25.09.20, 14:11fot. yt/gazeta wyborcza

Frasyniuk o Kaczyńskim: Gangster, którego może ktoś odstrzeli

Są granice tolerancji i granice głupoty, w tym głupoty politycznej. Już były sztuki, w których nawoływano do zabójstwa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, ale jeszcze chyba nikt prowadzący biznes nie wypowiadał się w tak skandaliczny sposób, jak Władysław Frasyniuk.

W wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” na temat wejścia Jarosława Kaczyńskiego do rządu powiedział:

- Trzymam kciuki, że ten najbardziej ulubiony przez nas, a zwłaszcza przez opozycję, gangster Jarosław wejdzie do środka gangu i będzie musiał zająć się bieżączką

Na temat samego prezesa PiS stwierdził:

- On jest trochę jak Pershing, to znaczy on będzie na swoich własnych prawach i wszyscy wiedzą, że dopóki ktoś nie zdecyduje się, żeby go odstrzelić, to jego głos będzie decydujący. Mówiąc zupełnie uczciwie, uważam, że to jest dobra dla nas, obywateli, informacja.

Dodał też:

- Ryzyko polega na tym, że jutro Jarosław Kaczyński będzie jechał do Krakowa i zobaczy ciężarówki, które blokują mu drogę, i powie: ale dlaczego ten przemysł ciężarówkowy ma funkcjonować, może go lepiej zamknąć, a przy okazji środowisko będzie się lepiej czuło. A towary będziemy wozili busikami, które mniej zagracają polskie drogi. To jest ryzyko i opozycja w ogóle w tej sprawie zamilkła

Sam rząd nazwał grupą przestępczą, chyba nawiązując do opinii niektórych dziennikarzy i środowisk, którzy organizacją przestępczą nazywają Platformę Obywatelską. Stwierdził także, że jest „bardzo zadowolony, że Jarosław Kaczyński będzie rozstrzygał konflikty w grupie przestępczej”.

 

