04.03.16, 18:10

Komornik zajął konto Wałęsie bo nie chciał przeprosić!

Portal niezalezna informuje, że "Lech Wałęsa zlekceważył wyrok sądu i nie chciał zamieścić wymaganych w wyroku przeprosin wobec Ryszarda Czarneckiego. Skończyło się tym, że jego konto zajął komornik. Po ściągnięciu odpowiednich sum pieniędzy, w prasie ukazały się także stosowne przeprosiny podpisane imieniem i nazwiskiem Wałęsy". 

- Ta sprawa jest sensacyjna dlatego, że nikt nie wie, że mimo prawomocnego wyroku Sądu Apelacyjnego z Gdańska z 2012 r. Lech Wałęsa lekceważąc ten wyrok i mając w nosie wymiar sprawiedliwości, uważając, że stoi ponad nim – nie chciał go wykonać. Nie chciał też takich ogłoszeń zamieścić. W związku z tym w końcu te pieniądze zostały od byłego prezydenta ściągnięte przez komornika - mówi Ryszard Czarnecki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego.

<<< CZY CHCESZ OTRZYMAĆ OD RAZU SZCZEGÓLNE ŁASKI OD BOGA? ZOBACZ TUTAJ! >>>

A oto przeprosiny Lecha Wałęsy:

Dzisiejsze ogłoszenie opublikowane na łamach "Dziennika Gazety Prawnej"

 

mko/niezalezna


Komentarze

anonim2016.03.4 12:58
Richarda przeprosił. A co z Ryszardem?
anonim2016.03.4 13:21
@Darek2002 - wtedy Czarnecki nie był jeszcze stuprocentowym Polakiem.
anonim2016.03.4 14:38
To dobry krok, ale ja czekam na odtajnienie kolejnych teczek, bo na razie to coś mi się widzi, że Lechu to tylko Murzynek rzucony dziennikarskim sępom, a nie mówi się nic o takich ancymonkach jak Geremek, Michnik i Kuroń.
anonim2016.03.4 14:44
Do Jack_Holborn - Michnik zaraz po transformacji 3 dni siedział w archiwach i wyciągał papiery na siebie i swoich towarzyszy, za co powinien być dzisiaj pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Jeżeli coś na nich jest to w Moskwie. Rząd, który dogada się z Ruskimi może dostać do łapy niezłe papiery na "bohaterów".
anonim2016.03.4 18:24
@Gajny - ten rząd to nie będzie rząd PiS:-)