27.08.14, 13:10Kaja Godek (fot. Jasiek Staszewski/archiwum)

Kaja Godek: „Stop Pedofilii” - chronić dzieci, wyrzucić dewiantów z przestrzeni publicznej

Tej samej karze (tj. do 2 lat pozbawienia wolności – przyp.) podlega, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletnich poniżej lat 15, zachowań seksualnych, lub dostarcza im środków ułatwiających podejmowanie takich zachowań – tak brzmi zapis, który do Kodeksu Karnego proponuje dodać Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Pedofilii". Ktoś mógłby się zdziwić, że niekontrowersyjny przepis mający w oczywisty sposób utrudnić pedofilom dostęp do dzieci wywołuje jakiekolwiek protesty. Zdziwienie może być tym większe, że robią to przedstawiciele organizacji, które dobro dzieci wypisały sobie na sztandarach i próbują budować wizerunek obrońców najmłodszych.

Przeciw „Stop Pedofilii" wypowiedziała się dyrektor Fundacji „Dzieci Niczyje" Monika Sajkowska. W Europie Zachodniej już od jakiegoś czasu do głosu dochodzą organizacje i publicyści jawnie promujący tzw. „pozytywną pedofilię". Ten proces zaczyna mieć miejsce także w Polsce.

Czym jest „pozytywna pedofilia"? Jest to pogląd, że dziecko już od urodzenia rozwija się seksualnie, co rodzice i opiekunowie powinni uwzględniać, np. ułatwiając mu zdobywanie doświadczeń związanych z seksualnością, stymulując podczas przewijania i zabiegów pielęgnacyjnych. Działania te mają odblokowywać rozwój emocjonalny dzieci i sprzyjać ich dobrostanowi. Najdalej w tym kierunku poszedł swego czasu dr hab. Jacek Kochanowski z UW w brawurowym stwierdzeniu, że nawet płód się masturbuje. Ojciec współczesnej seksuologii Alfred Kinsey, na którego dorobek naukowy uwielbiają powoływać się rodzime „autorytety" w dziedzinie seksu (także seksu dzieci) pisał wręcz o tym, że jedyną przeszkodą dla czerpania przez 3- i 4-latki przyjemności z orgazmów jest pruderia i opresyjność społeczeństwa, w jakim się wychowują. Choć raporty Kinseya zostały przygotowane w sposób rażąco naruszający zasady prowadzenia badań naukowych, do dziś stanowią punkt odniesienia dla osób i instytucji usiłujących usprawiedliwić zachwalanie dzieciom seksu.

„Pozytywną" pedofilią przeniknięte są także Standardy Edukacji Seksualnej w Europie przygotowane przez WHO i niemieckie Federalne Biuro Edukacji Zdrowotnej w Kolonii. Całość matrycy przedstawiającej zalecenia dla poszczególnych grup wiekowych to pean na cześć podejmowania aktywności seksualnej – w zależności od wieku samodzielnie lub z innymi osobami. W grupie wiekowej 6 – 9 lat przewidziano m.in. pojęcie „akceptowalnego seksu" przy czym w nawiasie wyjaśniono, że chodzi o seks za zgodą obu stron, równy i dobrowolny. Tę definicję spełnia stosunek pedofilski, o ile pedofil uzyska zgodę dziecka. Kilka lat później uczniowie mają się uczyć negocjowania „bezpiecznego i przyjemnego seksu". Trzeba być naiwnym lub szalonym, aby nie zauważyć, że jest to otwieranie furtki dla przestępców seksualnych, którzy umiejętnościami negocjacji przewyższają swoje przyszłe ofiary.

O standardach WHO i o tym, że realizują zamach na dziecięcą wrażliwość, intymność i poczucie wstydu, można by zresztą pisać wiele. Jest to dokument tak szokujący, że dla wielu opisy jego zawartości wydają się nie do wiary. Załączam zatem link do całości oraz do skrótu, warto przeczytać.

