14.05.15, 11:11Kuźniar from Twitter!

Już nawet Kuźniar nie wierzy w Komorowskiego. Świat się zmienia!

..."Kto popełnia błąd: Komorowski czy jego ludzie?"

Kuźniar powiedział, że Komorowski "po prostu nagle wychodzi ze złotego pałacu i okazuje się, że odkrywa, jak wygląda świat". Prezenter widać nie wierzy już w żaden sposób w zwycięstwo Komorowskiego, gdyż mówi: "Jesteśmy w takim momencie, że już czuć, że Komorowski przegra".

No cóż, prorządowi dziennikarze przeczuwają, że lodołamacz Duda-PiS nadciąga, więc trzeba myśleć jak tu się ustawić, by spaść na dwie nogi. 

mm/TVN24

Komentarze

anonim2015.05.14 11:41
Czy starczy szalup ratunkowych ?
anonim2015.05.14 14:02
Czy Kuźniar to ten cwaniak, co wykorzystał zaufanie amerykańskiego rynku do klientów i przejechał przez Stany z rodziną pod namiotem, potem oddał go do sklepu i zainkasował pieniądze. za które kupił ten namiot? Jeśli tacy popierali Komorowskiego to znaczy, że szczury uciekają z tonącego wraku PO/PSL.
anonim2015.05.14 15:05
kto wie co zdziałają serwery ? może cuda przy urnach?
anonim2015.05.14 23:01
"No cóż, prorządowi dziennikarze przeczuwają, że lodołamacz Duda-PiS nadciąga, więc trzeba myśleć jak tu się ustawić, by spaść na dwie nogi. " Panie/Pani MM (ktokolwiek by to nie był), jak się ma to kto rządzi w Polsce do tego jak się mają dziennikarze w prywatnej stacji TVN? Pan Kuźniar o pracę się nie musi martwić niezależnie od wyniku wyborów, ponieważ TVN jest konsekwentny w swoich poglądach i nie zmieniają się one razem z władzą na Wiejskiej - w przeciwieństwie do "niezależnych" mediów publicznych.