27.08.15, 09:28

Kuźniar trochę znika z TVN

Jarosław Kuźniar przestanie prowadzić pasmo "Wstajesz i wiesz". Wyśmiewany za wpisy na Twitterze prezenter TVN24 nie rozstaje się jednak całkowicie ze stacją.

Kuźniar rozstanie z TVN24 sugerował już kilka razy w swoich wpisach na Twitterze. W połowie sierpnia br. pisał o „tygodniu rewolucji w życiu zawodowym”, co zostało podchwycone przez media. Spekulacje podgrzewał też wpisami w portalach społecznościowych. "Prehistoria & historia. Te 22 lata to był tylko wstęp. Więcej jutro przed 10:00 w @tvn24" - napisał.
Według portalu wirtualnemedia.pl, Kuźniar rzeczywiście zastanawiał się nad odejściem z TVN24, ale stanęło na tym, że gwiazdor będzie "trochę w ciąży" - rozstanie się z porannym pasmem „Wstajesz i wiesz”, ale będzie brał udział w jakimś innym przedsięwzięciu TVN. Oprócz tego zajmie się prywatnym biznesem.
Jarosław Kuźniar z kanałem TVN24 związany jest od 2007 r. Od początku prowadzi w nim pasmo „Wstajesz i wiesz”, a od czasu do czasu także programy rozrywkowe.  
Przed dwoma tygodniami w wywiadzie dla portalu gazeta.pl Kuźniar twierdził, że "państwo próbuje na nas wymuszać chodzenie do kościoła". Z kolei kilka miesięcy temu stał się obiektem drwin, gdy pochwalił się w wywiadzie swoim sposobem na zaoszczędzenie pieniędy podczas podróży z rodziną.
- Do Kanady i USA nie braliśmy żadnych gadżetów. Pojechaliśmy do Walmartu, kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne, a pod koniec podróży wszystko oddaliśmy, mówiąc, że nam nie pasowało - powiedział Kuźniar.
KJ/Wirtualnemedia.pl/Twitter.com/Niezalezna.pl

Komentarze

anonim2015.08.27 9:55
Kuźniar będzie prowadził tę samą działalność biznesową w Polsce, jaką prowadził przez krotki czas w USA: kupował przedmioty a po ich wykorzystaniu oddawał z powrotem do sklepu. Musi z tym jednak poczekać do takiego umoralnienia Polaków, że już nawet w Biedronce kasjerzy nie będą zaglądali klientom do koszyków mimo zawieszonych luster, ani co jest w środku pudełka z zapakowanym towarem. Potrwa to trochę bo pan Jeronimo Martins jeszcze długo będzie nas - kolonialnych tubylców - uważał za naród złodziei.
anonim2015.08.27 12:17
Cytat z ostatniego akapitu powinien być tutaj przypominany jako motto tej telewizji przy każdej okazji, gdy tylko redakcja wspomni coś o tefałenie.
anonim2015.08.27 21:29
Pajac i prostak. Niech idzie w ...