07.09.20, 15:31Fot. screenshot - YouTube (polsatnews.pl)

Gozdyra homofobem? Tak uważają aktywiści LGBT

Jeszcze niedawno z zaskoczeniem czytaliśmy w Polsce o tym, że środowiska LGBT oskarżają o transfobię znaną ze swoich liberalnych poglądów autorkę Harrego Potter J. K. Rowling. Od kilku tygodni obserwujemy jednak również nad Wisłą, z jaką łatwością rewolucja LGBT pożera własne dzieci. Teraz kolejny raz od aktywistów obrywa się Agnieszce Gozdyrze.

Agnieszka Gozdyra kolejny raz wyraziła w mediach społecznościowych swoje zdanie na temat agresywnych działań środowisk LGBT. Chodzi konkretnie o marsz równości w Słubicach, w czasie którego ostatniej soboty znowu sprofanowano obraz Matki Bożej. Dziennikarka przekonuje, że tego typu akcje, które wprost atakują wierzących i są wyrazem skrajnej nietolerancji wobec osób inaczej myślących i ich uczuć, mogą jedynie zaszkodzić, a na pewno nie pomóc sprawie mniejszości seksualnych.

- „Słubice. Dziś. Miasto przygraniczne, otwarte, niemające problemu z brakiem tolerancji. W marszu głównie przyjezdni z obu stron Odry. Czym i kogo chcą w ten sposób przekonać? Akurat tu? A potem krzyk, że chcemy szacunku. Jeśli sami go nie mamy? Komu to służy?” – pisze Agnieszka Gozdyra na Twitterze.

W odpowiedzi na dziennikarkę wylała się fala hejtu.

