06.03.21, 10:22Fot. via: Pixabay

,,Godzina mojego powrotu jest bliska’’. Objawienie dane Ojcu Pio

Święty mistyk i stygmatyk, o. Pio z Pietrelciny, wielokrotnie w swoim ziemskim życiu doświadczał nadprzyrodzonych wizji. W jednym z objawień Chrystus przekazał mu obraz czasów swojej paruzji. Włoski zakonnik tak oddaje to doświadczenie:

"Godzina Mojego powrotu jest bliska. Aniołowie Moi powołani do tego zadania będą uzbrojeni w miecze. Uwaga ich będzie zwrócona przeciw bezbożnemu. Z chmur powstaną ogniste orkany i strumienie lawy spadającej na ziemię. Pioruny, powodzie, trzęsienia ziemi będą nieustanne. Ogniste plagi będą występować w różnych krajach i będzie padał ognisty deszcz. Rozpocznie się to w bardzo zimną noc. Grzmoty i trzęsienia ziemi będą trwać trzy dni i trzy noce. Będzie to dowodem, że Bóg jest Panem. Ci wszyscy co wierzą we Mnie i wierzą Moim słowom, niech się nie lękają, bo Ja ich nie opuszczę, a w szczególności tych, którzy to niniejsze ostrzeżenie podają innym do wiadomości dla ich dobra, żeby nawrócili się do Boga i źle nie czynili. Daję wam znaki abyście się do tego przygotowali.

Noc będzie zimna i wiatr będzie huczał, nastąpią grzmoty, a w tedy zamknijcie drzwi i okna i nie rozmawiajcie z nikim poza domem. Uklęknijcie pod krzyżem i módlcie się za swoje grzechy. Podczas gdy ziemia trząść się będzie nie wyglądajcie na zewnątrz, bo gniew Boga jest święty, czyli podwójnego szacunku. Kto tej rady nie posłucha – zginie. Kto cierpi jako męczennik nieustannie – umrze jako męczennik i wejdzie do Królestwa Niebieskiego. Na trzecią noc ustanie ogień i trzęsienia ziemi i o świcie zaświeci słońce. Aniołowie w ludzkich postaciach zstąpią na ziemię przynosząc ducha pokoju. Niezmierna radość uratowanych ludzi będzie wznosić dziękczynne modły do Boga. Kto jest w łasce i czci Matkę Najświętszą, temu nic się nie stanie. Kara jaka spadnie, nie może być porównana z żadną inną karą, jaką Bóg dopuszczał na stworzenie świata. Jedna trzecia ludzkości zginie. Powaga chwili skłania Mnie do zwrócenia uwagi, że to wielkie niebezpieczeństwo zagraża całej ludzkości, jeżeli się nie opamiętają. Nikt nie wie dnia ani godziny, kiedy to nastąpi, jedynie Ojciec Mój wie o tym. Pamiętajcie o tym napomnieniu, które wam podaję, a nie lekceważcie sobie, ponieważ niebezpieczeństwo jest blisko, a już krótki czas. Należy go wykorzystać i nie poddawać się złu, ani ustępować złemu. Nie będzie usprawiedliwienia, że nie wiedzieliście o tym. Niebo Was ostrzega, chociaż ludzie się tym nie zrażają – ale wtedy będzie za późno. Wyłoni się gaz z białej mgły, poprzez / noc / wypowiedzenie wojny od Budapesztu do Norymbergi, od Drezna do Zagłębia Ruhry, Królewiec. Przylecą czarne i szare ptaki od południa – z taką mocą, że zasłonią niebo, kwaterą ich będzie Petersburg, koło Rosjan. A wpierw spadnie bomba koło kościoła w bawarskim lesie i zniszczone zostanie wszystko i nikt nie będzie mógł przekroczyć tych stron. Będą różne straszne pojazdy we wsiach i miastach. Południowa Anglia i Biegun północny znikną na zawsze. Powstaną nowe lądy. Zginie Nowy Jork, Marsylia, Paryż, Ruslany, Hatsburg i Wiedeń. Zostaną oszczędzone kraje na południe Dunaju, nie odczują wojny, kto z nich spoglądać będzie w kierunku zniszczenia, to serce jego nie wytrzyma strasznego widoku. Po trzech dniach ukaże się na niebie od północy Krzyż. W jedną noc zginie więcej ludzi niż w czasie dwóch wojen światowych.

