30.09.15, 19:14

Zamość i Nowy Sącz mówią NIE przyjmowaniu imigrantów

Nowy Sącz i Zamość mówią twardo, że w pierwszej kolejności miasto powinno zadbać o polskie rodziny, które nie mają własnego mieszkania. 

<<< DOWIEDZ SIĘ JAK SKUTECZNIE BRONIĆ WIARY KATOLICKIEJ PRZED ATAKAMI ZŁEGO!!! >>>


- W samym Zamościu jest 460 rodzin, które czekają na mieszkania komunalne. Prezydent jest zdania, że w pierwszej kolejności to właśnie im należy się pomoc ze strony samorządu - mówi Marek Gajewski, doradca prezydenta miasta. I dodał, że zamiast przyjmowania imigrantów z Afryki władze Zamościa chętniej wolałby u siebie przyjąć liczbę repatriantów ze wschodu, potomków Polaków zesłanych do Kazachstanu, na Syberię i w inne zakątki Związku Sowieckiego.

Kolejny głos krytyczny wobec przyjmowania uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki, wyszedł z ust prezydenta Nowego Sącza, który powiedział: - Uważam, że to otwarcie się na imigrantów, zupełnie obcych nam kulturowo jest dużym zagrożeniem i może być wielkim błędem patrząc z perspektywy dłuższego czasu. Jestem prezydentem tego miasta, ale odpowiadam teraz, jako Ryszard Nowak, gdyby to ode mnie zależało mówię stanowczo nie —mówi w Radiu Kraków prezydent miasta. Dodał również, że jego zdaniem imigranci podszywają się pod uchodźców i mogą stanowić zagrożenie nie tylko dla naszej kultury, ale także naszego stylu życia. - Jeżeli ktoś zdecyduje się na to by zaprosić do siebie imigrantów, by próbować im pomóc to niech ma świadomość, że bierze odpowiedzialność za te osoby i niech sobie z tym radzi. 

To wszystko pokłosie fatalnej decyzji premier Ewy Kopacz, która nie licząc się w żaden sposób z głosami polskich obywateli, jak również z głosem włodarzy miast i gmin postanowiła, że Polska przyjmie taką liczbę uchodźców jaką nam narzuci Unia Europejska vide Angela Merkel. Dobrze zatem że coraz więcej prezydentów dużych miast mówi twardo: NIE dla przyjmowania imigrantów.

philo

Źródło: www.radiokrakow.pl

Komentarze

anonim2015.09.30 19:46
Akurat jeżeli chodzi o Nowy Sącz to dużo dużo bardziej boję się setki dresiarzy niż tysiąca imigrantów tam. A dresiarzy w tym mieście jest o wiele więcej niż imigrantów mogłoby tam przybyć. Także marketingowo kolejna zła decyzja najgorszego prezydenta miasta w tym kraju, ale dla imigrantów dobrze. Prawdopodobnie nie mogliby wyjść na ulice bo byłyby na nich polowania.
anonim2015.09.30 19:51
najgorszy dla kogoś kto ucieka przed bombami i snajperami jest ... wolny internet i brak kasy na fajki https://www.facebook.com/OmroepPowNed/videos/1153724984638513/
anonim2015.09.30 20:41
Rozum i odwaga jeszcze nie umarły w Zamościu i Nowym Sączu. Ilustrowane "Wystąpienie Jerzego Wkurzaka w sprawie uchodźców ", tutaj: http://maurwsbn.blogspot.fr/2015/09/wystapienie-jerzego-wkurzaka-w-sprawie.html Fragment: - Hmm, i po to przez wieki stawiała opór islamowi i wykrwawiała się na kresach Rzeczpospolita – pozwolił sobie na refleksję Maurycy - żeby teraz Merkel naprawiała muzułmanami uszkodzone przez Adolfa polityczne dziewictwo, a wyzwolone z uczuć macierzyńskich Niemki mogły liczyć na tanią służbę. A kiedy tylko Aniela poczuła, że z całej orkiestry maszeruje za nią wyłącznie wielki bęben, jęła gwizdać na Schengen i zamknęła granicę z Austrią. Austria zamknie z kolei swoją granicę z Węgrami i złapane w pułapkę myszy będą siedzieć w węgierskich namiotach, aż uda się ich, prośbą i groźbą, upchnąć po różnych krajach. Bo ʺnikt nie zostanie odesłany do siebieʺ, jak na samym początku inwazji raczyła wysmarkać do mikrofonów 42 letnia Federica Mogherini, tak nadająca się na stanowisko szefowej unijnej dyplomacji, jak koń Kaliguli na senatora. Niemcy, po tym jak nażarły się imigrantami wyższej kategorii, zajmą się leczeniem wzdęcia. Francji pozostaną Arabowie z Maghrebu i Murzyni, a reszta będzie musiała brać, co pod stół spadnie. Dobra strona całej historii polega na tym, że po Martinie Schulzu pozostanie tylko smród, że przyblaknie 12 gwiazdek na niebieskiej fladze, oraz że cała ta śmierdząca zboczeniami, masońska machina, jaką jest Unia Europejska, popsuje powietrze i zdechnie, co pozwoli wrócić do idei europejskiej na europejski sposób.
anonim2015.10.1 7:53
I dobrze. Przynajmniej władze Zamościa i Nowego Sącza wykazują zdrowy rozsądek i partiotyzm.