05.05.21, 13:06fot. yt/telewizja wpolsce

,,Kasta'' sędziowska uważa, że Lewica ich ,,sprzedała'' ws. rebelii

Jak wynika z ustaleń portalu wpolityce.pl, tzw. „kasta” sędziowska zarzuca Lewicy, że ta sprzedała sprawę sędziowskiej rebelii podczas negocjacji z PiS ws. Krajowego Planu Odbudowy. Jak ustalił portal, kwestie te nie były podnoszone podczas negocjacji. A jakie było tego podłoże?

- Rozmowa była o pieniądzach dla Polski. Przypominam, ze ramy nie zostały ustalone ani przez Lewicę, ani przez Prawo i Sprawiedliwość, ale przez Radę Europejską. Np. Rumunia chciała wpisać gazownictwo i drogi, ale Komisja Europejska przypomniała, że te postulaty nie spełniają celów klimatycznych. To nie jest tak, że można sobie wpisać wszystko – powiedziała na antenie Telewizji wPolityce.pl.

- Chcielibyśmy, by  rząd wycofał się z wielu zmian, np. z neoKRS i Izby Dyscyplinarnej. Europejski Fundusz Odbudowy jest jednak batem na rząd polski – dodała.

mp/portal wpolityce.pl/telewizja wpolityce.pl


Komentarze

W­­­W­­W­­.­­­X­­1­7­­.­F­­U­N2021.05.5 20:03
O­­­c­e­­­ń­ ­m­­­o­­­j­ą­ ­­­m­ł­­o­d­­ą­­ ­­­c­­i­­­p­­k­­ę­ ­-­ ­­W­­­W­­W­­.­­­X­­1­7­­.­F­­U­N
Apel2021.05.5 16:00
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna rynsztokiem antypolskich i antychrześcijańskich inwektyw pełnych cynicznej nienawiści i wulgaryzmów. Obsesją tych wpisów jest np. przypisywanie wszystkim księżom skłonności pedofilskich przy jednoczesnym propagowaniu wynaturzeń LGBT. Każdy sukces aktualnych władz jest deprecjonowany. Furię wywołuje postać Matki Bożej i osoba Jana Pawła II, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji tych wpisów. Szczególnie znienawidzony jest o. Rydzyk, posądzany o rzekomą pazerność, tylko dlatego, że skutecznie przerwał tradycyjny żydowski monopol na robienie gojom-podludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze wykurzyć Anonima i jego bandę z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich bluzgi, chamstwo i bluźnierstwa. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, ledwo już dyszącej żydowskiej gadzinówki dla Polaków, panuje ścisła cenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, przynajmniej wg lewaków.) Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, oczywiście, będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Niech jazgoczą, faryzejscy obłudnicy.
dla tej żydówki2021.05.5 15:34
wartości katolickie są nieistotne dla niej liczy się polin
fdf2021.05.5 14:56
Lewicowe wartości.