Po tych okropnościach nastąpią złote czasy. Trwajmy w stanie łaski, bez grzechu ciężkiego, bo jesteśmy na łonie Boga, Który pragnie dobra swych dzieci, by je zabrać do siebie w chwili najbardziej odpowiedniej. Musimy więc modlić się o zbawienie dusz.

Dajcie dobry przykład wszystkim."

(Kapłan Pio, Kapucyn)

 

Tego typu przekazy prywatnych objawień często budzą w nas ogromny niepokój, lęk. Jednak nie o to chodzi Chrystusowi, aby nas straszyć, ale aby nas ostrzec i dać nadzieję, przypominając to, co wielokrotnie powtarza na kartach Ewangelii. Chrystus powróci w swojej chwale aby osądzić niebo i ziemię. Kiedy to się stanie pozostanie jednak tajemnicą aż do czasu spełnienia, dlatego naszym zadaniem jest być zawsze przygotowanym na ten moment, jak roztropne panny z ewangelicznej przypowieści.

 

kak/Facebook

Komentarze

Heniek2021.03.7 12:52
Dla Boga 1 dzień to jak dla nas 1000 lat, wystarczy prowadzić życie wedle 10 przykazań. Mądry człowiek nie idzie na ilość ale na jakość.
"To nie my! To Niemcy!" (i Holendrzy)2021.03.6 22:20
Pioruny na Ziemi uderzały, uderzają i będą uderzać. Nieustannie. Tak dzieje się od miliardów lat i nic niezwykłego z tego nie wynika. Ale skąd mógł o tym wiedzieć religijny oszust Forgione?
mikie2021.03.6 20:21
Lucyfer ty szmato. Jak czytam Wasze komentarze to utwierdzam się w tym stwierdzeniu. Padre Pio bardzo was kocha i nieustannie wstawia się za wami przed Jedynym Panem i Bogiem Jezusem Chrystusem. Lepiej jak jest na mszy kilku wiernych z prawdziwą wiarą niż armie idiotów bez niej .
Drugi Bóg2021.03.6 20:12
I tak pyerdolą już ponad tysiąc lat...
,,Godzina mojego powrotu jest bliska’’.2021.03.6 19:47
Objawienie dane Ojcu Pio./// Święty mistyk i stygmatyk, o. Pio z Pietrelciny, wielokrotnie w swoim ziemskim życiu doświadczał nadprzyrodzonych wizji. W jednym z objawień Chrystus przekazał mu obraz czasów swojej paruzji. Włoski zakonnik tak oddaje to doświadczenie: "Godzina Mojego powrotu jest bliska. Aniołowie Moi powołani do tego zadania będą uzbrojeni w miecze. Uwaga ich będzie zwrócona przeciw bezbożnemu. Z chmur powstaną ogniste orkany i strumienie lawy spadającej na ziemię. Pioruny, powodzie, trzęsienia ziemi będą nieustanne. Ogniste plagi będą występować w różnych krajach i będzie padał ognisty deszcz. Rozpocznie się to w bardzo zimną noc. Grzmoty i trzęsienia ziemi będą trwać trzy dni i trzy noce. Będzie to dowodem, że Bóg jest Panem. Ci wszyscy co wierzą we Mnie i wierzą Moim słowom, niech się nie lękają, bo Ja ich nie opuszczę, a w szczególności tych, którzy to niniejsze ostrzeżenie podają innym do wiadomości dla ich dobra, żeby nawrócili się do Boga i źle nie czynili. Daję wam znaki abyście się do tego przygotowali. Noc będzie zimna i wiatr będzie huczał, nastąpią grzmoty, a w tedy zamknijcie drzwi i okna i nie rozmawiajcie z nikim poza domem. Uklęknijcie pod krzyżem i módlcie się za swoje grzechy. Podczas gdy ziemia trząść się będzie nie wyglądajcie na zewnątrz, bo gniew Boga jest święty, czyli podwójnego szacunku. Kto tej rady nie posłucha – zginie. Kto cierpi jako męczennik nieustannie – umrze jako męczennik i wejdzie do Królestwa Niebieskiego. Na trzecią noc ustanie ogień i trzęsienia ziemi i o świcie zaświeci słońce. Aniołowie w ludzkich postaciach zstąpią na ziemię