04.06.21, 08:15Fot. screenshot YouTube

Jarosław Kaczyński wesprze Ewę Leniart na finiszu kampanii w Rzeszowie

Jarosław Kaczyński uda się dzisiaj po południu do Rzeszowa, gdzie wesprze kandydatkę PiS Ewę Leniart w ostatnim tygodniu kampanii wyborczej. Kaczyński spotka się także z lokalnymi działaczami PiS w ramach przygotowań do zbliżającego się kongresu partii.

W Rzeszowie w dniu 13 czerwca odbędą się przedterminowe wybory prezydenckie w związku ze złożeniem mandatu przez dotychczasowego wieloletniego prezydenta Tadeusza Ferenca.

Kaczyński pojawi się w Rzeszowie w piątek po południu i wraz z ministrem infrastruktury Andrzejem Adamczykiem oraz Leniart zapowiedzą budowę Drogi Południowej w Rzeszowie.

Następnie Kaczyński spotka się z lokalnymi działaczami PiS. Spotkanie to ma być przygotowaniem przed mającym się odbyć w lipcu kongresem statutowo-wyborczym, na którym zostaną wybrane nowe władze partii.

Oprócz Ewy Leniart popieranej przez PiS i NSZZ Solidarność w wyborach w Rzeszowie kandydują Marcin Warchoł z Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry, Konrad Fijołek popierany przez PO, PSL, Lewicą i Polskę 2050 oraz Grzegorz Braun z Konfederacji.

jkg/tvp info

Komentarze

Filip2021.06.4 17:31
Politycy z PiS-u doprowadzili do wybudowania bloku C elektrowni w Ostrołęce za 1,5 mld zł, po wybudowaniu obiekt jest rozbierany. Mateusz Morawiecki pod naciskiem prezesa PiS-u, bez podstawy prawnej wydał 134 mln zł na wybory kopertowe. Politycy z PiS-u doprowadzili do ruiny stadniny w Janowie. Fundacje Tadeusza Rydzyka dostały dotacje od rządu w kwocie ponad 300 mln zł, w zamian za poparcie polityczne PiS-u. TVP dostaje z naszych podatków dotacje z budżetu panstwa w kwocie 2 mld zł rocznie, na oczernianie opozycji i wychwalanie rządzących. Jeśli PiS ma w Rzeszowie tak rządzić jak w całej Polsce, to niech mieszkancy tego miasta masowo zagłosują na Konrada Fijołka.
Konrad2021.06.4 15:48
Ewa Leniart była sekretarką w rzeszowskim IPN i weszła w związek z dyr. IPNu , który dla niej zostawił zonę i 4 dzieci... Wyjątkowe babsko popierane przez PiS
qwerty2021.06.4 14:08
No i co z tego że poprze ? Porażka w mateczniku PiS murowana. Będzie śmiechu co niemiara.
NiechRzuciWTłumŚmierdząceLaciePoOjcuRajmundzie2021.06.4 13:47
Obłąkany Dziad Kaczyzbaw z Żoliborskiej Nory rozpyli konfetti z łupieżu i wykona "pocałunek śmierdzi" w rękę Leniart smrodliwym otworem gębowym zajętym resztkami wygniłych pieńków.
Anonim2021.06.4 11:12
Błogosławione łono, które Cię nosiło i członek, który Cię spłodził!
Sex randka2021.06.4 11:01
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: Www.bzykanki.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Jacuś2021.06.4 10:53
Panie prezesie czy to coś da? Prostych błędów nie wolno popełniać. Sam byłem zaskoczony gdy poprzedni prezydent (całkiem przeciwnej opcji) rekomendował p. Warchoła - koalicjanta PiS-u, wtedy pomyślałem, że lepszego prezentu prawica nie mogła się spodziewać. A teraz jeszcze większe zaskoczenie ponieważ PiS nie przyjmuje praktycznie wygranej prezydentury w Rzeszowie. Czy p. Leniart wygra? Powiem szczerze, że nie bardzo jest akceptowana po prawej stronie. Marnie to widzę.
jle_ffm2021.06.4 9:41
A tak z ciekawości - czy wiadomo już kiedy powstanie ten film o działalności prezesa w opozycji i o jego heroicznej walce z komuną i kto będzie reżyserem tego wiekopomnego dzieła?
Sex randka2021.06.4 9:00
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: Www.bzykanki.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Münchhausen2021.06.4 8:55
Jeśli osoba A pracuje ciężej lub/i wydajniej, bo ma wyższe kwalifikacje niż B, to jaka etyka nakazuje, by władza polityczna zabierała A wyższy odsetek dochodu niż B. Najwyraźniej gospodarka dobrej zmiany ma być oparta na rozwiązaniach barona Münchhausena. Ten, kiedy mu się skończyła lina, po której zjeżdżał z Księżyca, przywiązał do końca odcięty jej od góry odcinek i jechał dalej. Z bagna też się wyrwał, ciągnąc się mocno za włosy. Jeżeli więc dobry, nowy czy nawet narodowy ład, zapowiadający rozdanie niepracującym pieniędzy odebranych tym, którzy zarabiają, nie jest zapowiedzią münchhausenowskiego sposobu rozwiązywania problemów, które się z braku pieniędzy pojawią, to czym jest?
pije po 13tej2021.06.4 8:44
Rzeszów to nie Podkarpacie i PIS nie ma co w nim szukać bo to miasto ludzi inteligentnych i zaradnych życiowo i bolszewicy nie maja szans .
katolik2021.06.4 8:41
nazisci SSPIS grze o dokonczenie ludobójstwa popseudoszczepionkowego. Głupi niepolacy, bo Polacy powinni pamietać o krematoriach , a niepolakom to wisi