05.06.13, 18:37Komunikat Ministerstwa Prawdy

Komunikat Ministerstwa Prawdy (nr 298) tylko na Fronda.pl: Tortem w Demokrację!

Podły atak reakcji nie powinien jednak przysłonić sprawy o wiele ważniejszej, a mianowicie działań owych band zmierzających do obalenia demokratycznego porządku, ustalonego przy okrągłym stole. Ci podżegacze wojenni domagają się dokonania podłości jakiej nie znała historia ludzkości - uznania gen. Czesława Kiszczaka winnym za tzw. wypadki w kopalni "Wujek". Lud pracujący miast i WSI wie jednak dobrze, że winnych nie ma, a jedyną ofiarą całej sprawy jest gen. Kiszczak, bohater który musi teraz chorować aby unikać spotkań z rozwścieczoną reakcją.

Komentarze

anonim2013.06.5 18:42
Kto i kiedy ustanowił,że sędziowie nie muszą publikować oświadczeń majątkowych,czy to już ustalono w Magadalence?
anonim2013.06.5 19:02
Kiszczak ostatecznie odpowie za to co uczynił
anonim2013.06.5 19:25
We wtorek 11 października 1994, ok. godziny 16.00, w księgarni na Placu Legionów we Wrocławiu miało miejsce zdarzenie, które bulwersowało opinię publiczną przez kilka dni. Stanisław Helski, 65. letni rencista-rolnik, uderzył Wojciecha Jaruzelskiego kamieniem w twarz. Działo się to, gdy gen. Jaruzelski promował swoją najnowszą książkę i rozdawał autografy. Środki masowego przekazu doniosły, że Helski uderzył Jaruzelskiego cegłą, ale nie była to żadna cegła, tylko symboliczny kamień z jego pola , który przywiózł specjalnie, ukryty w „pederastce”. Naturalnie, oficerowie BOR ochraniający Generała, błyskawicznie obezwładnili rencistę, który nie próbował ani się bronić, ani uciekać, obdzielając go przy okazji kolorowymi wyzwiskami typu „gnoju, świnio, bydlaku, zdechniesz na śmietniku” itp.
anonim2013.06.5 20:25
@Czestochowski Poeta Ja z kolei mam nadzieje, ze Ciebie tez spotka zgodne z prawem internowanie i przesladowanie dokladnie takie samo jak tego czlowieka.