przynosząc ducha pokoju. Niezmierna radość uratowanych ludzi będzie wznosić dziękczynne modły do Boga. Kto jest w łasce i czci Matkę Najświętszą, temu nic się nie stanie. Kara jaka spadnie, nie może być porównana z żadną inną karą, jaką Bóg dopuszczał na stworzenie świata. Jedna trzecia ludzkości zginie. Powaga chwili skłania Mnie do zwrócenia uwagi, że to wielkie niebezpieczeństwo zagraża całej ludzkości, jeżeli się nie opamiętają. Nikt nie wie dnia ani godziny, kiedy to nastąpi, jedynie Ojciec Mój wie o tym. Pamiętajcie o tym napomnieniu, które wam podaję, a nie lekceważcie sobie, ponieważ niebezpieczeństwo jest blisko, a już krótki czas. Należy go wykorzystać i nie poddawać się złu, ani ustępować złemu.
c.d.2021.03.6 19:48
Nie będzie usprawiedliwienia, że nie wiedzieliście o tym. Niebo Was ostrzega, chociaż ludzie się tym nie zrażają – ale wtedy będzie za późno. Wyłoni się gaz z białej mgły, poprzez / noc / wypowiedzenie wojny od Budapesztu do Norymbergi, od Drezna do Zagłębia Ruhry, Królewiec. Przylecą czarne i szare ptaki od południa – z taką mocą, że zasłonią niebo, kwaterą ich będzie Petersburg, koło Rosjan. A wpierw spadnie bomba koło kościoła w bawarskim lesie i zniszczone zostanie wszystko i nikt nie będzie mógł przekroczyć tych stron. Będą różne straszne pojazdy we wsiach i miastach. Południowa Anglia i Biegun północny znikną na zawsze. Powstaną nowe lądy. Zginie Nowy Jork, Marsylia, Paryż, Ruslany, Hatsburg i Wiedeń. Zostaną oszczędzone kraje na południe Dunaju, nie odczują wojny, kto z nich spoglądać będzie w kierunku zniszczenia, to serce jego nie wytrzyma strasznego widoku. Po trzech dniach ukaże się na niebie od północy Krzyż. W jedną noc zginie więcej ludzi niż w czasie dwóch wojen światowych. Po tych okropnościach nastąpią złote czasy. Trwajmy w stanie łaski, bez grzechu ciężkiego, bo jesteśmy na łonie Boga, Który pragnie dobra swych dzieci, by je zabrać do siebie w chwili najbardziej odpowiedniej. Musimy więc modlić się o zbawienie dusz. Dajcie dobry przykład wszystkim." (Kapłan Pio, Kapucyn) Tego typu przekazy prywatnych objawień często budzą w nas ogromny niepokój, lęk. Jednak nie o to chodzi Chrystusowi, aby nas straszyć, ale aby nas ostrzec i dać nadzieję, przypominając to, co wielokrotnie powtarza na kartach Ewangelii. Chrystus powróci w swojej chwale aby osądzić niebo i ziemię. Kiedy to się stanie pozostanie jednak tajemnicą aż do czasu spełnienia, dlatego naszym zadaniem jest być zawsze przygotowanym na ten moment, jak roztropne panny z ewangelicznej przypowieści.
"pioruny (...) będą nieustannie"2021.03.6 18:11
Pioruny na Ziemi uderzały, uderzają i będą uderzać. Nieustannie. Tak dzieje się od miliardów lat i nic niezwykłego z tego nie wynika. Ale skąd mógł o tym wiedzieć religijny oszust Forgione?
Bogusław2021.03.6 13:38
Czy jakis autorytet kościelny potwierdził kiedykolwiek że to objawienie faktycznie miało mijsce?
Anonim2021.03.6 14:42
A znasz ci jakiś "autorytet kościelny"..? Bo jako żyję siedemdziesiąt wiosen to takowego nie zaznałem..!
...2021.03.6 14:51
twoje autorytety to pewnie z UB się wywodzą
,,Godzina mojego powrotu jest bliska’’.2021.03.6 13:19
