzącą gwiazdę PO-je-bów Artura W. ( nazwisko pełne to Wołczacki) z aresztu ! Wiemy, że tem burmistrz-biznesmen jest niewinny. W końcu każdemu wolno jeźdźić autem z otwartym oknem. Chcemy żeby Artur W. wystartował w wyborach prezydenckich, oczywiście jako kandydat niezależny (podobnie jak Gawłowski), bo został niesłusznie wydalony z PeŁo, i żeby przekazał nam info kiedy i gdzie powinniśmy jeźdźić autami z otwartym oknem przez które wpadają reklamówki ze szmalem. Były prezydent, który wabi się Bolek obiecywał nam po 1 mln zł i nie dotrzymał słowa. Następnie miał nam podać system skreślania w toto-lotku do wygrywania każdego tygodnia po 500-1700 zł, i niestety też nas zawiódł ! Prezydent Kwaśniewski pokazywał nam jak pije się wódę ! Kolejny prezydent Bronek kazał nam brać kredyty, ale banki przestały je nam dawać. Jesteśmy przekonani, że wreszcie następny kandydat lub kandydatka PO przekaże nam tajemnice wpadających reklamówek przez okna , brania łapówek tylko w prywatnych gabinetach!!! A bądzie to możliwe, gdy PO wróci do władzy. No właśnie, ale ta formacja polityczna PO-je-bów jest już skończona. Oni muszą i pójdą w zapomnienie szybciej niż się spodziewamy. Z nimi nie można normalnie rozmawiać, a i oni nie mają nam nic do powiedzenia. Dodatkowo ich przewodniczący Sketyna to największy debil polityczny wszeczczasów !!!
Urszula2020.01.27 14:06
Partia może się rozleci, ale ludzie pozostaną. Jak to jest możliwe, że PiS-dy nie potrafią myśleć nawet na poziomie pierwszoklasisty szkoły specjalnej. To zdumiewające. Polacy to jednak głupi i tępy naród.
Konfederata2020.01.27 13:20
A tyle razy pisaliśmy, że PO to zorganizowana szajka przestępcza, albo mafia przestępcza - no ludzie ! Jeśli ktoś pozwala na kradzież tylu miliardów z budżetu państwa, to co to jest ?! To co wy myślicie, że jak Tusk i inni z PO pozwalali kraść miliardy, to złodzieje je kradli nie dzieląc się łupen z tym który im na to pozwalał ?! Ludzie nie bądźcie naiwnymi - złodzieje kradli bo byli bezpieczni (parasol sądów i polityków PO), ale to nawet małe dzieci wiedzą, że ci złodzieje musieli się dzielić z politykami PO ! Ku-rwa, ręce opadają - gdzie jest ten Mariusz Kamiński !!! Czy tem człowiek potrafi otworzyć pysk i wyjaśnić nam co się dzieje w tej Polsce ?!!!!!!
Polak Ateista Durny Gej2020.01.27 13:18
PO to partia, która ponoć powstała, aby być alternatywą dla komunistów. Początkowo szło dobrze, bo komuniści zostali wyparci poza parlament. Ale po krótkim czasie PO skoncentrowała się wyłącznie na walce przeciwko innej partii politycznej – przeciwko PIS. Partia bez programu i bez pomysłu. Partia członków przygłupów plujących wulgarnym językiem, z jej przewodniczącym Schetyną, który pretenduje do miana politycznego debila. Ci nienormalni politycy PO uważają, że w ten sposób pozyskają elektorat wyborczy i przejmą władzę. Dlaczego mówimy, że to polityczni debile ? Bo nawet dzieci w przedszkolach nie pozwoliłyby sobie na takie myślenie. Jest to ewenement światowy, ponieważ nigdzie na świecie ludzkość nie zna takiego przypadku. Oni nawet nie zauważyli, że przez własną głupotę wprowadzili Zlew do parlamentu na własną zgubę ! Teraz w każdych następnych wyborach Zlew będzie rósł a PO będzie topnieć – do czasu aż utonie. A więc taka jest przyszłość PO-je-bó-w, a po prawdzie ich koniec !!!.
piumzzz2020.01.27 15:43
takie zadanie miał pan sczedyna ---->:odtworzyć zlew ,parlament ue itd. sie nie pomylił ----->on wykonał
mordechaj2020.01.27 13:17
Każdy głos oddany na PO, to głos przeciwko Polsce ! Sketyna: Dzięki ci Panie za tych idiotów, którzy nas jeszcze popierają ! Podnieśliśmy im wiek emerytalny, podatki, ukradliśmy ich pieniądze z OFE i z WAT, a oni i tak wolą nas od PIS-u.
Anna NS2020.01.27 13:16
Burmistrz Zbigniew Suchyta i chłopcy radni ze Strzegomia (wszyscy z PO) wizytowali miejski festiwal w zaprzyjaźnionym mieście Torgau (Saksonia). Chlali, żarli i sr-ali w łóżka, a także zdemolowali jeden z pokoi hotelowych. Bawili się wspaniale. Wrócili do kraju owacyjnie witani przez PO-je-bów bez wyjaśnienia sprawy, bez przeprosin, bez odszkodowania za zniszczenia. Strona niemiecka zerwała jednostronnie trwającą 22 lata współpracę partnerską ze Strzegomiem !
