02.09.20, 09:40Fot. screenshot - YouTube (Wlodek Ciejka TV)

Kasa przelana na aktywistów LGBT zasili przemysł aborcyjny. Michał Sz. mówi o krwawej rewolucji

Wiemy już, na co zostaną przekazane pieniądze wpłacane aktywistom LGBT po aresztowaniu Michała Sz. pseudonim „Margot”. W rozmowie z „Vogue” powiedział on, że wspomogą między innymi organizacje zajmujące się organizowaniem aborcji na żądanie.

W rozmowie z magazynem stwierdził między innymi:

Ponieważ wiele osób okazało nam ogromne wsparcie, postanowiłyśmy też, że zebrane pieniądze będziemy przekazywać na rzecz organizacji, które nie mają szansy na dofinansowania, bo zajmują się organizowaniem aborcji na żądanie, kupują transmłodzieży bindery na święta czy organizują posiłki dla bezdomnych”.

Aresztowany za napaść na na działacza pro-life Michał Sz. Mówi też o konieczności przeprowadzenia krwawej rewolucji. Powiedział:

Nikt nigdy nie wywalczył sobie praw, siedząc grzecznie w kącie. Wszystkie rewolucje były splamione krwią osób, które wiedziały, że inaczej nie można. A przekonanie, że można to zrobić >>ładnie<<, jest fałszywe i powtarzane przez tych, którzy, gdy tamci ginęli za zmianę, stali grzecznie obok, nie wychylając się. To im dane jest korzystać z tej zmiany. Choć sami nie przyłożyli do niej ręki, najgłośniej krzyczą o konieczności bycia dla siebie miłym i przestrzeganiu reguł”.

Warto przypomnieć, że kwota zebrana przez aktywistów to około 400 tysięcy złotych. W trakcie jego pobytu w areszcie wstawili się za nim między innymi ks. Adam Boniecki, ks. Michał Jabłoński oraz dwóch rabinów.

We wspomnianym wywiadzie zaś nie brak także innych, absolutnie skandalicznych stwierdzeń:

Pisząc pracę, odkryłam, że tak naprawdę, my, queerowe anarchistki, kierując się miłością do bliźniego, ale też niebojące się radykalności, mamy więcej wspólnego z myślą chrześcijańską niż oni. Chrześcijaństwo jest zbyt poważną sprawą, by zostawiać ją w rękach polskich katolików”.

