26.09.15, 12:23

Czy wie to lewica, że Dobrzy islamiści nie istnieją?

Sentyment to dobrego islamisty jaki płynie z serca lewicowego w kontekście ściągania tzw. uchodźców, powoli mierzi. Lewicowa chęć zapełnienia Europy przybyszami wyznającymi antyeuropejskie poglądy, ma na celu zdestabilizowanie ładu europejskiego, zakorzenionego w chrześcijaństwie.

Oto kolejny raz potwierdza się informacja, że dobrego islamistę można ze świecą szukać. Oddział syryjskich bojowników, który został wyszkolony i wyposażony przez Pentagon, przekazał swój sprzęt terrorystom z Frontu al-Nusra, jednej z grup powiązanych z al-Kaidą – podaje BBC.

Rzecznik amerykańskiej armii Jeff Davis potwierdza owe informacje i podaje szczegóły: "W ręce terrorystów miało trafić sześć samochodów i amunicja. Syryjczycy przekazali je prawdopodobnie jako łapówkę, dzięki której zapewnili sobie bezpieczny przejazd". Czyli jedna czwarta zapasów przepadła, inaczej została podarowana niby-wrogom, bo też muzułmanom.

Niewdzięczność syryjskich bojowników, którzy rzekomo walczą z terrorystami zaskakuje. Amerykanie bowiem wydali na ich szkolenie ponad pół miliarda dolarów. 

Tak oto kolejny raz widzimy, że islamski terroryzm to w istocie jedna z pochodnych samego islamu. Więc nie dla imigrantów - islamistów, tak dla uchodźców chrześcijan.

philo

Komentarze

anonim2015.09.26 12:43
dziś po mediach biega informacja, że skazaniec osadzony w więzieniu, który od lat udzielał się społecznie w lokalnej parafii, chodził na pielgrzymki i uczestniczył we mszach - zaatakował księdza i uciekł... czy to już dowód na to, że nie ma dobrych katolików?
anonim2015.09.26 12:50
Chwila, chwila, mowa tu o muzłumanach czy bojownikach państwa islamskiego? Bo tych pierwszych jest ponad miliard i gwarantuję Frondzie, ze wśród nich są też dobrzy ludzie, tak samo jak gdzieś tam są dobrzy chrześcijanie.
anonim2015.09.26 16:04
islamista nie rowna sie muzulmanin. Moze niech sobie to frondowe trolle i tzw. dziennikarze w koncu uzmyslowia. Uchodzcy, choc glownie muzulmanie, uciekaja przed islamistami wlasnie. Tak jak nie kazdy Europejczyk byl nazista, jak nie kazdy konserwatysta jest faszysta i nie kazdy amerykanin rasista...