Pisze Sajkowska o potrzebie edukacji. To pięknie brzmiące słowo ma się nijak do rzeczywistości wyłaniającej się z dokumentu Światowej Organizacji Zdrowia. Mieszanie pojęć to zresztą element cichego planu zawodowych demoralizatorów. Łatwo się nabrać - któż nie chciałby, aby jego dziecko było wyedukowane? Problem w tym, że tzw. „edukacja" seksualna nie ma nic wspólnego z kształceniem i rozwojem. To rozpisany na etapy, przemyślany program krzywdzenia dzieci, a osoby nazywające się seksedukatorami to emisariusze pedofilii. Działają tak, aby pozbawić nieletnich wstydu - naturalnej bariery ochronnej przed wykorzystaniem, przełamać ich opory w słuchaniu i rozmawianiu w grupie o najintymniejszej sferze życia ludzkiego, wmawiają, że dobry seks to taki, który w chwili podjęcia zaakceptują obie strony. Wszystko to sprawia, że granica między edukacją a pedofilskim stręczycielstwem lub po prostu praktykami pedofilskimi, staje się wręcz nieuchwytna. „Edukatorzy" promują także homoseksualizm, który często idzie w parze z pedofilią, na co wskazują np. analizy dra Paula Camerona pokazujące nadreprezentację osób nieheteronormatywnych wśród skazanych za pedofilię. Niewygodnego badacza spotkały za to zresztą szykany, bo prawda o powiązaniach różnych dewiacji okazała się dla LGBT nie do zniesienia. Znamienne też, że za „edukacją" seksualną i przeciw zakazowi pochwalania współżycia nieletnich wypowiadają się zdecydowanie m.in. właśnie działacze gejowscy. To samo środowisko docierające do szkół z pogadankami o tolerancji i poszanowaniu różnorodności ma powiązania z biznesem pornograficznym, a jego przedstawiciele publicznie przyznają się do skłonności pedofilskich.

Nazywanie przez Komitet „Stop Pedofilii" rzeczy po imieniu, jasne wskazywanie, że „edukacja" seksualna to w istocie propagowanie seksu wśród nieletnich, że obniża ona wiek inicjacji i pozwala na wpuszczanie dewiantów do szkół – to wszystko powoduje wzburzenie środowisk sprzyjających (oby tylko nieświadomie) pedofilom. Tekst Moniki Sajkowskiej pokazuje, że protestują także ci, którzy chcą być postrzegani jako strażnicy interesu dzieci. Niestety w tej sprawie swoim głosem ułatwiają dostęp do dzieci ich krzywdzicielom.

Kaja Godek/Stopaborcji.pl

Komentarze

anonim2014.08.27 13:39
arbiter - jesli Ty nie dostrzegasz oczywistego zwiazku przyczynowo-skutkowego edukacji seksualnej z pedofilia, to jestes po prostu kretynem albo pedofilem. Tak czy inaczej stajesz po stronie pedofili a za to jest wymieniony w tekscie pargraf, wiec szykuj pasiak albo idz po rozum do glowy. I przestac zasyfiac forum swoimi wyrzygami,bo Twoje dawno obalone pseudoargumenty do nikogo tu nie trafia. Oszczedz sobie czasu i idz lepiej do biblioteki nadrobic braki w edukacji, moze nawet dokonczysz podstawowke, jesli to nie zbyt ambitny plan...
anonim2014.08.27 13:43
@wrzos - jestem za jak najbardziej-jeżeli używasz jaj niezgodnie z czymkolwiek-prawem, religią-to zabieramy i po problemie @arbiter-myślałem że niżej się nie da zejść-krytykujesz katolików że nie żyją jak ateusze tzn nie akceptują pedalstwa, a sam nie akceptujesz katolików-gdzie tu sens?
anonim2014.08.27 13:46
każdy normalny naukowiec wyśmieje stwierdzenia, że (nawet najgorzej prowadzona tzw. edukacja seksualna) wpływa na obniżenie wieku inicjacji seksualnej, brak stabilizacji finansowej społeczeństw (czyli przerywane okresy prosperity i kryzysu), mimo, ze pozornie niezwiązany z tym, ma większy wpływ na te obniżenie wieku inicjacji seksualnej, damn, ludzie
anonim2014.08.27 13:46
Wyrzucić dewiantów? Jestem za, np. całą to hołotę od Palikota.
anonim2014.08.27 13:48
@K Zacznijmy od tego, że pederaści nie mają dzieci. Mogą je co najwyżej gdzieś wyłudzić. A w zaleceniach WHO nie chodzi o wolność wychowania dla moralnie impotentnych rodziców, lub "rodziców", lecz o przymus seksualizacji wszystkich dzieci. To jest oczywiste dla wszystkich, co potrafią samodzielnie myśleć.
