02.12.19, 13:35Screenshot Twitter - imam of peace

,,Imam pokoju'' zachwycony Polską. ,,Nie są rasistami. Są mądrzy''

Zaskakujący wpis pojawił się na twitterze kontrowersyjnego dla wielu wyznawców islamu „Imama pokoju”. Mohamad Tawhidi zachwyca się w nim nad sytuacją w naszym kraju.

We wspomnianym wpisie czytamy:

Zdjęcie zrobione w tym roku w Warszawie, Polska. Bez dżihadu, bez nonsensu, bezpieczna Polska”.

Dalej poinformował, że w trakcie wizyty w Polsce nie potrzebował ochroniarzy i mógł spokojnie spacerować. Dodał także:

Spróbuj zadrzeć z ich służbami bezpieczeństwa, a nie będziesz potrzebował policji, lecz karetki pogotowia”.

To niejedyny wpis „Imama pokoju” na temat Polski. 30 listopada podsumował:

Atak nożownika w Londynie, 2 ofiary śmiertelne, trzy osoby ranne.

Atak nożownika w Holandii, 3 osoby małoletnie zostały ranne.

Strzały w Sztokholmie, 2 osoby ranne.

W Polsce – nic poza pokojem.

Oni nie są rasistami, są mądrzy”.

Mohamed Tawhidi w kręgach radykalnych muzułmanów jest uznawany za postać kontrowersyjną. Domaga się między innymi zakazania niektórych tekstów islamskich, jak księgi Sahih al-Buhari, która jego zdaniem wykorzystywana jest jako ideologiczne przyzwolenie dla terroryzmu.

