04.07.20, 20:15Screenshot Youtube - wszczecinie

Córka mec. Siły-Nowickiego: Nitras znów przekroczył nieprzekraczalne granice

Agnieszka Dąbrowska, córka mecenasa Władysława Siły-Nowickiego nie kryje oburzenia zachowaniem posła Koalicji Obywatelskiej Sławomira Nitrasa z ostatnich dni. „Wiem, że solą demokracji jest spór, ale ów spór musi być prowadzony w granicach naszego kulturowego kodu zapisanego przez filozofię grecką, prawo rzymskie i system etyczno-moralny oparty na uniwersalnych chrześcijańskich wartościach płynących z Dekalogu” – zaznacza w swoim liście.

Podkreśliła w nim przede wszystkim, że:

Z głębokim zażenowaniem odnotowałam zachowanie pana Posła Sławomira Nitrasa, który po raz kolejny przekroczył, wydawałoby się nieprzekraczalne granice, tym razem używając siły fizycznej wobec innego parlamentarzysty”.

Przyznała, że jest jej wstyd, że poseł „[…] tej ziemi po raz kolejny swoim zachowaniem łamie elementarne zasady, które winny wiązać nie tylko parlamentarzystę, ale także każdego człowieka identyfikującego się z cywilizacją, którą zwykliśmy nazywać cywilizacją Zachodu”.

Dąbrowska odnosiła się tym samym do zachowania Nitrasa, który między innymi w czwartek blokował posłowi PiS Sebastianowi Kalecie możliwość wejścia na konferencję prasową Rafała Trzaskowskiego, którą zorganizowano w czyszczalni ścieków Czajka.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