anonim2014.08.27 13:48
@K Zacznijmy od tego, że pederaści nie mają dzieci. Mogą je co najwyżej gdzieś wyłudzić. A w zaleceniach WHO nie chodzi o wolność wychowania dla moralnie impotentnych rodziców, lub "rodziców", lecz o przymus seksualizacji wszystkich dzieci. To jest oczywiste dla wszystkich, co potrafią samodzielnie myśleć.
anonim2014.08.27 13:50
Arbiter (dawno powinien być zbanowany wraz z ip) - stajesz po stronie pedofilii.
anonim2014.08.27 13:55
Pani Kaja Godek powinna być autorytetem dla innych młodych kobiet.
anonim2014.08.27 13:57
Powinno się skasować z tego szlachetnego portalu tego arbitra.
anonim2014.08.27 14:02
Pani Środa już pracuje dla pedofilów i dostaje pensje z MEN oczywiście łamiąc art. 48 Konstytucji dający wprost rodzicom prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami.
anonim2014.08.27 14:12
@Krzysiek Czy jeśli na Frondzie napiszą, że jest dzień, ty będziesz odpowiadał, że jest noc, nawet jeśli będzie północ? Jeśli twierdzisz, że nie, to zostaje ci przyznać, że nie czytałeś artykułu, lub nie zajrzałeś do dokumentu zawartego linku.
anonim2014.08.27 14:14
@arbiter - chcę Cię poważnie zapytać: Ty całkiem odleciałeś? Bo ja tutaj znam dobrych psychiatrów.
anonim2014.08.27 14:18
@Jack Jak to się dzieje, że obok świadomych katolików ten portal przyciąga całą masę lewackich szumowin?
anonim2014.08.27 14:18
"Tej samej karze (tj. do 2 lat pozbawienia wolności – przyp.) podlega, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletnich poniżej lat 15, zachowań seksualnych, lub dostarcza im środków ułatwiających podejmowanie takich zachowań" To jest chore. Wnioskujecie o wychowywanie dzieci zgodnie z własnym sumieniem, a tymczasem... Czy ktoś zdaje sobie sprawę, że wtedy mówienie przez starszego kolegę lub ojca do nastolatka "seks jest piękny" lub farmaceutka sprzedająca 14-latkowi prezerwatywę będą przestępcami? A co z rozmowami o seksie? Oczywiste, że ani nauczyciel, ani rodzic, zgodnie z prawem, nie będą mogli normalnie rozmawiać na ten temat ze swoimi pociechami. Nie można udawać, że osoby poniżej 14-tego roku życia nie interesują się seksualnością. Ten przepis JEST CHORY. "Ktoś mógłby się zdziwić, że niekontrowersyjny przepis mający w oczywisty sposób utrudnić pedofilom dostęp do dzieci wywołuje jakiekolwiek protesty." Właśnie NIE. Pedofilom często molestowaniu uchodzi na sucho, bo dziecko nie rozumie, co się dzieje, czuje się dziwnie, ale nie wie, że jest to coś złego. Badania jasno pokazują, że dzieci, które wiedzą co i jak działa, są bardziej świadome i opierają się, a także chętniej zgłaszają problem rodzicom, czy opiekunom. Polecam poszukać badań. W kwestiach prawa, bardzo proszę, nie powoływać się na argumenty religijne, lecz naukowe. "To rozpisany na etapy, przemyślany program krzywdzenia dzieci, a osoby nazywające się seksedukatorami to emisariusze pedofilii." Ja od małego byłem przez rodziców uczony seksualności. Książki, rozmowy, odpowiednie filmy edukacyjne... Efekt? Mam zdrowe, odpowiedzialne podejście do seksu, nikt mnie nie wykorzystywał, a inicjację seksualną przeszedłem dość późno. "promują także homoseksualizm, który często idzie w parze z pedofilią, na co wskazują np. analizy dra Paula Camerona pokazujące nadreprezentację osób nieheteronormatywnych wśród skazanych za pedofilię." Nieprawda. Miażdżący procent pedofilii ma miejsce w rodzinach, przez HETEROSEKSUALNYCH mężczyzn, najczęściej dość blisko spokrewnionych, często pozostających w związkach małżeńskich. Ponieważ nie można tutaj wklejać linków, proponuję poszukać informacji naukowych na ten temat.