dam/dorzeczy.pl,twitter

Komentarze

nobilis2019.12.8 18:32
Wierzący powinni się bronić przed tyranią niewierzących.
romek602019.12.7 20:29
To madre co mowi. Dodac jeszcze musial ze Polacy dobrze robili wydalajac Zydow z Polski po II WS. Teraz mielibysmy jeszcze wiekszy balagan gdybysmy tego nie zrobili. Postroili sie w piorka Geremki,Mazowieckie, Kwasniewskie, Michniki HGW udajac ze chca dla Polski jak najlepiej.
g\303\263ral \305\274ywiecki2019.12.5 10:11
No proszę, imam mądrzejszy od papieża...
grimm2019.12.3 10:05
Facet ma w jednym rację - Polacy są mądrzy i wpisy o tym świadczą. Nie dadzą się uśpić. Są czujni. Są waleczni. Problem tylko z rządzącymi, mam wrażenie, że to oni śpią -(choćby słuzby specjalne w sprawie Banasia, a to mniejszy problem niż migranci, muzułmanie, imamowie i żydzi). Obowiązuje zasada ograniczonego zaufania, a wobec obcych nie chrześcijan zasada braku zaufania.
kapral z obstawy2019.12.3 1:31
Oni szanują przeciwników którzy wierzą w Boga. Wiem coś o tym. Jak bylem w krajach muzułmańskich zawsze deklarowałem ze jestem wierzącym w Boga katolikiem. Robiło to wrażenie.
2019.12.2 22:39
Fajne to jest. Wypowiadają się frondo-turbo-katolskie taliby, które w życiu nie wyjechały poza swój powiat.:) Urocze
taro2019.12.2 23:56
parszywa gnido, kazdego roku przebywam poza granicami naszego kraju przez kilka miesiecy i to od kilkudziesieciu lat, a wiec pasozycie nie plec bzdur.
dalila2019.12.7 15:50
Piotrze ja mieszkam na stale we francj w paryzu i pracuje z muzlumaninami na codzien...i nie czuje sie zacofanym katolickim pisiorem tym bardziej popieram Pis widzac ci tu sie dzieje za granica...ale niestety jeszcze malo rozumiecie ich wiare i ideologie polityczna.. pozdrawiam
ewik2019.12.2 22:07
I oto chodzi po woli, po woli coraz więcej muzułmanów widać w Polsce. A potem 1..2..3.. meczet i inny imam, który powie, co innego mniej przyjaznego i się zaczną kłopoty..
Peter2019.12.2 21:22
Dziwne , ale jeżeli wie ,że jesteśmy w wiekszości chrześcijanami i nie czuje do nas nienawiści, to nawet byłby nam w jakiś sposób bliski. Pod warunkiem jednak, że swoje zasady praktykuje w swoim kraju, a my swoje zasady w swoim.
anonim2019.12.2 20:58
TAK POLACY TO MĄDRY NARÓD - DZIĘKI BOGU WYBRALIŚMY MĄDRE WŁADZE PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI ! - MARYJO KRÓLOWO POLSKI CHROŃ POLSKĘ !
grimm2019.12.3 10:09
PIS ściąga obcych kulturowo. Rozdaje paszporty na prawo i lewo. Do Gdańska zostają sciągnięci etiopczycy. Nie radzę tak ortodoksyjnie wyznawać pis. Propaganda przykrywa fakty
Konfederata2019.12.2 20:00
DZIĘKI PIS I KONFEDERACJI IDEOLOGIA KTÓRĄ PROPAGUJĄ ISLAMIŚCI BĘDZIE CZYMŚ ZWYCZAJNYM DLA POLAKÓW, PRZEZ CO BĘDZIE ICH CORAZ WIĘCEJ ŚCIĄGAĆ. Wiadomo, do waszych małych wsi raczej nie przyjadą, ale zaczną kupować całe osiedla w wielkich miastach i fundować szkoły islamskie i meczety.
bogdanus2019.12.2 19:36
Nie można tego powiedzieć o opozycji że są mądrzy.
Jestem z Białegostoku2019.12.2 18:15
Jak to mówią. Kochajmy się jak bracia, a liczmy się jak Żydzi. Muzułmanie są gorsi jak Żydzi. Oni mają według Koranu prawo i OBOWIĄZEK tak postępować aby oszukać chrześcijan. Nie śpijcie chrześcijanie.
Barnaba2019.12.3 0:18
W czym sie roznia od zydow? to tez semici.
ANNA2019.12.2 17:34
Falszywy miod nie wierze mu .
72019.12.2 17:10
byle os... pochwali Polskę a frondel się podnieca.Czemu jesteście tacy zakompleksieni?
Anita2019.12.2 16:08
Ja mu tam też nie ufam. Nie chciałabym tu w Polsce, aby po ulicach chodziły hordy młodych rozjuszonych arabów. To byłoby okropne. Strach by było chodzic po ulicach.
nn2019.12.3 15:53
ja nie jestem rasistą ale co do czystej krwi arabskiej to akceptuje jedynie konie!!!
