09.04.16, 12:30

Dziś pogrzeb śp. posła Artura Górskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe posła PiS Artura Górskiego. W Mszy żałobnej w bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie uczestniczą przedstawiciele rządu i parlamentu.

Poseł Artur Górski wielokrotnie komentował dla  naszego portalu sprawy społeczne i polityczne. Zawsze bronił chrześcijańskiej Polski i Europy. 

- Nigdy nie rozpychał się łokciami w budowaniu własnej pozycji politycznej. Zawsze starał się widzieć na pierwszym miejscu dobro chrześcijańskiej Ojczyzny. Dla niego pojmowanie spraw społecznych zawsze łączyło się z chrześcijańskim systemem wartości i głęboką wiarą w Pana Boga. To jest moje wspomnienie o Arturze jako pośle i działaczu społecznym. - mówił portalowi Fronda.pl jego wieloletni przyjaciel, poseł Arkadiusz Czartoryski.

- Jeśli miałbym powiedzieć o Arturze jako o przyjacielu, to łączyło mnie z nim szczególne uczuczucie bycia ojcem.  Często rozmawialiśmy o tej niesamowitej więzi, jaką się odczuwa do własnego dziecka. Było to niezwykle wzruszające, jak Artur głęboko kochał swoją rodzinę. Jestem pewny, że będzie się opiekował swoją rodziną z Nieba.  - dodawał.

Artur Górski zmarł 1 kwietnia 2016 roku. Cierpiał na chorobę nowotworową. Był polskim politykiem, nauczycielem akademickim, publicystą, dziennikarzem, politologiem, posłem na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji. Miał 46 lat.

Pomódlmy się dzisiaj szczególnie za śp. posła Artura Górskiego o życie wieczne, i za jego rodzinę o siłę i pociechę z Nieba.

kz/fronda.pl

Komentarze

anonim2016.04.9 12:41
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
anonim2016.04.9 13:57
RIP
anonim2016.04.9 14:11
+