kak/Twitter

Komentarze

Anonim2020.09.8 11:39
tak bywa jak sie bezkrytycznie wlazi komus do d..y.
Jerzy2020.09.8 8:53
Czy te katolickie "gowna" mysla ze sa swietsze i piekniej pachna, gdy atakuja mniejszosci seksualne i walcza z rownoscia wobec prawa?
Antek z Czerniakowa2020.09.8 11:51
Przecież doskonale wiesz, że to wy za wszelką cenę chcecie zwrócić na siebie uwagę i czepiacie się tych katolickich gówien, a katolickie gówna olewaja zboczonych świrów ciepłą uryną....
Anonim2020.09.8 6:03
Powiedzenie cokolwiek co jest nie w smak ludziom z LGBT, to od raz stajesz się dla nich niewygodnym i jest ostracyzm środowiska liberałów. Dlatego niech się Pani nie przejmuje ,gdyż 99 % polaków jest przeciw LGBT
Jarosław Karłowaty2020.09.7 20:16
a tak im w żopę wchodziła
odciąć ich od pieniędzy2020.09.7 20:16
na propagowanie tego tęczowego gówna. To ci sami zboczeńcy jeżdżacy po Polsce, dostają diety, opłacają im przejazdy, hotele, paliwo i żarcie. Rżną się, ćpają, piją i mącą, dzielą i wprowadzają anarchię. Trzeba opuścić eurokołchoz i ich pałować, choć jak tak dalej pójdzie, to nie trzeba będzie nawet EU opuszczać, bo nas sami wywalą, jak tych zboków się wyprostuje
Gozdyra ma racje2020.09.7 18:31
Pełna zgoda, oni z katolików kpią, a gdy się im zwróci uwagę są natychmiast ofiarami. Tu chodzi o to, że środowiska odbytofilne będą prowokować, obrażać, drwić, kpić, siać zamęt i czekać żeby komuś nerwy puściły. A wtedy? wystarczy nagrać na telefon, lub "czujną" kamere TVN, jak ktoś pedalówi daje w pysk i cały świat za godzinę wie, że "w Polsce naziści zabili biednego geja"
Jaś2020.09.7 17:15
Żeby ktoś kiedyś o mnie tak napisał...
Michał Jan2020.09.7 16:42
Rzecz u neo-bolszewików zwyczajna. Jak ich protoplaści tępią sekciarstwo i niezachowanie czujności rewolucyjnej. Red. Gozdyra coraz bliżej składania samokrytyki.
KOSTEK2020.09.7 16:18
Homofob, to brzmi dumnie. Coraz bardziej dumnie.
A jakie haki Nowogrodzka ma na Gozdyrę?2020.09.7 16:10
Bo jak narazie to "prześladowe 25-cio letnie dziecko LGBT" szczuje na dokładnie te same osoby, co wy (na Hartmana czy na Lisa)
Anonim2020.09.7 16:21
Przypomina mi się bredzenie Senyszyn o seksiźmie gdy Lis mówił o Ogórek że jest słabym kandydatem. Jak chcesz dorobić teorie ala zamach na Czajke to powiedz że ten lewacki dziwoląg jest opłacanym przez PiS kolegą Kanthaka (tak dyskryminowanego że został wiceziobrą), podobnie jak całe uniwersytety profesorów i inżynierów z guwnem zamiast mózgu co chlopa od baby nie umieją odróżnić nie mówiąc o prawidłowym montażu rury ściekowej
z tym, że "gównem"2020.09.7 16:25
się inaczej pisze.
Jakoś nie zauważyłem2020.09.7 16:26
żeby Szutowicz wypowiedział się na przykład na temat Ziemkiewicza.
Anonim2020.09.7 16:33
widocznie poczuł się zdradzony, większe żale bedziesz mieć do bliskiego kolegi niż dalekiego gdy cie zawiedzie, zboki są bardzo mściwe, szczególnie lesby
Anonim2020.09.7 16:53
Poruszyłeś ważną rzecz, Gozdyrze ze strony licznych zboków nie tylko margota grozić może powazniejsze zagrożenie niż np Klarenbachowi który ich nie rozpieszcza. Homo to skomplikowana choroba psychiczna a ja ci uchylam rabka tajemnicy o co w tym biega.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.7 15:54
osoby homoseksualne nie chcą nikogo zmienić w homoseksualistów, bo wiedzą że orientacja to nie wybór tylko uwarunkowanie genetyczne! za to homofoby chcą wszystkich i wszystko, nawet prawo przerobić na anty-homoseksualną modłę!
poogladaj pornole z kobietami jak biedrona2020.09.7 15:57
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi............. Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie) ........Twierdzenie że zboczenia są wrodzone brzmią śmieszne jak preferencja wielu Włochów wyłącznie do blondynek rdzennie u nich nie występujących.Jak stwierdza włoski ekonomista Paolo Manasse, w artykule dla włoskiego „Metro”, Włosi wolą blondynki, a nawet wręcz preferują blond piękności, od Włoszek.
Anonim2020.09.7 16:00
Jest niezliczona ilość samowyleczeń z dewiacji, np John Keynes jeden z najsłynniejszych ekonomistów. Tak samo z paleniem papierosów. A najśmieszniejsze że leczyć tego na zachodzie już nie wolno. Homo, hetero, bi – tego typu określenia orientacji seksualnej według badań opublikowanych przez Journal of Sex Research są kompletnie nieadekwatne. Przez całe życie nasza orientacja może się kilka razy zmienić. Wiele rzeczy zmienia się z wiekiem. Wystarczy, że porównacie swój obecny gust muzyczny, filmowy, a często także kulinarny z tym sprzed dekady. Czasem przeglądając stare zdjęcia zadajemy sobie pytanie „jak ja mogłem w czymś takim chodzić?” Przy rozmowie o byłych partnerach i partnerkach też często pada pytanie „co ja mogłem w niej widzieć? Co mi się w nim podobało?”
Anonim2020.09.7 16:14
To tak jak dawno temu mańkutów, praworęczni chcieli leczyć i uważali ich za wybryk natury
Anonim2020.09.7 16:29
Skuteczność leczenia pospolitych zaburzeń psychicznych jak uzależnienia, fobie, nerwice, depresje, czy rzadziej mityczna schizofrenia jest na podobnym poziomie co leczenie z homoseksualizmu. Tylko że wcześniej wymienionych z racji trudności wyleczenia nikt nie nazywa orientacją a i oni sami wiedzą że coś jest z nimi nie halo i to ich odróżnia od psychopatów uważających się za całkowicie zdrowych za jakich uważa się wielu gejów.
Anonim2020.09.7 16:45
Mańkut nie potrafi nic prawą od dziecka a geje często sypiają z kobietami, oglądają pornusy jak Biedroń, nierzadko rodziny zakładają itd. Dezorientacja
Anonim2020.09.7 17:00
Uprawianie seksu z różnymi płciami nazywa się biseksualizm i nie jest to nic nadzwyczajnego.
Anonim2020.09.7 17:27
nie słyszałem by Biedroń mówił że jest biseksualny ani większość gejów co ma własne rodziny, sami LGBT dyskryminują B naciskając że muszą się zdecydować tak jakby to nie istniało
Anonim2020.09.7 15:49
Gozdyra nadal nie zauważyła że to chorzy psychicznie ludzie. Więcej w warszawsklm ratuszu jest narkomanów niż dewiantów i co z tego? Że twarde stymulanty są spoko? Nie, po prostu nie po każdym człowieku widać że ma problem.
Anonim2020.09.7 15:53
Polska to i tak jest "zacofana". Jak dziennikarze włoscy podstępnie zbadali swoich polityków to wyszło że większość w studiu była na haju.