12.05.16, 07:40

Jan Pietrzak dla Fronda.pl: Platformie i PSL proponuję wynieść się do Panamy, byle daleko od Polski.

Joanna Jaszczuk, Fronda.pl: Jak w ogóle można skomentować wynik dzisiejszego audytu ośmiu lat rządów PO-PSL? Z jednej strony wszyscy doskonale wiemy na przykład o aferze hazardowej, aferze podsłuchowej i wielu innych, niewyjaśnionych sprawach dotyczących katastrofy smoleńskiej, a jednak... To, czego można było się dowiedzieć, wciąż zaskakuje.

Jan Pietrzak: Te wszystkie wiadomości są porażające. Osobiście jakoś intuicyjnie wiedziałem o tym, co się działo przez te lata. Dobrze przyglądałem się tym rządom. Natomiast po formalnej, urzędowej kontroli wszystko wygląda zupełnie inaczej. Straty, jakie poniosła Polska przez rządy tych złodziei i oszustów są ogromne. Z trudem patrzyłem na te twarze byłych ministrów Platformy i PSL-u siedzących w Sejmie. Cała ta partia powinna albo odejść z polityki, albo utopić się w Wiśle. Ci ludzie zmarnowali osiem polskich lat. Z danych, które dziś ujawnili ministrowie wynika, że przez 8 lat rządziła nami przestępcza szajka. Jeszcze wcześniej, nie mając tych danych, przyglądając się temu, co robi ta władza, napisałem książkę, która została wydana pół roku temu. Był to zbiór felietonów ze wszystkich ośmiu lat rządów PO-PSL od 2007 do 2015 roku. Odkryłem nawet definicję na to towarzystwo: to ZOŁZY- Złodzieje, Oszuści, Łajdacy, Zdrajcy. Mam dziś pewną satysfakcję, że wiedziałem to z góry, choć jest to oczywiście coś innego, niż wyniki formalnej kontroli, które wykazały ich przekręty niszczące naszą gospodarkę, naszą przyszłość. To wszystko zrobiła właśnie koalicja Platformy z PSL. Dziś zarzucają PiS, że jest to przykrywka dla sobotniego marszu opozycji. A przecież sprawy dotyczące ośmiu lat fatalnych rządów, ukradzionych setek miliardów złotych to nie jest walka z jakimś marszem gówniarzy. To kpiny, jak rozsądny człowiek może w taki sposób się wypowiadać. Trzeba po prostu patrzeć na nich pod kątem przestępczym. Co prawda, są tutaj formalno-prawne zarzuty i nie każdego można osądzić, ale generalnie jest to grupa przestępcza, która uformowała się przez 8 lat i przez tyle samo niszczyła Polskę. Najdobitniejszym przykładem jest sytuacja Rosjanina, który zgłosił się do polskiej ambasady, żeby powiedzieć prawdę o Smoleńsku. Nasze władze wydały tego człowieka Federalnej Służbie Bezpieczeństwa, czyli skazali uczciwego człowieka na zatratę. To dobitnie pokazuje, że tamta władza służyła Rosji. Dzisiaj stało się jasne, że są to, powtórzę, Złodzieje, Oszuści, Łajdacy, Zdrajcy.

Mam nadzieję, że wszystkie media pokażą dzisiejsze wystąpienia w Sejmie, że napiszą o tym wszystkie portale i gazety, żeby tego nie ukrywać i nie kłamać, że jest to przykrywka dla marszu. Różnica jest taka, że marsz był jednorazowym wybuchem szaleństwa, a to była przestępcza działalność prowadzona przez 8 lat przeciwko Polsce.

 Władysław Frasyniuk ostatnio w TVN24 zapraszał na kolejny marsz. Dość wymowna data- 4 czerwca. Przewiduje, że uczestników będzie dwa razy więcej.

Złodzieje, którzy poczują się po tym audycie solidarni ze złodziejami i oszustami z PO, zapewne pójdą protestować, bo bronią swoich ukradzionych pieniędzy i swojego imienia. Na pewno można takich ludzi zwerbować, że 40 tys. takich ludzi się znajdzie, którzy bronią swojego złodziejskiego dobytku.

Dziś działacze KOD i posłowie PO czy Nowoczesnej bez końca krzyczą o dyktaturze, cenzurze, o tym, że min.. Ziobro i Błaszczak będą inwigilować obywateli, straszą min. Kamińskim. A dziś dowiadujemy się, że za czasów PO-PSL inwigilowano uczestników opozycyjnych manifestacji, nawet pro-liferów. Do grupy obrońców krzyża z Krakowskiego Przedmieścia wpuszczono z kolei prowokatora ABW.

Wielokrotnie pisałem, że na Krakowskim Przedmieściu pojawiali się prowokatorzy, tworzyli dobrze zorganizowaną grupę. Działała tam grupa prowokacyjna pod specjalnym patronatem prezydenta Komorowskiego. To oni podsycali napięcie, walkę z tymi ludźmi, a prezydent Komorowski osobiście pilnował, żeby codziennie była awantura, żeby nie dać Polakom godnie pożegnać ofiar katastrofy smoleńskiej, tylko robić z tego awanturę. To są typowe zachowania zdrajców. Cała ta frakcja powinna odejść z polityki, a najlepiej w ogóle wynieść się z Polski. Może niech pojadą do Panamy, bo pewnie mają tam w bankach pieniądze. Są niegodni miana Polaków. Platforma i PSL, won z Polski.