10.10.19, 15:33zdj. screen Youtube/Prawo i Sprawiedliwość

'Idziemy głosować całymi rodzinami'. Zobacz nowy spot PiS

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało nowy spot wyborczy. Ma on za zadanie zachęcić Polaków do udziału w niedzielnych wyborach parlamentarnych. Idziemy głosować całymi rodzinami - słyszymy w najnowszym spocie Prawa i Sprawiedliwości

Szef sztabu wyborczego PiS Joachim Brudziński mówi, że jest to kontynuacja akcji "Twoja Piątka dla Polski", zainaugurowanej wczoraj przez liderów partii rządzącej.

Akcja zakłada podjęcie przez wyborców działań profrekwencyjnych.

Spot prezentuje, na czym mają one polegać. Jest to m.in. pójście na wybory całą rodziną, dzwonienie do przyjaciół i namawianie ich do udziału w wyborach czy udzielenie pomocy w dotarciu do lokalu wyborczego osobom, które nie mogą zrobić tego samodzielnie.

Szef sztabu wyborczego PiS Joachim Brudziński mówił podczas prezentacji spotu, że politycy i zwolennicy ugrupowania nie mogą dać się uśpić wysokiemu poparciu w sondażach.

Zaapelował, aby akcja mobilizacyjna trwała do samego końca kampanii wyborczej i zapowiedział, że będzie ona polegać na pokornym zabieganiu o głosy wyborców.

Dodał, że służyć temu ma zaprezentowany dziś spot.

