20.05.13, 10:20Fot. Fronda.pl

Fronda TV: Homoseksualni krzywdziciele dzieci

Na szczęście zdecydował się na to tygodnik „Sieci”, który we wstrząsającym materiale przypomina o tym, co dzieje się w zachwalanych homoseksualnych rodzinach. A poza tym „Do Rzeczy” piórem Rafała Ziemkiewicza pokazuje strachy „Gazety Wyborczej”, „Newsweek” analizuje możliwe scenariusze powolnego upadku „Agory”, a „Wprost” szczuje na Telewizję Republika.

Komentarze

anonim2013.05.20 12:02
Dobrze, że są media w Polsce, które mają odwagę o tym mówić. Jest pytanie, czy w adopcjach homoseksualnych wykorzystywanie seksualne jest częstsze, czy takie same jak w adopcjach przez normalne rodziny.
anonim2013.05.20 12:15
a o heteroseksualnych krzywdzicielach dzieci cisza? Związki hetero pod patronatem kościoła, to i temat o nich niewygodny? Bardziej do przyjęcia byłby tytuł "Krzywdziciele dzieci". W każdej z tych grup są dewianci. Czytałem "Wprost" i chyba ma rację, co potwierdzają wypowiedzi Rydzyka.
anonim2013.05.20 12:41
Milczą? to kolega Rumcajs coś niemedialny. od kilku (nastu) lat wałkują temat księdza z Tylawy ... to milczenie??
anonim2013.05.20 13:10
@Miriaam Rumcajs-owa napisał(a), że Fronda jakoś o Tylawie, w Argentynie, Australii, Austrii, Belgii, Brazylii, Chile, na Filipinach, we Francji, w Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Kanadzie, Kenii, na Malcie, w Meksyku, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Tanzanii, Wielkiej Brytanii i we Włoszech za bardzo nie chce wspominać. Natomiast jak już się trafi jedna para gejów pedofilów, to to koniecznie ma być dowód na to, że wszyscy nimi są. Niestety redaktor Terlikowski tendencyjnie dobiera fakty pod swoje chore teorie.
anonim2013.05.20 13:21
@Kwartz, wyjaśnij co to takiego "gej"? Czy to takie coś, co wkłada drugiemu facetowi w kloakę penisa i jest z tego dumny?
anonim2013.05.20 13:27
Dobrze że heteroseksualiści nie krzywdzą dzieci...
anonim2013.05.20 13:28
@lesnyludek Jeśli twoim zdaniem najważniejszym wyróżnikiem opisującym bliźniego jest to gdzie wkłada on swojego penisa, to współczuję twojej żonie.
anonim2013.05.20 15:30
@Rumcajs-owa, KwartzSwartz Owszem, w każdej grupie są dewianci, ale znajdźcie mi taką, wśród której 40% stanowią pedofile, a tak jest w przypadku gejów. I nie są to moje teorie, a potwierdzone naukowo tezy np. przez wspomnianego Regnerusa.
anonim2013.05.20 15:36
A jeśli na Sądzie Ostatecznym okaże się że Bóg tak samo kocha homo jak hetero to nie chciałbym być w skórze p.Terlikowskiego - będzie wtedy płacz i zgrzytanie zębów...
anonim2013.05.20 17:16
Wilku, a możesz mi powiedzieć, skąd wytrzasnąłeś te 40 procent? W raporcie Regnerusa taka liczba po prostu nie pada. Zresztą nie wiem czy wiesz, ale z tym dokumentem jest jeden poważny problem. Brak jakichkolwiek podstaw empirycznych. Regnerus swoje badania oparł na grupie 3 tys osób. Z tego jedynie około 300 potwierdziło, że jedno z rodziców miało jakieś tam doświadczenia z osobą tej samej płci. Większość z tych 300 osób przyznało również, że na stałe mieszkało z heteroseksualnym rodzicem. Regnerus mimo wszystko uznał jednak, że za całe zło w ich życiu odpowiadają "pedzie". Na koniec prawie żadna z tych osób, nie została wychowana przez parę homoseksualną. Akurat w Stanach raczej nie powinien mieć kłopotu z dotarciem do takich ludzi, ale z jakichś powodów zwyczajnie mu się nie chciało. Tyle na temat rzetelności Marka Regnerusa. W Stanach powstaje również rocznie przynajmniej kilkanaście prac naukowych, które udowadniają, że Ziemia powstała 6 tysięcy lat temu a dinozaury utonęły podczas potopu. Czy na te badania też masz zamiar się powoływać?