mp/gazeta wyborcza

Komentarze

mamusia kandydata PO , TW Justyna :2020.09.30 14:55
Frasyniuk musi mieć wiele na sumieniu skoro tak zajadle atakuje Kaczyńskiego i Jego formację .
Bożena2020.09.27 11:09
Pan Frasyniuk nie wyrasta od lat. Bawi się szabelką i szczerzy kły. Nie wie jeszcze, że produkcja rodzimego jadu - zatruwa przede wszystkim jego. Opamiętaj się człowieku - czy nie widzisz, że sam siebie niszczysz? Walczysz z wiatrakami i siejesz wiatr ..........co zbierzesz?
Krzysztof2020.09.27 0:17
Towariszcz frasyniok, przestancie, wstydu oszczedzcie.My znamy ta wasza komunistyczna milosc, uczciwosc i te wszystjkie inne.
Tylko PO prawdziwe POLSKIE2020.09.26 16:09
Prowadzący biznes??? Niby kto???, taki TŁUMOK, SZUMOWINA po podstawówce??? CZY to nie jest ZWYCZAJNY SŁUP??? Trzeba wiedzieć kto jest organizatorem tej grupy SZOFERÓW z tym SŁUPEM FIGURANTEM.
Olo2020.09.26 12:25
Frasyniuk jak bolek od bohatera do zdradzieckiego zera!
Anonim2020.09.26 10:28
Ale to na zasadzie "lapaj zlodzieja" jak gangster zarzuca komus innemu ze jest gangsterem.
prawy2020.09.26 8:31
komunisci POtrafią odwracać kota ogonem dawno POwinieneś byc ustrzelony a nie noszony jak błazn na rękach przez POlicję!!
Tylko PO prawdziwe Polskie2020.09.25 23:32
A tak przy okazji. "Przytaczam słowa nijakiego Frasyniuka na III Zjeździe Solidarności na Sali Teatru w na ulicy Mazowieckiej (jak sobie przypominam), koło Politechniki we Wrocławiu. Na pytanie skąd miał pieniądze na swoje TIRY odpowiedział, że koledzy mu pożyczyli bez oprocentowania. To było zaraz po okrągłym stole, gdy oprocentowanie było, Balcerowiczowskie ( kilkadziesiąt procent w skali miesiąca czy kwartału, jak kogoś to interesuje, jakie było oprocentowanie to takie dane są w Internecie). Pożyczam na samochód spłacam jak za koło zapasowe. Te pytania były zadane w kontekście tych 90 milionów przejętych z banku we Wrocławiu, chodziło o rozliczenie tych pieniędzy na Zjeździe Solidarności Dolnośląskiej. Kłopoty z rozliczeniem a tu Frasyniuk ma TIRY. Ksiądz Orzechowski wtedy przybył na Zjazd i w jakiś sposób to rozliczył, a bardziej załagodził. Ale pytania były do Frasyniuka i jego pokrętne tłumaczenie o jakiś tajemniczych kolegach itd. Była też wtedy w czasie przerwy w obradach na pustym korytarzu tak sytuacja gdzie "wędrując po obiekcie, bo się "zgubiłem" natrafiłem na nijakiego Frasyniuka, który AWANTUROWAŁ się, SZARPAŁ i prawie brał się do BICIA takiej drobniutkiej blondyneczki, jak sobie przypominam z sekcji BUDOWLANYCH, za to, że zadawała Frasyniukowi "KŁOPOTLIWE PYTANIA' w czasie debaty. Nijaki Frasyniuk zachowywał się jak OSTATNI CHAM, taki MENEL. Oczywiście WKROCZYŁEM do tego „ZWARCIA”, odgrodziłem tą BLONDYNECZKĘ od tego BRUTALA i spytałem „MOŻE SPRÓBUJESZ ZE MNĄ CHAMIE”??, „JAK CHCESZ W RYJ to PROSZĘ, jeden ruch”. Musiał coś zobaczyć we mnie, bo „PODKULIŁ OGON i SKREWIŁ”. Takie wspomnienie sprzed prawie 30 lat, ale mam tego CHAMA CAŁY CZAS W OCZACH, CHAMA i TCHÓRZA. Było to w obecności TRZECH PAR OCZU. MOJE, BLONDYNECZKI DELEGATA i CHAMA, PROSTAKA a zarazem TCHÓRZA. Przewijał się tam wtedy na Zjeździe także temat "NOR-PRESS"?????, pod zarządem nijakiego Mękarskiego, też to była "CIEKAWOSTKA", a jak skończyła ta "WŁADKOWA" drukarnia to zainteresowani wiedza dobrze."
Tylko PO prawdziwe Polskie2020.09.25 23:08
ŚMIECIOWI bez wykształcenia przypominam kto to jest DOKTOR JAROSŁAW KACZYŃSKI. WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA, "BARTEK", "ŻELAZNY","RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Anonim2020.09.26 11:27
smarujesz wazelina zeby bylo lzej w D wlesc????