anonim2014.08.27 14:22
@Jack Zobacz jakie toto wiązanki robi: "Jak marzy Ci się cenzura to (...) prof. Środa może Cię pozwać o zniesławienie." Hahaha! Ani to wstydu, ani kultury, ani autorefleksji nie ma.
anonim2014.08.27 14:26
@merlin Niechby jakiś farmaceuta sprzedał mojemu 14 letniemu dziecku prezerwatywę! Jeśli prawo nie potrafi być sprawiedliwe, to ja bym takiemu farmaceucie wytłumaczył tak, że do końca kariery by żądał DO od klienta chcącego gumkę.
anonim2014.08.27 14:34
@adam.tam.pozostań Wskaż więc normę prawną mówiącą o tym "obowiązku". Oczywiście, że nie możesz tego uczynić. Bardzo brzydko zasłaniać swoje totalitarne poglądy kulawym, ale jednak nie aż tak, polskim prawem.
anonim2014.08.27 14:38
Dewiantów nie trzeba "wyrzucać z przestrzeni publicznej" tylko bić milicją, wlec przed sądy i skazywać na kary wieloletniego więzienia i/lub kary śmierci. To trzeba a nie "wyrzucać". "Wyrzucisz drzwiami wróci oknem"
anonim2014.08.27 14:44
Pewnie niewiele osób wie o tym co zawieraja zalecenia WHO i dlatego je popiera. Rozpropagowanie tych materiałów ograniczy liczę ich zwolenników do pedofili i ich akolitów.
anonim2014.08.27 14:59
Nienawiść i kłamstwo przyszło tu z lewactwem. Wcześniej tego nie było. Ja pamiętam.
anonim2014.08.27 15:28
Straszycie muzułmanami a sami chcecie wprowadzić szariat w Polsce. Ta ustawa jest gołym okiem niezgodna z Konstytucją, Europejską Konwencją Praw Człowieka czy z waszym kochanym prawem naturalnym więc możecie sobie co najwyżej ją na czoło nakleić. Po co w ogóle dyskutować z tym katoszołomstwem? I ten prymitywny szantaż, jak nie jesteś z nami to jesteś z pedofilami ;] jaki ćwierćmózg by się na to miał nabrać?
anonim2014.08.27 15:52
@K 1. Od... czep się od moich dzieci. Takie zachowania są skrajnie chamskie. 2. Jeśli nie masz autorytetu rodzicielskiego, to nie przenoś tego na innych. Pasek kilka razy w odpowiednim wieku wybija głupie pomysły z główki i procentuje posłuszeństewm na przyszłość. 3. Nawet, gdy zdaży się w rodzinie jakaś czarna owca i będą tego owoce, to jedynym zmartwieniem będzie ślub. Z dziecka na pewno cała rodzina będzie się cieszyć, bo nie jest ono karą. Cieszyć się będę również z lekcji, jaką życie dało młodemu człowiekowi. PS Bóg nie wysłuchuje zachcianek, ani próśb niezgodnych ze swoją wolą.
anonim2014.08.27 15:54
@Dawid - ano widzisz, nie wiem.
anonim2014.08.27 16:05
No skoro ja wypowiadam się w sposób nie merytoryczny, to pewnie arbiter mnie zaraz uświadomi, ten głąb.
anonim2014.08.27 16:12
@arbiter - "Czy Ty jesteś w stanie chociaż pod jednym artykułem wypowiedzieć się w sposób merytoryczny?" No a Ty misiu?
anonim2014.08.27 16:22
@arbiter, to co napstrykałeś o Sie 27, 2014, 2:01 po południu, o tej cenzurze, to jakiś żart?
anonim2014.08.27 16:24
Czyżby krzyssiek powrócił pod nowym sztandarem? arbiter czy dzieci są własnością państwa bądź UE?-są niczyją własnością,rodzice są odpowiedzialni za swoje pociechy do osiągnięcia przez nich dojrzałości i samodzielności,państwo ma ich zastąpić jeśli dzieje się dzieciakom krzywda.Czy miałeś edukację seksualną?-jeśli nie to czy uważasz że bez niej nie wyrosłeś na faceta z poukładanymi hormonami,na swoim przykładzie miałem tylko wychowanie do życia w rodzinie,jakoś bez wynalazków feministek i reszty specjalistów od wychowania nie swoich dzieci wyrosłem na normalnego faceta.