yenn/IAR, Polskie Radio

Komentarze

Polak2019.10.11 4:50
Całymi rodzinami przeciwko PiS.
lew2019.10.10 22:33
nie za bardzo,pis,nie za bardzo magdalenka,za chlebem wyjechali z dala od domu którego nie maja,taka dola polaka jest a rząd niech się stęka,prawo nie szanujecie z wiejskiej gałganiarze i wszyscy z kasty na ulicę sprzątać gówniarze,jakie to wybory jak konstytucji z 1935 roku nie szanujecie,wam tylko chodzi o czysta frekwencje,
eRKa2019.10.10 19:39
Co rząd PiS zaczął robić, to KONIECZNIE musi sam dalej kontynuować, ale bez zd//radzieckich przystawek", żeby naród Polski uwierzył, że żyje w swoim wolnym i niepodległym kraju, a nie w kolonii niewolników na potrzeby niemieckiej unii. Marzenia się spełniają, tylko trzeba chcieć i być zawsze DUMNYM, że jest się Polakiem wolnym i szczęśliwym, żyjąc w swoim niepodległym kraju, a wyrobnik - niewolnik, pozbawiony wolności, czci i wiary jest smutnym efektem kolonizatora, któremu ma służyć aż do usranej śmierci i to wszystko dla dobra Niemca i niemieckiej unii. Czy to trudne do zrozumienia /? raczej nie.
BOGAnieMA2019.10.10 18:09
Lokal wyborczy to miejsce TYLKO dla DOROSŁYCH! Miejsce dzieci jest w piaskownicy (lub w beczce na kapustę).
KOCHAM POLSKE GLOSUJE NA PIS2019.10.10 17:58
CIEMNOTA ICEK MIESZKA W GMINACH ZYDOWSKICH
Urszula2019.10.10 17:57
Cemu, dziadek taki smutny? :D http://wyborcza.pl/7,75398,25295221,pis-ma-40-proc-wszystkie-komitety-wchodza-do-sejmu-sondaz.html#S.main_topic-K.C-B.1-L.2.duzy
Stanis\305\202aw 2019.10.10 17:44
Ale jaki dług maja spłacać dzieci skoro PiS doprowadził do budżetu zrównoważonego!! Czyli wpływy=wydatkom!!! Ba będzie jeszcze lepiej bo inflacja ok 2,5% ,,zje’’część starych długów z lat minionych, ok??
Foster2019.10.10 16:52
Już za późno. Podziękujcie Marianowi.
Jack Em2019.10.10 16:41
W 2015 roku staliśmy na krawędzi katastrofy państwa polskiego po 8 latach rządów PO i PSL. Dzięki Bogu wybraliśmy wtedy zjednoczoną prawicę z PIS-em na czele ! Ta formacja polityczna tylko przez 4 lata zrobiła więcej dobrego dla Polski i Polaków niż inni przez całe dziesięciolecia. Obietnice wyborcze z 2015 są zrealizowane, a piątki Kaczyńskiego i Morawieckiego to wspaniałe, nowe programy dla Polaków, które są obecnie w realizacji. Gospodarka kwitnie i rośnie w tempie > 4 % PKB, a Polacy są zadowoleni i mówią, że jest odczuwalnie lepiej. No i mamy 2019 rok i nowe wybory parlamentarne. 7.09.2019 został przedstawiony program wyborczy PIS: Plan Kaczyńskiego – polska wersja państwa dobrobytu !!! Program wyborczy: minimalna pensja na koniec 2020=3000 zł, a na koniec 2023=4000 zł, od 2021 14-tka dla emerytów, pełne dopłaty do 1 ha dla rolników, reforma sądownictwa będzie kontynuowana, fundusze: modernizacji szpitali, inwestycji dla szkół i 100 obwodnic, remonty 150 dworców kolejowych, ZUS liczony od dochodów firm, podstawa ryczałtu od dochodu a nie przychodu. Już niedługo dogonimy zachód, a krótko po tym Niemcy ! Morawiecki: Chcemy by Polska była najlepszym miejscem do życia w Europie !!! UE Komisarz Janusz Wojciechowski będzie z pewnością dbał o interesy polskich rolników. Niech rządzą dalej !!!
Lena2019.10.11 15:02
Proszę się cieszyć zdrowiem inaczej, by Pan śpiewał gdyby choroba w Pana domu zagościła. Czego osobiście nie życzę nawet najgorszemu wrogowi. W tym państwie jest to męka i tak już umęczonego człowieka chorobą. Życzę zdrowia.
Zyg2019.10.10 16:40