Tylko PO prawdziwe Polskie2020.09.26 16:02
Boli ten wpis??? Ma boleć, po to go w ten sposób napisałem. WRÓG POLSKI i POLAKÓW musi wiedzieć, że SOWIECKIEMU FASZYSTOWSKIEMU - KOMUNIŚCIE, żulikowi daleko do POLSKIEGO PREMIERA PATRIOTY.
Artur2020.09.25 21:46
Chciałbym tylko zauważyć że tylko osoba dobrze znająca realia mafii pruszkowskiej mogła wypowiedzieć takie zdanie nt pershinga. To był straszny bandzior i w tym co tu usłyszeliśmy jest ton osoby ze środka tej organizacji a nie z zewnątrz. Pershinga niełatwo było spotkać na ulicy i dowiedzieć się że to on bo nawet mafiozi bali się o nim mówić. Ten pan okazuje się być całkiem ciekawą postacią i jego knajacki język przestaje mnie dziwić.
rebeliant2020.09.25 19:01
Strzelanki pasują do gangsterki. Nie od dziś wiadomo, że człowieka zabić się nie da, a jedynie co, to można z siebie zrobić mordercę.
Kiedy wkońcu Polska wyzwoli się2020.09.25 18:34
z Eskimoskiej niewoli?
Frasyniuk2020.09.25 18:32
Ty obżydliwy bżydalu też czujesz że ktoś ciągle sra na ciebie? I dobrze faszysto o to chodzi byś się tak czuł.
PYTANIE2020.09.25 17:42
Dlaczego parchu zmieniłeś nazwisko z Rotenschwanz na Frasyniuk?.
Frasyniuk2020.09.25 20:32
Bo się mylili jak pisali nazwisko nieuki!
sum2020.09.25 17:38
Ale z niego żydowski parch
!!!2020.09.25 17:09
Frasyniuk a cóż to za chłystek, któremu tylko jedno w głowie aby go faceci znosili z ulicy. Przy tym ma minę jakby go pies lizał po jajcach.
Frasyniuk2020.09.25 20:33
Ale jak mam kasę! A ty?
Grizzly2020.09.25 16:54
Ty k..., ciebie może ktoś TIR-em rozjedzie jak psie gwno!! Frasyniuk to tępa menda, żul, dureń POsowiecki!
edi2020.09.25 16:27
I to jest poziom rozmowy - WSTYD PANIE FRASYNIUK !!
hassan2020.09.25 16:21
tak kaczor dostal kase od soloza i ma firme transportowa 200 ciezarowek se kupil za dzialalnosc w solidarnosci kut.. zlamany ma czelnosc morde otwierac
jude to SZMOKI2020.09.25 17:41
Przecież ten żydowski pachołek zmienił nazwisko z Rotenschwanz na frasyniuk.
Frasyniuk2020.09.25 20:35
Jóź pisałem, bo nie umieli poprawnie napisać nazwiska!
Marek2020.09.25 16:09
Oj panie Frasyniuk. Chociaż moim i pana przyjacielem jest Maciej Zięba to jednak zupełnie się pan pogubił? Myślę że jeszcze kiedyś był pan przyzwoitym człowiekiem ale od dłuższego czasu niestety to pan jest gangsterem i wstyd mi za pana. Niech pan wstydu oszczędzi i razem z tym Wałęsą odejdzie już z tej polityki? Dla nas Polaków będzie to lepsze i wam się przyda na koniec życia? Mam nadzieję, że Pan Bóg się nad wami zlituje za te krzywdy wyrządzone Polsce? A mogliście być w innym miejscu historii gdyby nie wasz brak rozumu i przyzwoitości.
Japa2020.09.25 15:46
No . Tu już nie wypada fluchcić na PiS . Frasyniuk pokazał prawdziwa buzię . Nie tylko swoją .
Joanna2020.09.25 15:40
Grzyb Jozef vel Frasyniuk...Moze ktos tej lajzie da kopa w d...?!
Michał Jan2020.09.25 15:30
Likwidacja transportu wielokołowego jest logicznym następstwem uzasadnienia "Piątki...". Tylko dlaczego p. Frasyniuk nie ma o to "Zimbabwe+" pretensji do swoich kolesi, którzy zagłosowali za w większym odsetku niż koledzy partyjni "Pershinga".
Anonim2020.09.25 15:18
Ten przemysł ciężarówkowy to chyba jakaś nowa gałąź gospodarki. Może w przyszłości Frasyniuk zostanie ministrem przemysłu ciężarówkowego?
Anonim2020.09.25 15:15
Frasyniuk: - "Mówiąc zupełnie uczciwie, uważam, że to jest dobra dla nas, obywateli, informacja".-- Znając uczciwość totalnych, to dla nas obywateli jest to dobra informacja.
Alojzy Cedzidło2020.09.25 15:30