Objawienie dane Ojcu Pio./// Święty mistyk i stygmatyk, o. Pio z Pietrelciny, wielokrotnie w swoim ziemskim życiu doświadczał nadprzyrodzonych wizji. W jednym z objawień Chrystus przekazał mu obraz czasów swojej paruzji. Włoski zakonnik tak oddaje to doświadczenie: "Godzina Mojego powrotu jest bliska. Aniołowie Moi powołani do tego zadania będą uzbrojeni w miecze. Uwaga ich będzie zwrócona przeciw bezbożnemu. Z chmur powstaną ogniste orkany i strumienie lawy spadającej na ziemię. Pioruny, powodzie, trzęsienia ziemi będą nieustanne. Ogniste plagi będą występować w różnych krajach i będzie padał ognisty deszcz. Rozpocznie się to w bardzo zimną noc. Grzmoty i trzęsienia ziemi będą trwać trzy dni i trzy noce. Będzie to dowodem, że Bóg jest Panem. Ci wszyscy co wierzą we Mnie i wierzą Moim słowom, niech się nie lękają, bo Ja ich nie opuszczę, a w szczególności tych, którzy to niniejsze ostrzeżenie podają innym do wiadomości dla ich dobra, żeby nawrócili się do Boga i źle nie czynili. Daję wam znaki abyście się do tego przygotowali. Noc będzie zimna i wiatr będzie huczał, nastąpią grzmoty, a w tedy zamknijcie drzwi i okna i nie rozmawiajcie z nikim poza domem. Uklęknijcie pod krzyżem i módlcie się za swoje grzechy. Podczas gdy ziemia trząść się będzie nie wyglądajcie na zewnątrz, bo gniew Boga jest święty, czyli podwójnego szacunku. Kto tej rady nie posłucha – zginie. Kto cierpi jako męczennik nieustannie – umrze jako męczennik i wejdzie do Królestwa Niebieskiego. Na trzecią noc ustanie ogień i trzęsienia ziemi i o świcie zaświeci słońce. Aniołowie w ludzkich postaciach zstąpią na ziemię przynosząc ducha pokoju. Niezmierna radość uratowanych ludzi będzie wznosić dziękczynne modły do Boga. Kto jest w łasce i czci Matkę Najświętszą, temu nic się nie stanie. Kara jaka spadnie, nie może być porównana z żadną inną karą, jaką Bóg dopuszczał na stworzenie świata. Jedna trzecia ludzkości zginie. Powaga chwili skłania Mnie do zwrócenia uwagi, że to wielkie niebezpieczeństwo zagraża całej ludzkości, jeżeli się nie opamiętają. Nikt nie wie dnia ani godziny, kiedy to nastąpi, jedynie Ojciec Mój wie o tym. Pamiętajcie o tym napomnieniu, które wam podaję, a nie lekceważcie sobie, ponieważ niebezpieczeństwo jest blisko, a już krótki czas. Należy go wykorzystać i nie poddawać się złu, ani ustępować złemu.
c.d.2021.03.6 13:20
Nie będzie usprawiedliwienia, że nie wiedzieliście o tym. Niebo Was ostrzega, chociaż ludzie się tym nie zrażają – ale wtedy będzie za późno. Wyłoni się gaz z białej mgły, poprzez / noc / wypowiedzenie wojny od Budapesztu do Norymbergi, od Drezna do Zagłębia Ruhry, Królewiec. Przylecą czarne i szare ptaki od południa – z taką mocą, że zasłonią niebo, kwaterą ich będzie Petersburg, koło Rosjan. A wpierw spadnie bomba koło kościoła w bawarskim lesie i zniszczone zostanie wszystko i nikt nie będzie mógł przekroczyć tych stron. Będą różne straszne pojazdy we wsiach i miastach. Południowa Anglia i Biegun północny znikną na zawsze. Powstaną nowe lądy. Zginie Nowy Jork, Marsylia, Paryż, Ruslany, Hatsburg i Wiedeń. Zostaną oszczędzone kraje na południe Dunaju, nie odczują wojny, kto z nich spoglądać będzie w kierunku zniszczenia, to serce jego nie wytrzyma strasznego widoku. Po trzech dniach ukaże się na niebie od północy Krzyż. W jedną noc zginie więcej ludzi niż w czasie dwóch wojen światowych. Po tych okropnościach nastąpią złote czasy. Trwajmy