02.06.14, 20:16Janusz Korwin-Mikke (fot. Ryszard Hołubowicz/Wikipedia)

Korwin-Mikke: Gdy spotkam Boniego, dam mu w mordę

Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z "Do Rzeczy" zapowiada, że jeśli nawinie mu się Michał Boni, to "dostanie w zęby". Były minister administracji i cyfryzacji naraził się liderowi Kongresu Nowej Prawicy, nazywając go z sejmowej mównicy "idiotą i oszołomem", kiedy ten przygotował projekt ustawy lustracyjnej.

"Parę lat później przyznał się, że był agentem. Nie przeprosił mnie, więc gdy go spotkam, dam mu w mordę. Stanie się to pewnie w Parlamencie Europejskim, bo wcześniej nie będę się z nim widział. Lepiej więc niech się trzyma ode mnie z daleka" – ostrzega na łamach tygodnika "Do Rzeczy".

Janusz Korwin-Mikke po raz kolejny w osobliwy sposób wypowiedział się na temat kobiet i osób niepełnosprawnych. Lider KPN wyjaśnia, że jeśli chodzi o paraolimpiady, to przeszkadza mu, że są one organizowane za publiczne pieniądze. "W samym uprawianiu sportu przez niepełnosprawnych nie ma przecież niczego złego. Weźmy choćby zawody bokserskie w wadze muszej. To też są niepełnosprawni, bo normalny bokser by takiego zawodnika zmiótł z ringu. Zawody juniorów też są dla niepełnosprawnych" – argumentuje na łamach "Do Rzeczy".

W ocenie lidera KNP, także zawody kobiet można nazwać zawodami dla niepełnosprawnych. "Gdyby kobieta była pełnosprawna, to grałaby w szachy razem z mężczyznami. Ponieważ kobiety są w innej kategorii, to znaczy, że są niepełnosprawne" – tłumaczy Korwin-Mikke. Jego zdaniem, także Justyna Kowalczyk jest w jakimś sensie niepełnosprawna, bo "jeżeli tworzymy osobną kategorię, to znaczy, że zmagają się tam niepełnosprawni. Pełnosprawni grają w kategorii open".

Polityk deklaruje również, że nie będzie rozmawiał z zielonymi, bo jedynym sposobem rozmowy z nimi jest... strzelanie. "Nie ma co z nimi dyskutować, przecież to idioci". Na pytanie zdumionego dziennikarza, czy zamierza strzelać do ludzi, Janusz Korwin-Mikke odpowiada: "Właściwie do ludzi niepełnosprawnych umysłowo nie powinno się strzelać. Oni przecież uważają, że z powodów środowiskowych powinno się ograniczyć emisję dwutlenku węgla. Tymczasem nawet uczeń szkoły podstawowej wie, że rośliny do życia potrzebują właśnie dwutlenku węgla".