taro2019.12.2 15:40
przekazal swoim kolesiom dane geograficzne i haslo - ,,Polska bez dżihadu,, aby wreszcie zjawili sie w naszym kraju.
Krzysz2019.12.2 15:36
Patrząc na powyższe komentarze można powiedzieć jedno. Myli się jednak ten Imam mysląć, że nie ma rasizmu w Polsce. Oj jest. I ten jad, w którym podejrzewa się go o najgorsze intencje jest dowodem.
Polka2019.12.7 13:01
to nie jest czlowieku pomylka !! dla nich niestety jestesmy niewiernymi a co z tym sie wiaze ?, kazdy chwyt nawte ten nie uczcciwy jest dozwolony!!! mieszkam we francji i i pracuje z nimi i ci powiem ze nieststy nie mozna im ufac...chyba tylko jak juz przejdziesz na Islam Ps ..czujnosc to nie jest jak môwisz rasizm poczytaj sobie co to jest rasizm
Polka2019.12.7 13:03
pojedz do ich kraju to sie przekonasz co to jest rasizm nie wolno nam byc niwnym w ime paru komplementôw glupota jest nie byc czujnym!!! slownik sie klania krzysz...i zrozumiesz co to jest rasizm
Krzysz2019.12.10 14:19
Podejrzewanie Araba o to, że jest kłamcą, mafiozą i chce oszukać w celu wprowadzenia prześladowań nie jest rasizmem? A słyszałaś o rasizmie religijnym, nietolerancji religijnej? To tak jak podejrzewanie Żyda, że Cię oszuka na pieniądze. To ma być czujność czy rasizm? Ktoś może powiedzieć, że on to jest czujny i pilnuje swojego samochodu, bo w okolicy mieszkają Polacy. To niby nie rasizm? Mieszkałem w Dubaju, robiłem tam biznesy z różnymi Arabami i mogę stwierdzić, że ufać im mogę na tym samym poziomie co Polakom. Zawsze się znajdzie jakiś cwaniak. No i nie każdy Arab jest fanatykiem religijnym jak i nie każdy Słowianin jest katolibem.
rebeliant2019.12.2 15:36
"W Polsce – nic poza pokojem. Oni nie są rasistami, są mądrzy" no i co Polacy mają zatańcować oberasa i czekać aż imam poklepie ich po głowie ? - aby tak dalej ? Przecież on was podjudza do wiary w kłamstwo. Jest bowiem inaczej, a no tak, że my musimy szykować się do wojny, do uzbrojenia się w zdolność dokonywania odwetów i prowadzenia walk. Jest bowiem tak, że Polacy powinni stworzyć listę przestępstw realnych, zaś próby skazywania za "rasizm"/"faszyzm" traktować jako atak na naszą narodowość, etniczność. Oskarżenia o "rasizm"/"faszyzm" to dykta zasłaniająca atak na naszą etniczność, jest to bandyckie odwrócenie roli napastnika i ofiary.
rebeliant2019.12.2 15:26
Gdy mafiozo muzułmański nas zachwala to ja już wiem co on tak na prawdę ma w swojej głowie w stosunku do Polski. Dziś zasileniem w fundusze dla zorganizowanych grup przestępczych prześladujących za "rasizm", "faszyzm" i inne urojenia pochodzą z obcych brutalnych cywilizacji. Kanałem realizującym to prześladowanie są elity europejskie w tym i nasze - dlaczego elity ? A no dlatego bo to są ludzie oderwani od rzeczywistości, którzy za nic nie dadzą się oderwać od wygód i pluszowego świata. To co wychodzi z tych elit urzędniczych nie wychodzi od nich samy, ale pochodzi od tyranów zarządzających swoimi potwornymi cywilizacjami. Brutalne cywilizacje napierają na nas, a my dawajmy się oszukiwać na święty spokój i nazizm. Bo spokoju dla waszych dzieci nie będzie - obce nacje będą je gnoić bez granic. "Rasizm" "nazizm" "faszyzm" - to są hasła prześladujące białych ludzi sztucznie usankcjonowane (wykreowane na propagandzie). Biali ludzie są najbardziej prześladowaną grupą etniczną. O tym też świadczy to gdzie mieszkamy - na północy, czyli tam gdzie jest zimno, bo nie było dla nas miejsca gdzie indziej. To ciemnoskórzy są rasistami, a naszym zadaniem jest wyrzynać napastników. Albo my albo oni. Jeśli oni, to lepiej zaduście własne dzieci, bo nie będzie dla nich przyszłości.
