19.11.13, 20:05fot. Wikimedia Commons

Fundacja Gatesów promuje aborcję

W 2012 roku rozpoczęła się kampania Fundacji mająca na celu upowszechnianie w rozwijających się krajach idei planowania rodziny. W kwietniu Melinda Gates powiedziała: „Niektórzy sądzą, że gdy mówimy o antykoncepcji, chodzi o aborcję. Nie. Nie mówimy o aborcji”.

Tymczasem w tym tygodniu Fundacja będzie gospodarzem wielkiej konferencji w Etopii poświęconej właśnie planowaniu rodziny. Oto tytułu niektórych sesji tej konferencji:

„Próby wprowadzenia polityki, która rozszerzy dostęp do bezpiecznej Aborcji”

„Dostęp do bezpiecznych aborcji”

„Aborcja i jakość opieki”

„Aborcja: przed i po”

Na konferencji będą obecni najwięksi światowi działacze na rzecz aborcji: Ipas, Planned Parenthood, Marie Stopes i inne.

Aborcja będzie też tematem kilku mniejszych dyskusji. Jedna z nich, prowadzona przez organizację Ipas, będzie dotyczyć problematyki wytycznych ONZ, wskazujących jak należy przeprowadzać aborcje.

Fundacja Gatesów posiada kapitał 36,2 miliardów dolarów. Skupia się w założeniach na ochronie zdrowia, edukacji i walce z ubóstwem, głównie w krajach rozwijających się. Jednym z haseł kampanii Melindy Gates na rzecz planowania rodziny był slogan „Żadnych kontrowersji”.

Te jednak pojawiły się bardzo szybko, bo Fundacja zaczęła pomimo zapewnień wspierać aborcję. Fundacja nawiązała współpracę z takimi gigantami aborcyjnymi jak Planned Parenthood i United Nations Population Fund. Obie te instytucje są związane min. z przymusową kontrolą populacji w Chinach i innych krajach. Z kolei inny partner Fundacji, Ipas, od zawsze promował aborcję. W zeszłym roku przewodniczący tej organizacji powiedział w Londynie, że „sama antykoncepcja jest niewystarczająca” i trzeba dołączyć do niej aborcję.

Pac/LSN

Komentarze

anonim2013.11.19 21:33
Pan Gates mógłby dać dobry przykład i dokonać na sobie późnej aborcji!
anonim2013.11.19 21:52
No ale to się dzieje w Afryce więc jaki problem. Aborcję trzeba zwalczać głównie wśród białej ludności. Akurat mniej przyszłych muzułmańskich imigrantów to nadzieja na przetrwanie zachodu.
anonim2013.11.19 21:54
Brutalne i okrutne fakty ale co zrobić kiedy zachód zafundował sobie takie problemy demograficzne to trzeba je alarmowo rozwiązywać.
anonim2013.11.20 1:36
Pomysł na Afryke ? Żaden. Albo sami dojdą ze sobą do porozumienia i zbudują coś dla odmiany zamiast walić do siebie z kałachów. albo nic z tego nie będzie.
anonim2013.11.20 6:28
Kupa żałosnych komentarzy ateuszy. Chamstwo, arogancja, nienawiść, pycha i ropa w oczach. Idźcie się leczyć, tu nikt was nie chce.
anonim2013.11.20 6:42
Ufać Gatesom to jak ufać że Windows się nigdy nie zawiesi.
anonim2013.11.20 22:20
@Iwona Jaszczuk. A ilu tych dystrybucji linuksa szanowna pani używa? Ja jestem ciemniak i chcę mieć jeden system z możliwie pełnym oprogramowaniem, w miarę płynnie działający, z "wtyczkami", rozszerzeniami i czym tam jeszcze dostępnymi w miarę łatwo w sieci. Poza tym, jak ktoś już kupił program Microsoftu czy komputer z ich oprogramowaniem, i tak już zasilił ich swoimi pieniędzmi, zanim poznał tę ich brzydką działalność. Tak więc jego bojkot będzie miał znaczenie jeno symboliczne, a chodzi o to, by nie zasilać imperium zła. To jest trochę tak, jak ze szczepionkami wyhodowanymi na liniach komórek macierzystych od abortowanych w latach 60. dzieci. Co mają zrobić ci, którzy są nimi zaszczepieni? Wypruć sobie, za przeproszeniem, flaki? Z Bogiem.