07.03.19, 09:29

Jakubiak o Żydach: teraz wmawiają Polakom mordowanie, a kiedyś ich pobratymcy organizowali mordy sądowe

W rozmowie z Andrzejem Stankiewiczem - gospodarzem programu "Onet Opinie", poseł Marek Jakubiak mówił na temat problemów w relacjach polsko - żydowskich.

Pierwszym z nich jest – jak powiedział Jakubiak – wciąż  „prowadzona [przez środowiska żydowskie] akcja, starająca się mówić, że Polacy, jako większość, brali czynny udział w mordowaniu Żydów w Polsce. W oczywisty sposób jest to usiłowanie budowania odpowiedzialności zbiorowej.” Poseł dodał jeszcze: „Nie wiem, komu to jest potrzebne, żeby ciągle podgrzewać ten temat. Natomiast gdy słyszę, że Polacy są współodpowiedzialni za Holokaust i całe zło II wojny światowej, to odpowiadam, że Polacy mieli swój własny Holokaust. W czasie II wojny zginęło sześć milionów polskich obywateli, w tym trzy miliony żydowskiego pochodzenia”.

Drugim problemem poruszonym przez parlamentarzystę, było nie zwracanie przez opinię publiczną uwagi na żydowskie pochodzenie wielu przedstawicieli komunistycznych organów bezpieczeństwa państwa komunistyczego, którzy uczestniczyli w mordach sądowych na liderach polskiego państwa podziemnego

erl/onet.

Komentarze

jacek2019.03.7 15:27
Ciekawe, jakie ma pochodzenie poseł Marek Jakubiak może by zrobił sobie test dna? Może się okazać, ze Polak z niego jak z tych komunistów żydowskiego pochodzenia??, a może jak armia sowiecka przechodziła i gwałcili polskie kobiety, to ... kto wie :))
Jozin z Bazin2019.03.7 10:23
Żydzi sobie gola strzelili, wielu Polaków zawsze patrzyło na nich normalnie, ale to się już skończyło i nie wróci, jestem tego przykładem. Ta ich nagonka sprawiła że zacząłem dociekać prawdy czytając historię i powiem takiemu nieukowi grosowi (celowy zapis nazwiska z małej litery) że pieprzy jak mały Icek na zagonie durnoty i czekam aż ktoś zbierze te jego wypociny i założy mu sprawę w sądzie i temu pseudo profesorkowi co go wspiera, dwa polakożercy.
Beno2019.03.7 10:06
Pan Jakubiak ma całkowitą rację. trzeba jak najwięcej mówić i pisać o historycznych faktach - daty i nazwiska - udział Zydów w mordowaniu i prześladowaniu Polaków za czasów PRL, a jest ich setki a może i tysiące. Chciałbym poznać te wszystkie nazwiska prześladowców.
Andrzej Malik2019.03.7 10:04
No i Żydzi zabili Jezusa, to fakt autentyczny. I dzieci na macę przerabiali.
Beno2019.03.7 10:08
Uważaj, aby i tobie nie zrobili krzywdy.
Andrzej Malik2019.03.7 17:44
Stary już jestem, maca ze mnie będzie miała za dużo cholesterolu
Jozin z Bazin2019.03.7 10:17
Malik, masz rację, to nie sarkazm :D ale prawda.