Prawda2019.12.3 1:26
Czy Ty wiesz, że to, co napisałeś, pokazuje, że powołujesz się na Boga, a szatana masz w sercu? I czy zdajesz sobie sprawę, że nawoływanie do mordowania innych jest karalne przepisami Kodeksu Karnego?
rebeliant2019.12.3 1:47
To niech tek kodeks wymierzy kary wszelkim przedstawicielom nawołującym do mordowania białych ludzi - począwszy od lewackich treserów obarczających "rasizmem"/"faszyzmem" białych ludzi od małego skończywszy na deklarujących gotowość do zorganizowanego napadania na białych z zabójstwami włącznie. Wyrzynanie napastników nie jest mordowaniem... bo napastnik odpowiada za skutki obrony. Możesz się podetrzeć kodeksem karnym pajacu (zwłaszcza, że świat rządzi się kodeksem bandyckim).
Matka Polka2019.12.2 15:07
Taki z niego immam pokoju, a ze mnie gołębica. Kłamie, łże, chce uśpić czujność. Wchodzimy w kolejna fazę tej wojny. ABW produkuje filmy instruktażowe co zrobić w razie ataku terrorystycznego. Przypadkowo?
rebeliant2019.12.3 11:26
Nie podoba mi się ten film instruktażowy, gdyż nie ma na nim pokazanego słusznego odwetu na ludności, która się solidaryzuje ze swoimi bojownikami, która się solidaryzuje przeciwko nam i naszym dzieciom.
Beata Anna Maria2019.12.2 15:03
Wybrał najtrudniejszy do wychwycenia sposób na uśpienie czujności i rozmiękczenie przeciwnika-niewiernych - pochwalił -zrobił krok w tył po to aby wprowadzić konia trojańskiego i zrobić dwa kroki do przodu . Nie wierzę w dobre intencje w przypadku islamu nawet jak ktoś jest pokojem z nazwy dla złowrogich interesów islamu .
ada2019.12.2 14:53
I tak mu nie ufam. Wlezą pokojowo, rozmnożą się jak króliki i ustanowią własne prawa, w tym szariat. Teraz tylko budują meczety (nie powinno być na nie zgody) i pchają się niby pokojowo. Dlaczego ich pobratymcy są tak ciemni? Dlaczego ich rządzący nie dbają o własne społeczeństwo? Bo tak im wygodnie. W razie problemów - wypuszczą hałastrę na Europę.
Mirek2019.12.2 14:49
To co napisał imam to święta prawda . Stało się tak dlatego że PiS odsunął Ryżego i jego złodziei od władzy . Gdyby dalej rządziła Patologia Obywatelska i ZSL to mielibyśmy ze 100 albo i 200 tysięcy muzułmanów w w Polsce a głównie w Warszawie i byłoby podobnie jak na Zachodzie .
Bebik2019.12.2 13:54
Co za brednie.
man.of.Stagira2019.12.2 13:53
i o TO chodzi, i o TO chodzi - zero rasizmu i ś w i ę t y religijny spokój jedyni fanatycy w Europie dzisiaj to LGBT+UB, po stronie tzw. 'racjonalistów'
Dominos2019.12.2 14:28
Kiedy wkoncu homofobia w Polsce bedzie karana? Za takie komentarze w normalnym kraju mialbys juz wiezienie.
Cool2019.12.2 14:44
Właśnie potwierdziłeś opinię "man.of.Stagra" ... ... Diękujemy!!! :-))
Michał Jan2019.12.2 15:22
Koleś najwyraźniej tęskni za "ruskim kwadratem 6 na 9" - 9 lat za opowiadanie, 6 za słuchanie.
stan2019.12.2 14:46
Masz normalny kraj - Francję, Anglię, Holandię, Szwecję. Wybór duży. Tu mamy Polskę i wolność słowa.
Jacek 2019.12.2 17:27
Myli ci się homofobia z szowinizmem, fobia to lęk, a my się sodomitów nie boimy, tylko brzydzimy tego co robią, a to różnica. Natomiast w Polsce nie ma ani homofobi ani szowinizmu, gdyż gdyby był, to siedziałbyś w kiciu albo w konspiracji zapinał się z 'partnerem' na chacie, a nie łaził z gołym tyłkiem po mieście wszem i wobec ogłaszając ze lubisz se gline mieszać w d...
B522019.12.2 17:45
twoja sprawa gdzie wciskasz swój napletek kogo to obchodzi ale ty na to jeszcze chcesz mieć prawo no bez jaj
JD"A2019.12.2 19:32
Prawda boli i najczęściej nie chce się jej zobaczyć bo tak się opłaci , niestety to dobrze nie świadczy o człowieku
taro2019.12.2 19:50
a wedlug ciebie,jaki to jest ,,normalny,, kraj?