24.10.20, 14:28Fot. screenshot - YouTube (wPolsce)

M. Nykiel: Aborcja nie sprawia, że kobieta przestaje być matką. Staje się matką, która zabiła

- „To, że kobieta dokona aborcji nie znaczy, że nie miała dziecka. Zabicie dziecka sprawia, że kobieta nadal jest matką, ale matką która zabiła własne dziecko. Musi żyć z tym piętnem” – przekonywała w „Salonie Dziennikarskim” redaktor naczelna portalu wPolityce.pl, Marzena Nykiel.

W czwartek Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przepisy pozwalające na aborcję w przypadku podejrzenia wady bądź choroby dziecka są niezgodne z polską konstytucją. Oznacza to, że po publikacji tego orzeczenia w Dzienniku Ustaw, w Polsce przestanie obowiązywać tzw. przesłanka eugeniczna.

Decyzja sędziów wywołała falę protestów środowisk lewicowych. Przeciwnicy prawnej ochrony życia dzieci nienarodzonych organizują wulgarne i agresywne manifestacje w całej Polsce. Mówią o „piekle kobiet” i łamaniu ich „praw”.

- „Te wszystkie hasła mówiące o tym, że państwo PiS jest opresyjne, że to przemoc wobec kobiet, są skrajnie bałamutne, to nieprawda. Najwyższą formą przemocy jest zabijanie. Aborcja to zabicie człowieka. Jesteśmy w  takim momencie rozwoju medycyny, że chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości, w jakim momencie zaczyna się ludzkie życie. Ono zaczyna się w chwili poczęcia” – mówiła w „Salonie Dziennikarskim” red. Marzena Nykiel.

Podkreśliła, że „skrajną nieodpowiedzialnością” jest mówienie, że aborcja chroni kobiety. Wręcz przeciwnie, naraża je na jeszcze większe cierpienie. Zwróciła uwagę na skalę problemu, jakim jest syndrom poaborcyjny:

- „To, że kobieta dokona aborcji nie znaczy, że nie miała dziecka. Zabicie dziecka sprawia, że kobieta nadal jest matką, ale matką która zabiła własne dziecko. Musi żyć z tym piętnem. Musimy dorosnąć cywilizacyjnie do momentu, w którym jesteśmy. Boli mnie to, że osoby, które namawiają mnie do weganizmu, oskarżają o morderstwo, bo zjadłam schabowego i zabiłam niewinną świnkę, jednocześnie namawiają mnie do aborcji, mówiąc że aborcja jest ok” – podkreślała dziennikarka.

Zwróciła też uwagę, że wśród zabijanych do tej pory ze względu na tzw. przesłankę eugeniczną dzieci były nie tylko te, u których rzeczywiście występowała jakaś wada, ale również dzieci, które o wadę jedynie podejrzewano. Sama, jak mówi, zna kobiety, którym lekarze proponowali aborcję ze względu na przypuszczenie wady, a dzieci te urodziły się całkiem zdrowe. Podkreśla, że są też sytuacje, w których dziecko umiera. Wtedy jednak, przekonuje, o wiele lepszym dla matki jest pochowanie dziecka ze spokojem serca.

Odnosząc się do protestów środowisk proaborcyjnych, Marzena Nykiel zaznacza:

- „Nie czuję, żeby te panie wychodziły na ulicę w obronie moich praw. Lewica potrafi terroryzować społeczeństwa, posunąć się do najgorszych rzeczy – jak palenie kościołów w Chile, protesty feministek w Argentynie, gdzie atakowano modlących się ludzi. Te protesty pokazują, że nie ma granic, to straszne zdziczenie, skrajne wulgarne, diaboliczne działania zastraszające społeczeństwo”.

kak/wPolityce.pl

Komentarze

Gość2020.11.13 22:36
Ważne słowa. To prawda, taki czyn będzie chodził za człowiekiem całe życie. Nikt przez tym nie kwapi się ratować kobietę. Poza tym Już któryś raz czytam, że chodzi strajkującym o przywrócenie moźlwiości aborcji, gdy dziecko nie jest w stanie przeżyc poza łonem matki. To po co ta aborcja, niech się urodzi i niech ma prawo do naturalnej śmierci. Polecam historię lekarz - Święta Joanna Beretta Molla - była świadoma, że umrze, jeśli zdecyduje się na poród. Nie przeżyła go ale ojciec chował dzieci i dawał świadcetwo o swojej żonie i ćorce, która żyje dzięki matce.
Paweł2020.10.26 18:51
Tajny raport Jego słowa potwierdza artykuł Marco Politiego, który ukazał się w dzienniku "La Repubblica" w 2001 roku i opowiadał o tajnym raporcie, który 18 lutego 1995 roku został przekazany kardynałowi Eduardo Martinez Somalo, ówczesnemu Prefektowi Kongregacja ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego. Jego autorka - siostra Maria O'Donohue - koordynatorka z ramienia Caritasu programów zapobiegających AIDS, była bardzo jasna i precyzyjna w swoich oskarżeniach: "Nadużycia są powszechne i jest wiele zgłoszeń". "Kandydatki do życia zakonnego są gwałcone przez księży, którym muszą przedstawiać certyfikaty zdrowia. Lekarze szpitali katolickich są często odwiedzani przez duchownych, którzy przyprowadzają siostry zakonne lub inne kobiety, by przerwały ciążę. Siostra O'Donohue opowiadała o historii jednej z zakonnic, która - zmuszona do aborcji - zmarła w wyniku zabiegu, a ksiądz odprawił za nią solenną mszę żałobną" - pisał Marco Politi w 2001 roku, cytując tajny raport. Choć Kościół już wtedy postanowił podjąć odpowiednie kroki, aby także na misjach dbano o przestrzeganie celibatu, problem nadal istnieje. Los i cierpienia zakonnic, które zaszły w ciąże, pozostaje nadal jedną z najciemniejszych tajemnic Watykanu.