Tasman2020.01.27 14:14
Dlaczego kłamiesz? Zb. Suchyta należał do SLD (do 2015), nigdy w PO nie był. C. Włodarczyk z Komitetu Wyborców Zb. Suchyty R. Asynger tak samo.
KaczyKaczor2020.01.27 13:14
Wasz czas lemingi z PO już minął !! Trzeba złamać kark PRL-owi ! Według posła PO platforma obywatelska gra nie o to czy wrócą władzy, tylko o to, czy ich członkowie będą siedzieć w więzieniu. Wyłapiemy wszystkich złodziei z PO, skorumpowanych burmistrzów prezydentów miast, Neumanów i Gawłowskich. Niech nikt nie liczy na przychylność sądów. Tacy ludzie powinni straszyć w rezerwatach postkomunizmu. Nowy Program: Cela plus i reforma sądownictwa już wkrótce ! Kto z PIS-em wojuje od PIS-u ginie !!!
Urszula2020.01.27 14:03
To musiałbyś cwelu, 3/4 PiS-d zamknąć w celi. Poczekamy aż słowo ciałem się stanie.
Dominika2020.01.27 13:13
Opozycja mówi, że nowy projekt ustawy o ustroju sądów – to koniec demokracji ! Otóż PO-je-by i inne lewackie świry: My Polacy (We nation !) nie chcemy więcej waszej demokracji Mieliśmy ją przez 8 lat, kiedy kłamaliście, kradliście i zdradzaliście naszą ojczyznę – a teraz mówimy wam WON !!! Teraz my Polacy budujemy prawawdziwą demokrację i polską wspólnotę bez łajdaków ! Wasz obcy element i obóz przestępczy nie ma już prawa zajmować się Polską.
Artur2020.01.27 17:26
Tak,tak teraz Polacy (nation) mogą kraść i kłamać do woli a nie zajmowć się głupimi ośmiorniczkami.
Zosia2020.01.27 13:11
Za cenę powrotu do koryta, co wiąże się z odsunięciem PIS-u od władzy PO-je-by i ZL-ewy zrobią wszystko co jest możliwym do zrobienia !!! Zdradzają nasz kraj w UE, domagają się sankcji przeciwko Polsce, domagają się sankcji zewnętrznych (nie tylko UE), oraz domagają się karania Polski, blokowania funduszy unijnych i wiązania finansowania projektów z praworządnością, która ponoć jest łamana w Polsce. Polacy, oni już nas zdradzili , zdradzają nas nadal i zdradzają naszą Ojczyznę !! A kim są oni ?!• To potomkowie sowieckiej swołoczy, którą w liczbie 200 tys osobników przysłał nam Stalin po wojnie . Ta swołocz rozmnożyła się obecnie do ilości kilku milionów i tą siłą chcą nas Polaków pokonać !
Urszula2020.01.27 14:01
A PiSdy za cenę utrzymania się przy korycie są zdolne do największych podłości. CBA najpierw niech zrobi porządek u siebie, niech zajmie się Kaczyńskim, który wymusił na swoim krewniaku 50 000 zł łapówki, a potem niech sie zajmie innymi. Najpierw, PiSdy, posprzątajcie swoje podwórko, a potem rozliczajcie PO. Jesteście złodziejami.
Piotr Nowak2020.01.27 13:10
Polityków PO nazywamy patointeligencją, natomiast zwolenników PO nazywamy debilami, ludzi z pełnym wykształceniem podstawowym. Zresztą widać to dokładnie po ich komentarzach np. na Frondzie. Dlaczego patointeligencja ?! Jak wcześniej mówili członkowie PO, partia ta powstała jako przeciwwaga dla Lewicy i dla komunizmu w Polsce. I początkowo się to udało, bo SLD nie weszła nawet do parlamentu Obecnie sam szef tej partii Schetyna, jeszcze przed wyborami do PE wskrzesił Lewicę w Polsce - na własną zgubę ! Widać jak na dłoni, że popularność Lewicy rośnie - PO maleje. Dlaczego maleje ?! Bo członkowie PO to patointeligencja, która kłamie jak kłamała, kradnie jak kradła i ci ludzie są nadal zdrajcami naszej ojczyzny. Z drugiej zaś strony bez programu i bez wizji dla Polski, a jedynym bodźcem do działania jest antyPIS. Wszystko co oni zrobili przez 8 lat władzy jast dobrem, a wszystko co zrobił PIS przez 4 lata władzy jest złem ! Inaczej mówiąc, ich droga wiedzie szybkimi krokami na śmietnik historii !
Rysiek z Mokotowa2020.01.27 13:24
Zwolenników, wyborców PO nazywamy inaczej przecież. Towarzysz Nojman wyraził się jasno w chwili szczerości. Jak to leciało?