anonim2014.08.27 16:27
O sprawach damsko-męskich wytłumaczyli mi rodzice.
anonim2014.08.27 16:30
Wybaczcie, drodzy lewacy, ale pokazujecie, że nie macie za krzty rozumu. Po pierwsze nie napisałem, że wybijam paskiem zainteresowanie seksem. Po drugie nie napisałem, że moje dziecko ma 14 lat. Rozumiem że to uproszczenia, które potrzebujecie poczynić, aby rozumieć świat. Za to wasze niezdrowe zainteresowanie pupą mojego dziecka (od razu się towarzycho ożywiło), świadczyć może że rzeczywiście jesteście pedofilami.
anonim2014.08.27 16:39
Ja nie wytrzymam. Weźcie tego głąba, arbitra wsadźcie do jakiejś torby, utopcie w jakimś zlewie i tyle.
anonim2014.08.27 17:30
Hmmm... dzieci oprócz seksu interesują się również alkoholem, więc odmowa sprzedaży alkoholu dziecku jest nielogiczna - dobrze rozumuję zgodnie z duchem lewackiego oświecenia?
anonim2014.08.27 18:12
@adam.tam_cham ty prawnikiem?! Nie obrażaj polskiej palestry głąbie! Taki śmieć moralny może tylko pomarzyć o wyższym wykształceniu. I tylko to ci zostaje siroto umysłowa... Marsz do nauki pryszczylu, wrzesień za pasem może zrealizujesz swoje "fantazje" prawnicze tylko jeszcze nie zapomnij wymienić łba u dobrego specjalisty...
anonim2014.08.27 18:14
Przeczytalem tytul i pomyslalem ze nawet pani gondek jest przeciw klerowi gdy przeczytalem tekst stwierdzilem ze popiera ksiezy pedofilow
anonim2014.08.27 18:17
Największy procent pedofilów jest wśród homosiów! Pozwalając na działalność LGBT w życiu publicznym ponosimy odpowiedzialność jako społeczeństwo za to co się obecnie dzieje! Dewiantów pokroju LGBT należy izolować i leczyć. To jedyna opcja bo od kiedy zaczęli "mieszać" w społeczeństwie mamy wysyp patologii z pedofilią na czele!
anonim2014.08.27 18:30
@matkagorow No cóż patologią śmierdzi praktycznie wszędzie! To wielki błąd hierarchów odpowiedzialnych swego czasu za nabory do seminariów. Przyjmowano gości ze skłonnościami homo, starano się pomagać takim klerykom duchowo i moralnie, niestety efekty mizerne a owoce widoczne choćby i w Irlandii. Dobrze że odkrywa się takie patologie i eliminuje, Benedykt XVI rozpoczął walkę z gejostwem i pedofilią w Kościele miejmy tylko nadzieję że Franciszek albo jego następca dokończy dzieła. Lepiej żeby było o połowę mniej kapłanów i żeby byli prawdziwymi kapłanami niż odszczepieńcami zgniłymi moralnie głoszącymi błędne doktryny i gorszącymi innych!
anonim2014.08.27 18:34
@adam_cham Jak widać wiedzę "parafialną" masz baaardzo szeroką. Przynajmniej jakaś to wiedza, chociaż ja bym się nią nie chwalił!
anonim2014.08.27 18:57
@adam_tam chyba rzeczywiście niepotrzebnie odniosłem się dość emocjonalnie do tych wypocin które wypisujesz bo jak to ktoś już tutaj napisał jesteś większym dzieciakiem nabuzowanym parafialnymi hormonami. Z racji tego proponuję ci chłopcze zapisać się do jakiegoś kółka kto wie może zrealizujesz fantazje do osoby proboszcza...
anonim2014.08.27 19:09
@matkagorow Pewnie już te siostrzyczki nie są siostrzyczkami, jak pisałem należy robić porządek z takimi zachowaniami nie tylko w Kościele ale w ogóle w życiu publicznym. Miejmy nadzieję że społeczeństwo, szczególnie to otumanione tzw poprawnością polityczną w końcu otworzy oczy i dostrzeże jakim zagrożeniem są dzisiaj tzw środowiska LGBT i do czego potrafią doprowadzić nawet w Kościele co doskonale @mateczko ukazujesz swoimi wklejkami...