Moly2020.10.25 15:25
Jesli aborcja jest zabijaniem dzieci to dlaczego przeciwnicy wyboru nie postuluja skarzenia kobiet za morderstwo w pierwszej instancji. Katolico-pisowskie frazesy maja krotkie nogi. Szafowanie slowem " morderdestwo" obnaza glupote ich autorow. Nie wygracie tej wojny. I to jest wojna
Japa2020.10.26 13:31
A moźe by tak podyskutować nad tytułem strony, bo ten tytuł jest podstawą całego materiału. Tylko mam prośbę do ogrów . W aborcji jesteście stroną przeważnie zainteresowaną usunięciu skutków waszego rozpalenia albo głupoty . MATKĄ nigdy nie będziecie . Nawet zapisując się do Wiosny .
Waarnemer2020.10.31 21:33
A czym jest wg Pani szanownej aborcja jeśli nie morderstwem niewinnego bezbronnego człowieka? W USA wykonywane są aborcje na życzenie do momentu... urodzenia się główki dziecka, czyli nawet w czasie rozpoczynającego się porodu. Proszę sprawdzić termin "partial birth abortion". Kwintesencja satanizmu i lewackiego podejścia do życia. Dużo można dowiedzieć się na ten temat z filmów i rozmów z dr Anthony Levatino - byłym aborcjonistą, który przed nawróceniem zrobił ponad 1500 aborcji. Dokładnie wyjaśnia jak taki "zabieg" wygląda. A te biedne kobiety odpowiedzą kiedyś za morderstwo - przed Bogiem.
EWA2020.10.25 1:03
NYKIEL MA POGLĄDY KATOLICKIE . SĄ TEŻ POGLĄDY INNI I OBECNA DECYZJA TK TO SKANDAL, TALIBAN. KATOLICZKA MOŻE NIE ROBIĆ ABORCJI A IINE KOBIETY MAJĄ PRAWO DO WYBORU
Janek2020.10.25 2:15
Prawo do mordowania to skandal i barbarzyństwo. Każdy może mieć swój pogląd i zwykle ma. Mordercy też mają swoje racje i poglądy. Mord zawsze ma swój powód i stoją za nim konkretne powody i racje. Gdy przeciwnicy Lincolna twierdzili "mój czarnuch moja sprawa" też wiedzieli o co mówią i jakie pieniądze i problemy stoją za niewolnictwem w przeciwieństwie do facetów z północy co nawet mogli nigdy nie widzieć niewolnika.
Anonim2020.10.25 7:27
"…Prawo do mordowania…” Problem jest w tym, że ty wierzysz, że aborcja to mordowanie, a inni wierzą, że nie. Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego nas powinny obchodzić twoje wierzenia?
Janek2020.10.25 13:58
Kwestią wiary są w istotnym stopniu oceny moralne. Bez wiary , założenia że mord jest naganny moralnie, przestaje być naganny moralnie a może być naganny lub nie w sensie obyczajowym lub prawnym. Ateizm jest koniec końców artykułem wiary, wiary która tworzy bardzo dialektyczny system moralny i w konsekwencji prawny i obyczajowy. Kwestią nie popartą racjonalnymi przesłankami jest odbieranie człowieczeństwa dziecku przed urodzeniem. Dzieje się w tedy tak że widać główkę którą odpowiednio całkiem legalnie traktuje się skutecznymi narzędziami. A potem na kremik lub lekarstwa. I są z tego pieniądze Pieniądze umożliwiają szerzenie nienaukowych ale bardzo wygodnych poglądów. Jeśli kogoś to interesuje i zacznie szukać, to się zdziwi jakie pieniądze i jak wiele korporacji jest w to umaczanych.
Japa2020.10.26 18:52
Dziś same odkrywcze myśli naszych specjalistóew od wszystkiego . Mordować nie mordować . Wierzy nie wierzy ... Panie " Anonimku " może by od początku . O jakiego to skazańca chodzi .? I jaka jego wina .Na razie niema jednolitej zgody na to, od kiedy jesteśmy ludzmi.
Waarnemer2020.10.31 21:41
Panie anonimie. Życie każdego organizmu zaczyna się od jego poczęcia. Tak mówi nie tylko wiara, ale także nauka zwana biologią, której podstaw kiedyś jeszcze nauczano w szkołach. Od poczęcia istnieje unikalny organizm, który rozwija się i nabywa kolejne cechy, dojrzewa. Aborcja jest zabiegiem podczas którego rozwijający się organizm ludzki zostaje zabity / pozbawiony życia. Tak więc fakt, że aborcja jest zabójstwem nie podlega wierze, bo jest to prosty fakt naukowy.
Japa2020.10.26 18:41
Fajne . Zabić nie zabić . Zamordowany nie zamordowany , zależy od POGLĄDÓW . a wynik ten sam . Dla Pani pani EWO to co to jest ? Wybór kobiety ?
Gonić się siostry Karnowskie2020.10.24 22:10
wPotylice
Hańba tym prolajferom2020.10.24 21:45
Hańba tej Nikielównie! Hańba tym Karnowskim!
man.of.Stagira2020.10.24 21:25
Pękła mi gira w lędźwi, a czy ją złoży lekarz-lewak czy lekarz-katolik, to mi wisi kosmicznym bólem, którego nie koi APAP.
man.of.Stagira2020.10.24 20:29
WASZE TRYBUNAŁY! Konstytucja j a s n o stanowi, że Człowiek jest Człowiekiem od poczęcia do naturalnej śmierci -orzekły tak DWA w a s z e Trybunały Konstytucyjne: III RP oraz IV RP. Tyle.