w stanie łaski, bez grzechu ciężkiego, bo jesteśmy na łonie Boga, Który pragnie dobra swych dzieci, by je zabrać do siebie w chwili najbardziej odpowiedniej. Musimy więc modlić się o zbawienie dusz. Dajcie dobry przykład wszystkim." (Kapłan Pio, Kapucyn) Tego typu przekazy prywatnych objawień często budzą w nas ogromny niepokój, lęk. Jednak nie o to chodzi Chrystusowi, aby nas straszyć, ale aby nas ostrzec i dać nadzieję, przypominając to, co wielokrotnie powtarza na kartach Ewangelii. Chrystus powróci w swojej chwale aby osądzić niebo i ziemię. Kiedy to się stanie pozostanie jednak tajemnicą aż do czasu spełnienia, dlatego naszym zadaniem jest być zawsze przygotowanym na ten moment, jak roztropne panny z ewangelicznej przypowieści.
Grizzly2021.03.6 12:37
Słabe to wszystko..Konsekrowany pajac z Grzechynii potrafi straszyć bardziej sugestywnie..Ma już ponad tysiąc takich którzy trzęsą gaciami..!
Grizzly2021.03.6 19:35
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowy parchu!
rebeliant2021.03.6 11:21
"Niezmierna radość uratowanych ludzi będzie wznosić dziękczynne modły do Boga." - każdy podtapiany i wyjęty w krytycznej chwili chwali swego wspaniałego wybawcę. Opis podany przez kapucyna pijo potwierdza, że Jahwe jest ciemiężycielem ludzi i wszelkich innych stworzeń. Jeśli miałbym szybko skojarzyć coś co jest zaprzeczeniem miłości... to będzie to Jahwe - czytaj: "a kto silniejszemu zabroni". Strachy i klękanie - typowe dla brutalnego pogaństwa.
Mejer2021.03.6 17:52
Wystarczy żebyś nie patrzył przez okno i sie modlił o przebczenie swoich grzechów - która z tych dwch czynności cie przerasta że Boga opluwasz ?
rebeliant2021.03.6 18:16
Może uczyńmy tak: dajmy ośmiolatkom wiadro z benzyną i zapałki. Będzie to tak samo odpowiedzialne jak boskie cuda przez, które ludzie mieliby nie wyglądać przez okno. Jeśli to by była prawda ja wyjrzę, a nawet wyjdę na zewnątrz, a odpowiedzialny za konsekwencje będzie Jahwe. Wyglądanie przez okno lub wychodzenie na zewnątrz własnego domu nie jest przestępstwem, a za zakopywanie min na podwórku odpowiada ten kto je zakopał, a nie ten kto na nie wszedł. To też wszelkie dolegliwości spowodowane cudami z objawień będą kolejnymi świadectwami przeciwko hegemonicznej praprzyczyny, której miłość jedynie co to się przyśniła.
Ela2021.03.6 10:59
Po co piszecie o Paruzji? To nie jest opis paruzji. Paruzja to powtórne przyjście Chrystusa na Ziemię. To koniec czasów, koniec historii. Nowa Ziemia i nowe Niebo. W tych ciemnotach głoszonych już nawet nie ma (albo nigdy nie było) wewnętrznej spójności, o spójności z NT nawet nie wspominając.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.6 10:49
pedofile w koloratkach muszą straszyć końcami świata, piekłami i innymi bzdurami bo inaczej nie mogliby swojego motłochu trzymać w posłuszeństwie za mordę!
rebeliant2021.03.6 11:13
miłuje miłuje tylko miłujeee... jeszcze miłuje i nagle przypyerdoly !!! Typowa mentalność enkawudzisty lub innego urabiającego. No "ale kto silniejszemu zabroni" - w skrócie Jahwe.
Anonim2021.03.6 10:42
Znów promujecie tego oszusta?
Prorok2021.03.6 10:36
Czarna stonka od lat wieszczy koniec świata, ale jakoś ten koniec świata nie chce nadejść. Niestety dla koloratkowej mafii coraz mniej ludzi wierzy w ich zabobony.