13 października wszyscy idziemy głosować na PIS, ponieważ nie chcemy LGBT!!! Nie zgadzamy się na małżeństwa homoseksualne!!! Nie zgadzamy się na adopcję dzieci przez pary homoseksualne!!! Nie chcemy muzułmanów w naszym Kraju!!! Nie chcemy seksedukatorów w szkołach naszych dzieci!!! Nie chcemy podatku katastralnego!!! Nie chcemy podziału Polski na federacje, co w rezultacie doprpwadziloby do IV rozbioru i calkowitego podziału Polski miedzy szwabow i ruskich!!! Nie chcemy euro w Polsce!!! Nie chcemy odebrania nam wszystkiego, co dostaliśmy od obecnego rządu. Nie chcemy tyrac do usr.anej śmierci bez szans na emeryturę, do której nie dożyjemy!!! Nie chcemy niszczenia naszej Wiary, Tradycji i Kultury!!! Dlatego wszyscy głosujemy na PIS!!! Głosujemy na PIS, ponieważ mamy Pana Boga w sercach, a jeśli Pan Bóg z nami, któż przeciwko nam!!! W historii zawsze, gdy Naród krzyczał, chcemy wolności, zawsze tę wolność otrzymywał. Musimy o nią zawalczyć 13 października i raz na zawsze zniszczyć czerwoną zarazę. Tu jest Polska!!! KATOLICKA I WIERNA PANU BOGU NA WIEKI!!!
Konfederata2019.10.10 16:39
Właśnie twój głos może być decydujący by PIS uzyskało 276 mandatów i mogło postawić przed TS byłych premierów i ministrów z PO !!!
Moly2019.10.10 19:21
Dokladnie!
Iza2019.10.10 16:38
Pomóżcie mi zrozumieć przeciwników PiS. Narzekają na zaoferowaną im najniższą pensję która obecnie jest wyższa o kilkaset pln niż gdy rzadziła PO. Biorą 500+ na każde dziecko wyprawki , bezrefleksyjnie tęsknią do czasów gdy państwo było rozkradane w kazdej dziedzinie , rekami tych którzy mieli zapewniać nam wzrost gospodarczy , lecz dbali tylko o wzrost naszego zadłużenia . Płaciliśmy naszą składkę do UE jednocześnie nie wykorzystując naleznych nam funduszy. Skundlone elyty bez wartości chodziły na postronku niemieckich panów . Budowane były autostrady które trzeba juz teraz poprawiac , jest to znamienne gdyż nie śniło im się że jest w Polsce mozliwy taki wzrost gospodarczy . Widocznie miały one zapewnić tylko bezpieczny przejazd cystern z lewym paliwem . Szacun dla panów z Sowy i przyjaciół , za trafne okreslenie ich wizji Polski " h..j , du.pa i kamieni kupa " . Polecam też inne okreslenia ich metod gospodarczych np. po nas tylko potop, zostaną po nas tylko zgliszcza , rozdziobią nas kruki i wrony itp. , itd. W państwowych mediach brylują dziennikarze o lewackich poglądach vide man . Opozycja idzie do wyborów bez programu , bo nie można nazwac programem negowanie programu przeciwników i ma jeszcze poparcie 40% społeczeństwa . Jak to nazwać jesli nie zbiorową amnezją , paranoja , schizofrenią . Ulegaja obłednej retoryce tvn i gazety koszernej w bezrefleksyjny sposób . Gryzą rękę która podaje im pomoc , plują na światełko w tunelu które ukazało się wielu osobom bez perspektyw . Zmień pracę i weź kredyt , to były rady człowieka który bezczelnie połakomił sie na dobro społeczne (żyrandol i sokowirówkę ) Ten rząd pokazał jak można pracować , jak można dbać o społeczeństwo każdym aspekcie . Dodatkowe emerytury , zwiększane wydatki na cele społeczne , zmniejszane stawki podatkowe . Czego jeszcze chcecie przeciwnicy PiS-u . Powrotu polityki na kolanach , gazu z Rosji ? tego chcecie ? PiS pokazał że nie ma pobłażania nawet dla swoich , nie ma świetych krów . Czego jeszcze chcecie ? Pozdrawiam i miłej niedzieli wszystkim .
ciekawy2019.10.10 18:41
Ty od dziecka taki debilny ?
Lena2019.10.10 19:51
Jako osoba przewlekle chora chciałabym nie czekać tygodniami, ba miesiącami na wizytę u specjalisty, a także, by pobyt w szpitalu nie przyprawiał o zgrozę. By moje chore dziecko nie musiało do najbliższego specjalisty jeździć 200 km. A propos na wybory nie idę ani ja, ani moja rodzina, która w ostatnich wyborach głosowałam na PIS. Dla mnie i mojej rodziny ta partia nie zrobiła prawie nic. A jeśli chodzi o 500 + zwyczajnie czuję się oszukana.