Japa2020.10.26 19:03
Niby proste jak parasol , jasne jak słońce . Niby oba TK twierdzą to samo , Ale to samo tego z IV jest nieważne .to ..... I tu się kończy moje zrozumienie sprawy . A nie trzeba było zostawić furtkę w Konstytucji WSZYSTKO DO KOSZA JAK ZAWALCZY ULICA . Jaka by była wygoda ........
frondziarze są zabawni2020.10.24 20:27
Redaktorka Nykiel na tle biało-czerwonej ściany, a powinna być na tle flagi Salwadoru.
Panie Moravietzky2020.10.24 20:12
Czy można zabijać z zimną krwią zwierzęta, a zwłaszcza ssaki, które mają wysokorozwinięty mózg i świadomość?
zdejmij nogi ze stołu, matole2020.10.24 20:10
Do „redaktora” kak.
matis892020.10.24 20:08
Oczywiście: newonce.radio
rebeliant2020.10.24 19:37
Odnośnie precyzji opisu zdarzeń: zabicia dopuszcza się ten kto przeprowadza "zabieg". Ten kto pociąga za cyngiel zabija, ten kto wyprowadza cios zabija. W przypadku morderstwa, które dla niepoznaki zostało zakamuflowane określeniem "aborcja", duży w nim udział ma opresyjne otoczenie, a niekiedy i terroryzujące kobietę (np. często tak bywa, gdy kobieta jest niewolnicą seksualną grup przestępczych - to ten "biznes" najbardziej drze mordę). Tym czasem materialistyczne szkiełko i oko mówi: człowiek rośnie od chwili przebicia się plemnika przez komórkę jajową i zniszczenie takiej struktury biologicznej... jest właśnie zabiciem rosnącego człowieka. Nie "aborcją", nie "płodu", ale zabiciem rosnącego człowieka. Tak swoją drogą, to kobiety ciężarne powinny, mieć talony na najlepsze posiłki - tzn. najlepsza wyprodukowana żywność nie powinna wędrować na stół mafijnych bonzów (oni powinni żreć kartofle z kaszą w celi kolonii karnej), ale właśnie do kobiet w ciąży oraz osobników rosnących. Stary dziad, gdy widzi, że latorośl dobrze się uchowała, to spokojnie może ciągnąć na ryżu z warzywami i od czasu do czasu jakiegoś mięsiwa. Szlachetne mięsiwo dla rosnących oraz kobiet ciężarnych. Ja bym to dekretem wprowadził bez ceregieli.
Marco Breslaviano2020.10.24 19:19
No proszę, pisowskie presstytutki z portalu obrzezanego fronda.pl ani słowa nie wspomną o dzisiejszej demonstracji przeciw pseudonaukowej bredni o łże-pandemii i policji gazującej jej uczestników. A tymczasem tęczowa dzicz robi, co chce. Świetna akcja propagandowa. Można się pokazać, tak jak to robi arcykatolicka redaktor pani Marzena Nykiel, w kostiumie obrońcy życia, zwłaszcza że przez 5 lat robiło się wszystko, by nie dopuścić do jakichkolwiek zmian w prawie mających na celu ochronę życia poczętego.
🆃🅴🆂🆃🅴🆁2020.10.24 18:55
PiS i psychoprawica stracą kiedyś władzę. I wtedy wajcha odbije o 180°. I ustawa aborcyjna dopuści aborcję na życzenie do — powiedzmy 14 tyg. ciąży – jak to stało się w Republice Irlandii.
🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈2020.10.24 18:43
Znajome kobiety prosiły przekazać dla Nykiel - WYP.IERDALAJ
cal.502020.10.24 19:00
Ty zboczony, lewacki trollu nie masz znajomych kobiet. Nie oszukuj. Zażyj leki i nie bredź.
Notariusz Duda2020.10.24 19:09
Noś maseczkę i zachowuj dystans 6 ft, to nie zarazisz się cowidem.
harry2020.10.24 18:32
Lewacko - tęczowe śmieci, to wasze ostatnie drgawki ! Zaraz zajmiemy się dekoncentracją mediów i odwszawieniem z lewacko - tęczowej wszy uczelni wyższych i programów nauczania począwszy od przedszkola. Czyli zaczniemy wszędzie tam, gdzie usiłowaliście podstępem zacząć demoralizację małych dzieci. Wasza zadżumiona propaganda lewacko - tęczowa w Polsce kończy się. Jeszcze tylko parę dni waszych ulicznych wrzasków i wirus zdziesiątkuje wasze szeregi. Normalni Polacy patrzą na to z przymrużeniem oka. Polska to nie zidiociały i zdegenerowany Zachód. Polacy mają swoje doświadczenia z ludobójczymi totalitaryzmami XX wieku; sowieckim bolszewizmem i niemieckim hitleryzmem. Tęczowo - lewacka rewolucja na pewno w Polsce nie przejdzie. Tutaj niemal każda rodzina została dotknięta wyczynami bolszewickiej komuny i niemieckiego hitleryzmu. Nam więcej żadnych totalitaryzmów nie nikt już w Polsce nie zainstaluje. My, Polacy, dobrze wiemy, że ideologiczne gówno opakowane w tęczę to kolejny totalitaryzm. To ideologiczny wymysł neo - komunistów, których tatusiowie i dziadziusiowie przywiezieni zostali do Polski po II wojnie na sowieckich czołgach. To wasze ostatnie drgawki. Polacy na pewno - gdy tylko wystąpi taka potrzeba - skopią tyłki tym, którzy kamieniami usiłują na ulicach polskich miast obalić demokratyczny porządek w Polsce. Będzie was to, tęczowo - bolszewicki rynsztoku, sporo kosztować. O tym się przekonacie, a na razie pohałasujcie sobie jeszcze te parę dni na ulicach. My zrobimy i tak swoje, bowiem mamy za sobą werdykt wyborczy Polaków ! Skończycie jak żałosno - śmieszny KOD, jak niby - solidarność czaczkoszkiego, jak podmieniana pod stołem Kidawa etc.
🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈2020.10.24 18:46
Hehhehe, ale głupiś będzie dokładnie na odwrót. Zaostrzenie antyaborcji spotka się z pełną liberalizacją aborcji. Atak na szkolnictwo spotka się z pełną równością i penalizacją homofobii. Wasz kres PiSdzielce jest blisko, rozpoczął się proces dePiSizacji i deKatolizacji Polski, a zrobił to nikt inny jak wasz autorytet dziad żoliborski.
Gość2020.11.13 22:42
Bardzo dobry komentarz. Pierwsza sprawa do uporządkowania to mediam które są w zagranicznym kapitale. Druga sprawa polskie kutturalen elity zostały wymordowane, do dziś dnia te pokolenie nie może się w pełni odrodzić, nie pozwalają na to.. https://www.polskieradio24.pl/130/5925/Artykul/2462827,Prof-Jan-Zaryn-zbrodnia-katynska-miala-wyeliminowac-polskie-elity?fbclid=IwAR1NreQnWrGSK1HDhP9hYo9L_GmLRT6omudCQ6uN_TEuBqb6Ilc9yuPjPn4
baćka Łukašenka2020.10.24 18:13
PiS w szoku. Nie ma dokąd wypiərdalać.
Antoni2020.10.24 18:07
https://www.youtube.com/watch?v=5QjjF9BgXMw
Antoni2020.10.24 18:04
https://www.youtube.com/results?search_query=gianna+jessen
Hola, Señor Kaczyński…2020.10.24 18:01
A la mierda! A El Salvador!
Izydor2020.10.24 17:46
W.y.p.i.e.r.d.a.l.a.ć
Ja, Szatan2020.10.24 17:33
ANEKS nr 2 do INSTRUKCJI DLA MOICH WIERNYCH PACHOŁKÓW – pogrobowców faryzeuszy, wrogów Kościoła i Polski, czcicieli trupa Lenina, wyznawców poglądów masonów i brukselskich neomarksistów, marionetek Sorosa, które w amoku szaleją na Frondzie: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „ladychapel”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej”, „Maria Błaszczyk”, „Klejnot Nilu”, JPIII i wielu innych z tej samej szajki, choć pod innymi nickami ***** No dobra, widzę, że nie pojęliście moich ostatnich instrukcji. Myślicie, że się wykpicie jakimiś prymitywnymi złośliwościami w tych waszych komentarzach? Może was to cieszy, ale mnie nie. Pora więc wyłożyć karty na stół. Przypominam: Moim celem jest złapanie jak największej ilości dusz do piekła na całą wieczność. I nie zauważyłem żadnych efektów w tym kierunku od tej waszej durnej pisaniny. Katolicki motłoch śmieje się z tego i tylko umacnia w przekonaniu, że jesteście bandą przygłupów! Oni, że zacytuję mojego ulubieńca, Jurka Urbana, mają to wszystko w ᵭůᵱįě! ***** Powtarzam: Jesteście jak polska opozycja: totalnie skompromitowani i nieskuteczni! Nie zyskaliście mi ani jednej duszy! Ale dla was, durnie, piekło zawsze stoi otworem. Do zobaczenia zatem! ***** (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam!”
Jezus Chrystus2020.10.24 17:36
bo cię zaraz zayebię powołując do domu Ojca najpierw czyściec oczywiście, a jak będziesz dalej fikał to od razu piekielna otchłań!
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 17:32
MOJA ODBYTNICA TO MOJA MACICA!
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 17:31
ODBYTNICA TEŻ JEST MACICĄ
El Salvador en Polonia2020.10.24 17:27
:/
Anonim2020.10.24 17:14
Pani Marzeno, pani jest taka mądra. A tak przy okazji. Czy ja też jestem mordercą, gdy spuszczam się do kibla?
Anonim2020.10.24 17:29
A ty nie wiesz jak dochodzi do poczęcia?Mamy XXI wiek ,a ty takich spaw nie wiesz ,toż to w średniowieczu wiedzieli.
Anonim2020.10.24 17:32
ty wiesz tyle co ci ksiądz powiedział, czyli nic nie wiesz
Anonim2020.10.24 17:34
Mi nie musi ksiądz mówić ,chodziłem do szkoły ,w szkole o tym uczyli .
Anonim2020.10.24 17:38
znowu ci się wszystko pomieszało... lekcja religii to nie nauka... POWTÓRZ
Anonim2020.10.24 17:39
"…jak dochodzi do poczęcia?” A czort wie co tam może się począć w kanalizacji.
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 17:11
Zmusić tę PiSdę do wysrywania płodu z mózgiem na wierzchu i bez połowy organów. A następnie do bacznego obserwowania jak zdycha. Wszystko z komentarzem Kaji Godek w transmisji live na TVP1
🐟2020.10.24 16:58
Ciekawe, co Jasiek Rybojad powiedziałby, gdy jego żona nosiła bezmózgowca.
Jahu🐟2020.10.24 17:14
na pewno nie zamordowalibyśmy swojego dziecka. myślisz, że mordowanie swojego dziecka przynosi jakąkolwiek ulgę w cierpieniu?
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 17:18
Myślisz PiSdo, że płód wysrany i skazany na wielogodzinne, a nieraz wielotygodniowe męki ku pewnej śmierci to mniejsze cierpienie od płodu aborcjowanego jednym zastrzykiem uśmieżającym ból załatwiającym sprawę w 2 minuty? Czy ty d.ebilu w ogóle używasz swojej mózgownicy?
Jahu🐟2020.10.24 17:26
Wysrany to może być klocek na twojego wacka po pedalskim bara bara.