anonim2014.08.27 19:40
@adam_tam no to jakoś WIEK nie idzie u ciebie w parze z rozumem że o inteligencji i kulturze osobistej już nie wspomnę!
anonim2014.08.27 20:03
"Jak marzy Ci się cenzura to wypad na Białoruś albo do Korei Płn" Za jakie grzechy takiego debila trzeba tolerować.
anonim2014.08.27 20:12
@jack_holborn Nie warto się przejmować widać że gość po prostu ma za zadanie za wszelką cenę przeciwstawiać się wszystkiemu co katolickie, chrześcijańskie z punktu widzenia wiary i zdrowego rozsądku - moralne. Pokażesz mu czarne to i tak napisze że to białe albo przyciśnięty że chociaż szare! Taki urok typów i nie warto się nimi przejmować. Kiedyś jeżeli trwać będą uparcie w głupocie i tak otworzą oczy i to baardzo szeroko...ze zdziwienia i przerażenia!
anonim2014.08.27 20:33
Homolewactwo trza lać od metra.Tu nie ma i nie może być pokoju. A zboczek "arbiter" jest śj więc antykatolcyzm jest u niego coś normalnego.
anonim2014.08.27 20:37
@matkagorow Sprawa dotyczy ogólnie środowisk LGBT bo to z nich wywodzą się tzw "geje" (nie homoseksualiści) A większość pedofili, agresywnych pedofili albo maniaków seksualnych wywodzi się ze środowiska LGBT i takich właśnie "asów" przyjmowano również do seminariów no i co gorsza wyświęcano. Nie wiem na co wówczas liczono że taki typ będzie dobrym i odpowiedzialnym kapłanem? Bzdura i to teraz właśnie widać! I sprawy te to nie tylko współczesny problem! Przed wojną też były nadużycia i prawie nic z tym nie zrobiono! Uważam że wszystkich przedstawicieli Kościoła podejrzewanych o najbardziej niemoralne czyny należy natychmiast wyrzucić na zbity pysk na szczęście właśnie teraz Kościół tak czyni. Oby jak najbardziej skutecznie bo jak pisałem lepszy jeden kapłan oddany sprawie niż dziesięciu byle jakich...
anonim2014.08.27 21:26
@matkagorow To nie sugestia a fakty większość odchyleń seksualnych występuje w środowiskach LGBT. Nie podstępnie ale za zgodą i akceptacją niektórych hierarchów Kościoła odpowiedzialnych za realizację aspektu powołaniowego. Nie wiem czy owe siostry były lesbijkami (masz jakieś info na temat?) uważam że jeżeli ten raport jest rzetelny to świadczy tylko o upodleniu człowieka tym gorszym że dotyczy osób które z racji stanu powinny być oparciem i przykładem moralnym tych dzieciaków. Patrząc z drugiej strony to takich ludzi jest pełno nie tylko w Kościele co tak mocno podkreślasz.
anonim2014.08.27 22:12
@follador O, jest tego masa w necie, wierzę w twoje możliwości intelektualne, skoro potrafisz "mieszkać" na forum choćby Frondy to tym bardziej znajdziesz odpowiednie opracowania na temat. A jeżeli dopadnie cię "niemoc" intelektualna to wtedy chyba chętnie posłużę linkami...
anonim2014.08.27 23:01
Dla zboczonych ateistów kopulowanie z nieletnimi to łagodne eksperymenty które ich zadaniem nie powinny podlegać karze. Srodowiska ateistyczne posługują się kłamstwami odnośnie Kościoła Katolickiego i rzekomego na niewyobrażalną skalę czynu zabronionego gdyż tym sposobem osłaniają własne liczne seksualne nadużycia jakich dopuszczają się na dzieciach.