moni2020.07.6 15:53
Nitras, Szczerba, Giertych, Lis, Olejnik, Kierwiński Budka i inni im podobni to grupa cwaniaków, chamów, karierowiczów, którzy za każdą cenę próbują osiągnąć swoje cele i karierę polityczną. Aż strach pomyśleć, że te osoby z czasem mogłyby mieć jakich wpływ na Polską politykę i Rząd.
Seks kamerki2020.07.5 9:29
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
olo2020.07.5 9:02
Morawiecki to patriota tylko czemu nie chce ujawnić majątku przepisanego na żonę i jak się go dorobił ? Jak sądzicie dlaczego ?
moni2020.07.6 15:59
Pan Premier dorobił się majątku uczciwie. A to że przepisał na żonę to bardzo dobrze. Kocha żonę, dzieci i jest bardzo mądrym człowiekiem i mężem. Każde pieniądze może posiadać bo na nie zasługuje. Chwała mu za to że jest prawdziwym patriotą i wyciąga ten zabagniony nasz kochany kraj z ruiny. Niech Mu Pan Bóg da dużo zdrowia i wszystkiego co jest najlepsze. Zadłużył sobie na to. Kropka
tukan2020.07.5 8:30
Nitras nie praktykował czasem u Słowika ???
Vikary2020.07.5 7:42
Nitras gra o wszystko , jeżeli Trzaskowski przegra .... Nitras jest spalony
ASTOM2020.07.5 12:43
W tej formacji nikt nie jest spalony, a tym bardziej menda POlityczna jakiej drugiej nie ma: 15 lat temu w piątek przed wyborami samorządowymi kłamliwie oskarżył o coś tam kandydatkę PiSu i ta oczywiście przegrała, bo za późno było na proces w trybie wyborczym. A menda Nitras po wyborach bezczelnie przyznał się, że zrobił to celowo!!!! W jakiej partii byłoby miejsce dla takiego chama jak nie w PO - założonej za szwabskie pieniądze i działającej POd osłoną esbe, wuesi i czego tam jeszcze?
Alojzy Cedzidło2020.07.5 6:39
Nitras jaki jest każdy widzi . Kazdy , z wyjątkiem władz PO . Tego zrozumieć nie mogę .
Głowado góry!2020.07.5 2:21
Czajkowski przegra przez chama - ciekawe co mu zrobi?
ASTOM2020.07.5 0:52
Dopiero co pokazywali w tv kolejny wyczyn Nitrasa: tym razem zwyczajnie bandyckie wyrwanie starszemu człowiekowi telefonu z ręki i ucieczka. Czy to nie ma prokuratora na tego bandytę?
Andy2020.07.5 0:09
nitras i Gówno to synonimy ...
MaxFiend2020.07.4 23:36
Większych bredni i pokrętnej obrony zwykłego chamstwa dawno nie słyszałem :-D
Areta2020.07.4 22:24
Szanowna Pani. Nie zauważyła Pani, ale to coś, tzw Nitras, to zwykły żulik i menelek, a nie poseł? W Sejmie jest znacznie więcej takich meneli w ławach POKO. Polski Sejm jest teraz szambem pełnym , excusez le mot, fekalii.
B-ba2020.07.4 23:39
Nitras to zadymiarz najgorszego gatunku, to naprawdę wstyd, że taki lump jest posłem. Ale co myśleć o kandydacie na prezydenta, trzaskowskim, który dziś w Polsacie powiedział, że nitras po prostu PODTRZYMYWAŁ POSŁA KALETĘ, ABY TEN NIE SPADŁ ZE SCHODÓW!!! Tak właśnie powiedział, podczas gdy wszyscy mogą zobaczyć na filmie, jak było. POLACY, czy chcecie mieć prezydenta, który bezczelnie kłamie w oczy i robi głupców z nas wszystkich? Mnie ogarnia zgroza, do czego ten człowiek jest zdolny i jak poniża ludzi przez swoje bezczelne kłamstwa. To naprawdę cyniczne, łajdackie, niszczące ludzi ZŁO!!!! Naprawdę słychać za tym rechot szatana!
Głowa do góry?2020.07.4 22:09
Ciekawe czy ktoś chciałby gościć Nitrasa przy stole wigilijnym? Wiem, że należy przyjąć zagubionych, bezdomnych - ale on nie zdradza żadnych oznak skruchy i pokory!
boom2020.07.4 21:36
Nitras jesteś obrzydliwy. Tyle akcji już tobą było, żal patrzeć, żenada... wiochmen roku.
katamaran2020.07.4 20:41
Na kazdym okrecie sa szczury. Platforma to takie lajno na wodzie ale szczura ma w postaci Mitrasa.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.4 20:37
Pan Nitras zachował się odpowiednio blokując wejście PiSdowatego psychola podczas konferencji Pana Trzaskowskiego! Wystarczy przypomnieć przemowę Pana Adamowicza gdy na scene wdarł się niezrównoważony psychicznie wyznawca PiSu, wszyscy wiemy jak to się skończyło! W taki sam sposób zareagowała by ochrona żoliborskiego smierdziela gdyby ktoś chciał się dostać w jego pobliże! tak że nie ośmieszajcie się PiSdziaki...
Głowa do góry2020.07.4 21:34
Dobrze, że tu zaglądasz i, dość nieporadnie, ale prosisz o pomoc - nie zniechęcaj się, na pewno ktoś się za Ciebie pomodli i odmienisz swoje życie a może nawet się nawrócisz - jeśli wasz towarzysz Jaruzelski nawrócił się przed śmiercią to dla Ciebie też jest nadzieja! Tylko wracaj tutaj jak najczęściej i proś, tak jak to robisz! Masz u mnie zdrowaśkę. Może na początek zmień pracę, bo bycie ruską onucą i trolem z farmy to mało ambitne. Jak myślisz na kogo głosują złodzieje z mafii watowskich? - chcesz być taki jak oni?
Bibi2020.07.4 23:43
Kretyna nie można czytać bez mdłości. Komentarze prosto z szamba.
Japa2020.07.5 6:48
" Wszyscy wiemy jak to się stało " . Co gorsze . Nitras , czy tacy co " wszystko wiedzą " i biją brawo Nitrasowi .
W demokracji córka mec.Siły-Nowickiego2020.07.4 20:27
ma tylko jeden głos.