10.04.15, 12:23

Choć dziecko przeżyło dwie aborcje, matka nie dała mu szans

Kiedy Angielka zorientowała się, że jest w ciąży, postanowiła wziąć środki poronne. Po kilku tygodniach zauważyła, że nie zadziałały, a jej dziecko dalej się rozwija: „Nie miałem pojęcia, że ​​po aborcji nadal można być w ciąży” – powiedziała. Szybko więc podjęła decyzję o aborcji chirurgicznej.

Dwa i pół miesiąca po zabiegu kobieta zgłosiła się do lekarza z powodu bólu brzucha. Początkowo sądziła, że to skutek uboczny stosowania wkładki wewnątrzmacicznej. „Przeczytałam w internecie, że jednym z działań niepożądanych może być ból brzucha. Kiedy lekarz mnie zbadał i powiedział, że nadal jestem w ciąży, zaczęłam bardzo płakać. Ta wiadomość była jak bomba. Okazało się, że jestem w 16.tygodniu ciąży”.  

Pomimo dwóch nieudanych aborcji, Smith zdecydowała się na kolejną. Tłumaczyła, że nie chce być samotną matką i szkoda jej porzucać z tego powodu karierę zawodową: „Przeanalizowałam plusy i minusy tej sytuacji. Wiele lat ciężko pracowałam na swoją pozycję. Byłam też wychowywana przez samotną matkę. Jako mała dziewczynka cały czas tęskniłam, żeby tata do nas przyszedł. Nigdy się nie pojawił”.

Julie Smith przyznaje, że jej nienarodzone dziecko było, kiedy dokonywała aborcji, żywą istotą. „Nie wiem, czy ktoś zrozumie moją decyzję. Czuje, że wraz z tą trzecią aborcją jakaś cząstka mnie została wyrwana. Teraz wiem, że nie ma żadnej różnicy między aborcją w czwartym, a aborcją w szesnastym tygodniu ciąży. Skutek jest ten sam ”.

Tragiczna historia Julie pokazuje, że aborcja niszczy kobiety. Niektóre, tak jak Smith, mówią, że wraz z aborcją wyrwana została jakaś cząstka ich samych.  Z danych LifeNews wynika, ze ponad 65 proc. kobiet doświadcza syndromu poaborcyjnego. Kobiety te częściej popełniają też samobójstwa, niż te, które zdecydowały się urodzić dziecko.