anonim2013.05.20 20:28
Dzięki za informacje prasowe. Bóg zapłać. Może uda nam się osiągnąć pluralizm w mediach w Polsce. Oby Polacy przejrzeli na oczy.
anonim2013.05.20 20:58
Więc chciałabyś Słowianko wprowadzać ten pluralizm powołując się na wyniki nierzetelnie przeprowadzonych badań, tendencyjnie dobierając przykłady i generalizować na podstawie pojedynczego przypadku? Zaiste pluralistycznie :)
anonim2013.05.20 21:31
"coraz częściej wykorzystują je seksualnie" - niezbyt precyzyjne określenie. Jestem przekonany, że wszędzie tam, gdzie dochodzi do tej zbrodni, tzn. oddania niewinnych dzieci pedałom, to są one wykorzystywane seksualnie. Złe drzewo może rodzić tylko złe owoce. Ale mogą się nawrócić, poddać leczeniu, znormalnieć. I tego im życzę.
anonim2013.05.20 21:51
Kemo19 Jakieś dowody, czy babcia ci mówiła? To, że ty jesteś przekonany dowodzi tylko tego, że jesteś homofobem. W dodatku obrażasz wielu porządnych ludzi. Fe.
anonim2013.05.21 11:54
W Biblii znajdziemy więcej równie jasnych wypowiedzi, np. "Nieobrzezany, czyli mężczyzna, któremu nie obrzezano ciała jego napletka, taki człowiek niechaj będzie usunięty ze swojej społeczności; zerwał on bowiem przymierze ze Mną."
anonim2013.05.22 8:40
@Cezar i Fascination Wbrew temu co mówi lewactwo nie istnieje coś takiego jak homofobia! Nazwy fobii pochodzą z greki, rzadziej z łaciny. Homofobia z greki oznacza lęk przed czymś/kimś takim samym, identycznym np. lęk przed sobowtórami, bliźniakami lub przed podróbkami dzieł sztuki. Ale w tym sensie nikt tego słowa nie używa. Homofobia z łaciny oznacza lęk przed człowiekiem, także nie jest stosowana. Lęk przed człowiekiem to antropofobia. Homoseksualiści właśnie na łacinę powołują się przy pochodzeniu słowa homofobia. Problem w tym, że z łaciny fobia wobec homo powinna brzmieć hominofobia. Przy tworzeniu nazw fobii odmienia się przez przypadki pierwszy człon! Śmieszy mnie jak lewica używa słów, których nie zna znaczenia. Lewactwo chce być "postępowe" i "nowoczesne", a wychodzi słoma z butów wieśniakom!!! Widać w praktyce te mityczne "krytyczne" myślenie "racjonalistów". Jakiś debil o IQ mniejszym od numeru mojego buta (42) wymyślił sobie taką przedziwną nazwę, a reszta baranów ("racjonalistów") o IQ niewiele większym przyjęła to bez zastrzeżeń. Jeśli już chcą jakoś to nazwać "po naukowemu" mogą spróbować np. pederastofobia odnośnie gejów. W słowniku lewactwa istnieje słowo lesbofobia więc byłoby jak ulał. Ogólnie mogą nazwać np. homoseksizm. Na pewno to lepsze od potworka jakim jest homofobia:)
anonim2013.05.22 16:35
Ostatnio zauważyłem że strasznie dużo ludzi wysuwa tu liberalne komentarze a to przecież jest portal konserwatywny. Już nie da sie czytać komentarzy. Zostaje sam tekst
anonim2013.05.23 10:40
Owszem, Fronda to portal który przyciąga stosunkowo najwięcej ludzi nastawionych w całości na treści, z którymi się nie zgadzają. Tym samym konserwatywne teksty są czytane (z różnym nastawieniem, ale są) przez tych, do których tak naprawdę są adresowane.