14.07.20, 18:59fot. yt/polskie radio

Fogiel: Nie ma rozmów z PSL. Koalicja rządowa jest stabilna

Po wyborach prezydenckich pojawiają się różne spekulacje na temat przetasowań wewnątrz ugrupowań politycznych, jak też możliwych mariaży pomiędzy różnymi ugrupowaniami. Mówił dzisiaj o tym Radosław Fogiel w rozmowie z Adrianem Klarenbachem w Polskim Radiu 24.

Zapytany o możliwą koalicję rządową z PSL stwierdził:

- Nie ma takich rozmów. Jeśli chodzi o koalicję rządową, ma ona stabilne poparcie w parlamencie.

Podkreślił też:

- Niedawno mieliśmy tego najlepszy dowód przy okazji wotum zaufania dla rządu premiera Morawieckiego, ale oczywiście i to mówimy zawsze i stawiamy sprawę jasno czy to w samorządach, czy w Senacie, jeżeli ktoś chce dołączyć do dobrej zmiany, chce pracować dla Polski, uważa że nasz program jest tym z czym się utożsamia, to nasze drzwi są pod względem zawsze otwarte

 

mp/poslkie radio 24

Komentarze

Arabella2020.07.15 10:45
Co takiego?! Koalicja rządowa jest stabilna?! Dopiero co czytałam na Onecie {wiem, wiem, zaraz ktoś powie, że to 'wrogie' media, sterowane przez zagranicę, ale ja uważam Onet za obiektywny portal i pozostanę przy swoim zdaniu), że Szydło, Brudziński, Ziobro i Kurski(!) szykują zmianę na stanowisku premiera. Chcą wykurzyć Morawieckiego. Pozbyć się Gowina i jego ludzi. No i dobrze, niech sie potopią we własnym PiSowskim bagnie.
f232020.07.15 8:47
Panie Radosławie, zamiast opowiadać takie głupoty podałby Pan dobry przepis na bułki.
zzz2020.07.15 7:28
Bardzo przykro mi to powiedzieć, ale za 3 lata PiS prawdopodobnie przegra wybory do parlamentu: 1. Młodzież, która teraz ma 18 lat i pierwszy raz poszła głosować - w chwili dojścia PO-PSL do władzy miała 5 lat, a po zakończeniu przez nich rządów 13 lat. A dzisiejszy 15-latkowie za 3 lata pójdą głosować. Oni nic nie wiedzą o tym, jak się wtedy (2007-2015) ciężko żyło i jak ich rodzice musieli harować na 2 etatach żeby zapewnić rodzinom życie na granicy egzystencji. Nie są uświadomieni kompletnie, ze rodzice się zadłużali w parabankach, żeby im np. kupić komputer lub Xboxa. 2. Młodzież czerpie informacje (w tym polityczne) wyłącznie z Internetu siedząc w smartfonach całymi dniami. Ich domena, to głównie sieci społecznościowe, w tym lewicowo-komunistyczny Facebook. Wiadomo, że właśnie tam jest największa nagonka i kłamliwa propaganda szkalująca PiS i inne prawicowe ugrupowania. 3. Wszelkie media w naszym kraju (gazety, stacje radiowe, portale internetowe, stacje TV itp.) należą do zagranicznych koncernów, w tym w 95% do Niemiec. Rząd miał tyle lat na dekoncentrację wrogich nam mediów i wszystko to zostało zaprzepaszczone. 4. Rząd PiS nie kompletnie żadnej niezależnej platformy cyfrowej, a co się z tym wiąże żadnej oferty muzycznej i telewizyjnej skierowanej do młodzieży. Dlatego siedzą tylko w Netflixie i łykają lewicową narrację przyjmując ją jako jedyną właściwą. 5. Jak powiedział bulterier Tuska niejaki cham Jażdżewski, za 3 lata umrzeć może około milion starszych ludzi w Polsce (główny elektorat PiS) oraz zaczną głosować ci, którzy właśnie ukończyli 18 lat (młodzież otumaniona przez lewacką propagandę z Facebooka, Netflixa, TVN-u niemieckich gazet itp.). Można by tu wymieniać dziesiątki czynników determinujących możliwą przegraną prawicy za 3 lata. Wyjście jest jedno, wziąć się za solidną edukację młodzieży oraz stworzyć ofertę rozrywki skierowaną do nich. Zrobić porządek z wrogimi mediami, sądownictwem itp.
Sandra2020.07.15 4:21
Polityka jest dla inteligentnych ludzi. Dr Kaczyński jest jednym z nich. Europa uznała ze prezes PiS jest jednym z najbardziej skutecznym politykiem na świecie. A ma z kim do czynienia? Ci co zostali przywiezieni na czołgach T-34 rozsiedlili rodziny i ich wnuki tudzież dzieci robią wszystko żeby Polska była kondominium. Wiec, konkluzja jest taka, jeszcze 5 lat i dogonimy kraje zachodnie przy waszej pomocy! To przekaz dla ludzi co nie dali się ogłupić propaganda TVN, ONET i inne gadzinówki!
"Nie wierzę w niezdementowane informacje."2020.07.14 19:23
j.w.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.14 19:13
czemu kałczyński tak nienawidzi Polski i Polaków ? ma to zakodowane w genach po żydowskiej babce ukraince?
Anonim2020.07.14 19:18
Jeśli chodzi o kał, to zawartość Twojej czaszki przypomina zawartość szamba warszawskiego. I ono się u Ciebie wylewa na klawiaturę.