Laura2019.10.10 21:14
Jesteś zwykłym trolem nigdy nie głosowałas na PIS
Lena2019.10.11 14:55
GŁOSOWAŁA I NIE JESTEM ŻADNYM TROLEM
Polak2019.10.11 4:54
- pensje są warte mniej niż 2/3 tego co za PO, ponieważ PiS w ramach niszczenia Polski nakręca inflację. - Polska jest rozkradana przez PiS w tak olbrzymim stopniu, że już nawet Ziobro musiał przyznać że pisowcy przez miesiąc kradną więcej niż PO przez 8 lat. - deweloper i bratobójca Jarosław K. stwierdza publicznie że z list Pis starują wyłącznie złodzieje i pedofile, a tak określeni kandydaci tylko mu przytakują. I to nie wystarcza żeby wyborcy PiS zrozumieli że głosowanie na ten bolszewicki twór Rosji jest zbiorową amnezją , paranoja , schizofrenią?
Topek2019.10.10 16:38
Jeszcze raz podejmujemy próbę nawrócenia tej grupy lewaków na wiarę katolicką, chociaż zdajemy sobie sprawę, że będzie to bardzo trudne ! Myślę jednak, że nie będą chcieli być podobni do krów ateistek w mojej oborze. Wyczyścimy wasze nozdrza do tego stopnia, że minie wam nawet alergia do sierści kota Kaczyńskiego, a PIS będziecie nosić na rękach i chwalić go przy wszystkich okazjach. Będziemy wam pokazywać przykład z Tczewa, gdzie lokalny członek PO nagrał warszawskiego gangstera Neumanna, bo już miał dość tych debili, kłamców, złodziei i zdrajców, bo żygał na samą składnię liter PO. Źyczę wam wszystkim ojszczynogom powodzenia w nauce ! jak będziecie powtarzać za mną prawdę oczywistą, to będziecie robić to samo co kot, którego wychowały psy. Ten kot zaczął szczekać i razem z nimi atakuje inne koty.
KKK2019.10.10 16:37
Polityka to służba ojczyźnie i narodowi mówi Jarosław Kaczyński ! Dzisiej gwarantem takiej służby jest jedynie Prawo i Sprawiedliwość. Kaczyński mówi prawdę – trzeba wymienić lewackie pseudo-elity ! Prawdziwa scena polityki powinna dopiero powstać na gruncie reformy prawa, w tym prawa konstytucyjnego, reformy państwa i urzędów państwowych. Również poprzez stworzenie wymagalności wobec aspirujących do polityki, wymagalności prawnej, określającej ściśle kto może być urzędnikiem państwowym, prawnikiem i politykiem.
Marcin №2019.10.10 16:36
Świadomy swych praw oraz obowiązków Obywatel, żadnych reklam nie potrzebuje... żadnych, od nikogo i niczego, dlaczego? Bowiem życie go nauczyło, że pośród polityków może wybrac tylko mniejsze zło, od tego większego ;) Mamy 5 komitetów, może to zbyt mała reprezentacja wszystkich grup społecznych, lecz... cztery z tych reprezentacji głosza populizm socjalistyczny, nie bacząc na przyszłe skutki swoich działań, rozdawnictwo bez konsekwencji Nie będzie pózniej "zmień pracę, weź kredyt" Nie będę promował tutaj Konfederacji, na którą stawiam... zresztą, zawsze stawiam outsiders bedacych w opozycji do systemu, i bandy czworga z Magdalenki Tak tez było z Kukizem, którego popierałem z całych sił, tak w parlamentarnych, jak i prezydenckich... wyszło jak zawsze to samo ;) Polska i jej łże elyty Jedni stawiaja na Niemcy, drudzy spoglądaja na hamburgery z przystawką żydowską (stawiam, że to zydzi kręca raczej jankiesami, nie na odwrót ) Ja wiem jedno, zawsze będę na przekór wiadomym siłom które Polskę jedynie wyzymają jak cytrynę czyniąc ja wasalem swoich smierdzacych interesów, nic wiecej Polska ma zawsze honor bronić innych za cenę własnej krwi nie bacząc na koszta... zresztą jak powiedział poeta "Polska jest jak burdel, drzwi otwiera każdemu" Nie warto nadstawiać sie