05.03.14, 18:15Adam Szejnfeld (fot. Facebook)

Kolejna "słitfocia" polityka. Tym razem Adam Szejnfeld

Adam Szejnfeld, polityk Platformy Obywatelskiej opublikował na Facebooku zdjęcie z podróży pociągiem. Nie byłoby w tym w sumie nic szczególnego, gdyby nie podpis pod fotografią. "Dramat Ukrainy. Jak potoczą się jej losy..." - napisał parlamentarzysta. 

Dziś w Sejmie odbywa się nadzwyczajne posiedzenie w całości poświęcone sytuacji na Ukrainie. Zostanie podczas niego przyjęty także projekt uchwały ws. Ukrainy, w której Sejm wyrazi "solidarność z narodem ukraińskim" oraz połączy się w "bólu z bliskimi i rodzinami poległych w czasie ostatnich walk na Majdanie". Jak widać, posłowi Szejnfeldowi sprawa Ukrainy spędza sen z powiek, czego efektem jest klimatyczna fotografia. 

Z fotki polityka już zaczął kpić internet. Marek Miglalski skomentował: "Konkurs na selfie bardziej żenująca niż ta Kury z Majdanu, wygrywa zafrasowany o losy kraju i partii #Szejnfeld. #okno #pociąg #powaga". 

"Dobrze, że nie jechał samochodem, bo mogłoby się skończyć jak w przypadku agenta Tomka, który "zamyślił się nad losem Polski" - komentuje z kolei Tomasz Baliszewski z Natemat.pl

Beb/Media

Komentarze

anonim2014.03.5 19:19
Szejnfeld i inne tuskomatolskie zydki w rządzie Donalda T. mają gdzieś zwykłych Ukrainców i ich problemy.
anonim2014.03.5 20:46
Tusk mówi Lechem Kaczyńskim. Sikorski mówi Lechem Kaczyńskim. Nawet Adam Michnik mówi Lechem Kaczyńskim. Czy Komorowski. Smutne zwycięstwo Lecha Kaczyńskiego zza grobu. Ludzie odpowiedzialni za Smoleńsk, ludzie odpowiedzialni za prorosyjską politykę tego rządu, ludzie odpowiedzialni za raporty BBN-u, w których konstruuje się warianty wystąpienia Polski z NATO na rzecz sojuszu z Rosją – ci wszyscy ludzie nagle się obudzili. Okazało się, że palenie zniczy na grobach okupantów z Armii Czerwonej nie wystarczy, by uspokoić rosyjskiego niedźwiedzia. Tak samo jak i przytulanki nad ciałem polskiego prezydenta. Oby te nawrócenia były prawdziwe. Ale przyszłość, jaka nas czeka, to nie tylko słowa, lecz głównie czyny. A czy nasi politycy okażą się do nich zdolni? Nie wiem. Wiem za to, że teraz mogę powiedzieć jedno. Bardzo brak Polsce i Europie Lecha Kaczyńskiego. Człowieka, o którym wiedziałem, że zrobi wszystko i zaryzykuje swoją karierę, by walczyć z agresją wschodniego imperializmu. By bronić Polski. A nie będzie strzegł żyrandoli. Brak Go.
anonim2014.03.5 20:51
Schoenfeld!!- i wszystkie pola jego działalności jasne i piękne!!
anonim2014.03.6 5:35
Pętaki, jeszcze raz pętaki.... jak wybraliśmy, tak mamy.