03.08.13, 13:19

Komunikat Ministerstwa Prawdy (nr 317) tylko na Fronda.pl: Nergal to diabeł z jasełek!

Lud pracujący miast i WSI z entuzjazmem przyjął tę interpretację. Nie od dziś bowiem wiadomo, że zło czai się gdzie indziej - na przykład na Przystanku Jezus, który według Jurka Owsiaka jest czymś złym, a jego namiot emanuje czymś niedobrym. Dla takiego zła nie ma miejsca w postępowym świecie! By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

Komentarze

anonim2013.08.3 15:23
@etst nikt tą sprawą nie żyje.No coś Ty.cała Polska?Przecież nie da się uniknąć tego typu informacji(tak jak nowinek o życiu joli rutowicz,dody czy frytki),one wdzierają się w życie nawet normalnych ludzi.A jeśli taki czlowiek jak plastikowy darski przeniosl swoje zabawy z piaskownicy na scenę i tam popisuje się targającBiblię która ma 2tys.lat(a on pożyje góra jeszcze kilkadziesiąt)to należy zareagować.Często ludzie narzucają się nachalnie innym(działalność tego lalusia-satanisty) robiąc kretynizmy bo wołają o pomoc.No i stąd krótkie dyskusje o tym przypadku człowieka.Nikt tym nie żyje.
anonim2013.08.3 17:49
Lepiej nie bawić sie owocem zakazanym!! Satanizm smakuje i wciąga jak narkotyk!!!Skutki są opłakane!!
anonim2013.08.3 19:53
Zal. Nic dziwnego ze nikt pod takim dzielem sie nie podpisal. Wy faktycznie zyjecie w Polsce Ludowej. Nieustanne ataki na Kosciol, zacofanie obyczajowe i nieustanne kompleksy. Jak w filmie Goodbye Lenin:P Nic mi do tego, ja tam zyje w wolnej Polsce. Zastanawiam sie nad zdaniem: "Lud pracujący miast i WSI." WSI pisane duzymi literami to Wojskowe Sluzby Informacyjne, czy raczej zlosliwa aluzja?? Ci glupi (w interpretacji autora ze wsi) kupili to tlumaczenie, tak to nalezy rozumiec?? Schodzicie na psy. Niech autor tego kwiatka sie podpisze.
anonim2013.08.3 20:45
Nie wiem po co pluć na Bonieckiego, osobiście lubię tego kapłana... Pomijając kwestię Nergala (który bąd co bądź diabłem wcielonym jednak nie jest..) to nieładnie łączyć owego kapłana z rzekomą niechęcią Owsiaka do Przystanku Jezus... Słuchałem występu Bonieckiego w całości i nie słyszałem, żeby w jakikolwiek sposób wypowiadał się o Przystanku Jezus... Parodia propagandy, która sama w sobie jest propagandowa... no ładnie...
anonim2013.08.4 9:38
Ksiądz Boniecki jest juz bardzo zmęczonym człowiekiem!!!.