dam/"Vogue",Polskieradio24.pl

Komentarze

Hanna2020.09.2 23:55
To wszystko przewidział Jan Paweł II. Przewidział , że na naszą cywilizację idzie coś gorszego niż nacjonalizm i komunizm. To szaleńcy walczący z Kościołem wprost - przeciw człowieczeństwu.
***2020.09.2 20:34
„Pisząc pracę, odkryłam, że tak naprawdę, my, queerowe anarchistki, kierując się miłością do bliźniego, ale też niebojące się radykalności, mamy więcej wspólnego z myślą chrześcijańską niż oni. Chrześcijaństwo jest zbyt poważną sprawą, by zostawiać ją w rękach polskich katolików”. ...............Większych głupot trudno znaleźć. Ot "cywilizacja śmierci" w całej krasie.
Jan Radziszewski2020.09.2 20:10
niedługo lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ A może to być już 14 września, pojawić się Krzyż na Niebie
Joanna2020.09.2 18:12
Ktos musi to -ono- znac! Jestem ciekawa ,kto to -ono- wychowal ,co je tak uksztaltowalo?!Temat dla psychiatry,dla antropologa???
mira2020.09.2 16:26
spróbuj a zrobimy ci taka kontrrewolucje ze azylu będziesz szukał w Izraelu icku
Polak2020.09.2 15:45
Tym razem sekciarze mają problem z tym że Margot znacznie lepiej od nich zrozumiała sens przekazu katolickich "świętych" ksiąg. Ale z drugiej strony czego spodziewać się po sekcie opartej na głupocie i ignorancji :)
***2020.09.2 20:40
....i co, tobie też bije w dekiel???...kanalio!!!
Darek2020.09.2 15:28
No i to jest prawdziwy aktywista ideowiec. Dostał szmal i choć sam krezusem nie jest postanowił rozdać bardziej potrzebującym. Margot nie jest jak Matka Boska, ona bardziej w swoim postępowaniu przypomina Pana Jezusa.
***2020.09.2 20:36
Widzę, że dalej popisujesz się swoją głupotą.
Anonim2020.09.2 22:45
Oni prześcigają się tu ,kto głupszy ,dlatego tak się stara,bo konkurencję ma sporą.
Cierpliwy2020.09.2 13:31
Tzn. że zdecydował się oddać życie za ideę. Póki śmierć nie zagląda w oczy, i ma się poparcie możnych protektorów, to bohatersko można oddać " wirtualne " życie.
STOP katolickiej ideologii2020.09.2 13:27
https://pbs.twimg.com/profile_banners/915899456/1594419432/1500x500
katolik polski2020.09.2 13:04
A co na wybryki ks. Bonieckiego przełożony księży Marianów? Też wspiera akcje proaborcyjne?
Anonim2020.09.2 12:13
Do Rządu Polski. Słuchajcie, czytajcie i wyciągajcie właściwe wnioski. Nie dajcie się tej Goebbelsowskiej narracji. Na pohybel Szwabom. Niech ŻYJE POLSKA.
mika2020.09.2 11:23
Powinien być przebadany przez konsylium lekarskie, które orzeknie, czy to faktycznie osoba z predyspozycją T, czy nie i jest to osoba niedojrzała z zaburzeniami tożsamościowymi...
duchowny2020.09.2 10:53
Ze tego babo/chłopa popierają dwaj rabini to ich sprawa, ale że go popierają dwaj księża to skandal. Ten osobnik domaga się dzieciobójstwem i walki z Chrześcijaństwem a on go popierają? Albo ze zdrowie coś nie tak (wtedy niewinni) albo są księżmi - wilkami w owczej skórze. Czy ci księża mają nad sobą przełożonych?
Stefan2020.09.2 10:50
Czy to zgodne z Prawem przekazywać piniądze ze zbiórek na inne cele niż były zbierane. Aborcja jest zabroniona przez Prawo. Czy jej finansowanie jest zgodne z Prawem?
Anonim2020.09.2 11:42
PROKURATURO OBUDŹ SIĘ !!!!! na com czekacie
Agnieszka2020.09.2 10:48
Czyli ten idiota nie jest już tylko chuliganem, ulicznym bandytą, ale mordercą w ścisłym tego słowa znaczeniu. Teraz krew kolejnych dzieci Boniecki z w Wierzbickim mają na rękach. Swoją drogą to trzeba pilnować, gdzie to pójdzie, bo organizacje działające na rzecz łamania polskiego prawa nie mogą być legalne.
Anonim2020.09.2 10:50
Na co czeka Prokuratura . urząd skarbowy, KAS .
Brothers Hooligan: Cockney Rejects2020.09.2 13:11