MT/LifeNews

Komentarze

anonim2015.04.10 13:03
Hegemon Zamilcz lewacki głupku. Życie stracił człowiek, a ty wypisujesz bezsensowne komentarze.
anonim2015.04.10 13:26
@Hegemon Milosierdzie jest dla tych,ktorzy wyrazaja skruche. Jak o nie nie poprosisz, to go nie dostaniesz i sam sobie bedziesz winny.
anonim2015.04.10 13:28
Ta historia to jakis koszmar. Zamiast zabijac mogla oddac do adopcji, nawet homosiom - juz lepiej,zeby dziecko zylo w takich warunkach, niz zostalo zamordowane tam, gdzie bylo mu najlepiej - w lonie matki. Potowrnosc, niewyobrazalna potwornosc.
anonim2015.04.10 13:33
Wieczne odpoczywanie racz dać temu dzieciątku, które tak bardzo chciało żyć, racz dać Panie! Biedna malutka istotka, teraz jest bardzo kochana a tej "kobiecie" otwórz miłosierny Boże oczy na to co zrobiła temu malutkiemu niewinnemu dzieciątku!!!
anonim2015.04.10 13:57
@AnitaF Nie ma zgody na tworzenie korelacji miedzy niebyciem gotowym na zostanie matka a zamordowaniem dziecka. Niebycie gotowym na to, czy tamto nigdy nie bedzie dawalo podstawy do zamordowania niewinnego czlowieka. Czynnikow prowadzaych do samobojstwa jest mnostwo i jest nim rowniez aborcja i syndrom poaborcyjny, ktory jest faktycznym zjawiskiem dotykajacym wiele kobiet, wynikajacym z traumy i wyrzutow sumienia pojawiajacych sie po zamordowaniu niewinnego, do tego wlasnego dziecka. Zycie dziecka ma wieksza wartosc niz fobie, pozycja zawodowa, czy spoleczna matki,niezaleznie od tego ile na to harowala. W normalnym kraju, jakim niebawem stanie sie Polska, mordowanie niewinnych,ktorym jest aborcja, bedzie zakazane, zamiast tego matka bedzie mogla oddac dziecko do adopcji. Namawianie do aborcji i jej wykonawstwo bedzie karane wieloletnim wiezieniem oraz banicja. Takze wszyscy lewaccy faszysci od Nowickiej zaczynajac, ktorzy na holokauscie niewinnych probuja sie dorobic milionowych zyskow z planowanych klinik aborcyjnych, wyladuja w pace,a potem na wygnaniu.
anonim2015.04.10 15:15
wypaczona istota z tej kobiety za to morderstwo powinna odpowiedzieć głową razem z rzeżnikami z tak zwanej kliniki
anonim2015.04.10 19:49
"W normalnym kraju, jakim niebawem stanie sie Polska, mordowanie niewinnych,ktorym jest aborcja, bedzie zakazane, zamiast tego matka bedzie mogla oddac dziecko do adopcji. Namawianie do aborcji i jej wykonawstwo bedzie karane wieloletnim wiezieniem oraz banicja. Takze wszyscy lewaccy faszysci od Nowickiej zaczynajac, ktorzy na holokauscie niewinnych probuja sie dorobic milionowych zyskow z planowanych klinik aborcyjnych, wyladuja w pace,a potem na wygnaniu." Na szczęście to tylko sen jakiegoś oszołoma, a prawda jest taka że Polska chce należeć do zachodu i za zachodem idąc będzie liberalizować swoje prawo :)
anonim2015.04.10 23:03
@AnitaF Bezposrednie rozmowy z kobietami, ktore dokonaly aborcji. Dowodow jest zatrzesienie na youtubie - wlasnie takich wypowiedzi, jest tez rzetelny dokument na ten temat - "Blood money". Nie obejrzysz, nie wypowiadasz sie wiecej.
anonim2015.04.10 23:06
@TaboreT nie liberalizowac tylko prymitywizowac i faszyzowac wykorzeniony kulturowo biedaku. gdybys sie uczyl w szkole wiedzialbys, ze Polska od wiekow jest cywilizacyjnie do przodu w stosunku do tzw Zachodu. Teraz to juz jest przepasc, a za 30 lat bedzie tam tylko jeden wielki meczet, wiec jak chcesz to sie tam wynies - dorownasz do poziomu, zamiast go zanizac tu na miejscu.
anonim2015.04.11 2:44
anitjoefff, "wasza" medycyna "nie zna" wielu niewygodnych prawd. W końcu pracuje w służbie propagandy zbrodniarzy. Chyba by wam żyłka pękła jakby was zmusić do wypowiedzenia słów prawdy. Tia... nauka zawsze kuca przed waaadzom... na niemca naukowo udowadniano aryjskość, za sowieta naukowo rozkminiano łysenkizm, teraz naukowo robią sobie dobrze pod gendera albo "nie znają" homopedofilii. Okej kłąmczuszki, wiemy gdzie mieć ta waszą "naukę".
anonim2015.04.11 8:58
Airwolf: "A na czym ma niby polegać to bycie do przodu od wieków?" ... a choćby na tolerancji, :) ... którą zachód odkrył jakby później i szybko wypaczył w karykaturalno-potworną postać, którą teraz uczyniła swym fetyszem (i głównym wyznacznikiem postępowości). Swoją drogą, ciekawe, że powszechnie uznaje się, że liberum veto było wypaczonym schyłkiem republikanizmu polskiego i jednocześnie jedną z przyczyn upadku Rzeczypospolitej, a nie chce się dostrzegać idealnej analogii z obecnym dyktatem woli wszelkich mniejszości nad większością i wszelkiego indywidualizmu nad społeczeństwem. Pozdrawiam.
anonim2015.04.11 13:02
Sodomitom się nie śniło, jak bardzo można Bogu ubliżać.