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 17:30
Nie projektuj zboku swoich przeżyć seksualnych na innych. Pytanie nie dotyczyło twoich koprofilnych preferencji. Szybka bezbolesna eutanazja cierpiącego nieuleczalnie zdeformowanego płodu to ważniejsza sprawa od twojej pasji wyjadania kloców z dvpy twojej ladacznicy.
Jahu🐟2020.10.24 17:37
wiesz gdzie ja mam twoje pytania? na sobie wykonaj bezbolesną eutanazję jak tak cierpisz.dobrodzieju
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 17:40
A ty nakazuj cierpienie i rodzenie zdeformowanych płodów wyłącznie swojej ladacznicy. Od obcych ci kobiet się ODPYERDOL ZYEBIE.
Jahu🐟2020.10.24 17:45
tobie pedale rodzenie nie grozi więc możesz spać spokojnie.
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 18:03
Ocho za to tobie zboczona PiSdo z pewnością grozi i dlatego nakazujesz rodzenie wszystkim kobietom w każdej sytuacji bez wyjątku.
Jahu🐟2020.10.24 17:23
Nie wiem czy zauważyłeś, ale np. Jaki, Godek, mają dzieci chore, ale są za życiem i nie domagają się prawa do mordowania a wręcz przeciwnie. Nawet jakubowska kiedyś " lwica lewicy" ma chore dziecko i też jest za życiem.
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 17:35
No więc właśnie mowa o tym, że każda decyduje za siebie. Nie ma tak, że taka PiSda jak Jahu będzie wtrącała się i decydowała o losach macic obcych tobie kobiet!
Anonim2020.10.24 17:31
Ty jesteś gorszy od bezmózgowca ,miałeś to szczęście ,że matka ciebie urodziła.
Hipokryzja homo-lewacka.2020.10.24 16:43
W Kalifornii, tylko przykład, jak jest zamordowana kobieta w ciąży, mordeca odpowiada za zabójstwo PODWÓJNE. I Kalifornia NIE JEST tu wyjątkiem. Każde prawo przewiduje zabójstwo kobiety w ciąży jako PODWÓJNA zbrodnia. W tym samym czasie, sama aborcja ZBRODNIĄ NIE JEST!
karolina karolajn2020.10.24 18:14
bardzo słuszny komentarz. tylko czy prawda dociera do zatrutych umysłów?
Ta Niklówka to fajna laska2020.10.24 16:36
Ciekawe, czy miała nogę w gipsie.
Panie Grzesik2020.10.24 16:34
Proszę o nr IP użytkownika, który podszywa się pod dziennikarza TVN-u.
Grzesik2020.10.24 16:36
To IP TVNu
hakier internetowy2020.10.24 16:46
Sprawdzimy to i zaraportujemy abuse adminowi sieci.
Do: Antoni2020.10.24 16:33
Uważasz, że matka powinna robić za inkubator, by dziecko mogło się urodzić, zostać ochrzczone, a patem może umierać czy to w bólu, czy nawet bezboleśnie?
Jahu🐟2020.10.24 16:39
Nie za inkubator, tylko tak to wygląda w naturze. posługując się twoim słownictwem uważasz, że matka powinna robić za salę rzeźniczą gdzie mordowane jest jej dziecko?
weź się niuniek za lekcje2020.10.24 16:48
boś za tępy na poważną dyskusję.
Jahu🐟2020.10.24 17:17
A ty za ostry, coś wniósł swoim "niezwykle mądrym" wpisem do dyskusji?
tyś katolik czy żydowski ortodoks2020.10.24 17:26
He?
katolik in potestero2020.10.24 16:50
Ohydny jesteś i mocno debilny, Jaśku z Koziej Wólki.
Anonim2020.10.24 17:32
A ty uwarzasz,że ma robić za rzeżnię.
Antoni2020.10.24 16:29
Ludzie czy Wy wiecie co wypisujecie? Prosze o troche kultury i uwagi na slowa. Ja pracuje z mlodzieza z roznymi wadami, ktorzy wedlug standardow, za ktorymi sie opowiadacie powinni byli byc unicestwieni. Czy Wy wiecie jacy oni i one sa wspaniali i potrafia docenic kazdy gest Milosci? Istnieja wartosci absolutne i ich nie moze obalic zadna demokracja.
Anonim2020.10.24 17:09
Antek, a czy ty wiesz ile byłoby fajnych dzieciaków gdyby tak zakazać brandzlowanie?
Maria Błaszczyk2020.10.25 2:33
??? Kto tu się opowiadał za unicestwianiem jakiejkolwiek młodzieży? To bardzo brzydko, rzeczywiście.
Waarnemer2020.10.31 21:48
Podział na dwa światy postępuje. Nigdy nie będzie porozumienia. Życie i śmierć to dwa przeciwieństwa. Ja już nie oczekuję od nich zrozumienia, umiaru, wyważenia, autorefleksji czy głębszych uczuć. Pozdrawiam Pana. Z Bogiem
Anonim2020.10.24 16:02
widać dawno nie bolcowana inaczej by takich bredni nie opowiadała
Anonim2020.10.24 15:59
Niech Marzena Nykiel poda nam swój domowy adres, to wszystkie nowo narodzone bezmózgowce będą dostarczone bezpośrednio do jej domu (bez opłaty, Darmowa dostawa Smart!).
Jahu🐟2020.10.24 16:33
a ty lubisz swoje życie? no widzisz, a jesteś bezmózgowcem, co widać po twoim wpisie.
Anonim2020.10.24 15:58
Ucieczka przed wyrzutami sumienia, w negację duszy, Boga, dobra.
Dziennikarz TVN2020.10.24 15:58
A my w TVN kłamiemy każdego dnia i popieramy mordowanie. Ja chętnie też nas ram na protestującą aborcjonistkę, bo to podobno lubią. Pewne dziwy z naszego TVN przyjmowały kał w szafie od szejków za kasę. Teraz protestują wiernie.
