29.04.21, 15:06Fot. screenshot - YouTube (RMF FM)

Kołakowski dołączy do koła Ścigaj? Polityk zdradził swoje plany

Niezależna posłanka Agnieszka Ścigaj założyła nowe koło poselskie, do którego z klubu PiS przeszedł poseł Andrzej Sośnierz. Pojawiły się spekulacje, że szeregi nowego koła zasilić może również poseł Lech Kołakowski, który opuścił klub partii rządzącej po kontrowersjach związanych z projektem nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt. Kołakowski ucina jednak spekulacje i zapewnia, że do koła Agnieszki Ścigaj się nie wybiera.

Jak już informowaliśmy, Andrzej Sośnierz opuścił klub PiS, aby tworzyć nowe koło poselskiej wspólnie z Agnieszką Ścigaj i Pawłem Szramką.

Agnieszka Ścigaj była jednym z gości ostatniej konwencji Porozumienia Jarosława Gowina. Obecny był na niej również były poseł PiS Lech Kołakowski. Stąd pojawiły się spekulacje, że również on dołączy do nowego koła poselskiego. W rozmowie z portalem niezależna.pl polityk zapewnił jednak, że nie ma takich planów.

- „Nie, nie jestem i nie będę członkiem tego koła”

- stwierdził Kołakowski.

kak/niezależna.pl

Komentarze

Hity kinowe2021.04.29 19:55
Oglądaj -Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa 2020 oraz inne filmy i seriale. http://zobaczy.pl/ =========================== Jedyny VOD gdzie płacisz raz i masz dożywotni dostęp, Wystarczy założyć konto oraz je aktywować i juz ogladasz.
Filip2021.04.29 17:28
Politycy z PiS-u uciekają z tonącego okrętu. W najlepszym przypadku dla rządzących, PiS straci władzę w 2023 roku. Następnie w 2025 roku wybory prezydenckie wygra kandydat nie związany z PiS-em. Wtedy nastąpi rozliczanie obecnej ekipy. Nawet Marian Banaś dokonując kontroli dla rządzących bardzo niekorzystnych, chce uzyskać wzrost notowan wśród opozycji. W przypadku nieuchronnej zmiany władzy, może liczyć na łagodne potraktowanie.