anonim2014.08.27 23:07
Ponad 80% pedofilów przyznaje sie otwarcie do homoseksualizmu W. D. Erickson “Behavior Patterns of Child Molesters"
anonim2014.08.27 23:41
@follador Nie będę się chwalił swoim wykształceniem bo to nie istotne a w twoje powiedzmy że wierzę. Toż to nie ma już innych rozrywek tylko Fronda? Podlinkowałeś to co chciałeś. A może tak badania opublikowane np. w Archives of Sexual Behavior "Przebadano tam ponad 200 skazanych pedofilów. Co się okazało? 86 proc. z nich opisała się jako homoseksualistów lub biseksualistów" dla kontrastu może jeszcze to badanie z 2001 publikacja w tym samym czasopiśmie i "Spośród przebadanych tam gejów aż 46 proc. przyznało, że było w dzieciństwie molestowanych przez homoseksualnych pedofili. Z kolei 22 proc. lesbijek przyznało, że molestowały je kobiety.Tymczasem wśród heteroseksualistów było to odpowiednio 7 i 1 proc." Zresztą to tylko badania, rzeczywistość dokładnie rewiduje takie publikacje a tutaj wystarczy przykład z życia od choćby producent Bryan Singer, Volker Beck, prof.Robert Spitzer (jego późniejszy "credo"), dr Frits Bernard (to ten od tzw.pozytywnej pedofilii), polecam opracowania prof. H.Mirkina „The pattern of sexual politics: feminism, homosexuality and pedophilia”, zainteresuj się też organizacją North American Man-Boy Love Association a szczególnie opracowaniami współzałożyciela Dawida Thorstada „Man-boy love and the Amercian gay movement”. Dr Freud i dr Heasman też mają swój wkład w badaniu zjawiska nagminnej pedofilli wśród homoseksualistów. Jak widać nie tylko to co podlinkowałeś można znależć w necie a jest tego o wiele, wiele więcej!
anonim2014.08.28 4:56
@follador Nie powołuję się tylko i wyłącznie na jego artykuły.Podałem ci kilka różnorodnych autorów i przykładów a mogę dołożyć dużo więcej ale co to zmieni? Przecież ty traktujesz wymieniony pubmed jak wyrocznię. Z tego wynika że to co tam jest napisane to dla ciebie sacrum. Niedobrze jest zawężać swoje horyzonty tylko do jednego źródła. Zresztą charakterystyczne jest że każde opracowanie naukowe dotyczące homoseksualizmu i jego szkodliwości szkodliwości w bardzo szerokim aspekcie wywołuje histeryczne ataki rzeczonych środowisk!? Pojawiają się zarzuty do metodologii, badanych, badających nie rzadko autorzy takich badań są atakowani interpersonalnie, niszczy się im karierę, rodzinę itd itp. Dlaczego? Bo prawda jest bardzo niewygodna dla środowisk LGBT. Nie wiem czy jesteś homoseksualistą zakładam że tak bo wynika to z twojego stylu pisania ale mogę zapewnić cię że prawda wcześniej czy później obroni się sama. Coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać czym tak naprawdę jest homoseksualizm (ten wojujący) i jakie zagrożenia ze sobą niesie! Również naukowcy "wyłamują" się powoli z ogólnie przyjętej politpoprawności salonowej. To tylko kwestia czasu kiedy tzw środowiska LGBT dostaną to na co sobie swoją "pracą" zasłużyły. Wątpię czy będzie wtedy tak "tęczowo"!
anonim2014.08.28 7:17
@marekmar - "Sie 27, 2014, 8:12 po południu". Pewnie masz rację.
anonim2014.08.28 8:02
Naturalny wstyd u dzieci? Autorka chyba nigdy dzieckiem nie byla. Wstyd rozwija sie dopiero w okresie dorastania. Dzieci radiosnie lagaya po podworku na golasa albo rzucaja najbardziej niewybrednymi sprosnymi zartami poniewaz nie zdaja sobie sprawy ze w swiecie doroslych seks czyms tak strasznie waznym
anonim2014.08.28 11:17
a ile lat miała maria podczas niepokalanego poczecia?
anonim2014.08.28 13:01
@follador Koleś jeśli to prawda że leczysz ludzi a nie zwierzeta, to nie wstydź się i powiedz gdzie przyjmujesz. Trzeba ostrzec znajomych i to poważnie.
anonim2014.08.28 13:02
Lekarzu lecz się sam!
anonim2014.08.28 23:06
@follador No cóż, niech ci się wydaje że masz rację, czas pokaże gdzie leży prawda. Życzę szczęścia w...związku na pewno ci się przyda...