Przyznaję . Nie kapuję kontekstu Pana " komentarza " , panie " Anonimku . Rozwiń Pan swoje myśli . W moim rozumieniu to ma Pan rację Ten nasz były filar solidarności . jest głupi jak but z lewej nogi . Przecież to są grożby karalne . Ja wiem Tuleja by go nie ukarał . Ale gdyby się coś wydarzyło , to on Frasyniuk , pierwszy by został przesłuchany ." Nouman" by go bronił jak ..Itd Ale jest i druga strona medalu . Takie wypowiedzi budują dalsze poparcie dla PiS-u . Tylko idiota nie przewidzi tragedii w razie wygranej totalnych .
jb2020.09.25 15:14
Za takie słowa wypowiadane przez polityka powinna się należeć cela+.
[email protected]2020.09.25 15:04
Powiedział Frasyniuk, czyli ubecki pupilek, który bez grosza założył firmę transportową. Lepiej niech on uważa, bo jak braknie mu kasy, by płacić UB-ekom, to mogą go sami odstrzelić, co niejednemu już się przytrafiło.
JS2020.09.25 14:54
W takiej wypowiedzi słychać po prostu antyChrysta. Módlmy się za takich grzeszników. Króluj nam Chryste ! Pozdrawiam
fedcb2020.09.25 14:52
Pan F. zachowuje się, jak typowy nazista!
Glaudiusman2020.09.25 14:52
Za takie słowa tylko kajdanki, dobrze spasowane, łańcuchy ciężkie stalowe i wyro bez materaca.
Olej2020.09.25 14:46
I oto odezwał się przykład dwóch rzeczywistości. On który jest nad, w sferze poza prawnej, jemu wolno wszystko lub prawie wszystko, podobnie jak innym jemu pochodnym, mogą pierdyknąć kogoś na przejściu dla pieszych bez prawa jazdy i zostają poszkodowanymi. Zupełnie tak jak on po starciu i naubliżaniu policji stał się pokrzywdzonym. Sfera nietykalnych i my, którzyśmy dali się omotać wszelkiej maści szoferom, spawaczom, elektrykom i innym co to nie chcieli ale musieli, zwłaszcza gdy im nakazał prowadzący. Wzajemnie dopełniający się układ przywilejów i możliwości, na które my z dołu tylko możemy popatrzeć i pokiwać głowami. Również na to co wyczynia nasz pryncypał z odbijającą mu coraz bardziej palmą.
Japa2020.09.25 15:36
Samo życie , panie " Olej " . Samo życie . Tylko tak jakoś bez adresata .Kto to ten ...nasz pryncypał " pod palmą .
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.25 14:38
Odbytnica Frasyniuka to musi być rarytas! Oh, baby!
Figo Fago2020.09.25 15:43
Co za problem , Jak go zamkną , odwiedzisz go w pace i tam mu glinę pomieszasz Jak by i Ciebie zapuszkowali , to byś miał rozkoszne życie Jeszcze byś mógł zarobić . ..
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.25 14:37
Wystarczy kurdupla zamknąć w kiciu.
Anonim2020.09.25 14:40
no tak, jak kogoś nie da się spedalić seksedukacją to sprawdzonym sposobem są wiezienia
Anonim2020.09.25 14:35
Ciekawe co mówi ten Pan. W Polsce były już takie przypadki , że o dziwo - "przpadkowo" ciężarówka wjechała tak skutecznie w auto i zabiło delikwenta.
Piotr, Paweł2020.09.25 14:32
Czy jest jakiś przymus, żeby cytować kretyna?
Anonim2020.09.25 14:39
to i tak najmądrzejszy kretyn, miłośnik partii ktora wprowadzila podobnie jak pis dyscypline by poprzeć piątke przeciw rolnictwu
Anonim2020.09.25 14:29
A gdzie prokuratura . Takie sugerowanie odstrzelenie może naprawdę źle się skończyć
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.25 14:36
Źle dla kaczysty, dobrze dla Polski. Trzeba było z Polakami nie wojować i nie pchać kraju w ramiona Rosji.
Bies2020.09.25 15:13
Już niedługo.
jula2020.09.25 14:29
Zastawiające czy zawsze był taki głupi, trochę jak z Wałęsą, kryto durnotę, bo taki był układ.
czerny2020.09.25 22:07
Wcześniej oni mieli oficerów prowadzących, którzy im podpowiadali co mówić a czego nie. To się skończyło i debilizm wyszedł z nich w pełnej krasie.
Frasyniuk, towarzysz Bolka2020.09.25 14:27
spod okrągłego stoliczka.
Łykend z Margot2020.09.25 14:24