Anonim2020.10.24 15:55
Panie mówią też o odwróceniu się od wartości i zasad moralnych, cynizmie, który pojawiał się po dokonaniu zbrodni.
NaziBarbi2020.10.24 15:54
Jak widać nie wszystkie kobiety są kure wkami. Szacunek dla dzieci nawet chorych, ale własnych to zaleta.
el_dresso2020.10.24 15:54
chyba pies ją ruchał, bo takie antykobiece idiotyzmy opowiada
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 15:50
ODBYTNICA TEŻ JEST MACICĄ
Anonim2020.10.24 15:48
Dokładnie tak.
Polak2020.10.24 15:46
Ja bym wyraził zgodę na mordowanie dzieci lewaków. Niech się mordują jak chcą... A swoją drogą, szatan wygrywa bo nas znarkotyzował bardzo. Nawet bez mordowania nie mogą niektórzy żyć.
aborcjoniści to słudzy masonerii2020.10.24 15:45
Masoni nie organizują już demonstracji na europejskich ulicach, krzycząc, aby krzyże były usunięte z miejsc publicznych. Pojawiają się jedynie polecenia z anonimowego aparatu biurokratycznego. Masoni nie organizują happeningów domagających się aborcji. Ale są młode kobiety, które głośno krzyczą o swoje prawa. Masoni nie opowiadają się publicznie za eutanazją. Ale są takie państwa, jak Belgia czy Holandia, które w swoim prawodawstwie otwierają się na tę praktykę. Wiemy, że masoni wspierają finansowo kliniki aborcyjne i są członkami organizacji "Dignitas". Powinniśmy zdać sobie sprawę, że dyktatura niekoniecznie musi występować w formie brutalnego reżimu. Dyktatura relatywizmu korumpuje ludzi w bardzo subtelny sposób. https://www.fronda.pl/a/jakie-sa-cele-i-strategia-masonerii-oto-co-powiedzial-byly-wolnomularz,151900.html
Anonim2020.10.24 15:41
Kim jest jej matka i dlaczego nie wyskrobała?
fdf2020.10.24 15:40
Czyli ta słynna reforma sądów potrzebna była do kontroli sumień kobiety.
tak tak2020.10.24 15:43
oczywiście, a szkolnictwo wyższe do kontrolowania poziomu oleju w silnikach spalinowych
aborcjoniści - słudzy masonerii2020.10.24 15:39
Masoni nie organizują już demonstracji na europejskich ulicach, krzycząc, aby krzyże były usunięte z miejsc publicznych. Pojawiają się jedynie polecenia z anonimowego aparatu biurokratycznego. Masoni nie organizują happeningów domagających się aborcji. Ale są młode kobiety, które głośno krzyczą o swoje prawa. Masoni nie opowiadają się publicznie za eutanazją. Ale są takie państwa, jak Belgia czy Holandia, które w swoim prawodawstwie otwierają się na tę praktykę. Wiemy, że masoni wspierają finansowo kliniki aborcyjne i są członkami organizacji "Dignitas". Powinniśmy zdać sobie sprawę, że dyktatura niekoniecznie musi występować w formie brutalnego reżimu. Dyktatura relatywizmu korumpuje ludzi w bardzo subtelny sposób. https://www.fronda.pl/a/jakie-sa-cele-i-strategia-masonerii-oto-co-powiedzial-byly-wolnomularz,151900.html
Suweren2020.10.24 15:36
Jaką menddą, niewrażliwą na tragedię innych trzeba być, żeby coś takiego powiedzieć?
Anonim2020.10.24 15:40
też jestem oburzony tym co mówią aborcyjni mordercy
Suweren2020.10.24 15:51
Jacy mordercy, człowieku, pisałem: jestem przeciwny aborcji dzieci z np. zespołem Downa. Ale co innego to ciężkie upośledzenia płodu. Wpisz sobie np w google embryo anencephaly - acefalia płodu i stonuj.
skuter2020.10.24 15:35
Teraz z powodu protestów lewacki spęd zakazi całą Warszawę
man.of.Stagira2020.10.24 15:27
WASZE TRYBUNAŁY! Konstytucja j a s n o stanowi, że Człowiek jest Człowiekiem od poczęcia do naturalnej śmierci -orzekły tak DWA w a s z e Trybunały Konstytucyjne: III RP oraz IV RP. Tyle.
Kiss ass your goodbye!2020.10.24 15:27
Spuchnięty parch Keller-Krawczyk wychodzi wręcz z tej swojej pożółklej skóry aby "zaistnieć". Smutny koniec parcha, na garnuszku państwa, przytwierdzony do krzesła inwalidzkiego, w norze z której wyjść nie może. . . . Najpierw był "konfederatą" (żydek konfederatą, tak żydek jest "oficer LWP") a teraz jest otwarcie tęczowy.
W języku polskim nie ma określenia2020.10.24 15:35
"krzesło inwalidzkie". Try harder.
Wycieraj doopy Polskim Panom, wycieraj!2020.10.24 15:52
https://www.olx.pl/oferty/q-krzes%C5%82o-inwalidzkie/
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 15:37
Wania po polski niepaniemaju po angielsku też pisać nie potrafisz. Ruski coś kiepsko cię wyszkoliły smuteczek!
Eat my dick ...2020.10.24 15:55
Not until hell freezes over, assfucker!
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 16:20
ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz jeszcze długa droga przed tobą, ruscy za wcześnie cię wysłali na delagację
Would you like to eat my shit?2020.10.24 16:21
I bet you would, cocksucker!
