07.03.16, 14:31fot. Facebook

Komentarze KOD-owców pod lupą prokuratury

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Przemysław Nowak w rozmowie z portalem Telewizjarepublika.pl poinformował, że trwają czynności mające na celu zweryfikowanie wstępne czy zachodzi konieczność wszczęcia postępowania.

Otrzymaliśmy wiadomość mailową od osoby prywatnej z informacją, że mogło dojść do popełnienia przestępstwa i że prokuratura powinna zająć się tą sprawą z urzędu. Potraktowaliśmy tę wiadomość jako zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa – poinformował w rozmowie z portalem Telewizjarepublika.pl Przemysław Nowak.

Jak tłumaczył, podjęto czynności sprawdzające, które mają ustalić, czy istnieje uzasadnione przypuszczenie, że doszło do popełnienia przestępstwa.

Zawiadomienie było reakcją na komentarze jakie pojawiły się na portalu społecznościowym. Członkowie KOD komentowali drogowy incydent z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy. "Oj, oj jaka szkoda", "życzę mu śmierci w męczarniach", "pierwsze ostrzeżenie, drugiego nie będzie" – to tylko nieliczne z wpisów, jakie opublikowano.

mko/Telewizja Republika

<<< KAPŁANKI CZY KURY? SIEDEM NIEZWYKŁYCH HISTORII - NIEZWYKŁYCH KOBIET >>>

<<< ZOBACZ KONIECZNIE! KULISY GLOBALNEJ ZMOWY! >>>

<<< JAK ŻYĆ I NIE STRACIĆ NIC Z TEGO ŻYCIA! ZOBACZ >>>

Komentarze

anonim2016.03.7 14:34
Ten cały KOD to jedno wielkie g... jak i ta cała swołocz tam spacerująca. Garstka frustratów i degeneratów na czele z tym kretynem w tych czerwonych cynglach.
anonim2016.03.7 14:37
ja jeszcze bym wziął pod lupę co niektórych z frondy, oszołomów tu nie brakuje, choćby kopalny czy jakiś z Bytomia itd...
anonim2016.03.7 14:39
Nic z tego nie wyjdzie bo okaże się że ci niby członkowie KOD to płatne trolle pisowskie.
anonim2016.03.7 15:13
Dobre chociaż i to, nic bowiem tak nie rozzuchwala swołoczy jak całkowita bezkarność.
anonim2016.03.7 15:27
@Jan 2014- Jeśli to miałaby być prawda, to chyba Kijowskiemu najbardziej powinno zależeć na wyjaśnieniu i to chyba on powinien to zgłosić do prokuratury.
anonim2016.03.7 15:31
@jan Na pewno, zwłaszcza ci z zamkniętych forów kodeiniarzy i z gg kodeiny, które ujawniła jedna z działaczek kodeiny oburzona tym co czyta. Zaraz przygłupy peowszczyzny ogłoszą,że alimenciarz tez jest z pisu:)Logika lewokału:)
anonim2016.03.8 12:32
@Grzegorz-z-Bytomia Walnij sobie jeszcze jedną lufkę, to może ci się pamięć odświeży, bo my, niepijący, dobrze pamiętamy kominiarzy o 6. rano i kilkadziesiąt osób skazanych za Donka. Pij dalej!