19.04.20, 15:22

Koronawirus w Polsce. Już 9 082 zakażonych, kolejne 3 osoby nie żyją

Ministerstwo Zdrowia podało nowy komunikat w sprawie stanu zachorowalności i śmiertelności z powodu koronawirusa w naszym kraju.

Przybyło kolejnych 340 potwierdzonych zakażeń oraz zmarło kolejne 3 osoby.

Na godz. 10.02 dzisiaj sytuacja wyglądała następująco:

- 9 082 potwierdzonych zakażeń

- łącznie dotyczhczas zmarło 350 osób

mp/ministerstwo zdrowia

Komentarze

STANISLAW2020.04.20 15:08
Jednak pamietajmy: w tej chorobie śmiertelność, czyli stosunek zmarlych do całej liczby eks-kowidersów jest 26%. WYSOKO!! Z tym że nie które kraje, jak Anglia mają dziś 98%!!!
STANISLAW2020.04.20 15:05
W tej dziedzinie jednak jesteśmy nadal zacofani. W przeliczeniu zachorowań na milion mieszkanców wiele nam trzeba, aby dogonic panstwa sąsiednie: Niemcy, Czechy, Węgry, Rosję czy Litwę. Takie sobie słodkie nasze "zacofania". (Brawo PIS!)
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze2020.04.19 16:05
FAKE NEWS ... !!!! - 5G ! - RADIOAKTYWNA CHMURA Z CHERNOBYLA ! - CO2 ! - SZCZEPIONKI MORDUJĄ! - BĘDZISZ MIAŁ "CIPY"! - JAKIEŚ "CHEMTRAILS" ! "Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze, już ma kompletnego PIE*DOLCA! FAKE NEWS ... !!!!
pati2020.04.19 15:55
Ten wirus to G5 - prezydent ma obowiązek wycofać się z ustawy o instalowaniu Polakom tego śmiercionośnego wirusa, który nam udostępniają z anten i satelitów. Superszybkie łącza i superszybka śmierć w jednym.
Bizon2020.04.19 15:54
Dalej nakręcajcie histerię w narodzie, dalej okraszajcie artykułu zdjęciami trumien, róbcie ludziom wodę z mózgu, zniewolcie ich doszczętnie, doprowadźcie do depresji i dużo dalej idących z tego konsekwencji. Ja powiem, co ja o tym myślę. Dotychczas w Polsce zmarło 350 osób na tzw. wirusa. To bardzo mała liczba, biorąc pod uwagę 40 mln obywateli. Tymczasem zrobiono w Polsce przy pomocy polityków i mediów taką histerię, paranoję oraz schizofrenię paranoidalną, jakby na ulicach leżały trupy. Wiele restrykcji jest absurdalnych, wiele państw znosi swoje obostrzenia, w Polsce nie podano nawet daty, poza absurdami dotyczącymi wchodzenia do lasów. Jedyną datą konkretną, jest data przymusowego noszenia maseczek, niejaki minister zdrowia mówi o dwóch latach. Jedyny pożytek z tej histerii będzie taki, że gospodarka Polski upadnie, wiele biznesów nie przetrwa, ludzie zostaną bez pracy, a i tak większość społeczeństwa zaszczuta strachem będzie popierała działania rządu i kolejne restrykcje, które przyniosą w krótkiej perspektywie katastrofalne skutki gospodarcze i społeczne. Jednym słowem: obłęd.