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 16:53
z taką propozycją to już do swojego księdza proboszcza, bądź ruskiego mocodawcy oni takie fetysze lubią, podobnie jak ty
Suweren2020.10.24 18:40
Wiesz, to że się po worku liesz, likkjąc sam siębie to ujdzie. Ale ty gadasz sam ze sobą... i to mnie niepokoi.
Konfederata2020.10.24 15:24
W rasiju morduje tolko putin. W Polszy wsie hoczet ubiwat dieti. Ciekawaja Polsza.
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 15:22
Patrzcie ich! Slfaczałe katoprawactwo - obrońcy świętoyebliwych PiSd wzmożyły się do obrony! Ubaw po pachy patrzenie jak tym dziadkom żyłka pęka :D
karolina karolajn2020.10.24 15:19
trzeba mieć dużą odwagę ,żeby głosić tak oczywistą rzecz. brawo dla tej Pani:):):). dla takich ludzi,jak ona potrzebna jest ochrona bo widzieliście kto protestował-hałastra rządna krwi nie tylko małych dzieci ale również osób ,które chcą te dzieci bronić.
man.of.Stagira2020.10.24 15:18
Konstytucja j a s n o stanowi, że Człowiek jest Człowiekiem od poczęcia do naturalnej śmierci -orzekły tak DWA w a s z e Trybunały Konstytucyjne: III RP oraz IV RP. Tyle.
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 15:16
Margot mnie zapytał: Odbytnica czy macica? Mam po japońsku; I TO I TO!
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 15:13
ODBYTNICA TEŻ JEST MACICĄ!
Alicja2020.10.24 15:05
Pani Marzeno Nykiel - pięknie to Pani ujęła. Dziękuję. Sama prawda.
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 15:04
Podła k.urwo precz od normalnych kobiet! Masz prawo zarządzać wyłacznie swoją PiSdą i niczym więcej. WARA od cudzych macic!
MT(*)2020.10.24 15:07
A niby co mają te obłąkane paranoją tęczowe lewaczki do mojej macicy?
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 15:09
Nic, w przeciwieństwie do ciebie!
MT(*)2020.10.24 15:11
Jakież to poczucie dumy i z czego - skoro taka jest treść jego nicka - może mieć mężczyzna, którego odbyt penetruje, wpychając do niego swojego członka, inny mężczyzna? Odbyt to nie narząd płciowy, to jedynie otwór wydalniczy organizmu.
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 15:15
Kto ci tak kochanienka powiedział i od kiedy interesuje cię seks analny? Skoro się tak interesujesz powinnaś wiedzieć, że to również technika stosowana przez hetero, patrząc na liczby uprawiana przez więcej hetero niż homo :) Natomiast ciebie nikt nie zmusza nie bój żaby możesz tak jak dotychczas penetrować swoją PiSdę wyłącznie świętoyebliwie po katolicku i przy bozi, która paczy.
Wojtek Polak2020.10.24 15:09
cwel nazywa kogoś k.urwo wara ci cwelu od dzieci nienarodzonych. czemu to sama męska k.urwo nie strzelisz sobie w ten pusty łeb tylko marzy ci się mordowanie bezbronnych niewinnych istot ludzkich.
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 15:17
Rozbawia mnie napawanie się bezgranicznym debilizmem katoprawackiego ścierwa oraz jazda po PiSdach jak po łysej kobyle :)
Wojtek Polak2020.10.24 15:30
"rozbawia mnie"- to uważaj bo się posrasz bo jak wiadomo cioty mają rozregulowane zwieracze poprzez nie zgodne z naturą i nadmierne nadużywanie własnego odbytu.
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 15:39
dziadzia nie projektuj swoich starczych problemików na młodych Polaków, lepiej pampersy zmień
MT(*)2020.10.24 15:16
Jakież to poczucie dumy i z czego - skoro taka jest treść jego nicka - może mieć mężczyzna, którego odbyt penetruje, wpychając do niego swojego członka, inny mężczyzna? Odbyt to nie narząd płciowy, to jedynie otwór wydalniczy organizmu.
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 15:24
Jeśli choć raz w swoim zas.ranym życiu umyjesz swoje obleśne wielkie DOOPSKO to może znajdziesz inne zastosowanie. Tymczasem z brudną żopą do ludzi nie podchodź!
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 14:57
Dlaczego mnie nagle pisdy obchodzą? Mame podglądałem i nabrałem wstrętu.
"Tusk matole twój rząd obalą kibole"2020.10.24 14:57
Pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie zgromadzili się przedsiębiorcy, którzy protestują przeciwko obostrzeniom nakładanym przez rząd. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP zorganizowało protest mimo zakazu zgromadzeń powyżej 5 osób. Policjanci otoczyli demonstrujących jeszcze przed rozpoczęciem protestu. Do protestu przyłączyli się także osoby z "grup kibicowskich".
Izajasz 592020.10.24 14:54
Czyny ich to czyny niegodziwe, dzieło krzywdy jest w ich rękach. 7 Nogi ich biegną do zbrodni, spieszą się do rozlania krwi niewinnej. Zamysły ich - zamysły zbrodnicze, spustoszenie i zagłada są na ich drogach. 8 Nie znają drogi pokoju, prawości nie ma w ich postępowaniu. Uczynili krętymi dla siebie własne swoje ścieżki, kto nimi chodzi, nie zazna spokoju.
Foster2020.10.24 14:47
Wprowadzenie całkowitego zakazu przerywania ciąży to rozwiązanie iluzoryczne, skazujące wiele kobiet na aborcyjne podziemie, a także nierzadko sprowadzające bezpośrednie niebezpieczeństwo dla ich zdrowia i życia” - pisze w swoim felietonie na łamach najnowszego numeru tygodnika „wSieci” Marta Kaczyńska
JM2020.10.24 14:46
W 100% zgadzam się z Panią red,. Marzeną Nykiel. Dla mnie kobieta, która usnęła ciążę to potworna morderczyni. Razem z nią mordercą jest lekarz, który tego haniebnego czynu dokonał. Dziwi mnie bardzo, że w tych zbiegowiskach uczestniczą mężczyźni! Oni niczym nie różnią się od tych kobiet. Aż dziw bieże, że człowiek może tak nisko upaść! To zwierzęta są mądrzejsze i troszczą się o własne potpomstwo!