i będzie Total Mayhem z mojej odbytnicy
Joanna2020.09.25 14:24
Ta ciężarówka blokująca drogę Jarosławowi Kaczyńskiemu i dowcipy o "ustrzeleniu" Prezesa można odczytać jak proroctwo, czy wręcz jakąś zapowiedź pana Frasyniuka (kierowcy m.in. ciężarówek). Kiedyś były prezydent B.K. podobne żarciki mówił o Lechu Kaczyńskim, a potem był Smoleńsk. Niestety, "dowcipy" pana Frasyniuka źle mi się kojarzą!
Radziszewski naczelny teolog Putina2020.09.25 14:25
𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 𝐖𝐈𝐄𝐋𝐊𝐈𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀𝐌 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐒𝐋𝐀𝐍𝐄 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐄𝐌, 𝐒𝐎𝐑𝐎𝐒𝐄𝐌 𝐢 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈.
Jan Radziszewski2020.09.25 14:24
żeby tego gieroja Frasyniuka Ukraincy w Wrocławiu nie odstrzelili +++ .> trzy dni we Wrocławiu. To będzie pierwszy Twój pobyt poza przejazdem od czasu przekazów – to też ważne dla Ciebie. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. - Tam też poleje się najwięcej polskiej krwi z rąk Ukraińców. ++ Tak dziecko. Wrocławianie coraz mniej chodzą do kościoła i wybierają osoby, które wprost głoszą poglądy wrogie nauce Kościoła, Mojej nauce. Zatem dadzą wrocławianie największą daninę krwi. Gdybyś mieszkał we Wrocławiu jak(o) Mój prorok to ta danina byłaby mniejsza o więcej niż dwie trzecie. A tak będzie duża. +++ Wrocław Cię nie chciał moje dziecko. I nie miało to znaczenia, że Twój dziadek odbudowywał to miasto i zmarł bo mu z polecenia Żyda, szefa tamtejszego UB podkopano zdrowie już nadwerężone w czasie wojny i skrócono życie. - Czy atak Ukraińców nastąpi w nocy? - Nie trzeba aby Moje dzieci nie spały spokojnie i czuwały w nocy chyba, że na modlitwie, ale nie ze strachu, że zostaną w nocy zaatakowane. ++ Bądźcie czujni, ale nie wpadajcie w panikę. Mówiłem wam o broni. ++ Zatem niech każdy stara się jak może. Najważniejsza rzecz to dać odpór i nie dopuścić do podstępnego czy siłowego wtargnięcia do mieszkań i domu. ++ Moi elekci są bezpieczni. Także darczyńcy tych przekazów którzy dają z serca, są szczególnie chronieni. Każdy kto słucha Moich słów i wypełnia je jest chroniony. A zwłaszcza teraz słów przez Moich proroków. +++ Zatem bądźcie czujni, przygotowani lecz spokojni. ++ Nie narażajcie się w takiej sytuacji a tylko brońcie. + Gdy to się będzie działo nie wychodźcie z mieszkań i domów nigdzie. + Nie próbujcie także z bronią czarnoprochową, kto będzie miał, walczyć z Ukraińcami na ulicy bo możecie zostać ranni lub zabici. + Obrona domu, mieszkania, czy obrona siebie gdy ktoś jest sam. ++
Total Mayhem2020.09.25 14:22
Frondelek jak to frondelek, gdy usiłuje robić sensację. "Odstrzelić" Kaczkę może np. Zioberek. Też mi halo.
Japa2020.09.25 17:11
A tak po prostu , to o co her " Total Mayhem " chodzi . Solidarność z Frasyniukiem , czy może z życzeniami pana Radka Sikorki ( Dorżnąć watahę ") Bo chyba nie Cyba .
KRZYSIEK2020.09.25 14:22
ruska onuca FRASYNIUK WIEJSKI GŁUPEK SPRZEDAWCZYK
Jahu🐟2020.09.25 14:19
Frasyniuk, na czym jak na czym, ale na gangsterce to ty się znasz. Przypomnę ci tylko, że ustawę futerkową poparła cała twoja ferajna z opozycji.
Anonim2020.09.25 14:19
słowa jak słowa, glupie ale rzecz w tym że gdyby wypowiedziano je w drugą stronę to homoterroryści polecieli by prokuratury na skarge bo samą mową nienawiści ich zdaniem jest gdy duda w milczeniu zapali znicz, zaraza jest kazda ideologia oparta o podwójne standardy
Japa2020.09.25 17:18
Który to "Anonim " pisze na trzeżwo . Np dzisiaj . Chyba ,że powinienem zapytać "kiedy to ......."