13.09.20, 13:09

Kalendarium koronapaniki! 502 nowe zakażenia

W dzisiejszym komunikacie resort zdrowia poinformował o 502 nowych i potwierdzonych testami laboratoryjnymi zakażeniach koronawirusem. Zmarło też kolejnych 6 pacjentów, u których wcześniej stwierdzono zakażenie. Większość z nich cierpiało na choroby współistniejące.

Nowe przypadki zakażeń dot. województw: mazowieckiego (85), wielkopolskiego (73), małopolskiego (66), pomorskiego (55), śląskiego (53), podkarpackiego (33), lubelskiego (26), kujawsko-pomorskiego (21), łódzkiego (18), podlaskiego (17), dolnośląskiego (16), świętokrzyskiego (13), warmińsko-mazurskiego (13), lubuskiego (6), opolskiego (5), zachodniopomorskiego (2).

Do tej pory w naszym kraju potwierdzono 74 152 zakażeń koronawirusem, a zmarło 2 188 zakażonych.

kak/Twitter

Komentarze

Jan Radziszewski2020.09.13 17:01
+ Wtorek, 25 sierpnia 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra zdrowia Adama Niedzielskiego Wtorek, 25 sierpnia 15.22 +++ Zapisz dziecko - Rzucisz klątwę w godzinie Miłosierdzia. - Tak Panie Jezu. ++ Ja, Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak) rzucam klątwę Bożą na nowego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego za wrogie Polsce i Prawdzie, którą jest Chrystus, rozporządzenie dające wysokie nagrody pracownikom sanepidu za wykonywanie kontroli podczas epidemii. + Nie ma to innego celu jak sztuczne utrzymywanie epidemii i premiowanie za karanie, czyli prześladowanie Polaków. ++ Co do maseczek (pomijając inne kwestie) to po kilku minutach noszenia tzw. maseczki ilość dwutlenku węgla między nią a nosem i ustami noszącego ją wzrasta trzykrotnie (trzykrotnie przekracza normę). +Robione było też banalnie proste doświadczenie polegające na tym, że pod maseczkę wkładana była końcówka czujnika dwutlenku węgla, takiego jakiego używa się w prywatnych domach aby uchronić się od zatrucia. Po krótkim czasie noszenia maseczki czujnik taki reaguje alarmem.+++ Nadwyrężony system immunologiczny osób noszących maseczkę sprawi, że na jesieni będą [ Polacy] chorować w większej niż dotąd ilości, a to wobec fałszowania wyników i bazowania na powszechnie znanych już błędach testów, (o czym mówił nawet poprzedni minister zdrowia) będzie przypisywane coronawirusowi COVID –19.+Bezczelność wrogów Polski zwiększa się.+++ O ile Szumowski mógł jeszcze uchodzić za Polaka to Ty kryptożydzie z przybranym kiedyś nazwiskiem „niedzielski” za takiego z wyglądu uchodzić nie możesz i nie chcesz. Wobec tych, wrogich wobec Polski i Polaków zamiarów, które pokazałeś kryptożydzie już na samym początku: + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! +- I tak się stanie. + Potwierdzam to Ja, Jezus Chrystus Król Polski, intronizowany przez Boga Ojca 20 lutego 2020 roku.+++ Strzeż się kryptożydzie szkodzić umiłowanemu przeze Mnie narodowi polskiemu. + Od 1 lipca, Moja Moc sprawiła, że nie chorują na COVID- 19 Polacy i nie będą chorować i umierać. Ale chorują obcokrajowcy, przede wszystkim Ukraińcy. Są najliczebniejsi. ++Twój poprzednik odszedł z ministerstwa w mniej niż miesiąc po rzuceniu klątwy przez mego syna, który jest gniewem Ojca w tym narodzie. +++++ Ty zaś spotkasz się z Bogiem na Sądzie w takim samym czasie. + Jeszcze wcześniej zobaczysz Krzyż na Niebie, który jest głupstwem dla świata a zgorszeniem dla Żydów. + Amen
Nie wierzysz w pandemie i COVID?2020.09.13 14:37
Zatem życzę tobie abyś złapał tego NIESTNIEJĄCEGO ideologicznego wirusa i zgodnie z przekonaniami religijno-ideologicznymi ODMÓWIŁ leczenia tego NIEISTNIEJĄCEGO wirusa w jakimś szpitalu, weź aspirynę. A masteczka? No też! Ja gieroj komsomlec!
man.of.Stagira2020.09.13 13:47
CYTAT: Holandia, Flandria -Omawiane badanie zostało opublikowane na łamach magazynu „European Respiratory Society’s Open Research”. Objęło ponad 2100 osób, które w większości NIE były hospitalizowane z powodu COVID-19. Tylko 0,7 proc. badanych stwierdziło, że po 79 dniach od pojawienia się pierwszych symptomów COVID-19 w pełni wróciło do zdrowia. Średnia wieku -47 lat. 85% Kobiety.
Anonim2020.09.13 13:43
Do tej pory na covid realnie zmarlo 300 pare osób. i to jest wielki problem za ktory zaplacono 200 miliardow zl ale 7,2% hiva w klubach gejowskich i inne straszne choroby moga wystraszyc nawet dla sceptyków, juz sa w porzadku, co wiecej to sie reklamuje jako nowoczesnosc
WHO2020.09.13 13:37
koronawirus to orientacja, nie choroba
man.of.Stagira2020.09.13 13:21
CYTAT: Holandia, Flandria -Omawiane badanie zostało opublikowane na łamach magazynu „European Respiratory Society’s Open Research”. Objęło ponad 2100 osób, które w większości NIE były hospitalizowane z powodu COVID-19. Tylko 0,7 proc. badanych stwierdziło, że po 79 dniach od pojawienia się pierwszych symptomów COVID-19 w pełni wróciło do zdrowia. Średnia wieku -47 lat. 85% Kobiety.