Nie ubliżaj nam. Jesteśmy tylko (c?)huliganami... i poza demolką na stadionie nie mamy nic wspólnego... z rowerami, :) łańcucham :)i a zwłaszcza pedałami XD...
Anonim2020.09.2 10:47
Czy ten młody człowiek rozumie , że swoim zachowaniem doprowadzi do prawdziwej konfrontacji siłowej między ludźmi. Bo agresja wywoła prędzej czy później kontragresję. I co on wtedy powie , że " nie chciał, nie zdawał sobie sprawy, że do tego dojdzie , że to nie On do tego doprowadził ???? Druga strona jest na razie b. spokojna , ale wszystko ma swoje granice wytrzymałości.
No przecież o to właśnie mu chodzi2020.09.2 12:22
Nie dajmy się sprowokować i róbmy swoje. W Polsce obowiązuje prawo i ściśle trzeba się do niego stosować. Za co poręczyli księża i rabini? Z wypuszczenie go z aresztu, żeby robił dalsze rozróby i nawoływał do nienawiści? Niech się teraz tłumaczą. Czekamy. My Katolicy!
historia2020.09.2 10:34
Michał Sz jest opłacony - tak jak każda rewolucja -- rewolucja francuska która ścięła głowy tym co rewolucję robili - przewrót w Rosji bo to nie była rewolucja tylko przewrót opłacony( Lenin wjechał w wagonie ze złotem przez Finlandię) a później mordowanie milionów ludzi kwiatu Rosji -----teraz Michał Sz bredzi jak zwykle na amoralistę przystało
Anonim2020.09.2 10:30
Zamknijcie dewianta, opętańca i skończcie z idiotyzmami,czemu wszystkie portale ,przynajmniej te niby prawicowe nie nazywają dewiantów po imieniu i nie nawołują ze skończeniem z ich terroryzmem,tylko publikują ich pierdy
POTĘŻNY JEZUS W ŚWIEBODZINIE!2020.09.2 10:27
Mnie nie mogą nawet skoczyć... HAHAHAHAHA
AZ2020.09.2 10:26
Szczycą się tym, że wspierają mordowanie nienarodzonych dzieci, twierdząc że robią dobrze. Bóg kiedyś poprosi o rachunek...
skuter2020.09.2 10:32
Przed wojną centrum aborcyjnym w Europie była Warszawa Co nas spotkało to wiemy Co teraz nas spotka jeśli nie zawierzymy Matce Boskiej I nie odrzucimy zboczenia
Jan Radziszewski2020.09.7 11:36
to się stanie jeszcze w tym m-cu tj wrześniu po ukazaniu się Krzyża na NIEBIE zaraz potem Sąd Ducha św. - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne!!
west2020.09.2 10:18
Czy aby na coś takiego nie ma konkretnych paragrafów ? Co na to służby naszego państwa ? https://pl.wikipedia.org/wiki/Zdrada_stanu
Dariusz2020.09.2 10:15
Fenomenem jest to,że osoba z zaburzeniami psychicznymi budzi takie zainteresowanie.
nn2020.09.2 10:36
Hitler też je budził!
west2020.09.2 10:46
Widzisz... Hitler zaczynał jako malarz pokojowy, Stalin jako seminarzysta. Stare porzekadło mówi: zło na świecie istnieje dlatego, że godzą się na nie dobrzy ludzie.
Dariusz2020.09.2 11:09
To prawda,chociaż to nie ta skala.W tym wypadku sprawę może błyskawicznie rozwiązać prokurator,następnie sąd,a na końcu konsylium lekarzy oddziału psychiatrycznego.No,ale chyba się rozmarzyłem.
NaziBarbi2020.09.2 10:15
Ze skóry tęczowy powinno się zrobić buty.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.2 10:11
najważniejsze że PZU przelało: 6 milionów dla fundacji Lux Veritatis którą prowadzi znany złodziej i oszust rydzyk, oraz 1 milion dla fundacji Jana Pietrzaka. Wszystko to wbrew regulaminowi i statutowi...
Bożena2020.09.2 10:05
Może ks. Adam Boniecki i rabini coś zaproponują.
Anonim2020.09.2 10:05
Krótko: to są debile.
Zniesmaczona2020.09.2 10:04
Za to mieszkańcy stolicy będą bulić na naprawę Czajki.
AntySzwab2020.09.2 10:12
Powinni z własnej kasy zapłacić zasyfionym od czajki miastom na północ. Głosowali na trzask praska - bulić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2020.09.2 10:03
PSYCHOPATÓW i OBŁĄKANYCH należy izolować!!!
Olo2020.09.2 10:01
To jest ciężko zaburzony psychol !