30.03.16, 08:47(fot. youtube)

Dziennikarze Newseeka, Wyborczej i TOK FM: To już nie jest dziennikarstwo. To najstarszy zawód świata

- Chociaż nie było umówionego spotkania Obama-Duda na szczycie nuklearnym, Newsweek, Wyborcza i TOK FM od kilku dni grzały informację, jakoby prezydent USA swoim afrontem celowo dał pstryczek w nos naszemu Andrzejowi. - pisze na Facebooku Marcin Makowski, dziennikarz współpracujący z "Do Rzeczy" i "Rzeczpospolitą".

"Pomimo tego, że na ten sam szczyt nie zapraszano wcześniej Komorowskiego, a Obama ma spotkania bilateralne tylko z trzema głowami państw.

No ale za to Mateusz Kijowski, "Lider największego ruchu społecznego od czasów Solidarności" miał być przyjmowany z honorari w Senacie USA. Tymczasem okazało się, że Kijowskiego nikt do Senatu nie zaprosił, jego wyjazd to głównie wykłady dla Polonii i typowa objazdówka po lokalnych komitetach KOD. Duda natomiast na chwilę z Obamą się spotka.

Jak z tego pata wybrnąć? O Kijowskim sprostowania nie pisać, a przy Dudzie dodać, że z Obamą spotka się również kurtuazyjnie Tusk. A skoro tak, to spotkanie będzie POD OKIEM Tuska, czyli świadczy to o konieczności pilnowania naszego marionetkowego prezydenta przez króla Europy. He, he PiSlamiści, nokaut.

Eh, w wykonaniu niektórych dziennikarstwo wygląda jak najstarszy zawód świata. I to raczej nie jest powód do dumy z doświadczenia." - czytamy.

Marcin Makowski/Facebook/bz

Komentarze

anonim2016.03.30 9:01
Czy tajne służby nie mogą cyrku tego Kijowskiego zlikwidować?
anonim2016.03.30 9:03
pomyliły ci się zawody ale nic dziwnego o dziennikarstwie nie masz pojęcia za to o prostytucji zwłaszcza "politycznej" możesz być szmato żigolaku ekspertem
anonim2016.03.30 9:05
qurwy typu LIS, Michnik, Żakowski...
anonim2016.03.30 9:07
zgadzam się z panem Makowskim
anonim2016.03.30 9:20
"Z honorari" - Chyba z harakiri...
anonim2016.03.30 10:01
A pod czyim okiem pisuje niejaki Lis ???
anonim2016.03.30 10:13
Jesli chodzi o pana Tomasza Lisa, nigdy mi sie nie podobal sposob prowadzenia przez niego programow. Ogladalam tylko ze wzgledu na tresci rozmow i zapraszanych gosci. A niektorzy byli fajni, jak np Sp ks Jan Kaczkowski. Nigdy mnie nie porywal sposob w jaki prowadzil program Tomasz Lis. Cieszylam sie ze zapraszal tez osoby o pogladach prawicowych, nie oceniam jego jako czlowieka. Jesli chodzi o polityke przestalam sledzic co sie dzieje od powstania Kodu. Ja rozumiem gdyby ci ludzie wyszli i wolali za becikowym 3tys na podst. tylko aktu urodzenia dziecka dla kazdej rodziny. Ale oni bronbia demokracji... wiec prosze spytajcie sie Polakow, niech demokratycznie powiedza czego chca. Mniejszych kolejek do lekarzy, wiecej miejsc pracy, rozsadnego gospodarowania pieniedzmi, i wielu innych spraw. Jesli chca naprawde bronic demokracji, niech pytaja spoleczenstwa czego chce. A nie ze jakis tam jeden wiecej sedzia bedzie, jeden mniej, czy pan Lis bedzie mial program w tv czy nie;/ Naprawde to ludzi nie obchodzi;/ Nas obchodzi by w kraju bylo lepiej. A jak pan Lis chce nich zlozy CV do TVN, super stacji, moze liberalne media go zechca. Ma prawo do tego. Zobaczymy czy go przyjma. Jak przyjma prosze bardzo, mamy demokracje, kto zechce bedzie jego program ogladal... jeszcze do Polsatu moze zlozyc CV:> gdzie uważa.
anonim2016.03.30 10:27
I tak telewizji praktycznie nie ogladam;/ Chyba zostawie sobie tylko TRWAM i cos przyrodniczego:D
anonim2016.03.30 15:20
Papież Franciszek uważa, że powinno się zasypać polskie kopalnie węgla, żeby mogły na ich miejsce powstać niemieckie. Wtedy nie będzie grzechu ekologicznego.
anonim2016.03.30 16:25
Zgroza.
anonim2016.03.31 6:48
W sumie jest śmiesznie. Skoro parę ostatnich dni nabijali się, że ich prezio nie spotka naszego prezia, to teraz muszą to jakoś odkręcić. Ale i tak wychodzą na głupków. Jak to lewaki. To zresztą było łatwe do przewidzenia, że preziowie spotkają się na oficjalnej kolacji dla wszystkich, ale lewaki tego nie kumkują.
anonim2016.04.1 7:47
"Zgroza." To nie dziw...a; to męska dziw....a........
anonim2016.04.1 10:24
No cóż fałszywych proroków nigdy nie brakowało i podobnie jest jak za czasów proroka Eliasza gdzie jeden prawdziwy przypada na 1000 fałszywych pracujących w Mediach wszelkiego rodzaju.