każdemu, by każdemu nieba uchylić, mamy z każdym robic dobre interesy, które każdemu mają zapewnić zysk, a nie tylko jednej stronie , w myśl... może nam sie to Kiedyś opłaci ;) Opłacać ma się od razu przy dilu, a nie jak Bóg da... bo tak od zawsze Polska była zarządzana, czego skutki widzimy od prawie zawsze Nie układziki, a twarde interesy, nie przyjaciele, a dile... bo polityka nie ma friendów, polityka ma dorazne interesy, które jak zawieje wiatr, to się zmienia... nie szukajcie w polityce Honoru, to abstrakcja dla poetów ;) Konfederacja ma Mikkego... PO ma Schetynę... PiS ma Kaczyńskiego... SLD ma Czarzastego, a PSL ma Kosiniaka-Kamysza ... tych wybieracie, wybierzcie mądrze, o Wy świadomi swoich praw i obowiązków wyborcy ;P Co by nie było... idzcie na wybory... nawet gdy nie interesujecie sie polityką, polityka interesuje się Wami ;D
Onegdaj2019.10.10 16:34
Będę głosował na Prawo i Sprawiedliwość. Dlaczego? Bo chcę złamać kark PSL-owi, Lwicy (SLD, Wiosna,Razem), Platformie Obywatelskiej (POKO) Teraz trzeba złamać całkowicie kark temu instytucjonalnemu PRL-owi, który tu jeszcze tkwi.
man.of.Stagira2019.10.10 16:08
Mówili, żeśmy stumanieni Nie wierząc w to, że chcieć to móc! Lecz trwaliśmy osamotnieni A z nami był nasz drogi wódz! . Alleluja i Do Przodu!
Sebastian Lorenc2019.10.10 16:28
"Znałem robotnika, był niepiśmienny nie umiał nawet ABC ale słyszał, co mówił Jarosław i teraz wszystko wie"
Marcin №2019.10.10 16:53
Ja jestem ciekaw na kogo zagłosuje Aga ;P Bo z wiadomych przyczyn na złego Jarosława, na którego pluje z całych sił, swoich wątłych płuc... to widać ;) Ale zostaje tylko czworo, a zatem Szatana Korwina, zjadajacego dzieci?! Kamysza, który pójdzie z każdym, nawet za złotówkę ?! Czarzastego, który trzyma władzę?! Schetyna_Kidawa ;) .... ilość abberacji tej partii firmy, robi robotę ;P Jesteś świadoma praw i obowiązków swojej Ojczyzny, wybierz dobrze... pamietaj że miedzy tabletką niebieską a czerwoną jest naprawde duża róznica ;)
Don Pedro2019.10.10 19:44
Lecz się na nogi, bo na głowę już dawno za późno - tatuś musiał cię często po niej bić. Dlatego jesteś taka głupia czy to genetyczne w twoim przypadku?
Ciemnota to kupi2019.10.10 15:56
A te dzieci wiedza ze one będą spłacać pisie długi? Ze tatuś z mamusia nie robią bo kasa no wode idzie ale jeszcze ich dzieci będą jak w Wenezueli glodowac
Jack Em2019.10.10 16:42
Typowy komentarz debila !
prawda w oczy kole?2019.10.10 18:40
Masz rację tylko to do ciebiwe się odnosi w 100%
eRKa2019.10.10 19:33
8 lat NIE-rządu PO i PSL i sprzedaż ~80% czas-media Niemcom do ogłupiania i poniżania Polaków doprowadziło właśnie do takich miernot intelektualnych, którym wszystko jedno, czy są upaprane w gównie, czy są obok niego, a Ty jesteś tego przykładem. Więc powtórzę, że uczyć się trzeba, ale od ludzi mądrych i uczciwych, lecz nie za wszelką cenę od ludzi złych i przeżartych duchem samounicestwienia. Pojmujesz, a jak nie,to użyj rozumku.
Tomasz2019.10.10 22:43
Lechu Keller , przestań sie wygłupiać z tymi nickami ! A coś ty nagle zrobił sie taki miłosierny względem dzieci? Martwisz się że będa głodować? Spoko ! Nie będa ! Ty i tak im nie dałbyś jeść ! Ot, znalazł się obrońca uciśnionych!? Zapomniałeś co z dziećmi wyprawiałeś? To co ?Pedałowanie lepsze dla nich?
Do kretynka2019.10.11 6:46
PO zadłużyło Polskę na 500 miliardów zł, a przy tym skradło z kont OFE 151 miliardów zł i 260 miliardów zł wraz ze złodziejami VAT, więc nie nadymaj się kretynku. Polacy co rocznie spłacają 30 miliardów złotych od zadłużenia zaciągniętego przez PO.