30.08.20, 19:10

Jan Bodakowski: Tyle ich obchodzi środowisko?! Oko.press i Krytyka Polityczna milczą ws. ,,Czajki''

Wczoraj prezydent Warszawy i nadzieja antyPiS Rafał Trzaskowski poinformował o kolejnej awarii w stołecznej oczyszczalni ścieków. W swoim wpisie Trzaskowski stwierdził; „Właśnie dowiedziałem się, że doszło do awarii rury przesyłowej do Czajki. Właściwe służby już zostały poinformowane. Na czas awarii uruchomiliśmy ozonowanie. Powołałem sztab kryzysowy – po posiedzeniu i pierwszych ustaleniach poinformujemy o skali problemu i dalszych działaniach”.

To identyczna awaria sprzed roku. Kolejny raz ścieki ze stolicy zalewa pół Polski. Mamy do czynienia z katastrofą ekologiczną. AntyPiS, lewica i pseudo liberałki mają usta pełne frazesów o potrzebie ochrony środowiska. Jednak takim deklaracjom przeczy to, że znane antyPiSowskie media milczą na temat awarii.

Na sztandarowym portalu antyPiSu „Oko Press” w okolicach 9.45 po 18 godzinach od ogłoszenia przez Trzaskowskiego o awarii nie było ani słowa o tej katastrofie ekologicznej. W momencie publikacji tego tekstu nadal próżno szukać tam informacji o „Czajce”. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal! Informowanie o skandalicznej katastrofie ekologicznej, za którą odpowiada Trzaskowski, widać jest zdaniem antyPiSowskich mediów niedopuszczalne, bo może narazić antyPiS na utratę poparcia, a walka z PiS jest ważniejsza od informowania.

Na „Oko Press” czytelnicy nie znajdą informacji o katastrofie ekologicznej, za którą odpowiada Trzaskowski. Są za to informacje takie jak: „Kenosha Policja strzela do czarnego mężczyzny na oczach dzieci, puszcza wolno białego mężczyznę z bronią”, „Śmierć na raty. Radiowa Trójka ostatecznie złożona przez PiS do grobu”, „Rok szkolny zaczniemy od rozmów o pandemii. Dzieci będą współtworzyć procedury”, „Marsz Równości w Krakowie: »Zbyszku, już przegrałeś«. Byli też kontrmanifestanci [RELACJA]”, „10 tysięcy kobiet uczestniczy w wielkim marszu w Mińsku. Bezprecedensowy atak na media [RELACJA]”, „Szydło broni swojej deficytowej kopalni »Brzeszcze«. Miliard strat w czarnej dziurze PiS”, „Politycy opozycji zostali w tyle, za wyborcami”, „Dlaczego Schmidt-Rodziewicz nie traktuje ludzi równo? Zapatrzenie w Wielką Osobę i 5 innych powodów”, „Prewencyjna konfiskata majątku. Planów Ziobry bać się mogą nawet uczciwi przedsiębiorcy”.

O ściekach w Wiśle nie ma też ani słowa na wspieranej przez Sorosa „Krytyce Politycznej”. Choć portal ten ekscytuje się rzekomą katastrofą klimatyczną czy promuje weganizm, przeciwstawiając się hodowli zwierząt na mięso.

Na Krytyce Politycznej zamiast o kolejnej katastrofie ekologicznej, za którą odpowiada Trzaskowski, można przeczytać takie teksty jak: „Świat byłby lepszym miejscem, bez tylu pięknych ciał. Czym jest ciałopozytywność? Dlaczego jej potrzebujemy? O tym rozmawiamy z Kayą Szulczewską”, „Brunatność nie »wkradła się do domu Chopina«, ona zawsze tu była. To jej dom i ma do niego klucze”, „Agentka CIA przyznaje, że wojna z narkotykami to porażka. Nowy serial dokumentalny Netflixa „Narkobiznes” to na szczęście nie antynarkotykowa propaganda”, „W 2018 roku, mimo wzrostu wiedzy o zmianach klimatu spowodowanych przez człowieka, wytworzyliśmy więcej gazów cieplarnianych niż kiedykolwiek wcześniej”, „Brzozowski pisał z goryczą, że bycie Polakiem jest nieszczęściem”, „Biskup Jędraszewski, czyli »zaraza gorsza od cholery i bolszewizmu« w Komisji Wspólnej Rządu i Episkopatu”, „Przeczytaliśmy projekt #StopLGBT od Godek, żebyście wy nie musieli. Najgorsze w nim jest to, że powstał”.

Moim zdaniem to jak media antyPiS i lewicy nie informują o katastrofie ekologicznej, za którą odpowiedzialny jest Trzaskowski, wpisuje się w syndrom bańki medialnej wykreowanej przez lewicowe i pseudoliberalne media w naszym kraju, która odpowiada za to, że odbiorcy tych mediów nie zadają sobie sprawy z faktów.