Maria Błaszczyk2020.10.24 16:29
Ale Ty wiesz, że aborcja i dzieciobójstwo są powszechne wśród zwierząt? Hmmm?
***2020.10.24 20:07
...w żaden sposób nie usprawiedliwia to ludzi, którzy zachowują się jak bydlęta.
Maria Błaszczyk2020.10.25 2:31
Ludzie zachowują się gorzej od bydląt, bydlętom nie przydarza się fanatyzm, nie narzucają innym swoich przekonań, nie zmuszają do niczego w ich imię, nie stosują przemocy motywowanej swoimi poglądami. Zwierzęta zajmują się sobą i jeśli nawet krzywdzą inne - to mają dobry powód. Fanatycy robią to bez powodu.
leszczyna2020.10.25 10:56
Może opisz metody aborcji robionej przez zwierzęta.
Anonim2020.10.25 14:12
Efekt Bruce: kiedy do klatki z ciężarnymi samicami myszy badaczka wpuściła samca, który nie był ojcem ich dzieci, myszy masowo poroniły i błyskawicznie były gotowe do noewj ciąży. Norka amerykańska: w okresie godowym jest aktywna przez dłuższy czas, kopulując z większą liczbą samców. Jeśli któryś kolejny wyda jej się lepszy od poprzedniego - w jej organizmie obumiera zarodek poprzednika. Lwice - w przypadku pojawienia się w stadzie nowych samców reagują poronieniem. W stadach dżelad - dołączenie nowych samców do stada to 80% poronionych ciąż, wobec 2% jeśli tak się nie stanie. Nutrie decydują się na aborcję w sytuacji zmiany warunków środowiskowych na bardziej niekorzystne - ronią ciążę i zachodzą w nową natychmiast, gdy sytuacja się unormuje. Kolejne mioty są większe w porównaniu doi tych z warunków kryzysowych. W sumie nie wiem, czy to jest aborcja, w książce, z której biorę te przykłady, jest w tym rozdziale, ale właściwie nie wiem czy słusznie - ale jest to z pewnością zabicie płodu: ciężarne łanie w warunkach ciężkiej zimy wchłaniają płody męskie. Itd. Może Ci książkę o mechanizmach ewolucyjnych kupić i wyslać?
man.of.Stagira2020.10.24 14:42
A PAŃSTWO które zachowuje taki przepis jako konstytucyjny JEST PODŻEGACZEM do m o r d u na niewinnym i bezbronnym. Ot, co..
Z tą "niewinnością" proponuję ostrożniej2020.10.24 14:46
„Pan zsyła kary za niegodziwość ojców na synów i wnuków aż do trzeciego i czwartego pokolenia” (Wj 34,7)
man.of.Stagira2020.10.24 15:10
Z TAKIMI wpisami na forum to OSTROŻNIE -w świetle Konstytucji mogą być uznane za PODRZEGANIA do z b r o d n i zabójstwa na człowieku.
man.of.Stagira2020.10.24 15:26
errata -'PODŻEGANIA'
MT(*)2020.10.24 14:40
Istnieje oczywista analogia ze stosowaniem kary śmierci. Tej ostatniej nie stosuje się w Polsce, uznając, że - choćby w wyniku pomyłki sądowej - można pozbawić życia niewinnego człowieka. Dlaczego zatem bezdusznie pozbawiać życia niewinną i całkowicie bezbronną istotę tylko dlatego, że istnieje jedynie podejrzenie jakiś wyimaginowanych wad? I czy nawet samo stwierdzenie tych wad, to wystarczający powód do wykonywania kary śmierci na maleńkiej i bezbronnej istocie i to już w łonie jego matki ?
W skład ludzkiej anatomii2020.10.24 14:42
nie wchodzi narząd/część ciała o nazwie "łono".
Kolejny fake news Frondy (i Jakiego)2020.10.24 14:39
W sierpniu 2020 roku PAP oraz Katolicka Agencja Informacyjna opublikowały dane na temat zabiegów przerywania ciąży przeprowadzonych w 2019 roku. Informacje te zostały przekazane przez Ministerstwo Zdrowia. Zgodnie z nimi w 2019 roku przeprowadzono 1100 zabiegów aborcyjnych, a 1074 z nich (ok. 98 proc.) wykonano z powodu dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu. Prawdopodobieństwo wystąpienia zespołu Downa stanowiło przyczynę 435 aborcji, co stanowiło 40 proc. wszystkich przypadków przerwania ciąży oraz 40 proc. przypadków wady płodu. Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ile-aborcji-dokonano-z-powodu-prawdopodobienstwa-zespolu-downa/
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.24 14:36
Co to za nowa prawacka k.urew antyaborcyjna?
ASTOM2020.10.24 14:35
A państwo nie ma prawa ułatwiać zabijania chorych dzieci!
Kaku! Nie chcesz aborcji?2020.10.24 14:35
To jej sobie nie rób.
man.of.Stagira2020.10.24 14:35
"Ciekawe, że ci sami ludzie, którzy sprzeciwiają się karze śmierci pod pretekstem pomyłek sądowych, gotowi są gardłować za ćwiartowaniem ludzi pod względem prawnym niewinnych, jeśli tylko opowie się za tym lekarz, któremu omyłki mogą przydarzyć się nawet częściej, a w dodatku nie ma nad sobą instancji, która by jego ewentualne błędy skorygowała." Red. Stanisław Michalkiewicz.