Beb/DoRzeczy 

Komentarze

anonim2014.06.2 21:00
Mimo wszystko, wolę głosować na chama, niż na idiotów!
anonim2014.06.2 21:32
Generalnie nie przepadam za "mordobiciem", ale to chciałbym zobaczyć. Po pierwsze dlatego, że p.Boni za kilka spraw solidnie sobie "nagrabił", a po drugie ciekaw jestem, czy JKM wypełni swoje obietnice, czy tak tylko gada.
anonim2014.06.2 21:34
Mam wrażenie, że ten człowiek gada co mu ślina na język przyniesie.
anonim2014.06.2 22:13
Durnie przeżywają w bólu konfrontację z normalnością ...którą prezentuje Korwin.
anonim2014.06.2 22:13
Durnie przeżywają w bólu konfrontację z normalnością ...którą prezentuje Korwin.
anonim2014.06.2 22:13
Coraz bardziej podoba mi się Korwin Mikke.Jest szczery aż bólu i wielu sprawach ma rację
anonim2014.06.2 22:37
Nawet gdyby tylko słowa na wiatr rzucał to i tak jest po stokroć lepszy od tych łachów co to z byle pierdołą do sądu na skargę biegną.
anonim2014.06.2 23:23
Rozumiem, że (na polecenie Jarka?) od dziś uwaźa zgłoszoną przez UPR uchwałę lustracyjną za zbrodniczy akt prawny?
anonim2014.06.2 23:35
Hm, a moze to mezczyzni sa niepelnosprawni, bo graja winnych kategoriach niz kobiety? Ciekawe, czy p. Korwin sie nad tym zastanawial? Watpie, bo wydaje sie klepac w samozachwycie, co mu slina na jezor przyniesie. Ale jedno wiem:sam p. Korwin Mikke wydaje sie byc niepelnosprawny chocby jesli chodzi o jego przystosowanie do zycia w spoleczenstwie (jest raczej dziwadlem). Za pelnosprawnego mozemy uznac go jedynie, jesli ustalimy odrebna kategorie pelnosprawnych, do ktorej nalezy wylacznie ten pan.
anonim2014.06.3 0:14
Panie JKM i kopa ode mnie!
anonim2014.06.3 3:16
ja też dam w mordę, każdemu tępemu ch*jowi, który będzie mnie obrażał albo moją rodzinę; tak też wychowuję swoje dzieci, żeby nie chowały głowy w piasek jak socjalistyczna młodzież na wyspie Utoya, tylko lała po mordzie wszystkich agresorów; gdyby ta młodzież miała jaja, to Breivik by zabił może 2-3 zamiast 70, po czym zostałby obezwładniony, ale norweskie szkoły uczą pacyfizmu
anonim2014.06.3 3:33
zobaczymy czy Korwin da w mordę Boniemu :) ciekawe kto zwycięży w starciu
anonim2014.06.3 5:30
Kultura p. Korwina bije pod niebiosa.
anonim2014.06.3 5:33
Aniasz napisał: "sam p. Korwin Mikke wydaje sie byc niepelnosprawny chocby jesli chodzi o jego przystosowanie do zycia w spoleczenstwie (jest raczej dziwadlem). Za pelnosprawnego mozemy uznac go jedynie, jesli ustalimy odrebna kategorie pelnosprawnych, do ktorej nalezy wylacznie ten pan. " Pod powyższym Klarcia podpisuje się wszystkimi kończynami.
anonim2014.06.3 7:31
Klaro i Aniaszu. Tak się składa, że to mężczyźni pierwsi brali udział w zawodach sportowych. Kobieta i mężczyzna są od siebie RÓŻNI i Korwin nigdy nie mówi, że kobieta jest gorsza. A sztuczne udawanie doprowadza do absurdów. Brałem udział w biegu gdzie startowało 500 facetów i 3 kobiety. Ale ponieważ stworzono osobną kategorię dla Pań więc zajęły automatycznie trzy miejsca na pudle z takimi samymi nagrodami jak faceci. A czasy osiągnęły takie, że w łącznej klasyfikacji byłyby pod koniec drugiej setki. W naszej armii kobiety mogą być żołnierzami. I właśnie nadszedł czas rocznego sprawdzianu ze sprawności fizycznej. Na której panie (pensja ta sama) mają zupełne inne (znacznie zaniżone) normy. Faceci biegają na 3 km - panie na 1 km itd. Ogólnie 25 letnia pani ma normy jak 40 letni facet. Rozumiem, że będą miały osobną wojnę ?
anonim2014.06.3 8:17
" W naszej armii kobiety mogą być żołnierzami. I właśnie nadszedł czas rocznego sprawdzianu ze sprawności fizycznej. Na której panie (pensja ta sama) mają zupełne inne (znacznie zaniżone) normy." Przyjdzie wojna - wszystko wyrówna. Będą dla każdego te same normy.
anonim2014.06.3 16:20
JKM myśli normalnie, dlatego już nie jest rozumiany.
anonim2014.06.3 18:09
Większośćludzi podobnie mówi, tylko w konkteście medialnym to inaczej brzmi
anonim2014.06.3 18:13
, nie odróżniacie ironi, żartów itd.? Tak to można wszytko brać na poważnie. Definicja niepełnosprawności jest jak nabardzi\ej poprawna.
anonim2014.06.3 18:35
Brawo, też gdybym miał immunitet strzelił bym po ryju paru komuchów
anonim2014.06.3 23:13
Autor tej informacji, realizując zapewne linię polityczną Frondy, okazuje się takim samym "przyjemniaczkiem", jak przywoływany minister "agent" Boni. Niejako przy okazji znowu powtarza, często zmanipulowane, wypowiedzi p. Mikke, mające go niby zdyskredytować. Wydźwięk tej całej składanki jest zaś taki, że Fronda staje po stronie p. Boniego, bo jak inaczej można tłumaczyć dowalanie w tym momencie p. Mikke, mającemu akurat w tym wypadku rację (nie, żeby od razu bić p. Boniego, ale że p. Boni okazał się mocno podejrzanym typem). Widać Frondzie to nie przeszkadza, bo nie przepuści żadnej okazji, żeby "ośmieszyć" lidera KNP, przez co niestety popada w groteskę. Z Bogiem.
anonim2014.06.6 13:01
miał okazję mu dać w mordę i nie dał. Musi mu dać tak żeby nikt nie widział bo Korwin pójdzie siedzieć za śmiecia