We wrześniu 2019 na lewicowym portalu „Krytyka Polityczna” redakcja portalu w artykule „Co wiemy o wyborcach najważniejszych partii” omówiła raport „Polityczny cynizm Polaków” będący efektem „badań ankietowych i fokusowych prowadzonych w lipcu i sierpniu 2019 roku przez Przemysława Sadurę i Sławomira Sierakowskiego wśród wyborców najważniejszych partii politycznych w Polsce. Pod koniec raportu lewicowcy opisali, w jakiej bańce medialnej zamknięci są odbiorcy mediów antyPiS.

Co ciekawe, wyborcy PiS okazali się bardziej realistyczni i krytyczni wobec swojej partii niż wyborcy PO. Prezentowane na lewicowym portalu badania wykazały, że prawie 50% zwolenników PiS uważa media proPiS „za stronnicze, przy czym 16 procent uznaje za takowe wszystkie kanały telewizyjne; wyborcy PiS dużo częściej niż wyborcy PO deklarowali oglądanie programów informacyjnych różnych stacji, w tym Wydarzeń Polsatu oraz Faktów TVN. Z kolei zwolennicy opozycji są wyraźnie bardziej przywiązani do przekazu stacji TVN i znacznie rzadziej przyznawali się do czerpania informacji z różnych serwisów informacyjnych”.

Jan Bodakowski

Komentarze

Albert2020.08.31 13:31
Może po prostu w odróżnieniu od Bodakowskiego i całej sterty prawackich przygłupów lewackie media doskonale zdają sobie sprawę z tego, że awaria Czajki nie ma nic wspólnego z katastrofą ekologiczną. Bo tak się składa, że przy całym syfie, jaki płynie Wisłą, mniej więcej od Krakowa trochę dodatkowych ścieków niewiele zmienia w ogólnym stopniu zanieczyszczenia tej rzeki.
PiS2020.08.31 10:03
Może stosują się do zasady, że o zmarłych albo dobrze, albo wcale, a Lech Kaczyński nie żyje.
Szybka Randka2020.08.30 21:34
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.frircikvip.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
ebz - kolejna odsłona szajs arbajtera yebniętego2020.08.30 20:34
25/7/365 w govvnie i przy govvnie, nie tylko można dostać "ebz" ale najzwyklejszego pyerdolca. Przed krematorium też wami sonderkommando posprzątało.
ebz2020.08.30 20:23
Kiedyś w NRF Niemiec zapłacić musiał 5000 marek kary za wyrzucenie papierka na ulicę . W Polsce płaci 500 zł . mandatu za wyrzucenie całej ciężarówki śmieci do lasu . Dlatego W Niemczech było czysto i schludnie . Już tak nie jest , nastały inne rządy . U nas za czasów PRL nikt nie odważyłby się wywieźć śmieci do lasu , chociaż pojedyncze osobniki śmieciły . Kwestia kultury osobistej . Ale Niemcy to byli gospodarze a nie przelotne ptaki tak jak u nas . Teraz u nich się też pozmieniało . Za to u nas jest tragicznie . To tak mimochodem .
ebz - kolejna odsłona parcha yebniętego2020.08.30 20:15
A niby co takiego się stało Łukaszence ? Tylko Mińsk ma mieć stukrotnie przekroczone wszelkie normy govvna na ulicach ? To fekalia Putina . Mińsk nie tylko fekalia Putina ale przywiezione bez cła fekalia Polskich Panów , ale i tych z Kazachstanu i govvna tego żółtego Mao . Co tam Polskim Panom jakaś "białoruś' ? Syf Łukaszenka . Liczą się tylko tanie służące z raju Łukaszenka do sprzątania u Polskich Panów .
ebz2020.08.30 19:59
A niby co takiego się stało Warszawiakom ? Tylko Śląsk ma mieć stukrotnie przekroczone wszelkie normy ekologiczne ? Wy macie tylko fekalia . Śląsk ma toksyczne odpady z całego świata i reszty kraju . Co tam rządzącym ziemia ? Nie ich ojcowizna . Liczy się tylko władza i kabza pełna srebrników .
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.30 19:50
Znów wyszło nieudacznictwo rabina z synagogi Nożykdokootasa. Z przyzwyczajenia, do obrzezania wnuka Hartmana użył tępego sierpa. I wnuk jaj nie ma! Geny parcha Hatmana przepadły! Rabin jest tylko dobry do bawienia się kootaskiem niemowlaka.
Milczą również w kwestii Bodakowskiego ...2020.08.30 19:35
... i jego niechęci do podjęcia pracy.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.30 19:23
Znów wyszło nieudacznictwo Lecha Kałczyńskiego który był prezydentem warszawy. Kaczy miernota czego się nie dotknął to zaraz spyerdolił, zresztą tak jak PiS!
Po 11 ...2020.08.30 19:21
Zamiast poprawiać błędne decyzje Lecha Kaczyńskiego, budujemy centralny port megalomani. Zamiast budować kanalizację na wioskach przekopujemy aby pokazać palec Putinowi. Utoniemy w pisiowym gów....
"budujemy centralny "2020.08.30 19:45
My? Ty z 24 godzinnym dyżurem przy doopie zgreda... To dopiero megalomania.